İzciler Vadi Projesi ile Prestijli Bir Hayat

İzciler Vadi projesi, modern tasarımı ve estetik yapısıyla şehrin kalbinde yükseliyor! Ankara konut projeleri arasında fiyatlarıyla ön plana çıkan yapı, uygun ödeme seçenekleriyle de herkesin kolayca ev sahibi olmasını sağlıyor.

 

Ankara’nın Yükselen Değeri İzciler Vadi


 

İzciler Vadi konut projesi, şehrin en çok yatırım alan bölgesi Etimesgut’ta yer alıyor. Özellikle son zamanlarda ciddi bir ivme kazanan şehir, inşaat sektöründe de iyi bir yükselme yakaladı. İzciler Vadi projesi ile daha da canlanan bu sektör, aynı zamanda harika bir yatırım fırsatını da beraberinde getiriyor. Ankara’nın en değerli konut projesi olarak görülen İzciler Vadi, çağ ötesi tasarımı ve modern mimarisi ile şehrin çehresini tamamen değiştirdi. Alanında uzman mimarlar tarafından aylar süren bir çalışma sonucunda tasarlanan proje, ferah daireler, lüks yaşam alanları ve tam donanımlı yapısıyla şehrin en değerli konut projesi oluyor!

 

Herkese Uygun Daire Seçenekleri


 

İzciler Vadi konut projesi ferah ve kullanışlı yaşam alanlarını bünyesinde barındırıyor. Son derece geniş bir şekilde tasarlanan daireler, her metrekaresinde konforu, her detayında kaliteyi yaşamlarınıza yansıtıyor. Geniş daireler sayesinde ideal yaşam alanlarınızı kolayca oluşturuyor ve yalnızca kullanmak istediğiniz alanlara para ödüyorsunuz. 16.000 metrekareye yakın bir arsa üzerinde hayata geçirilen konut projesi, toplamda 192 daireden meydana geliyor. 4+1 konut tipine sahip proje, 208 metrekarelik geniş ve ferah bir yaşam alanını sizlerin konforuna sunuyor.

 

Alışveriş Alanlarına Çok Yakın!


 

Gündelik yaşamda ihtiyaç duyduğunuz birçok şeyi kolay bir şekilde karşılamanızı sağlayan konut projesi, şehrin en prestijli alışveriş merkezlerini çevresinde bulunduruyor. Merkezi konumu sayesinde kusursuz bir yaşam sunan proje, tüm ihtiyaçlarınızı tek bir noktadan karşılamanızı sağlıyor. Alışveriş merkezleri, giyim ve teknoloji mağazalar, süpermarket zincirleri gibi her gün ihtiyacını duyduğumuz alanları çevresinde barındıran konut projesi, dakikalar içinde tüm alanlara erişebilmenize olanak tanıyor. Konforlu ve kaliteli bir yaşamın yeni adresi olan İzciler Vadi, şehrin en önemli bölgesinde, sizleri bekliyor!

 

Doğanın Merkezinde Olun!


 

İzciler Vadi konut projesinde, uyandığınız her sabah huzur ve sakinlik dolu olacak. Çünkü pencerenizi açtığınız an konutunuzu, tertemiz bir doğa kokusu saracak. Evinize misafir olacak kuş sesleriyle güne başlayacak, çeşit çeşit bitkilerin kokusuyla gününüzü tamamlayacaksınız. Ankara’nın merkezinde, doğa ile iç içe bir yaşamı İzciler Vadi projesiyle birlikte keşfedeceksiniz! Şehrin gürültülü, kirli ortamından uzakta, dingin ve huzurlu günler bu proje ile şekilleniyor. Hem şehrin bütün avantajlarını konutunuzda yaşayacak hem de kusursuz bir doğa ortamının içinde yer alacaksınız. Her sabaha kuş sesleri ile uyanacak, ağaçların, toprağın kokusuyla yaşadığınız her günü yeniden keşfedeceksiniz! Hayatın en anlamlı, en huzurlu günleri sizleri bekliyor! Projenin alanını tamamıyla çevreleyen yeşil alanlar, doğanın tüm kusursuzluğunu sizler için sergiliyor olacak! Ankara’nın değerli projesinde yaşıyor olduğunuz için çok şanslı hissedeceksiniz!

 

Yaşamınıza Değer Katan Konut Özellikleri


 

İzciler Vadi projesi, hayatınızın her anına artı bir değer katacak konut özelliklerine bünyesinde yer veriyor. Günlük yaşamınızı tamamen kolaylaştıracak bu önemli konut özellikleri sayesinde her anınız değerli, her anınız sizinle olacak! Merkezi ısıtma sistemi, ısı pay ölçer, kapalı otopark, jeneratör sistemleri, güvenlik ve temizlik hizmetleri gibi önemli donanım ve konut özelliklerine sahip proje, yaşamınızın her anını kolay ve pratik bir hale getirecek.


Kullandığınız Kadar Ödeyin!


 

Özellikle kış aylarında bir hayli soğuk bir iklim yaşatan Ankara, ısınma problemleri yaşatabiliyor. İzciler Vadi projesinde yer alan merkezi ısıtma sistemleri ile bu sorun tamamıyla ortadan kalkıyor. En soğuk kış günlerinde bile sıcacık bir konutta yaşayacaksınız. Üstelik ısı pay ölçer sayesinde kullandığınız kadar ödeyecek, ödediğiniz kadar kullanacaksınız! Herhangi bir elektrik ve güç kaybı yaşanması halinde anında devreye girecek olan jeneratör sistemleri sayesinde hiçbir işiniz yarım kalmayacak! Hayatınıza kaldığınız yerden devam edecek ve herhangi bir mağduriyet yaşamayacaksınız. Yaşamınızın her anına artı değer katan konut özellikleri sayesinde İzciler Vadi projesi, vazgeçilmeziniz olacak!