İstanbul’un En Değerli Projesi: Beyaz Park Topkapı

Topkapı artık sadece surları değil mutlulukları da çevreliyor. İstanbul’un en kıymetli, en tarihi semti olan Topkapı’da yükselen Beyaz Park Topkapı konut projesi İstanbul’un en değerli projesi olmaya aday. İçinde yer alan son derece geniş sosyal imkan ve olanaklar ile Beyaz Park Topkapı projesi vazgeçilmeziniz olacak!

 

Daire Seçenekleriyle Seçmek Çok Kolay!

 

 

Toplamda 371 daireden oluşan Beyaz Park Topkapı projesi 14 katlı bir yapıdan meydana geliyor. Geniş oturma seçenekleriyle rahatça yaşam alanlarınızı seçebileceğiniz konut projesi, farklı metrekare ölçüleriyle tam istediğiniz tipte daireleri kullanımınıza sunuyor! 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 daire tiplerinde oluşan konut projesinde her daire tipi kendi içinde farklı metrekare ölçülerine sahip. 1+1 tip daireler 71 metrekareden oluşurken 2+1 daireler ise 117 metrekareden meydana geliyor. 3+1 daireler 200 metrekarelik bir alanda tasarlanmışken son olarak 4+1 daireler ise 205 metrekare gibi geniş bir alanda tasarlanmış.

 

Proje Her Anlamda Güvenli!

 

 

Beyaz Park Topkapı konut projesi en ince detayları düşünülerek tasarlanmış bir proje. Bu nedenle projenin her detayı, her alanı tamamıyla güvenli. Alanında uzmanlaşmış güvenlik ekibiyle güvenlik kontrolü sağlanan yapıda gece devriyeleri sayesinde sağlanmakta olan bu güvenlik, oldukça üst düzeye çıkarılmış. Ayrıca kapalı devre kamera sistemi kullanılan konut projesinde tamamen güvenli ve huzurlu hissedeceksiniz. Projede ekstra olarak son teknoloji ürünlere de yer verilmiş durumda. Beyaz Park Topkapı projesine oldukça büyük ve verimli çalışan bir jeneratör de eklenmiş. Böylelikle elektrik ve güç kesintisi durumlarında yaşanılan kaybın önüne geçiliyor ve ihtiyacınız tamamıyla karşılanırken hiçbir mağduriyet yaşamıyorsunuz. Ayrıca projede ısınma yöntemi olarak da merkezi ısıtma sistemi kullanılmış. Böylece kış aylarında daima sıcacık bir ortamda yaşama şansını da elde etmiş oluyorsunuz.

 

Depreme Tamamen Dayanıklı!

 

 

Beyaz Park Topkapı konut projesi her detayı düşünülmüş, güven ve huzurunuz için en ince ayrıntısına kadar detaylı bir şekilde tasarlanmış durumda. Zemin etüdü ve yapı denetimi son derece özenli bir şekilde yapılan projede deprem yönetmeliğine de tamamen uyum gösterilmiş. Modern mimarisi ve güvenli yapısıyla Beyaz Park Topkapı projesinde huzurla yaşayacaksınız.

 

Herkese Göre Sosyal Donatılar

 

 

İstanbul konut projeleri arasında gerek uygun konut fiyatları gerekse içinde barındırdığı sosyal imkan ve olanaklarla Beyaz Park Topkapı konut projesi farkını net bir şekilde ortaya koyuyor. Metropol yaşamın tüm sosyal alanlarını deneyimleyeceğiniz konut projesinde birbirinden farklı ayrıcalıkları da tadacaksınız. Doyasıya spor yapacağınız spor ve fitness salonlarıyla Beyaz Park Topkapı konut projesi, ideal formunuzu korumaya yardım edecek. Günün stresi ve tüm yorgunluğunu atabileceğiniz kapalı yüzme havuzuyla dört mevsim boyunca tatil ruhunu asla kaybetmeyeceksiniz. İstanbul’un en iddialı konut projesi olan Beyaz Park Topkapı’da hayatı çok daha keyifli ve konforlu yaşayabileceksiniz.

 

Ulaşım Probleminiz Ortadan Kalkıyor!

 


İstanbul’un en merkezi konumunda yer alan bu konut projesi ile ulaşım sorununuz tarih oluyor! Toplu ulaşım araçlarına sadece yürüme mesafesinde bulunan proje sayesinde artık gideceğiniz yerler için evden erken saatte çıkmanıza gerek kalmayacak. Hastane, okul gibi resmi ve kamusal alanlara da oldukça yakın bir mesafede bulunan konut projesi, İstanbul’un tam merkezinde olağanüstü bir yaşam için sizleri bekliyor!