İstanbul’un Tam Merkezinde Bomonti Kuleli Evleri

Yıldırım Yapı Grubu’nun tasarladığı Kuleli Evleri, özellikle İstanbul’un merkezinde olmasıyla dikkatleri üzerine çekiyor! Lüks yaşam ve konforu bünyesinde harmanlayan konut projesi, 945.000 Türk lirasından başlayan fiyatları ile İstanbul için parlayan bir yıldız konumuna geliyor.

 

Tüm Şehir Ayaklarınızın Altında!İstanbul’un tam merkezinde yer alan konut projesi Kuleli Evleri, şehrin en canlı, en popüler semtlerine sadece yürüme mesafesinde bulunuyor. Eğlencenin merkezi Beşiktaş’a yalnızca iki dakikalık yürüme mesafesinde bulunan Kuleli Evleri, Nişantaşı ve Taksim’e üç dakikalık bir uzaklıkta bulunuyor.

 

Kuleli Evleri ile Güvenli Bir YaşamKuleli Evleri konut projesinde 7 gün 24 saat boyunca son derece sıkı bir güvenlik denetimi var. Uzman güvenlik ekipleri tarafından sağlanan sıkı güvenlik kontrolü, gece devriyeleri ile daha da disiplinli bir hale geliyor. Ayrıca projede kullanılan kapalı devre kamera sistemi ile de güven ve huzur duygusunu sonuna kadar hissedeceksiniz.

 

Zengin Donatılarla Güçlü Bir Konutİstanbul’un en merkezinde yer alan konut projesi, içinde bulundurduğu son derece zengin ve teknolojik donatılarla daha güçlü bir hale getirilmiş. Tüm ihtiyaç ve gereksinimlerinizi kendi bünyesinde karşılamaya yetecek kadar büyük bir potansiyeli bulunan Kuleli Evleri her koşulda diğer konut projelerinden kendini net bir çizgiyle ayırmayı başarıyor. Projede bulunan jeneratör sistemleriyle güç ve elektrik kesintilerinin önüne geçiliyor. Herhangi bir güç ve elektrik kesintisiyle karşılamanız durumunda devreye girecek olan jeneratör sistemleriyle hiçbir mağduriyet yaşamayacak, hayatınıza kaldığınız yerden devam edebileceksiniz. Ayrıca binadaki ısınma; merkezi ısıtma yöntemiyle sağlanıyor. Böylece, özellikle kış aylarında her daim sıcacık bir evde, keyifli zamanlar geçirebiliyorsunuz.

 

Depreme Karşı Tamamen Dayanıklı!İstanbul’un merkezinde, güven ve huzurla oturacağınız Kuleli Evleri, her detayı, incelikle düşülmüş ve öyle hayata geçirilmiş. Yapı denetimi ve zemin etüt çalışmaları son derece titizlikle yapılan projede, deprem yönetmeliği konusuna da oldukça hassasiyet gösterilmiş. Tamamıyla güvenli olan bu proje, deprem yönetmeliği ile uyumlu bir şekilde inşa edilmiş. Modern mimarisi ve güvenli yapısıyla Kuleli Evleri konut projesinde güveni ve huzuru her alanda hissedeceksiniz.

 

Sosyal Yaşam Alanları Çok Zengin!Kuleli Evleri, içinde barındırdığı son derece zengin ve çeşitli sosyal olanak ve imkanlarıyla ilgi gören bir konut projesi olarak karşımıza çıkıyor. Metropol şehir hayatının tüm donatı ve ihtiyaçlarına kendi içinde karşılayan projede, bugüne kadar tatmadığınız duyguları tadacak, birbirinden farklı ayrıcalıkları deneyimleyeceksiniz. Doyasıya spor yapacağınız fitness ve spor salonları ile dilediğiniz forma kavuşabilecek, günün tüm yorgunluk ve stresini atacağınız hamamıyla ter atabileceksiniz. Çocuklara özgü, özel bir mimari ile tasarlanmış park ve oyun alanlarında çocuklarınız gönüllerince oyunlar oynarken siz de dört mevsim boyunca tatil havasını, kapalı havuz sayesinde yaşamaya devam edeceksiniz. İstanbul’un tam da merkezinde, rüya gibi bir yaşam sunan Kuleli Evleri, hayal ettiğiniz yaşam alanlarını sizlere sunuyor ve keyfine doyulmaz zamanlar yaşatıyor.

 

Her Yere Kolayca Ulaşacaksınız!İstanbul’un en merkezi konumunda bulunan Kuleli Evleri projesiyle her yere rahatlıkla ulaşabileceksiniz. Artık bir yerlere ulaşmak için evden erken saatte çıkmanıza gerek kalmayacak, Kuleli Evleri ile her yer ayağınızın altında olacak! Şehrin göbeğinde yer alan konut projesi, toplu ulaşım araçlarına ve deniz ulaşımına oldukça kısa bir mesafede bulunuyor. Hastane, okul gibi resmi ve kamusal alanlara da yürüme mesafesinde olan proje, eğlencenin merkezi Şişli ve Beşiktaş’a ise yalnız iki dakikalık bir uzaklıkta bulunuyor.