İstanbul’un İlgi Odağındaki Proje: Emaar Square

1.000.000 metrekareden fazla oldukça geniş bir alanda inşa edilen Emaar Square, İstanbul’un ilgi odağındaki proje olmaya devam ediyor. İstanbul’un en merkezi yerinde konumlanan proje, bulunduğu lokasyon, içerisinde barındırdığı modern imkanlarla vazgeçilmez bir proje olan Emaar Square, konforlu ve lüks bir yaşam sunmak için sizleri bekliyor!

 

Emaar Square Mall ile Yaşamı Keşfedin!

 

Emaar Square Mall, İstanbul’da yaşıyor olmanın en büyük ayrıcalıklarından biri. Tamamıyla sıra dışı alışveriş deneyimlerini yaşayacağınız alanda aynı zamanda eğlenceye de doyacaksınız. Ülkemizde yalnızca burada bulunan lüks mağazalar ve birbirinden havalı markalara ev sahipliği yapan Emaar Square Mall ile hayatı keşfedeceksiniz! Sadece alışveriş ile sınırlı olmayan bu alanda; yeme, içme, eğlence ve modern şehir hayatının eşsiz keşiflerini de tadacaksınız. Yılda 25 milyon gibi çok yüksek bir ziyaretçi sayısı hedeflenen Emaar’da, sizler de bambaşka bir dünyanın içinde hissedeceksiniz. İstanbul’un en popüler alanında inşa edilen projede aynı zamanda Anadolu Yakası’nın ilk 4DX salonu da bulunuyor. Bu salon toplamda 2400 kişilik koltuk kapasiteli sinema salonunu barındırıyor. Aynı zamanda inanılmaz anlara tanıklık edeceğiniz akvaryum ve su altı yaşam dünyası da sizleri bekliyor!

 

Tarz Sahibi Daireler Burada!

 

Emaar Square Residences kısmında yer alan birbirinden farklı ve modern mimarili daireler, geleneksel bir anlayışla birleşti! Toplamda 14 kat ve 4 binadan oluşan rezidans, yaşam stillerinizi yaşatan ayrıntılarla ayrı bir zenginlik kazanıyor! Son derece geniş ve kullanışlı oturma seçenekleri bulunan dairelerde, tam da istediğiniz, size özel yaşam alanlarını seçebileceksiniz. Mutfağından, depo alanlarına kadar özenle tasarlanan daireler, bir evden beklediğiniz ne varsa hepsini fazlasıyla karşılıyor! Bağdat Caddesi, Nişantaşı gibi sosyal alanların kültürünü temeline koyan alanlar, yine bu muazzam semtlerin dokusunu içinde taşıyor.


Her Şeyi ile Lüks Bir Hayat: The Address Hotel


 

İstanbul dışında Mısır, Kenya ve Dubai gibi gelişmiş ülkelerde de bir otel zinciri olan The Address Hotel, yüksek bir konfor ve her detayında hissedeceğiniz lükslerle birlikte sizleri bekliyor! İstanbul’un en gözde yerinde konumlanan otel, tüm ihtiyaçlarınızı tek bir noktadan karşılayacak potansiyele sahip! Buraya yapacağınız yatırım çok kısa bir sürede iki katına çıkaracak ve maddi anlamda da çok tatmin olacaksınız!


İş Yeriniz İstanbul’un Merkezine Geliyor!


 

Emaar Square projesinin toplamda 48.000 metrekarelik geniş bir alana sahip son derece kullanışlı ve fonksiyonlu ofisleri sayesinde işe yetişme ya da geç kalma derdiniz tamamen ortadan kalkacak! Emaar Square Office, İstanbul’un en büyük alışveriş merkezine yakınlığı sayesinde iş ve konforu bir arada sunuyor. İş dünyasının yeni gözdesi durumunda olan Emaar Square Office, sunduğu avantaj ve ayrıcalıklar dünyasıyla sizleri bekliyor! Eşsiz konumu sayesinde hayatın içinde yer alan ofis binası ile başarıdan başarıya koşacaksınız. Emaar Square Office sayesinde iş dünyasının zirvesinde, muazzam bir hayat sizleri bekliyor!


Çoklu Oturma Seçenekleriyle Emaar Square


 

Birçok oturma seçeneğini içinde barındıran Emaar Square, çoklu oturma planları ile ideal yaşam alanlarınızı seçme konusunda da tamamen yardımcı oluyor. 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 ve son olarak da 5+1 tip daire seçeneklerine sahip proje, her daire tipinde farklı metrekare ölçülerine sahip. 1+1 tip daireler 83 metrekareden oluşurken 2+1 daireler 156 metrekareden meydana geliyor. 3+1 tip daire seçeneği 213 metrekarelik bir alanda tasarlanmışken 4+1 tip daireler ise 420 metrekarelik bir alana yayılmış durumda. Son olarak da 5+1 tipi daireler ise 645 metrekarelik geniş bir alanda tasarlanmış durumda. Geniş oturma seçenekleri sayesinde, istediğiniz yaşam alanlarını kendiniz belirleyeceğiniz Emaar Square projesinde, kullanmayacağınız, gereksiz gördüğünüz alanlara fazladan para ödememiş olacaksınız.


Şehrin Göbeğinde Yüksek Yatırımlı Bir Proje


 

2.3 milyar dolar gibi yüksek bir yatırımla inşa edilen proje, Üsküdar’ın en nezih, en gelişmiş bölgesinde yer alıyor. Göztepe Köprüsü’ne birkaç dakikalık yürüme mesafesinde bulunan Emaar Square, Kadıköy’e 15 dakikalık bir mesafede yer alıyor. Yapılan yatırım tutarıyla herkesi etkisi altına alan Emaar Square Ümraniye, Üsküdar ve Kadıköy ilçelerine o kadar yakın ki üç ilçeye de sadece yürüyerek ulaşabiliyorsunuz. Toplu ulaşım araçlarının hepsine bir dakikalık bir mesafesi bulunan Emaar Square, Kadıköy-Tavşantepe Metrosu’na ise sadece birkaç dakikalık bir yakınlıkta yer alıyor. Her yere kolayca ulaşım sağlayacağınız, İstanbul’un en geniş toplu taşıma ağının merkezinde bulunan proje sayesinde ulaşamayacağınız yer yok. Üstelik metro ve metrobüse olan yakınlığı sayesinde asla trafik derdine dahil olmuyorsunuz. Emaar Square projesinin harika konumu sayesinde trafik çilesini tamamen hayatınızdan çıkarıyorsunuz!


Zengin Donanımlarıyla Hayat Çok Kolay!


 

Proje, içinde barındırdığı zengin donanım ve donatılar sayesinde hayatınızı her anlamda kolaylaştırıyor. Son teknoloji donanımları barındıran Emaar Square, merkezi ısıtma sistemleri, jeneratör, hidrofor, yük asansörü gibi önemli donanımlara yer verilen projede; lobi ve resepsiyon gibi hizmetler de ekstra olarak yer alıyor. Güç ve elektrik kesintileri yaşanması durumunda devreye giren jeneratör sistemi sayesinde hiçbir işiniz yarım kalmayacak ve işlerinize kesintisiz devam edebileceksiniz. Su kesinti sorununu tamamen ortada kaldıran hidrofor sistemi sayesinde hayatınıza kaldığınız yerden devam edebilecek ve herhangi bir mağduriyet yaşamayacaksınız. Lobi ve resepsiyon hizmetlerinin de yer verildiği projede, güler yüzlü personeller daima hizmetinizde olacak ve yaşadığınız tüm problemleri çözmeye hazır bir şekilde sizleri bekliyor olacak. Aynı zamanda 7 gün 24 saat kesintisiz olarak konut güvenliğini sağlayan, alanında uzman güvenlik ekiplerince sıkı bir denetim altında kontrolü sağlanan proje güvenliği sayesinde her an huzur ve güven duygusunu hissedeceksiniz. Aynı zamanda kapalı devre kamera sistemlerinin kullanıldığı projede güvenlik en üst düzeye çıkarılıyor. Emaar Square projesinin her detayında, her alanında tamamen güven duygusunu hissedecek, Emaar Square gibi harikulade bir yaşam merkezinde günlerinizi huzurla geçireceksiniz.


BİZE YAZIN

HEMEN ARA

WHATSAPP

İLETİŞİME
GEÇİN
PROJESKOP

Bilgi Formu