Keleş Center Airport İstanbul'un Yeni Merkezi!

Keleş Center Airport, İstanbul’un en iddialı konut projeleri arasında yerini alıyor. Modern ve kusursuz mimarisi, eşsiz konumu, lüks sosyal yaşam alanlarıyla herkesin ilgi odağında olan Keleş Center Airport, uygun başlangıç fiyatları ve geniş konut seçenekleriyle Küçükçekmece’nin en hızlı gelişim gösteren bölgesinde inşa edildi.

 

Keleş Center Airport Tam Bir Yatırım Aracı


 

Keleş Center Airport projesi, İstanbul’un en yeni değeri olarak karşımıza çıkıyor. Toplamda 23.000 metrekarelik devasa bir arazi üzerine konumlanan proje, içinde yer verdiği konut ve ticari ünite seçenekleri, zengin donanımları ve lüksü sonuna kadar yaşatan sosyal yaşam alanlarıyla büyük bir maliyetle yapılmış bir proje.

İstanbul’un yeni merkezi haline gelen Keleş Center Airport, eşsiz lokasyonu sayesinde de oldukça dikkat çekiyor. Bütün bu özellikleri sayesinde ideal bir yaşam alanına dönüşen proje aynı zamanda da harika bir yatırım aracı oluyor. Bulunduğu konumun hızla gelişmesinde en fazla payı kendine çıkaran Keleş Center Airport, çok kısa bir zaman içinde değerinin çok üzerine çıkacak bir proje.

Buraya yapacağınız küçük bir yatırım kısa bir süre içinde değerinin çok üzerine çıkacak. Keleş Center Airport sayesinde hem maddi açıdan çok mutlu olacaksınız hem de böylesi harika bir projede yaşıyor olmanın tüm ayrıcalıklarını tadacaksınız.

 

Keyifle Çalışacağınız İş Alanları Burada


 

Keleş Center, iş dünyanıza renk getiriyor! Eşsiz lokasyonu sayesinde projeye, her yerden kolaylıkla ulaşım sağlayabileceksiniz. Bütün toplu ulaşım araçlarına yürüme mesafesinde bulunan proje sayesinde artık işe geç kalma sorunundan kurtulacak, işe yetişmek için evden çok erken saatlerde çıkma derdine son verebileceksiniz. Hangi yolu, hangi istikameti seçerseniz seçin tüm yollar çalıştığınız ofise çıkacak. 

Projenin içinde yer verdiği son teknoloji donanımlar ile donatılmış konferans ve geniş toplantı salonları, teknolojik altyapıya sahip ofisler sayesinde burada iş yapıyor olmak herkese çok keyif verecek. Her gün işinize büyük bir mutlulukla gelecek, iş arkadaşlarınızla eğlenceli bir iş dünyasında olacaksınız.

 

Alışverişin Yeni Adresi Keleş Center Airport


 

Modern mimarisi ve çeşitli alışveriş mağazaları sayesinde alışverişin yeni adresi olan Keleş Center Airport projesinde her ihtiyacınızı karşılayabileceksiniz. Şehrin en işlek caddesinde harika mağazaları sahip olan konut projesi, bambaşka bir alışveriş deneyimini sizler için yaşatıyor.

Dünyanın en ünlü markalarını barındıran geniş pazar seçeneği, çeşitli mağazaları ve gösterişli dükkanlarıyla sizleri çok farklı bir dünyaya yolculuğa çıkaracak!

Harika bir alışveriş deneyiminin içine yer alacağınız konut, projesinde gündelik tüm ihtiyaçlarınızı tek bir noktadan karşılayabileceksiniz. Artık alışveriş yapmak için çok uzaklara gitmenize gerek kalmayacak. Bütün ihtiyaçlarınızı buradan karşılayabileceksiniz.

 

Ulaşım Derdiniz Sona Eriyor!


 

Hiçbir şekilde trafiğe takılmayacağınız, ana yolların tümüne yakın bir konumda yer alan Keleş Center Airport, ulaşım derdinizi tamamen sona ermesine olanak tanıyor. Toplu ulaşım araçlarına yürüme mesafesinde bulunan konut projesi, eşsiz konumu sayesinde İstanbul’un her yerine rahatça ulaşabilmenizi sağlıyor.

Hastaneler, üniversiteler, çevre okullar ve bankalar gibi bütün kamusal ve kurumsal alanlara da son derece yakın olan Keleş Center, günlük yaşamda yapmanız gereken her işi, uzaklara gitmeden, zahmetsiz bir şekilde halledebilmenize imkan tanıyor.

Basın Ekspres Yolu’na yalnızca bir dakikalık bir mesafede yer alan Keleş Center; metro, metrobüs ve diğer tüm toplu ulaşım seçeneklerine de yürüyerek ulaşma şansını sizlere tanıyor. Şehrin her bir noktasına bu proje sayesinde dakikalar içinde ulaşabileceksiniz.

 

Sosyal Alanlar ile Dolu Dolu Bir Yaşam


 

Yaşamınızın her anını son derece özel kılan bir proje olan Keleş Center Airport, içinde barındırdığı zengin ve çok seçenekli yaşam alanlarıyla da her yaşa hitap ediyor. Keyifli yürüyüşlerinize eşlik edecek, toplamda 14.000 metrekarelik bir yeşil alanı içinde bulunduran proje, aileniz ve sevdiklerinizle birlikte hoş vakitler geçireceğiniz bir alanı sizlerin kullanımına sunuyor. Dilediğiniz gibi spor yapabileceğiniz, tamamen donanımlı, fitness ve spor salonlarında sağlıklı bir yaşamı, hayatınızın merkezine koyabileceksiniz.

Sporun hemen ardından rahatlamak ve tüm yorgunluğunuzu atmak isterseniz de sizler için özel tasarlanmış sauna ve Türk hamamlarında dilediğiniz gibi ter atıp olumsuz tüm duygularınızdan arınabilirsiniz. Aynı zamanda proje size dört dörtlük bir tatil ortamı da yaratıyor. Geniş havuz seçeneklerinde dilediğiniz gibi yüzebilecek, dostlarınızla birlikte keyifli zamanlar yaşayabileceksiniz.

Çocuk sahibi olan çiftlerinde düşünüldüğü Keleş Center Airport’ta, tamamen çocuklar için özel tasarlanmış, son derece güvenli oyun alanları bulunuyor. Bu güvenli alanlarda çocuklarınız için sonsuz bir eğlence dünyası sunuluyor.

Çocuklarınız gönüllerince bu alanlarda oyunlar oynarken sizler de onların, bu eğlencesini paylaşabilir, oyunlarına eşlik edebilirsiniz. Konfor ve lüksü kendi içinde harmanlayan proje, hayattan keyif alabilmeniz adına çok özenle tasarlanmış ve tüm detaylarıyla kusursuz bir proje yaratılmış.

 

Kesintisiz Güvenlik Hizmeti Sağlanıyor


 

Projenin her alanı, her bölgesi detaylı bir şekilde denetleniyor. Uzman güvenlik ekiplerinin sağladığı güvenlik kontrolleri sayesinde konutunuzda huzur ve güven duygusunu sonuna kadar hissedeceksiniz. Kapalı devre kamera sistemlerinin de kullanıldığı projede, güvenlik ekiplerinin attığı nokta devriyeler ile konut güvenliği çok üst düzeye çıkarılıyor. Keleş Center Airport’un her noktasında güven duygusunu hissedeceksiniz ve geceleri yataklarınıza içiniz tamamen rahat bir şekilde gireceksiniz. 


Geniş Daire Planlarıyla Keleş Center Airport


 

Geniş oturma seçeneklerine bünyesinde yer veren proje, ideal yaşam alanlarınızı oluştururken sizlere oldukça kolaylık sağlıyor. 1+1, 2+1 ve 3+1 daire tiplerine sahip olan proje sayesinde sizin için en uygun olan yaşam alanını seçebileceksiniz. 1+1 daire tipleri 64 metrekarelik kullanışlı bir alan sunarken 2+1 daireler ise 104 metrekarelik ferah bir yaşam alanından oluşuyor.

Son olarak 3+1 daire tipleri ise 157 metrekarelik son derece geniş bir daire seçeneğini sizler için sunuyor. En ideal yaşam alanlarını, rahatlıkla oluşturacağınız Keleş Center Airport projesinde, kullanmayacağınız hiçbir alana fazladan ücret ödemek zorunda kalmayacaksınız. Şehrin en değerli yapısı olan projede, kusursuz bir yaşamın içinde yer alacaksınız!


BİZE YAZIN

MESSENGER

HEMEN ARA

WHATSAPP

İLETİŞİME
GEÇİN
PROJESKOP

Bilgi Formu