İzka Port Bayraklı Projesi Denize Sıfır Yükseliyor!

İzka Port Bayraklı projesi, şehrin en temiz denizini yaşam alanlarınıza taşıyor. İzmir konut projeleri arasında yerini alan yapı, deniz manzaralı daireleri ve fiyatları ile herkesin ilgi odağında olmayı başardı! Şehrin en değerli bölgesi Bayraklı’da hayata geçirilen konut projesi, eşi benzeri olmayan bir konut yaşamı vadediyor!

 

İzka Port Bayraklı Projesi Şehrin En Donanımlısı!


 

İzka Port Bayraklı, yaşamınızı her alanda kolaylaştıran, ileri teknoloji konut özelliklerini bünyesinde bulunduruyor. Son teknoloji ve birinci sınıf özelliklere sahip konut projesinde, hayatınızın hiçbir anında zorluk yaşamıyor, yaşamınızın her anına artı bir değer katıyorsunuz! İzmir’in en iddialı konut projesi İzka Port Bayraklı, gününüzü keyiflendiren, yaşamınızı güzelleştirecek birçok konut özelliğine sahip. İzmir’in en donanımlı konut projesinde; merkezi ısıtma sistemler, ısı pay ölçer, kapalı otopark, ses yalıtımı, yük asansörü, güvenlik hizmetleri yer alıyor.

Ayrıca zamanda proje fiber internet altyapı, jeneratör sistemi, ısı yalıtımı ve temizlik hizmetleri gibi son derece önemli donanım ve özelliklere bünyesinde yer veriyor. Böylece konut yaşantınızın her anı son derece keyifli ve pratik bir hale geliyor. Hiçbir anınızda, herhangi bir sorunla karşılaşmıyor ve keyfinizinden asla ödün vermiyorsunuz. Hayatınızın her anını değerli ve zengin kılan konut projesi, şehrin en değerli bölgesinde benzersiz bir yaşam kurguluyor.

 

İzmir’in En Güzel Denizi İzka Port Bayraklı ile Sizinle!


 

İzka Port Bayraklı, sabahları büyük bir keyifle uyanacağınız, kusursuz bir deniz manzarasını sizlerle buluşturuyor. İzmir’in etkileyici doğasını ve tertemiz denizini, yaşam alanlarınıza kadar taşıyan konut projesi, konut hayatınızdan büyük bir haz almanızı sağlıyor. İzmir’in en iddialı konut projesinde bütün pencereler denize açılıyor! İçinizi keyifle dolduracak deniz manzarası ile her gününüz oldukça mutlu ve konfor dolu geçecek.

Başladığınız her yeni günde, büyüleyici bir deniz manzarasıyla karşılayacak ve uyandığınız her sabaha, yeni bir keyif sığdıracaksınız. İzka Port Bayraklı ile mavi rengin her tonunu yeniden yaşayacak, İzmir’de yaşıyor olmanın bütün avantajlarını sonuna kadar deneyimleyeceksiniz. Modern tasarımı ve estetik dizaynı ile sizlere benzersiz bir konut deneyimi sunan proje, yaşadığınız her anı zenginlik katacak.

 

Dilediğiniz Daireyi Kolay Bir Şekilde Seçin!


 

İzmir’in en iddialı konut projelerinden biri olan İzka Port Bayraklı, son derece geniş bir arazi üzerinde hayata geçirildi. 144 konut dairesine ev sahipliği yapan proje, ideal yaşam alanlarınızı kolayca oluşturmanıza olanak tanıyor. Ferah ve kullanışlı alanları sizlerin konforu için planlayan projede, daire seçimi yaparken asla zorlanmayacaksınız. Sizin ve aileniz için en uygun oturma alanını kolay bir şekilde seçebilecek ve kullanmadığınız hiçbir alana para ödemek zorunda kalmayacaksınız.

Geniş ve ferah daire seçeneklerine bünyesinde yer veren konut projesi, ideal yaşam alanlarınızı rahat bir şekilde oluşturmanızı sağlıyor. Geniş oturma planlarına yer veren konut projesi, seçim yapmanızı son derece rahat bir hale getirecek. Konut projesinde, 1+1, 3+1 ve son olarak da 4+2 daire seçenekleri yer alıyor. Kolay bir şekilde seçiminizi yapabileceğiniz daire planları, farklı metrekare ölçüleriyle, konforlu bir konut yaşamı kurguluyor!

 

İzka Port Bayraklı, Özenle Tasarlanmış Mutfaklar Sunuyor!


 

İzka Port Bayraklı projesin her daire alanında, alanında uzmanlaşmış mimarlar tarafından özenle tasarlanmış mutfaklar yer alıyor. Her alanında kusursuzluğu keşfedeceğiniz mutfaklarınızda, yemek yapmak son derece keyif dolu olacak! Sevdiklerinizle beraber neşeli mutfak sohbetlerini burada gerçekleştirecek, ailenizle birlikte leziz yemekleri yine bu mutfaklarda yapacaksınız!

Konut projesinin mutfak bünyesinde yer alan özel tasarım tezgahlar, son teknoloji ankastre ürünleri ve geniş mutfak dolapları sayesinde her işinizi kolayca halledebileceksiniz! Oldukça ferah bir şekilde tasarlanan daire mutfaklarında; dolaplarınızı, masalarınızı, halınızı ve geri kalan mutfak eşyalarınızı kolay bir şekilde yerleştirebileceksiniz. Büyük bir keyif ve konforla oturacağınız konut projesi, İzmir’in en merkezi yerinde sizleri bekliyor!

 

Sosyal Yaşamın Tam Kalbinde!


 

İzmir’in en değerli yapısı olan İzka Port Bayraklı projesi, çevre alanında oldukça seçenekli sosyal merkezleri bulunduruyor. Birbirinden şık kafeler ve geniş menülü, lüks restoranlara yürüyerek erişmenizi sağlayan konut projesi, sosyal hayatın tam kalbinde yer almanızı sağlıyor. Dünya mutfağının en iyi örneklerini keşfedeceğiniz restoranlarda, yeni lezzetleri deneyecek, tattığınız her yiyecekte bambaşka diyarlara yolculuğa çıkacaksınız!

Aynı zamanda birbirinden şık kafeleri de çevresinde ağırlayan konut projesi, arkadaşlarınız ve ailenizle birlikte hoş kahve sohbetleri yapmanıza imkan tanıyor. Şehrin en değerli bölgesinde yükselen konut projesi, sosyal yaşamın tam kalbinde olmanızı sağlıyor!


BİZE YAZIN

MESSENGER

HEMEN ARA

WHATSAPP

İLETİŞİME
GEÇİN
PROJESKOP

Bilgi Formu