İstanbul’un Kalbinde: Benesta Beyoğlu Konut Projesi

Benesta Beyoğlu projesi, hiçbir yerde deneyimleyemeyeceğiniz ayrıcalıklı ve kaliteli bir yaşamın kapısını sizler için açıyor. İstanbul’un kalbinde yer alan konut projesi Benesta Beyoğlu; müzelerin, tiyatroların, konser ve sinema salonların göbeğinde kısaca sanatın merkezinde bir yaşam sunmak için sizleri bekliyor! Benesta Beyoğlu ile sanata doyacaksınız!

 

Sanatın Merkezi Beyoğlu’nda Bir Proje

 


Modern ve seçkin mimarisinin yanı sıra Benesta Beyoğlu, İstanbul’un en merkezi, en keyifli konumunda yer alıyor. Alternatif sinema ve tiyatro salonlarıyla sanatın farklı tatlarını deneyimleyecek, sokak müzisyenlerinin o eşsiz melodileriyle hayata daha çok bağlanacaksınız. Aynı zamanda Benesta Beyoğlu konut projesi, içinde barındırdığı birçok imkan ve olanaklar ile de hayatınızı oldukça kolaylaştırıyor. Burada yaşamaktan çok keyif alacaksınız!

 

Oturma Seçenekleriyle Seçim Yapmak Kolay!

 


İstanbul’un en harika lokasyonunda yer alan Benesta konut projesi, geniş oturma seçenekleri ile ideal yaşam alanınızı seçme konusunda size çok yardımcı oluyor. Toplamda 7.000 metrekarelik geniş bir alana tasarlanan konut projesi, 9 katlı tek bloktan meydana gelirken 245 daire, 15 ofis ve 20 ticari alanı da bünyesinde bulunduruyor. İstanbul’un kalbinde yepyeni ve heyecanlı bir yaşam vadeden konut projesi Benesta Beyoğlu, 76 metrekareden 245 metrekareye uzanan geniş oturma seçenekleri ile daire seçiminizi kolayca yapmanızı sağlarken butik proje anlayışıyla tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak donanımı da bünyesinde barındırıyor. Aynı zamanda Benesta Beyoğlu projesinde bahçe katı, çatı dubleksi ve simpleks daireler gibi farklı tipte daire seçenekleri de mevcut.

 

Huzurlu ve Güvende Olacaksınız

 


Benesta Beyoğlu projesinde 7 gün 24 saat oldukça sıkı bir güvenlik denetimi mevcut. Alanında uzmanlaşmış güvenlik ekiplerince sağlanan güvenlik kontrolleri, güven ve huzur içinde yaşamanıza yetecek. Aynı zamanda kapalı devre kamera sistemi de yer alan konut projesinde içiniz tamamen rahat bir şekilde oturabileceksiniz.

 

Konut Oldukça Zengin Donatılara Sahip

 


İstanbul’un en merkezi yerinde yer alan konut projesi Benesta Beyoğlu, içinde barındırdığı son derece zengin, teknolojik donanımlarla da ön plana çıkmayı başarıyor. Tüm gereksinimlerinize tek koldan cevap verecek projede yer alan bazı donatılar arasında hidrofor ve jeneratör gibi önemli kaynaklar da yer alıyor. Güç ve elektrik kesintilerinin tamamen önüne geçen jeneratörler sayesinde, kesinti yaşanması durumunda herhangi bir mağduriyet yaşamayacak ve ihtiyacınız olan elektriği kullanabileceksiniz. Aynı zamanda projede ısınma yöntemi olarak da merkezi ısıtma sistemi kullanılıyor. Daimi olarak sıcacık bir ortamda yaşayacağınız Benesta Beyoğlu konut projesinde zemin etüdü ve yapı denetimi konusuna da son derece özen gösterilmiş. Ayrıca deprem yönetmeliğine de tamamen uygun yapılmış konut; sizleri güvenli ve huzur dolu bir yaşamın içinde yaşatmayı vadediyor.

 

Sosyal Donatılar Herkese Uygun

 


Benesta Beyoğlu projesi gündelik yaşamda ihtiyacını duyduğunuz tüm şeylere tek koldan cevap verecek sosyal yaşam alanlarına sahip. Beyoğlu’nun en güzel yerinde yer alan proje; sanatıyla, eğlencesiyle ve tarihi sokaklarıyla sizlere bugüne kadar hiç yaşamadığınız deneyimleri yaşatacak ve eşi benzeri olmayan bir yolculuğa çıkaracak. Günün tüm stresi ve yorgunluğu atacağınız saunalarda gün boyu keyif yapabilecek, zengin donanımlı spor aletleriyle fitness salonunda idealinizdeki forma kavuşabileceksiniz. Aynı zamanda projede yer alan kapalı yüzme havuzlarıyla da dört mevsim tatil havasını yaşayabileceksiniz. Benesta Beyoğlu konut projesi çok özel ayrıcalıklarıyla sizlere çok farklı hayatlar sunuyor. Misafirleriniz için özel tasarlanmış misafir süitlerinde, gönlünüzce konuklarınızı ağırlarken bir yandan da proje içinde bulunan vitamin barlar da ya da kafelerde doyasıya sohbet edebilirsiniz. 7 gün 24 saat resepsiyon hizmeti veren projede, huzur ve konforunuzu sağlamak için her ayrıntı, en ince detayına kadar düşünülmüş durumda.

 

Ulaşım Derdiniz Olmayacak

 


İstanbul’un en merkezi konumunda yer alan Benesta Beyoğlu projesi ile ulaşım sorununuz ortadan kalkıyor. İstanbul’un her yerine toplu taşımalar aracılığıyla son derece rahat bir şekilde ulaşabileceksiniz. Taksim metrosuna yalnızca birkaç metre uzaklıkta bulunan konut projesi Marmaray Raylı Sistemleri’ne ise sadece 4 kilometre uzaklıkta yer alıyor. İstanbul’un harika boğazına ise sadece birkaç dakikalık mesafede yer alan projeyle birlikte mavinin tüm tonlarına gün boyunca şahit olabileceksiniz. Hastane, okul gibi kamusal ve resmi kurumlara da son derece yakın olan projede, konfor ve lüksü sonuna kadar yaşayacak, metropol şehir İstanbul’un tüm ayrıcalıklarını evinizde hissedeceksiniz.