İstanbul Villa Projeleri: Yatırım Değeri Yüksek Konut Projeleri


İstanbul villa projeleri, konut alıcıları için hayallerin ötesinde yaşam fırsatı sunarken yüksek geri dönüşlü yatırım imkanları ile hayat boyu kazanç teklif etmektedir. İstanbul gayrimenkul sektörü, şehir merkezinde veya şehrin kalabalığından uzakta inşa edilen villa konut projeleri ile değerlenmektedir. Her bütçeye ve yaşam standartlarına uygun müstakil ev seçeneği ile konut alıcılarına benzersiz imkanlar sunulmaktadır. Türkiye’de deniz veya orman manzaralı bir villa satın almak, yeni yükselen İstanbul villa projeleri ile artık hayal değil! Sizde bu ışıltılı hayata geçiş yapmak, villa  projeleri hakkında fiyat bilgisi almak ve Projeskop’un ücretsiz danışmanlığından yararlanmak istiyorsanız, buradan bize ulaşabilirsiniz.


Hayat Boyu Kazanın! | Satılık İstanbul Villa Projeleri


İstanbul villa projeleri, yüksek kira getirisi ve hız kesmeden artan yatırım değeri ile hayat boyu kazanmanızı sağlayacak! İstanbul emlak piyasası içinde benzersiz imkanlara sahip olan villa projeleri, sosyal donatıları ile aileniz için en doğru tercih olacak! Bütçenize en uygun seçeneği bulma konusunda endişe etmeyin. Yalnızca hayat boyu kazanacağınız bir ev satın aldığınızı hayal edin ve profesyonel gayrimenkul danışmanınız ile iletişime geçin!


Bütçenizin kısıtlı olması gibi etkenler, İstanbul villa projeleri arasından birine sahip olmanıza kesinlikle engel değildir. Türkiye’de villa satın almak isteyen konut alıcıları, şehir dışı bölgelerde tercih yapmak zorunda hissetmektedir. Fakat İstanbul konut piyasası konut alıcıları için beklenmedik imkanlar servis etmekte ve villa projeleri ile yüksek yatırım değeri sağlamaktadır. İstanbul konut piyasası, inşaat halinde bir villa satın almak için büyük avantajlar sağlarken, tamamen döşenmiş konutları tercih etmekte büyük ölçüde konfor sağlamaktadır. Bu sebeple konut alıcıları için sunulan imkanlar göz önünde bulundurulmalı ve hassasiyetle incelenerek tercih yapılmalıdır.


Müstakil Ev Satın Almanın Avantajlarını Ömür Boyu Yaşayın!


İstanbul villa projeleri arasından birini satın alarak hayatınıza akıl almaz avantajları dahil edebilirsiniz. Müstakil bir evde yaşamanın sayısız avantajı bulunmaktadır. İstanbul’da yeni geliştirilen konut projeleri arasında otel konforu sunan rezidans, villa projeleri, alışveriş merkezi üzerine inşa edilen konut projeleri, ofis projeleri ve daha birçok kategori içinde gösterebileceğimiz konut tipleri bulunmaktadır. İhtiyaçlarınız doğrultusunda yaşamınıza en uygun konut projesini seçmek için hayatınıza sağlayacağı avantajları incelemeniz belirleyici olacaktır.


Sizler için müstakil bir evde yaşamanın sağlayacağı avantajlardan ilki özgürce yaşayabileceğiniz kendinize özel yaşam alanınız olmasıdır. Kendi özel mülkünüzde dilediğiniz gibi yaşayabilir ve kendi standartlarınızı belirleyebilirsiniz. Yatırım değeri oldukça yüksek olan İstanbul villa projeleri ile hayat boyu kazanç elde etme imkanı yakalayabilirsiniz. Genellikle İstanbul'da şehrin yatırım değeri en yüksek lokasyonlarına inşa edilen villa projeleri, hızlı geri dönüş almak için en doğru seçenek olacaktır. Hayat boyu kazanmak için İstanbul villa projeleri arasından birini tercih ederek hem özel alanınızı koruyabilir hem de yatırım değeri ile durmadan kazanabilirsiniz.


İstanbul villa projeleri, otopark sorununu tamamen ortadan kaldırırken, konfor alanınızı genişletmektedir. Komşularınız ile gürültü veya başka nedenlerden dolayı bir sorun yaşamadan huzurlu bir yaşama sahip olabilirsiniz. Kendi özel bahçenizde aileniz ve sevdiklerinizle unutulmaz zamanlar geçirebilir ve size özel sosyal donatılardan rahatlıkla faydalanabilirsiniz.


Müstakil evler bakım veya fiyat açısından göz korkutucu olabilmektedir. Fakat bu dezavantaj gibi gözüken bazı özellikleri sahip olacağınız avantajlar ile yok edebilirsiniz. Size özel yaşam alanları ile ayrıcalıklı bir yaşamın kapılarını aralamak için İstanbul villa projeleri hayatınıza yapacağınız en büyük yatırım olacaktır. Projeskop’un profesyonel ekibi ile yatırım imkanlarını değerlendirebilir ve ayrıcalıklı yaşamın anahtarına sahip olabilirsiniz.


İstanbul Konut Sektörü: Değişen Gelenekler ve Yeni Trendler


İstanbul villa projeleri ile İstanbul konut piyasasında geleneksel mimarili yapılar şekil değiştirirken , artan talep ile hızlı bir dönüşüm yaşanmıştır. İstanbul’da bir daire satın almak isteyen konut alıcıları değişen gelenekler ile yeni trendlere ayak uydurmaya başlamıştır. Aslında tüm bu değişim süreci bir döngü halinde birbirini takip etmektedir. Türkiye’de hızla yaşanan modernleşme ve gelişim süreci, tüm sosyal hayatı baştan aşağı değiştirme yolunu açmıştır.


Türkiye’de yaşanan modernleşme sürecinin beraberinde sektörel gelişimler yaşanmıştır. Türkiye’de uluslararası ticaret ve ilişkilerin kazanmış olduğu gelişim ile beraber sosyal anlamda değişimler başlamıştır. Ev dışında tüketilen ve karşılanan taleplerin beraberinde konut içinde yer alan fonksiyonlar anlamını yitirmiş ve yeni konut projelerine dahil edilmemiştir. Değişen alışkanlıkların beraberinde yaşam alanlarına eklenen araçlar da farklı özellikler kazanmıştır. İstanbul sahil şeridinde yer alan ve konut alıcılarının hayallerini süsleyen geleneksel mimarili lüks yalı ve müstakil evler yerini şehrin merkezinde bulunan uygun fiyatlı villa projelerine bırakmıştır. Sürekli değişen standartların arasından kendi özel alanınızı yaratmak ve hayatınıza yeni renkler katmak için İstanbul villa projeleri arasından birini tercih edebilirsiniz.


İstanbul Villa Projeleri için Hangi Bölgeler Tercih Ediliyor?


İstanbul villa projeleri, tatil yapmak ve konforlu bir yaşam alanı isteyen konut alıcıları için benzersiz imkanlar sunmaktadır. Şehirden ayrılmadan hayatınızın her anını tatilde gibi geçireceğiniz villa projeleri bulunmaktadır. İstanbul’da genellikle Tarabya, Sarıyer, Üsküdar gibi bölgelerde lüks villa projeleri yer almaktadır. Beylikdüzü, Başakşehir, Bahçeşehir, Küçükçekmece gibi şehrin merkezine yakın noktalarda ise bir villa satın almak konut alıcıları için konforlu hayatın anahtarını uygun olanaklar ile sunmaktadır.


Konut alıcıları için uygun fiyatlı daire imkanları sunan İstanbul konut piyasası, yeni inşa edilen villa projeleri ile uygun fiyatlı lüks yaşam olanağı sunmaktadır. Bazı bölgeler ise sürekli popülerlik kazanarak daha çeşitli fiyatlarla satın alma imkanı ve farklı mimari temalar geliştirmektedir. Böylece lüks algısı olan bölgeler giderek yerini İstanbul’un farklı bölgelerine doğru bırakmaktadır. İstanbul'da yalnızca lüks villa portföyü bulunan bölgelerde yüksek ödeme planları sebebi ile villa satın alamayan konut alıcıları için yeni proje imkanları sunulmaktadır. Hız kesmeden geliştirilen olanaklar sayesinde İstanbul’da bir villa sahibi olmak ulaşılabilir bir lüks olarak ön plana çıkmaktadır.


İstanbul’da bir villa satın almak istiyorsanız şehrin dışına çıkmanız gerekmeden, şehir merkezinde bulunan villa projeleri arasından birini satın alarak konforlu hayatın kapılarını aralayabilirsiniz. İstanbul’da villa projeleri ile lüks ve tüm hayatınız boyunca tatilde hissedeceğiniz konforlu olanaklar sağlanacaktır. İstanbul’da beş yıldızlı otel konforu sunan lüks rezidans dairelerden veya apartman yaşantısından sıkıldıysanız kendinize özel bahçe veya havuz gibi imkanların yer aldığı villa projelerinden birini satın alarak aileniz ve kendiniz için en doğru yatırımı yapabilirsiniz. Tüm bu olanaklar ve daha fazlası hakkında ayrıntılı bilgi almak için buradan bize ulaşabilirsiniz.


İstanbul Yatırım Değeri Yüksek Villa Projeleri


İstanbul yatırım değeri yüksek villa projeleri arasından tercih yaparken kararsız kalıyorsanız, sizler için seçtiğimiz projelere göz atmalısınız! Projeskop'un profesyonel gayrimenkul danışmanları ile beraber İstanbul'un en değerli lokasyonlarında inşa edilen konut projeleri arasından standartlarınıza en uygun villa projesini belirleyin ve hayallerinizin ötesine geçin!

 

Yeşilyaka Koru                     BÜYÜKÇEKMECE
Yeşilyaka Su                         BÜYÜKÇEKMECE
Mavera Villaları                   BEYLİKDÜZÜ
Asrın Konakları                    BEYLİKDÜZÜ
Denizistanbul Marina         BEYLİKDÜZÜ
Aden Garden                       BÜYÜKÇEKMECE
Yalıköy Çatalca                   ÇATALCA
Olive Sarıyer                        SARIYER                                                                                                          Maritza Loft                         SARIYER


İstanbul Villa Projeleri


İstanbul villa projeleri yüksek yatırım değeri ile hayatınıza hızla değer katarken aynı zamanda hem sosyal hem ekonomik açıdan pozitif yansımalar yaratacaktır. İstanbul’da konut projeleri hızla şekil değiştirirken, özel bahçeli müstakil evler ön plana çıkmaktadır. İstanbul konut piyasasında yaşanan dönüşümün ardından villa projelerinin yapısında bir takım değişiklikler yaşanmaktadır. Çok katlı konut projelerinin yarattığı karmaşanın uzağında huzurlu bir yaşam ve konfor alanı yaratan villa projeleri bir nevi deri değiştirmiştir. Uzun yıllardır var olan geleneksel villaların sahip olduğu kullanılmayan fonksiyonların yerini daha gelişmiş teknolojilere bıraktığı gözlemlenmektedir.


Özel peyzaj alanları, yalnızca size ait havuz veya sauna gibi imkanlar sunan İstanbul villa projeleri her mevsim tatilde gibi yaşamanız için tüm imkanlara sahiptir. İstanbul’da villa projelerinin her geçen gün değerinin artışı ise tercih oranının yükselmesine bağlıdır. Türkiye emlak sektörü incelendiğinde yalnızca İstanbul değil diğer gelişmiş şehirlerde de giderek villa projelerinin tercih oranında artış yaşandığı gözlemlenmektedir. Emlak konut fiyat endeksi incelendiğinde bu tercih oranının yükselmesine bağlı hızlı bir değer artışı görülmektedir. İstanbul’da gayrimenkul sektörüne yapacağınız yatırım ile sürekli kazanmanızı sağlayacak villa projeleri alternatifleri hakkında ayrıntılı bilgi almak için buradan bize ulaşabilirsiniz.


Yeşilyaka Koru | BÜYÜKÇEKMECE7.021.000 TL' den Başlayan Fiyatlar
272 m² (25.812 TL/m²)


Konut Tipi     : Villa
Geliştirici       : Nurol GYO, MESA Mesken Sanayii A. Ş.
m2 Aralıkları : 272 - 380 m²
Teslim Tarihi : Hazır


İstanbul villa projeleri arasında doğanın özenle korunarak tasarlandığı bir proje olarak ön plana çıkan Yeşilyaka Koru, konut alıcılarını hayallerinin ötesine taşıyor! İstanbul’da doğanın ortasında inşa edilen müstakil evler ile doğanın kalbinde yaşama imkanına sahip olurken aynı zamanda huzurlu yaşam alanı ile standartlarınızı yükseltebilirsiniz.


İstanbul’da evinize adım attığınız anda gülümseyecek, pencerenizden her baktığınız an gününüz güzelleşecek ve dahası aradığınız her imkana kolayca ulaşacaksınız. Hayal etmesi bile güzel değil mi? İstanbul konut piyasasında benzersiz ödeme seçenekleri ve konforlu yaşam alanları ile dikkat çeken Yeşilyaka Koru, doğa ile iç içe bir yaşamın anahtarını sunmaktadır. Müstakil evlere ait özel bahçelerde doğanın keyfini çıkarırken, merkeze yakın lokasyonu hayata yakınlaşacaksınız.


Mesa ve Nurol GYO işbirliği ile geliştirilen Yeşilyaka Koru, 320bin m2 alana inşa edilmiştir. İstanbul villa projeleri arasında yeşile verdiği önem ile dikkat çeken Yeşilyaka Koru 3 etaptan oluşmaktadır. 168 konuttan oluşan projede yer alan tüm villalar 5+2 müstakil dubleks villa tipinde tasarlanmıştır. Satışa sunulan ilk etapta ise 56 konut bulunmaktadır. Projede yer alan villaların büyüklükleri ise 369m2 ve 379m2 olarak belirlenmiştir. Ayrıca her villaya ait 1 dönümlük arsa bulunmaktadır. Geniş sosyal tesisler ve peyzaj alanları ile hayatınıza değer katacak Yeşilyaka Koru, günün her saati huzurlu vakit geçirmeniz için tasarlanmıştır.


Lokasyon Özellikleri | İstanbul Villa Projeleri


İstanbul villa projeleri arasında size ve ailenize ayrıcalıklı olduğunuzu hissettirecek imkanlar sunan Yeşilyaka Koru, lokasyon özellikleri ile dikkatleri üzerine çekmektedir. Büyükçekmece’de bulunan Yeşilyaka Koru, eğitim kurumlarına yakın olması sebebi ile tercih sıralamanızda ilk sıralara yerleşecek! İstanbul Üniversitesi Büyükçekmece Yerleşkesine 2 dakika, Alkev’e 5dakika, Bahçeşehir Koleji’ne 8dakika, MEV Koleji’ne 6 dakika, Doğa Koleji’ne 10dakika mesafede konumlandırılmıştır.


İstanbul Havalimanı, Hadımköy Otoyol Girişi, Bahçeşehir, Florya ve Yeşilköy gibi merkezi noktalara hem toplu taşıma araçları hem de özel aracınızla kısa sürede ulaşabilirsiniz. Hayata yaklaşırken aynı zamanda şehrin kaosundan uzaklaşmak için Yeşilyaka Koru en doğru tercih olacak! İstanbul villa projeleri ve daha fazlası hakkında ayrıntılı bilgi almak için buradan Projeskop’un profesyonel danışmanlarına ulaşabilir ve ücretsiz danışmanlık alabilirsiniz.


(Ayrıntılı Bilgiye Buradan Ulaşabilirsiniz)


Mavera Villaları | BEYLİKDÜZÜ3.000.000 TL' den Başlayan Fiyatlar
730 m² (4.110 TL/m²)


Konut Tipi      : Villa
Geliştirici       : Topuzlar İnşaat
m2 Aralıkları : 730 m² - 750 m²
Teslim Tarihi : Hazır


İstanbul villa projeleri arasında 9000m2 alana inşa edilmiş olan Mavera Villa sahip olduğu sosyal imkanları ile konut alıcılarına hayal gibi bir yaşam teklif etmektedir. İstanbul Avrupa yakasının hızla gelişen bölgesi Beylikdüzü’nde size özel tasarlanan yaşam alanları ile ayrıcalıklı bir yaşamın kapılarını aralamaya hazır olun! Birbirinden tamamen bağımsız 20 adet villadan oluşan Mavera Villa, her biri 9bin metrekare alan üzerine inşa edilmiş konutlardan oluşmaktadır. Topuzlar İnşaat tarafından geliştirilen projede her villanın kendine özel bahçesi bulunmaktadır. 270 m2 bahçe alanına sahip olan Mavera Villa, konut alıcıları için tüm ayrıntılar düşünülerek tasarlanmıştır. Geniş sosyal imkanlar ve yüksek güvenlik önlemleri ile geliştirilen proje, kendinizi benzersiz bir yaşamın içine dahil etmenizi sağlayacak.


İstanbul villa projeleri, Türkiye’de yatırım yapmak için en doğru seçeneklerden biri olarak öne çıkmaktadır. İstanbul’da bir villa satın alarak yalnızca konforlu bir yaşam değil aynı zamanda eşsiz bir yatırım imkanı sunmaktadır. Tamamen akıllı ev teknolojileri ile donatılmış olan Mavera Villa, evinizden uzaktayken kontrol sağlamanız için tasarlanmıştır. Evinizi uzaktan telefonunuz ile yönetebilecek ve her türlü soruna karşı alınan tedbirler ile konfor alanınızı genişleteceksiniz. Yaşam alanınızı hayat boyu sürecek yatırıma çevirmek istiyorsanız İstanbul villa projeleri arasından birini seçerek yaşam kalitenizi en yüksek seviyelere taşıyabilirsiniz.


Mavera Villaları 7 yıldızlı otel konforunu hayatınıza taşımayı vaat eden İstanbul’un en değerli konut projelerinden biridir. Merkezi Konumu ile hayata yakınlaşmanızı sağlayacak proje, modern mimarisi ile hayatınıza yeni bir bakış açısı katmayı planlıyor. Yüksek yatırım değeri ile hayat boyu kazanmanızı amaçlarken, eşsiz doğa ve sosyal donatıları ile boyut atlamanızı amaçlıyor. Lokasyon özellikleri ile beraber büyük bir yıldıza dönüşen Mavera Villaları, yeni yaşam alanınız olmak için sizleri bekliyor!


Lokasyon Özellikleri | İstanbul Villa Projeleri


İstanbul villa projeleri arasında lokasyonu ile yaşamınızı kolaylaştıracak Mavera Villa, Beylikdüzü’nün en değerli lokasyonlarından birinde yükselmektedir. Beylikdüzü Plajı’na yalnızca 1 dakika mesafede bulunan Mavera Villa deniz manzarası ile de dikkatleri üzerine çekmektedir. Ayrıca Büyükçekmece Sahili’ne 7 dakika mesafede bulunan Mavera Villaları, E-5 Karayolu’na 5 dakika uzaklıktadır. Beylikdüzü Devlet Hastanesi’ne 4 dakika, Atatürk Havalimanı’na 20dakika, 3. Havalimanı’na 23 dakika uzaklıkta bulunan Mavera Villa sizi hayat boyu yolda geçireceğiniz gereksiz zamandan kurtaracak.


İstanbul’un yoğun trafiğinden ve şehrin kaosundan sıkıldıysanız, şehrin merkezine yakın noktalarda bulunan villa projelerinden birini satın alarak hayatınızı kolaylaştırabilirsiniz. Ayrıca toplu taşıma araçlarına yakın konumda bulunan İstanbul villa projeleri ile konfor alanınızı genişletme imkanını elde edeceksiniz. Mavera Villaları ve diğer İstanbul villa projeleri hakkında ayrıntılı bilgi almak için buradan bize ulaşabilir ve yeni yaşamınızın anahtarını satın alarak hayatınıza yeni renkler katabilirsiniz.


(Ayrıntılı Bilgiye Buradan Ulaşabilirsiniz)


Asrın Konakları Marina | BEYLİKDÜZÜ2.952.000 TL' den Başlayan Fiyatlar
200 m² (14.760TL/ m² )


Konut Tipi      : Villa
Geliştirici       : Kuran İnşaat
m2 Aralıkları : 200 - 420 m²
Teslim Tarihi : Hazır


İstanbul villa projeleri arasında Kuran İnşaat tarafından geliştirilen Asrın Konakları, Beylikdüzü bölgesinde 23 bin m2 alan üzerine kurulmuştur. 21 adet müstakil evin bulunduğu Asrın Konakları, 24 adet ikiz villa ve 12 adet ters dubleks villa seçeneği ile konut alıcılarına farklı tipte villa olanakları sunmaktadır.


Şehrin merkezinde sahil kasabasında gibi hissedeceğiniz Asrın Konakları, marinanın yanı başında bulunmaktadır. Yürüyerek marinaya ulaşabilir ve sahil yaşamının hayatınıza katacağı huzurun tadını tüm gün çıkarabilirsiniz. Akıllı ev sistemleri ile donatılmış Asrın Konakları, evinizden ayrıldığınızda bile kontrolünüz altında olmasını sağlayacak teknolojilere sahiptir.


Hava çok sıcak ve evinize girdiğiniz anda serinlemek mi istiyorsunuz? Asrın Konakları, konut alıcıları için her detay göz önünde bulundurularak tasarlanmıştır. Henüz evinize varmadan önce dilediğiniz ısıyı telefonunuzdan ayarlayabilir ve konforlu yaşamın keyfini çıkarabilirsiniz. Ayrıca aydınlatma kontrolü, akıllı hareketli tablet, panjur-perde kontrolü ile hayat standartlarınızı yükseltebilir ve yaşamınızı kolaylaştırabilirsiniz.


Denizin kıyısında hayat boyu tatilde gibi hissedeceğiniz Asrın Konakları, deniz tadında huzurlu bir yaşam sunmak için tasarlanmıştır. Evinizin önünde aileniz ve sevdiklerinizle keyifli vakitler geçirirken unutulmaz anılar yaratabileceğinizi söylesek ne düşünürsünüz? Asrın Konakları, deniz kıyısında inşa edilmiş hayal gibi bir hayat yaşamanız için tasarlanmış bir konut projesidir. Asrın Konakları, her bütçeye uygun ve her yaşam standardına yanıt verecek bir proje olarak tasarlanmıştır. Bu eşsiz imkanlardan yararlanmak ise yalnızca istek ve amaçlarınız doğrultusunda değişecek bir ayrıntı olacaktır.


Lokasyon Özellikleri | İstanbul Villa Projeleri


İstanbul Beylikdüzü’nde yükselen villa projesi lokasyon özellikleri ile dikkat çekmektedir. Asrın Konakları, yatırımınızın hızla değer kazanmasını sağlayacak lokasyon özelliklerine sahiptir. Deniz kıyısında bulunan evinizden sahile birkaç adım atarak ulaşabilir, gün boyu keyifli yürüyüşler yapabilirsiniz. E-5’e 6 dakika, Atatürk Havalimanı’na 16km mesafede bulunan evinizden İstanbul’un en merkezi noktalarına vakit kaybı yaşamadan ulaşabilirsiniz. Tüyap Fuar Merkezi’ne 7km ve Medicana Hastanesi’ne yalnızca 6km mesafede bulunan Asrın Konakları, İstanbul’un her noktasına rahatlıkla ulaşmanızı sağlayacaktır.


Konfor ve huzurunuz için her ayrıntının düşünüldüğü Asrın Konakları, lokasyonu ile sizi kendine hayran bırakacak bir villa projesidir. Asrın Konakları veya diğer İstanbul villa projeleri hakkında ayrıntılı bilgi almak ve hayallerinizi gerçekleştirmek için bize ulaşmanız yeterli olacak!


(Ayrıntılı Bilgiye Buradan Ulaşabilirsiniz)


Denizistanbul Marina | BEYLİKDÜZÜ9.800.000 TL' den Başlayan Fiyatlar
534 m² (183.52 TL/m²)


Konut Tipi        : Villa
Geliştirici         : Keleşoğlu Holding
m2 Aralıkları   : 534 - 716 m²
Teslim Tarihi   : Hazır


İstanbul villa projeleri arasında deniz manzaralı evleri, kumsalı ve sosyal donatıları ile hayalleri süsleyen Denizistanbul Marina, Beylikdüzü’nün en değerli noktasında konumlandırılmıştır. Her ayrıntısında yeşil ve mavinin sunduğu huzuru hissedeceğiniz Denizistanbul Marina, konut alıcıları için özenle tasarlanmıştır. 5 çeşit villa tipinin bulunduğu Denizistanbul, evinizin içinde tüm gün denizin ışıltısını hissedeceğiniz bir dünyanın kapılarını aralıyor. Mimari açıdan şehir hayatının konforunu hayatınıza taşımayı planlayan projede huzur ve konforu aynı anda bulacağınız imkanlar bulunmaktadır. Şehrin kalabalığından uzak size özel tasarlanmış bir dünya olan Denizistanbul Marina, günün her saati denizin huzurunu evinize taşımayı amaçlamaktadır.


İstanbul’un en büyük sahil kasabası olarak tasarlanan Denizistanbul, İstanbul villa projeleri arasında en dikkat çeken tasarımlardan biridir. İkiz ve müstakil villaların bulunduğu projelerin tamamı 3 katlı yapılardan oluşmaktadır. Tüm villaların sahip olduğu özel bahçeler, kendinizi özel hissetmeniz için tasarlanmıştır. Yakuplu Marina’ya en yakın olan İstanbul Marina Evleri, 5 farklı villa seçeneği sunmaktadır. Mimari açıdan konut alıcılarının dikkatini çeken Denizistanbul, sizi beklentilerinizin çok ötesine götürmek için tasarlanmıştır. Klasik tarzın modern çizgilerle yorumlandığı proje, hem marinaya yakınlığı hem modern mimarisi ile alıcılarına cennet gibi bir yaşam vaat ediyor.


Deniz ve yeşilin sunduğu şöleni evinizin içinde gün boyu hissedeceğiniz Denizistanbul Marina, kolonları, taş kaplamaları ve alaturka çatı kiremitleri ile klasik tarzın ötesine geçerek modern yaşamın şıklığını hayatınıza taşımayı teklif ediyor. Gün boyu denizin sunduğu ışıltıyı evinizin içine dolduran hem de yeşilin sunduğu huzuru hayatınıza dolduran Denizistanbul Marina, konut alıcıları için benzersiz tekliflerle cazibe merkezi haline gelmektedir. Huzur ve konforun kendinize özel villalarda sunulduğu projede, her mevsim eşsiz bir yaşamın kapılarını aralayacaksınız.


Lokasyon Özellikleri | İstanbul Villa Projeleri


Deniz ile iç içe yaşam fırsatı sunan Denizistanbul Marina, lokasyonu ile hayatın merkezinde konut alıcılarını beklemektedir. Yerli ve yabancı yatırımcıların dikkatini çeken Denizistanbul Marina, çağdaş şehircilik anlayışı ile geliştirilmiştir.


İstanbul villa projeleri arasında merkeze yakınlığı ile dikkat çeken Denizistanbul Marina, 1200 dönüm arazi üzerine inşa edilmiştir. Konut alıcıları için 5 yıldızlı otel konforu sunan Denizistanbul Marina, 135 bin m2 akarsu yüzeyi ile dikkat çekmektedir. Denizistanbul Marina’da 25 binin üzerinde konut alıcısına eşi benzeri görülmemiş imkanlar sunulmaktadır. Sizde bu ayrıcalıklı hayata uygun fiyatlar ile ulaşmak istiyorsanız, Projeskop’un profesyonel ekibinden ücretsiz danışmanlık alabilir ve hayal ettiğiniz yaşama kavuşabilirsiniz. Daha fazla İstanbul villa projesi hakkında detaylı bilgiye ulaşmak için tek yapmanız gereken bize ulaşmak olacak!


(Ayrıntılı Bilgiye Buradan Ulaşabilirsiniz)


Aden Garden Villaları | BÜYÜKÇEKMECE1.724.000 TL' den Başlayan Fiyatlar
250 m² (6.896 TL/ m² )


Konut Tipi       : Villa
Geliştirici        : Hisar Grup İnşaat
m2 Aralıkları  : 250 - 270 m²
Teslim Tarihi  : Ekim 2020


Villa projeleri arasında İstanbul Avrupa Yakası’nda saklı bir cennet olan Aden Garden Villları, her detayı özenle tasarlanmış bir proje olarak dikkat çekmektedir. 28 adet bahçeli villa seçeneği ile konut alıcılarına benzersiz bir yaşam sunan Aden Garden, şehir yaşamının karmaşasından uzakta ferah ve konforlu yaşam alanları sunmaktadır. Evinize girdiğiniz anda kendinizi özel hissetmek ve şehrin kaosunun hayatınızda bıraktığı stresi geride bırakmak için Aden Garden yeni adresiniz olacak!


Güzelce’nin temiz havası ve huzurlu atmosferini hayatınızın bütününe taşıyan Aden Garden Villaları, İstanbul villa projeleri arasında eşsiz mimarisi ile dikkat çekmektedir. Sosyal donatıları ve konut alıcıları için özel olarak tasarlanan yaşam alanları ile hayatın her alanında size ayrıcalıklı hizmetler sunmaktadır.


İstanbul villa projeleri arasında her detayı özenle düşünülen Aden Garden Villaları, 10.000m2 alan üzerine inşa edilmiştir. Aden Garden Villaları, %65 olarak ayrılmış olan yeşil alanı ile dikkat çekmektedir. Kendinize ait üzüm bağlarınız olsun ister miydiniz? Peki zeytin ağaçlarınız ve renkli çiçekleriniz arasında gün boyu huzuru hissetmek kulağınıza nasıl geliyor? Bahçenizde organik meyve ve sebzeler yetiştirebilecek, doğal yaşamın sunduğu hissi her an yaşama fırsatı yakalayacaksınız. Proje kapsamında yer alan fitness merkezinde sağlıklı hissedecek, yüzme havuzunda sevdiklerinizle keyifli vakitler geçireceksiniz. Ayrıca çocuklu aileler için özel bahçeli villaların yanı sıra oyun alanları yer almaktadır. Çocuklarınızı güvenlik sorunları sebebi ile evde harcanılan zamana hapsetmeyin! Aden Garden Villaları’nın çocuklarınız için geliştirdiği yüksek güvenlikli ve yemyeşil oyun alanlarında büyüdüğünü hayal edin. Siz ve aileniz için tüm güvenlik önlemlerinin üst düzeyde alındığı villa projesi, hayallerinizi süsleyecek!


Aden Garden Villa projesi içinde her proje için özel olarak ayrılan 4 kişilik otopark ise araçlarınızı da koruma altına alacak! Her anlamda güvenliğinizin düşünüldüğü proje, gün boyu özel güvenlik personeli ile korunmasının yanı sıra güvenlik kameraları ile kontrol edilmektedir. İnşa edilirken zemin etüdü yapılmış projede bulunan villalar, yapı denetimi ve deprem yönetmeliğine uygun tasarlanmıştır. Güvenli, huzurlu ve ayrıcalıklı bir yaşamın kapılarını aralamak için Aden Garden Villaları, hayallerinizin ötesine geçecek!


Lokasyon Özellikleri | İstanbul Villa Projeleri


Aden Garden Villaları, İstanbul villa projeleri arasında lokasyon özellikleri ile konut alıcıları için saklı bir cennettir. Şehrin merkezinde yaşamak aynı zamanda şehrin kalabalığından uzak hissetmek için doğru tercih olacak hatta hayalleriniz süsleyecek! Silivri ve Beylikdüzü’ne 10dakika mesafede bulunan Aden Garden, metrobüse 11km, deniz otobüsü ve Kumburgaz TEM Bağlantı yoluna 6km mesafede bulunmaktadır. İstanbul’dan uzak olduğunuzu ve ulaşım sorunu yaşayacağınızı düşünmeyin, İstanbul’da beklide trafik sıkıntısı çekmeden bağlantı yollarını kullanarak en rahat ulaşım sağlayacağınız noktalardan biridir.


Çatalca TEM Bağlantı yoluna 10km mesafede yer alan proje, yeni yükselen yaşam merkezi Tepekent’e 2km ve denizin keyfini tüm gün çıkarabileceğiniz Güzelce Marina’ya 5km uzaklıktadır. Tüm bu ayrıcalıklar ve konforun hayatınıza getireceği huzurdan faydalanmak istiyorsanız gelin hayallerinizi gerçekleştirelim. Projeskop’un profesyonel danışmanları tarafından sunulan ücretsiz danışmanlık ile hayallerinize kavuşacaksınız!


(Ayrıntılı Bilgiye Buradan Ulaşabilirsiniz)


Yalıköy İstanbul | ÇATALCA1.327.140 TL' den Başlayan Fiyatlar
145m2 (9.152 TL/m²)


Konut Tipi     : Villa
Geliştirici       : Artenka - İhtisas Yapı A.Ş
m2 Aralıkları : 145 - 250 m²
Teslim Tarihi : Hazır


İstanbul villa projeleri arasında Çatalca’da yükselen Yalıköy İstanbul, Artenka ve İhtisas Yapı A.Ş işbirliği ile geliştirilmiştir. İstanbul’da yatırım yapmak için en doğru lokasyonlardan biri olan Çatalca, şehirden uzakta olmasına rağmen geliştirilen bağlantı yolları sayesinde fırsatlarla dolu bir nokta olarak göze çarpmaktadır. Deniz ve ormanın birlikteliğinin hayatınızı baştan aşağı değiştireceği proje kapsamında bulunan 250 ve 145 m2 arasında değişen tripleks villalar, butik bir yaşam projesi olarak tasarlanmıştır. İstanbul’da denize sıfır bir ev satın almak bütçenizi zorlayabilir fakat Yalıköy İstanbul, uygun fiyatlı villaları ile denize sıfır bir evde yaşamayı mümkün kılmaktadır.


Hayallerinizin ötesine geçmeniz için tasarlanan Yalıköy İstanbul, dört tarafı ormanla çevrili tripleks villaları, denize sıfır yaşam imkanı ve yüksek güvenlik önlemleri ile ayrıcalıklı hissetmeniz için tüm imkanları bir araya getiren bir yaşam projesidir. İstanbul’da gayrimenkul yatırımı ile hızlı ve kolay şekilde kazanmanızın önünü açan proje, hız kesmeden gelişen Çatalca’nın en değerli noktasında bulunmaktadır. Yatırım geri dönüşü 5 sene olarak hesaplanan Yalıköy Çatalca, durmanda kazanırken, sevdiklerinizle rüya gibi bir hayat yaşamanızı sağlayacak!


Yalıköy İstanbul, Yalıköy plajına yalnızca 100 metre mesafede bulunmaktadır. Yeşil alanları, deniz manzarası, sosyal alanları ve kolay ödeme alternatifleri ile karar verirken yaşayacağınız tereddütleri yok edecek proje, lokasyonu ile de sizin için cazibe merkezi haline gelecek!


Lokasyon Özellikleri | İstanbul Villa Projeleri


İstanbul’un hızla gelişen ve yatırım değeri en yüksek noktalarından biri olan Çatalca’da inşa edilen Yalıköy İstanbul, 3. Havalimanına yakın olması sebebi ile cazibe merkezi haline gelmiştir. Bugün alacağınız tripleks villa, ileride büyük bir kazanca dönüşecek! Hem yaşam alanınıza girdiğiniz anda heyecanlanacak hem de kazancınız ile geleceğinizi koruma altına alacaksınız.


Geliştirilen mega projeler sayesinde şehrin merkezinde bulunan lokasyonlardan daha büyük ulaşım avantajı sağlayan konumu ile Yalıköy İstanbul, zamanınızı koruma altına alacak! Yeni Kuzey yolu bağlantılarını kullanarak, evinizden çıktığınız anda trafik sorunu yaşamadan İstanbul’un dört bir yanına hızla ulaşım sağlayacaksınız. Hızla gelişen bölgede bulunan diğer projeler ve İstanbul villa projeleri hakkında Projeskop’un profesyonel ekibi tarafından ücretsiz danışmanlık alabilir ve bu ayrıcalıklı hayatın kapılarından içeri adım atabilirsiniz.


(Ayrıntılı Bilgiye Buradan Ulaşabilirsiniz)


Olive Sarıyer | SARIYER2.890.000 TL' den Başlayan Fiyatlar
200 m² (14.045 TL/m²)


Konut Tipi      : Daire
Geliştirici        : Yapıdem Gayrimenkul
m2 Aralıkları : 200 - 240 m²
Teslim Tarihi : Hazır


İstanbul villa projeleri arasında konut alıcılarına benzersiz bir yaşam imkanı sunan Olive Sarıyer, İstanbul’un en değerli noktalarından biri olan Zekeriyaköy’de bulunmaktadır. İstanbul’da bir villa satın almak için en avantajlı lokasyonlardan biri olarak gösterilen Olive Sarıyer, İstanbul’un merkezine kolay ulaşım sağlamanız için en uygun projelerden biri olarak gösterilmektedir. Yapıden Gayrimenkul tarafından geliştirilen proje, 200-240m2 arasında değişen genişliklerde inşa edilmiştir.


Zekeriyaköy’de geliştirilen proje kapsamında bulunan 5 blok, 20 seçkin aile için tasarlanmıştır. Her bütçe seçeneği için avantajlı fırsatlar sunan proje, modern mimarinin teknoloji ve inovasyon ile birleşerek konforlu bir yaşam alanına dönüştüğü ferah villalardan oluşmaktadır. Butik bir konut projesi olarak tasarlanan Olive Sarıyer, şehrin merkezinde yaşam için en ideal seçeneklerden biridir. İstanbul Avrupa Yakası’nda yerli ve yabancı yatırımcılar için yıldız gibi parlayan proje, bahçeli konut tipleri veya çatı katı dubleks seçenekleri ile ihtiyaç duyulabilecek tüm imkanların bir araya getirilerek tasarlandığı bir yaşam alanı olarak gösterilebilir. Evinize döndüğünüzde size özel bahçenizde sevdiklerinizle unutulmaz anılar yaratabilirsiniz. Evinizi akıllı telefonunuzdan yönetebilir, birden fazla spor alanında tüm kaygılarınızı bir kenara bırakarak stresinizi atabilirsiniz. Yürüyüş yollarında temiz havayı içinize çekerek kendinizle baş başa kalabilir, Belgrad Ormanları’na dakikalar içinde ulaşarak şehrin kalabalığından kaçabilirsiniz.


Olive Sarıyer, sosyal ayrıcalıkları ile size ve ailenize eşsiz imkanlar sunmaktadır. Yalnızca spor salonu, oyun alanı değil aynı zamanda sinema gibi sosyal imkanları ile evinizden uzaklaşmadan hayatın tüm renklerine ulaşmanızı sağlayacak! Yeni nesil teknolojilerle donatılan akıllı evler sayesinde yaşam standartlarınızı yükseltme imkanı bulacaksınız.


Lokasyon Özellikleri | İstanbul Villa Projeleri


İstanbul’da şehirden uzaklaşmadan şehrin dışında hissedeceğiniz lokasyonlardan biri olan Olive Sarıyer, Maden mahallesinde bulunmaktadır. Sarıyer’in en değerli noktalarından biri olan Olive Sarıyer, İstanbul’un en güvenli bölgelerinden birinde yer almaktadır. Çayırbaşı tüneline 1 dakika, Hacıosman Metro istasyonuna 5 dakika, İstinyepark Alışveriş Merkezi’ne 10 dakika, 3. Havalimanı’na 20dakika mesafede bulunmaktadır. İstanbul’un finans merkezi Maslak’a maksimum 12 dakikada ulaşım mesafesinde bulunan Olive Sarıyer, İstanbul’da ulaşım sorunu yaşamadan hayatınıza devam etmek için en doğru tercih olacak!


Yaşadığınız konum işyerinize yakın olsun istiyorsanız, Maslak ve Levent’e dakikalar içinde ulaşabileceğiniz bir lokasyonda bulunan Olive Sarıyer, konforlu bir yaşamın anahtarını teklif ediyor. Hayallerinizin ötesine geçerek yaşam standartlarınızın boyut atlamasını sağlayacak olan proje kapsamında yer alan sosyal ayrıcalıklar sayesinde konforlu bir yaşam imkanı bulacaksınız. Ayrıca konum özelliklerinin hayatınıza sağlayacağı bir diğer imkan ise eğitim merkezlerine olan yakın mesafedir. İstanbul Teknik Üniversitesi Ayazağa Yerleşkesi’ne, Boğaziçi Üniversitesi ve Koç Üniversitesi gibi İstanbul’un en köklü ve değerli eğitim merkezlerine kısa sürede ulaşabileceksiniz. Acıbadem Maslak Hastanesi ve Sarıyer Devlet Hastanesi’ne yakın olması sebebi ile hayatınızı güvence altına almanızı sağlayacak olan Olive Sarıyer hem iç hem dış donanım özellikleri ile hayatınıza ayrıcalık katmak için tasarlanmıştır.


(Ayrıntılı Bilgiye Buradan Ulaşabilirsiniz)


Yeşilyaka Su | BÜYÜKÇEKMECE5.082.000 TL' den Başlayan Fiyatlar
193 m² (26.331 TL/m²)


Konut Tipi       : Villa
Geliştirici        : Nurol - MESA Mesken
m2 Aralıkları  : 193 - 379 m²
Teslim Tarihi  : Aralık 2020


İstanbul villa projeleri arasından doğa ile iç içe huzurlu bir yaşam vaat eden Yeşilyaka Su, İstanbul’un en değerli konut projelerinden biri olmaya aday gösteriliyor. Nurol ve Mesa Mesken işbirliği ile geliştirilen Yeşilyaka Su tam anlamıyla saklı bir cennet olarak konut alıcıları için eşsiz gibi bir yaşam teklif etmektedir. Lüks yaşamın en huzurlu halini sunan Yeşilyaka Su Büyükçekmece’de ışıl ışıl parlamaktadır.


Konut alıcılarının görür görmez hayallerini süsleyecek proje, farklı tip villa seçenekleri ile farklı hayat standartları için özel olarak tasarlanmıştır. Evinizden dışarı adım attığınız anda düşlerinizi süsleyecek bir diyara merhaba diyeceksiniz. Her gün huzur dolu bu atmosferin içinde derin bir nefes alıp, yeşilin en güzel tonlarını izlemek için sabırsızlanacaksınız. 625.383m2 alana inşa edilen Yeşilyaka Su, farklı tip villa seçenekleri ile taleplerinizi karşılayacak imkanları bir araya getiriyor.


Kalabalık ve stres dolu yaşamın yorgunluğunu arkanızda bırakmanız için tasarlanan Yeşilyaka Su, hava kirliliği ve kaos kelimelerini unutmanızı sağlayacak! Benzersiz gölet manzarasına sahip olan Yeşilyaka Su projesinde Göl, Derya, Şelale, Ladin, Irmak ve Çağlayan villaları olarak belirlenmiş farklı tip villalar bulunmaktadır. Müstakil konutlarda bulunan özel bahçeler sayesinde çocuklarınız ile beraber güvenli ve rüya gibi bir yaşama sahip olacaksınız. Hem yetişkinler hem çocuklar için özel alanlara sahip olan Yeşilyaka Su projesi, kendinizi özel hissedeceğiniz benzersiz fonksiyonlara sahiptir. Size özel spor eğitmenleri ile spor salonunda sağlığınızı korurken, tenis kortu veya size özel havuzunuzda konfor seviyenizi artırma imkanı bulacaksınız. Proje içerisinde yer alan cafe, dinlenme alanları, açık hava sineması, çocuk oyun alanları gibi birçok imkan ile yaşam standartlarınızı yükseltme imkanı bulacaksınız. Yeşilyaka Su tam olarak düşler vadisi olarak tanımlanabilir.


Lokasyon Özellikleri | İstanbul Villa Projeleri


İstanbul villa projeleri arasında yıldız gibi parlayan Yeşilyaka Su İstanbul’un finans merkezi olarak anılan Maslak ve Levent’e 45 dakika uzaklıkta bulunmaktadır. Ayrıca villa ve lüks daire seçenekleri ile İstanbul’da yüksek talep gören Bahçeşehir’e 10 dakika mesafede konumlandırılmıştır. Atatürk Havalimanı’na 20 dakika mesafede bulunmaktadır. West Marina’ya 20dakika uzaklıkta bulunan Yeşilyaka Su, İstanbul’un yorucu trafiğini hayatınızdan uzaklaştırmayı vaat etmektedir. Tüm günlük ihtiyaçlarınızın yanı başınızda bulunduğunu hayal edin.


Yeşilyaka Su, İstanbul’un önde gelen eğitim merkezlerine maksimum 20 dakika mesafede bulunmaktadır. Akbatı AVM ve Mall of İstanbul gibi İstanbul’un önde gelen alışveriş merkezlerine kısa sürede ulaşabilir, tüm ihtiyaçlarınızı kolayca giderebilirsiniz. Yeşilyaka Su ve diğer İstanbul villa projeleri hakkında ayrıntılı bilgi almak için Projeskop’un profesyonel danışmanlarından ücretsiz danışmanlık alabilirsiniz.


(Ayrıntılı Bilgiye Buradan Ulaşabilirsiniz)


Maritza Loft  |  SARIYER


6.500.000 TL' den Başlayan Fiyatlar
116 m² (56.034 TL/m²)


Konut Tipi      :  Villa / Daire
Geliştirici       : Meriç İnşaat
m2 Aralıkları : 116-410 m²
Teslim Tarihi : Hazır


İstanbul konut projeleri, konut alıcıları için en lüks ve cazibeli villa projeleri ile büyüleyici bir yaşamın kapılarını aralıyor! Sarıyer’de yükselen Maritza Loft, 22 blok olarak geliştirilmiştir. 5+2 olarak tasarlanan villa tipi konut seçeneği ile müstakil bir hayat yaşamak isteyen konut alıcıları için benzersiz imkanlar sunmaktadır. Geliştirilen karma projede tüm ayrıntılar konut alıcılarının konfor alanını korumak ve geliştirmek için incelikle tasarlanmıştır. Maritza Loft, İstanbul’un yatırım değeri en yüksek bölgelerinden biri olan Sarıyer’de yükselen 250 konutluk bir yaşam projesidir.


Meriç İnşaat tarafından geliştirilen Maritza Loft, İstanbul gayrimenkul sektöründe villa projeleri ve farklı tip daire seçenekleri ile lüks yaşamın yeni simgesi olmayı amaçlamaktadır. Ara kat daireler, bahçe dubleksleri, çatı dubleksleri ile konut alıcıları için farklı yaşam standartlarını içerisinde bulunduran proje, 20.000m2 alana inşa edilmiştir. Hayat boyu huzur dolu bir hayat yaşamak için tercih edeceğiniz Maritza Loft, 1. sınıf inşaat malzemeleri ile geliştirilmiş ve konut alıcıları için güvenli bir hayat imkanı sunmaktadır.


İstanbul villa projeleri arasında lüks daire seçenekleri ile konut alıcıları için temiz hava ve huzuru bir arada sunan Maritza Loft, lüks ve seçkin yaşamınız için ilk adımınız olabilir. İstanbul Avrupa Yakası’nın en değerli noktalarından biri olan Sarıyer’de yeni geliştirilen villa projeleri arasında en özel konuma sahip olan proje, denize olan yakın mesafesi ile de dikkatleri üzerine çekmektedir. Demirciköy, Rumeli Feneri, Kilyos gibi semtlere olan yakınlığı sebebi ile değer kazanan Maritza Loft, denizin keyfini dört mevsim boyunca çıkarmak için en doğru tercih olacak! Dilerseniz Sarıyer sahiline gidip uzun yürüyüşler gerçekleştirebilir, dilerseniz komşu semtlere giderek deniz kenarında keyifli zamanlar geçirebilir, dilediğiniz zaman denize girebilirsiniz. Proje kapsamında yer alan açık ve kapalı spor salonları ile günün stresini atabilir Sauna, pilates salonu gibi imkanları değerlendirerek yaşamınıza değer katabilirsiniz.


Aileniz ve sizin için tüm imkanların düşünüldüğü proje kapsamında yer alan donatılar, tüm aileniz için hayat boyu yüksek standartları teklif etmektedir. Martiza Loft, Sarıyer merkeze 15 dakika mesafede bulunması sebebi ile merkeze yakın konut projeleri arasında da oldukça popülerlik kazanmaktadır. Lokasyon özellikleri ile dikkat çeken Maritza Loft, şehir hayatının avantajlarını yaşamınıza katarak, hayat standartlarınızı yükseltmeyi amaçlamaktadır.


Lokasyon Özellikleri | İstanbul Villa Projeleri


İstanbul’un en değerli noktalarından birinde yükselen Maritza Loft, Sarıyer’in merkezine olan yakın mesafesinin yanı sıra Türkiye’nin en seçkin eğitim merkezlerine olan mesafesi ile dikkat çekmektedir. Doğa Koleji, Açı Okulları, British School, Koç Üniversitesi, İTÜ gibi birçok eğitim merkezine yakın mesafede konumlandırılmıştır. Özel eğitim kurumlarının yanı sıra devlet okullarına olan mesafesi ile de ihtiyaçlarınıza yanıt vermektedir.


Yavuz Sultan Selim Köprüsü’ne 3 dakika, Fatih Sultan Mehmet Köprüsü’ne 12 dakika, Boğaziçi Köprüsü’ne 12 dakika mesafede yer alan Maritza Loft, İstanbul’un her noktasına kolay ulaşım sağlamanız için geliştirilmiştir. İstanbul ve Sabiha Gökçen Havalimanı’na olan mesafesi ile de konut alıcılarının dikkatini çekmektedir. Belgrad Ormanı’na yalnızca 1 dakika mesafede inşa edilen Maritza Loft, ulaşım sorununu tamamen hayatınızdan silmek için en doğru lokasyonda bulunmaktadır. İstanbul villa projeleri arasında konum özelliklerinin yanı sıra her bütçe ve hayat standardına uygun konut seçeneği ile Maritza Loft ön plana çıkmaktadır. İstanbul villa projeleri ve Maritza Loft hakkında ayrıntılı bilgi almak için Projeskop'un profesyonel danışmanlarına ulaşmanız yeterli olacak!


(Ayrıntılı Bilgiye Buradan Ulaşabilirsiniz)


(DAHA AYRINTILI BİLGİYE BURADAN ULAŞABİLİRSİNİZ)BİZE YAZIN

MESSENGER

HEMEN ARA

WHATSAPP

İLETİŞİME
GEÇİN
PROJESKOP

Bilgi Formu