İstanbul’un Değerlenen Projesi Tima Terrace

Tima Terrace, İstanbul, Bağcılar’da konumlanan, cazip konut fiyatları ve uygun ödeme seçenekleriyle oldukça dikkat çeken bir proje. Adını, özel tasarlanmış teras bahçelerinden alan konut projesi, hayatı en keyifli haliyle yaşamanız için bütün detaylarıyla karşınıza geliyor. Toplamda 120 konutu içinde barındıran proje, 20 kattan oluşan bir yapıdan meydana geliyor.

 

Özel Tasarlanmış Teraslı Bahçeler


 

Tima Terrace, adının hakkını fazlasıyla veren bir konut projesi. Projede yer alan tamamı özel tasarlanmış teraslarda harika zamanlar sizleri bekliyor. Ortak bir kullanım alanı sunan bu alanlarda sevdikleriniz ve ailenizle birlikte keyifli vakitler geçirecek, yaşamın tadını, çok ayrı bir deneyimle alacaksınız. Huzurlu yaz akşamlarında çayınızı ya da kahvenizi büyük bir mutlulukla yudumlayacağınız bu teras alanları, günlerinizi çok keyifli hale getirecek. Dostlarınız, aileniz ya da sevdikleriniz… Herkesle en güzel zamanlarınızı bu özel tasarlanmış teras alanlarında yaşayacaksınız. Konfor ve kaliteli bir yaşamın adresi olan Tima Terrace, İstanbul’un merkezinde benzersiz bir yaşamın kapılarını yalnızca sizler için açıyor!

 

Uygun Fiyatlı Geniş Oturma Seçenekleri


 

Tima Terrace, son derece uygun konut fiyatları ve geniş oturma seçenekleri sayesinde hem istediğiniz, ideal yaşam alanlarını sizlere sunuyor hem de kolayca ev sahibi olmanızın önünü açıyor. Projedeki konut tipleri 2+1 ve 3+1 seçeneklerinden oluşuyor. Metrekare ölçülerine göre farklılıklar gösteren daire tipleri, herkese uygun yaşam alanları sunuyor. 2+1 daire tipleri 109 metrekarelik kullanışlı ve oldukça geniş bir yaşam alanından oluşurken 3+1 daire tipleri ise 114 metrekare ile 150 metrekare arasında son derece ferah bir kullanım alanını, sizlerin konforu için sunuyor.

Cazip konut fiyatlarının yanı sıra sizlere, hiçbir zorluk yaşatmayacak ödeme seçenekleri sayesinde Tima Terrace, rahat bir şekilde ev sahibi olmanızı sağlıyor. İstanbul’un en çok değerlenen konut projesi, sizleri kira ödeme derdinden kurtarıyor. Artık sevdikleriniz ve ailenizle birlikte yaşayacağınız, tamamı size ait olan bir konutta yaşamanın sırası gelmedi mi? Cevabınız evet ise Tima Terrace bütün beklentilere cevap veren yapısı, geniş oturma seçenekleri ve uygun konut fiyatları ile sizleri bekliyor. İstanbul’un en hızlı gelişim gösteren, en fazla nüfus popülasyonuna sahip bölgesinden, bugün bir ev sahibi olun. Kira ödemekten sonuna kadar kurtulun!

 

Her Yere Kolayca Ulaşın!


 

Tima Terrace, İstanbul’un en merkezi bölgesi Mahmutbey’de yer alıyor. Eşsiz konumunun sunduğu en büyük avantaj ise İstanbul’un her yerine rahatça ulaşım imkanı tanıması. Şehrin her noktasına kolayca ulaşım sağlayacağınız proje sayesinde ulaşım sorununuz tamamen ortadan kalkıyor. Toplu ulaşım araçlarına yürüyerek, dakikalar içinde erişim sağlayabiliyorsunuz. Böylelikle şehir içi bütün seyahatleriniz oldukça kolay bir hale geliyor. Ayrıca Tima Terrace; hastane, alışveriş merkezleri, bankalar, üniversiteler ve diğer kamusal alanlara da oldukça yakın bir konumda bulunuyor. Böylece gündelik yaşamda ihtiyaç duyduğunuz her şeye cevap verirken yapmanızı gereken bütün işleri, çok uzaklara gitmeden halletmenize olanak tanıyor.

 

Her Geçen Gün Artan Konut Değeri


 

İstanbul’un en değerli bölgelerinden birinde yer alan Tima Terrace, her geçen gün değerine değer katıyor. Nüfus popülasyonu, istihdam çeşitliliği ve daima gelişmekte olan gayrimenkul sektörü sayesinde Bağcılar, geçen her gün tahmin edilenin de çok ötesinde bir büyüme gerçekleştiriyor. Bu büyümeden en büyük payı alan Tima Terrace, bölgedeki büyümeye katkı sağlarken aynı zamanda kendi değerinin de üzerine çıkıyor. İstanbul’un en değerli konut projeleri arasında olan proje, bulunduğu bölgenin tüm avantajlarını içinde barındırıyor ve tam bir yatırım aracına dönüşüyor. Tima Terrace’den alacağınız bir konut, oldukça kısa bir zaman içinde değerinin çok üzerine çıkacak. İster buradan yatırım amaçlı bir daire alın isterseniz de burada yaşıyor olun, hiç fark etmez. İki türlü de sizi tam manasıyla kârlı çıkaran bir projeden daire almış olacaksınız. Doğru bir adrese yaptığınız yatırım maddi anlamda sizi oldukça tatmin edecek. Aynı zamanda lüks ve konforlu bir hayatın içinde yaşıyor olmanın da bütün ayrıcalıklarını hissedeceksiniz.

 

Depreme Tümüyle Dayanıklı


 

Tima Terrace, İstanbul’un deprem kuşağında yer alan bir il olması sebebiyle depreme tümüyle dayanıklı bir şekilde tasarlandı. Burada herhangi bir deprem tedirginliği olmadan, aileniz ve sevdiklerinizle birlikte huzur ve sakinlik dolu bir yaşamın içinde olacaksınız. Konut projesinin, zemin etüt çalışmalarının tamamı, özenli ve dikkatli bir şekilde yapıldı. Aynı zamanda deprem yönetmeliğine tamamen uyumlu olan Tima Terrace, sizlerin geceleri, içiniz rahat bir şekilde yatağa girmeniz için her detayında özenle çalışılmış bir proje. Burada konfor ve huzur duygusu, sizleri asla terk etmeyecek. Tima Terrace konut projesinde yaşıyor olmak size daima mutluluk verecek!