İstanbul’un En Değerli Konut Projesi: Focus Eyüp

Focus Eyüp, tarihi değeri olan; İstanbul, Eyüpsultan ilçesinde yer alan konut projesi, semtin tarihi dokusu ve geleneksel mimarisiyle harmanlanan proje, son derece uygun başlangıç fiyatları ile sizleri bekliyor! Eşsiz bir lokasyona sahip Focus Eyüp ile İstanbul’un her yerine rahatlıkla ulaşabilecek, Eyüpsultan’ın tarihi dokusuyla bambaşka duygulara erişeceksiniz.

 

Tarihi Doku, Modern Mimari ile Birleşiyor


 

Eyüpsultan ilçesi İstanbul için çok farklı bir yerdedir. Tarihi dokusu, geleneksel mimarisi ve turistik alanlarıyla adeta rüya gibi bir semt olan bu bölge, şimdi Focus Eyüp konut projesi sayesinde daha da güzelleşiyor. Modern mimarinin, tarihi dokuyla buluştuğu alanda, her gün farklı güzellikleri deneyimleyecek, İstanbul’da yaşıyor olmanın tadını burada alacaksınız. Gerek merkezi lokasyonu gerekse tarihi dokusuyla Eyüpsultan ilçesi, nezih ve modern yapıyı da aynı oranda içinde barındırıyor. Gerçek İstanbul duygusunu sizlere yaşatacak olan ilçe, Focus Eyüp ile birlikte yepyeni bir yaşamın kapılarını sizler için açacak!

 

Yaşam Alanlarınızı Şekillendirin!


 

Focus Eyüp konut projesi, toplamda 27.000 metrekarelik bir arazi üzerinde tasarlandı. 11 kattan oluşan konutun içinde 170 daire bulunuyor. Geniş oturma seçenekleriyle sizlere en ideal yaşam alanını sunacak proje sayesinde hayalini kurduğunuz evde oturma şansını yakalayacaksınız. Proje bünyesinde; 1+1, 2+1 ve 3+1 daire tiplerine yer veriyor. Her daire tipi, metrekare ölçülerine göre farklılar gösterebiliyor. 1+1 daire tipler 64 metrekarelik kullanışlı alanları sizlere sunarken 2+1 daire tipleri ise 103 metrekarelik geniş bir daire seçeneğini kullanımınıza sunuyor. Son olarak da 3+1 daire tipinde 128 metrekarelik bir yaşam alanı sizleri bekliyor. Son derece geniş ve ferah daire tipleri, rahatça seçim yapmanıza olanak tanıyacak. Sadece yaşamak isteyeceğiniz alanları satın alabileceğiniz Focus Eyüp’te, gereksiz gördüğünüz hiçbir alana fazladan para ödemek durumunda kalmayacaksınız. İdeal yaşam alanlarınızı rahatlıkla oluşturacağınız konut projesi, hayalinizi kurduğunuz evleri sizlerle buluşturuyor.

 

Hayata Değer Katan Konut Özellikleri


 

Focus Eyüp, hayatınızı her anlamda kolaylaştırmak adına son derece zengin ve donanımlı konut özelliklerine bünyesinde yer veriyor. Yaşamın her anında konfor duygunuzu üst seviyede tutacak bu özellikler sayesinde hiçbir mağduriyet yer olmayacak. Projede merkezi ısıtma sistemleri, hidrofor, yük asansörleri, güvenlik hizmetleri, kapalı otopark, ses yalıtımı, temizlik hizmetleri, fiber internet altyapısı, jeneratör sistemler ve ısı yalıtımı gibi önemli özellik ve donanımlar bulunuyor. Elektrik ve güç kayıplarının asla yaşanmayacağı konut projesinde, anında devreye giren jeneratör sistemi hiçbir işinizi yarım kalmamasına olanak tanıyacak. Aynı zamanda huzurlu ve güvenli bir şekilde oturacağınız konutunuz güvenlik hizmeti, alanında uzman güvenlik ekiplerince sağlanıyor. Daimi olarak sıcak bir konutunuz olmasını sağlayan merkezi ısıtma sistemi, özellikle kış aylarında mağduriyet yaşamınızın önüne geçiyor. Aynı zamanda bu sistem yüksek tutarda doğal gaz faturalarıyla karşılaşmanızı da önlüyor. Projede yer alan yük asansörleri, en ağır yüklerinizi dahi kolay bir şekilde konutunuza taşımanızı sağlıyor, böylelikle fazladan taşıma ücretleri gibi ek para ödemek durumunda kalmıyorsunuz.

Focus Eyüp’te yer alan kapalı otoparklar, en olumsuz hava koşullarında dahi aracınızın zarar görmesini engelliyor ve beklenmedik bir şekilde ortaya çıkan maddi zararlar ile karşılamanızın önüne geçiyor. Yüksek hızda internet sunan fiber altyapıya da bünyesinde yer veren projede, dijital dünyada kesintisiz bir şekilde var olmanızın önünü açıyor. Her alanda ve her anlamda hayatınızı pratik çözümler üreten Focus Eyüp projesi, yaşamınızı rahatça yaşamınız için bütün ayrıntıları en ince detayına kadar önünüze sunuyor.

 

Sosyal Donatılar ile Keyfinize Bakın!


 

Focus Eyüp, yaşamdan keyif almanız için oldukça zengin sosyal donatılara yer veriyor. Konfor ve lüks bir yaşamı deneyimleyeceğiniz, bambaşka bir dünyanın kapısı Focus Eyüp ile açılıyor. Her yaştan insana hitap eden sosyal yaşam alanları, yaşamınıza renk getiriyor. Gündelik hayatın tüm stresi ve yorgunluğunu üzerinizden atmanızı sağlayacak saunalar sayesinde dingin bir yaşamın içinde olacak, güzel duygular ile gününüzü sonlandırabileceksiniz. Ayrıca keyifli yürüyüşlere çıkabileceğiniz, sizler için özel tasarlanmış konut çevresindeki yeşil alanlarda, günlük rutin yürümenizi yapacak, dostlarınızla birlikte keyifli zamanlar yaşayacaksınız. Tamamen çocuklara özel tasarlanmış oyun ve park alanlarına da yer verilen projede, çocuklu aileler çok rahat edecek! Çocuklarınız bu güvenli alanlarda dilediği gibi oyunlar oynayacak ve isterseniz sizler de onların bu eğlence dünyasına dahil olabileceksiniz. Konfor duygusunu üst düzey bir şekilde yaşayacağınız projede, geniş havuzlarda yer alıyor. Bu havuzlarda arkadaşlarınızla doyasıya yüzüp eğlenebilecek, güneşin tadını çıkarabileceksiniz.

 

Ulaşım Sorunu Ortadan Kalkıyor!


 

İstanbul’un en merkezi bölgesinde yer alan konut projesi, eşsiz lokasyonu sayesinde bütün ulaşım derdinizi ortadan kaldırıyor. Bulunduğu benzersiz merkezi konum, İstanbul’un her noktasına, her alanına rahatlıkla ulaşmanızı sağlarken sizler de rahatça gezebilmenin keyfini çıkarabiliyorsunuz. Toplu ulaşım araçlarına yürüme mesafesinde bulunan proje, şehrin her yerine pratik bir şekilde erişme şansını tanıyor. İşinize rahatça gidip gelebileceğiniz, tüm bağlantı yollarına komşu konumuyla artık işe geç kalmayacak, bir yerlere yetişme telaşına girmeyeceksiniz. Ayrıca devlet hastanesi, özel hastaneler, üniversiteler, bankalar ve diğer tüm kamusal alanlara da oldukça yakın bir konumda yer alan proje, gündelik yaşamda halletmeniz gereken bütün iş ve işlemleri kolay yoldan, çok uzaklara gitmeden yapabilmenize olanak tanıyor. Focus Eyüp ile hayatı yaşamanın en pratik yanlarını görecek, doyasıya keyifli bir yaşamın kollarında olacaksınız.


BİZE YAZIN

MESSENGER

HEMEN ARA

WHATSAPP

İLETİŞİME
GEÇİN
PROJESKOP

Bilgi Formu