İstanbul Satılık Konut Projeleri: Şehir Merkezine Yakın 12 Gözalıcı Mülk!


İstanbul satılık konut projeleri, mülk satın almak isteyen yatırımcılar için her bütçe ve standarda uygun cazip teklifler sunmaktadır. Şehir merkezine yakın konut seçenekleri ile İstanbul konut sektörü içerisinde konut alıcılarının yaşamına değer katan yapılar geliştirilmektedir. Artan talep doğrultusunda geliştirilen konut projeleri, doğrudan emlak fiyatlarının artışına bağlı olarak yüksek yatırım değeri kazanmaktadır.


Modern ve Zarif İstanbul Satılık Konut Projeleri 


İstanbul’un şehir merkezine yakın satılık konut projeleri arasından bir konut satın alarak, ihtiyaçlarınız doğrultusunda sunulan imkanları vakit kaybetmeden değerlendirebilirsiniz. Modern binalar ve zarif tasarımlı kulelerin yanı sıra mahalle yaşamını tercih eden konut alıcıları için geleneksel çizgiler bozulmadan geliştirilen yapılarda yaşama fırsatı sunulmaktadır. Bütçenize ve yaşam standartlarınıza en uygun konutun anahtarına hemen sahip olmak istiyorsanız, doğru planlamalar ile birkaç adımda hedefinize ulaşacaksınız.


İstanbul satılık konut projeleri için kat planları, fiyatlar, teslim tarihi, geliştirici firma, sosyal olanaklar, uygun ödeme koşulları, örnek daire görselleri ve proje hakkında tüm güncel bilgilere anında ulaşacaksınız! Vakit kaybetmeden buradan Projeskop’un profesyonel ekibine ulaşabilir ve benzersiz imkanlardan yararlanabilirsiniz!


İstanbul Şehir Merkezinde Satılık Konut Projeleri


(Mesa Çubuklu, Beykoz)


İstanbul satılık konut projeleri, yerli ve yabancı konut alıcıları için en cazip yatırım imkanlarını bir arada sunmaktadır. Türkiye’de gayrimenkul yatırımı yapmayı planlayan sermaye sahipleri için İstanbul en gözde şehirdir. Ekonomik, ticari ve kültürel anlamda Türkiye’nin hatta dünyanın en hızlı gelişen şehirlerinden biri olan İstanbul, eşsiz deniz manzarası ve etrafında konumlanan büyüleyici konut seçenekleri ile hayal gibi bir yaşam vaat etmektedir. Özellikle son yıllarda yabancı yatırımcıların dikkatini çeken İstanbul konut projeleri, artan ilgiye ve gelişen koşullara bağlı olarak sürekli değer kazanmaktadır.


İstanbul satılık konut projeleri, şehir merkezine yakın seçenekler ile emlak alıcıları için geniş imkanlar sunmaktadır. Türkiye’de her ilçenin kendini özel ve benzersiz kılan teması bulunmaktadır. İstanbul’un şehir merkezinde bulunan konut projeleri arasında tercih yapmadan önce bölgeleri iyi tanımak büyük önem taşımaktadır. İstanbul’un şehir merkezine yakın bölgelerini öğrenmek ve daha detaylı bilgi almak için buradan bize ulaşabilirsiniz.


Kağıthane, Beyoğlu, Şişli, Maslak, Topkapı, Levent, Arnavutköy gibi lokasyonlar İstanbul’un en değerli ve merkeze en yakın noktalarıdır. İstanbul’da gelişen bağlantı yolları ile şehrin merkezine uzak bile olsanız hızlı bir şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz.


Şehir merkezine en yakın lokasyonlarda bulunan hayal gibi İstanbul konut projeleri için en güncel bilgilere geniş portföyümüzden ulaşabileceksiniz. Konut projeleri arasından birini seçebilir veya daha detaylı bilgi alarak şehrin uzağında konumlanmış fakat ulaşım araçlarına olan yakınlığı ile hızlı ulaşım sağlayabileceğiniz noktalarda yükselen cazip seçenekleri öğrenebilirsiniz. Eşsiz deniz manzarası, tarih kokan sokakları, modern mimarisi ile büyüleyen konut projeleri ve daha fazlasına sahip olan alternatifler yatırımınız için en doğru tercih olacaktır!


KAĞITHANE: EMLAK ve BÖLGE ANALİZİ

(Mevsim İstanbul, Kağıthane)


İstanbul satılık konut projeleri arasında yatırım değeri ile öne çıkan Kağıthane konut projeleri, modern mimarinin simgesi haline gelmektedir. Yüksek kaliteye sahip yapılar ve altyapısı ile dikkat çeken konut projeleri, İstanbul şehir merkezine yakın konut projeleri arasında cazibe merkezi olarak öne çıkmaktadır. Kağıthane, lokasyon özellikleri ile İstanbul gayrimenkul sektöründe yıldız gibi parlamaktadır. Kentsel dönüşümün hızla geliştirdiği Kağıthane, son yıllarda İstanbul’un en popüler yaşam merkezi haline gelmiştir. Beyoğlu, Sarıyer, Şişli, Bomonti gibi lokasyonlara olan yakın mesafesi ile dikkat çeken Kağıthane, İstanbul şehir merkezine yakın konut projeleri arasında hızla tanınırlık kazanmıştır.


Lüks ve seçkin yaşamın kapılarını aralayan Kağıthane, aynı zamanda uygun fiyatlı konut projeleri ile de dikkat çekmektedir. Her kitleye cazip seçenekler sunan Kağıthane konut projeleri, yaşamınıza değer katacak özelliklere sahiptir. Kağıthane konut projeleri, uygun fiyatlı lüks olarak gösterilmektedir. Mega projeler ile gelişen bağlantı yollarının sağladığı avantajlar, tüm hayatınızı değiştirecek bir unsur olarak gösterilmektedir. Türkiye emlak sektöründe yerel altyapısı, bağlantı yollarına olan mesafesi, modern mimari yapısı, turizm değeri gibi özellikleri ile yıldız gibi parlayan Kağıthane, dünyanın en önemli lokasyonlarından biri olmaya adaydır. İstanbul şehir merkezine yakınlığı ile dikkat çeken Kağıthane bölgesinde yükselen konut projeleri hakkında detaylı bilgi alarak yeni yaşamınız için ilk adımı atabilirsiniz.


Kağıthane’de Daire Nereden Satın Alınır? | İstanbul Satılık Konut Projeleri


İstanbul satılık konut projeleri arasında şehir merkezine en yakın lokasyonlardan biri olan Kağıthane, sahip olduğu komşu bölgeler ve bölgesel gelişmeler ile değer kazanmaktadır. Sahip olduğu zemin özellikleri nedeniyle depreme en dayanıklı bölgelerden biri olan Kağıthane, İstanbul’un en değerli bölgelerinden biridir.


Kentsel dönüşüm ve komşu bölgelerde var olan sosyal ve endüstriyel gelişmelerin beraberinde Kağıthane bölgesinde bulunan ofis ve konut projeleri her geçen gün değer kazanmaktadır. Kağıthane, modern mimarinin hızla gelişerek, yatırım değerinin sürekli artış gösterdiği bir bölgedir. Beyoğlu, Şişli, Sarıyer, Beşiktaş ve Eyüp gibi İstanbul’un en değerli noktalarına çok kısa sürede ulaşım sağlayabilirsiniz.


İstanbul’un en değerli bölgeleri olan Kağıthane, Maslak, Şişli gibi bölgelerde yaşanan dönüşüm ve modernizasyon ile beraber dünya çapında popülerlik kazanılmıştır. İstanbul gayrimenkul piyasasında yerli ve yabancı yatırımcılar için özel imkanlar sağlanmaktadır. Yaşanan köklü değişimler ile beraber döngüsel bir gelişim sağlanmıştır. Sosyal alanda yaşanan gelişimler, konut projelerinin gelişiminde büyük ölçüde etkili olmuştur.


SEBA SUITES | KAĞITHANE1.033.252 TL' den Başlayan Fiyatlar

57 m² (18.127 TL/m²)


Konut Tipi       : Daire
Geliştirici        : Seba Holding
m2 Aralıkları  : 57 - 200 m²
Teslim Tarihi  : Aralık 2020


İstanbul şehir merkezine yakın satılık konut projeleri arasında İstanbul Avrupa Yakası’nda inşa edilen Seba Suites, Seba Holding tarafından geliştirilmiştir. 144 daire ve 23 dükkanın bulunduğu Seba Suites, 15 kat olarak tasarlanmıştır. Sosyal donatıları ve lokasyon özellikleri ile dikkat çeken Seba Suites, 37.229m2 alana inşa edilmiştir. Kağıthane’de bir yıldız gibi parlayan Seba Suites, modern mimarisi ile konut alıcılarına çağın ötesinde bir yaşam sunmaktadır. Kağıthane’de yükselen Seba Suites;


 • Kanyon AVM’YE 3.7km,
 • FSM Köprüsü’ne 7km,
 • Dolmabahçe Tüneli’ne 7,5km mesafede bulunmaktadır.


Konut alıcıları için ayrıcalıklı bir yaşam sunmayı hedefleyen Seba Suites, 60m2 ve 180m2 arasında genişliklere sahip konut seçenekleri sunmaktadır. 145 daire ve 23 ticari ünite ile konut alıcıları için geniş bir yelpazede seçenekler sunan Seba Suites, siz ve aileniz için bir konut projesinden fazlasını vaat etmektedir. Lokasyon özellikleri ile hayallerinizi süsleyecek Seba Suites, ihtiyacınız olan her ayrıntıyı proje kapsamında bulundurmaktadır. Seba Suites veya diğer İstanbul şehir merkezine yakın konut projesi hakkında bilgi almak için bize ulaşabilir ve ücretsiz danışmanlık alabilirsiniz.


(Ayrıntılı Bilgiye Buradan Ulaşabilirsiniz)


ADATEPE HASBAHÇE | KAĞITHANE610.000 TL' den Başlayan Fiyatlar
131 m² (4.656 TL/m² )


Konut Tipi       : Daire
Geliştirici        : Kosyap & Toya İnşaat
m2 Aralıkları  : 131 - 145 m²
Teslim Tarihi  : Ağustos 2020


İstanbul şehir merkezine yakın satılık konut projeleri arasında Kosyap&Toya İnşaat tarafından geliştirilen Adatepe Hasbahçe, Kağıthane’de yükselmektedir. 27.000m2 alan üzerine inşa edilen Adatepe Hasbahçe, cazibeli konumu ile konut alıcılarına benzersiz bir yaşam imkanı sunmaktadır. Adatepe Hasbahçe, İstanbul’un şehir merkezinde konforlu bir yaşam alanı sunmaktadır.


İstanbul şehir merkezine yakın bir konumda bulunan Adatepe Hasbahçe;

 • Haliç Kongre Merkezi,
 • Çağlayan Adliyesi,
 • Atatürk Havalimanı,
 • TT Arena ve hastanelere çok yakın bir mesafede bulunmaktadır.


Kağıthane’nin en değerli noktalarından birinde yükselen Adatepe Hasbahçe, metroya yalnızca 3 dakika yürüyüş mesafesinde bulunmaktadır. FSM Köprüsü’ne 5dakika ve 15 Temmuz Şehitler Köprüsü’ne 8 dakika mesafede bulunmaktadır. İstanbul’da konumu ile yaşam alanınıza konfor sağlayan Adatepe Hasbahçe ve diğer şehir merkezine yakın konut projeleri hakkında ayrıntılı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.


(Ayrıntılı Bilgiye Buradan Ulaşabilirsiniz)


KORDON İSTANBUL | KAĞITHANE1.665.000 TL' den Başlayan Fiyatlar
30 m² (55.500 TL/m²)


Konut Tipi       : Daire
Geliştirici        : Ege Yapı
m2 Aralıkları  : 30 - 225 m²
Teslim Tarihi  : Eylül 2020


İstanbul şehir merkezine yakın bir mesafede konumlandırılan Kordon İstanbul konut alıcılarına butik bir yaşam alanı yaratmıştır. 559 konut ve 55 mağazanın bulunduğu Kordon İstanbul, Ege Yapı tarafından geliştirilmiştir. Yatırım değeri ile konut alıcıları için cazibe merkezi olan Kordon İstanbul, şehir merkezine yakın konut projeleri arasında modern mimarisi ile dikkat çekmektedir. Hayal gibi bir yaşam imkanı sunan Kordon İstanbul, pencerenizden baktığınızda tüm gün boyunca sürecek huzuru hayat boyu yaşamanızı sağlayacak olanakları ile büyülemektedir.


Mimarisi ile yaşamınıza doğanın tüm renklerini taşıyacak olan Kordon İstanbul, modern mimarisi ile yaşamınıza konfor katmayı amaçlamaktadır. Konut alıcıları için şehir merkezine yakın inşa edilen Kordon İstanbul, gündelik yaşamınız esnasında ihtiyaç duyacağınız tüm detayları proje kapsamında bulundurmaktadır.


İstanbul şehir merkezine yakın satılık konut projeleri arasında mimarisi ile dikkat çeken Kordon İstanbul, İstanbul’un finans merkezi Levent ve Maslak’a komşu bir lokasyonda bulunmaktadır. Ayrıca metro, Havaray gibi ulaşım araçlarına yürüme mesafesinde bulunmaktadır. TEM Otoyolu’na 2 dakika mesafede yer alan Kordon İstanbul, şehrin en merkezi lokasyonu olan Mecidiyeköy ve Nişantaşı’na 10 dakika mesafede bulunmaktadır. İstanbul şehir merkezine en yakın lokasyonlarda konumlandırılan konut projeleri hakkında detaylı bilgi alarak yeni yaşamınızın kapılarını aralamak için buradan bize ulaşabilirsiniz.


(Ayrıntılı Bilgiye Buradan Ulaşabilirsiniz)


(KAĞITHANE KONUT PROJELERİ)


BEYOĞLU: EMLAK ve BÖLGE ANALİZİİstanbul satılık konut projeleri arasından şehir merkezine yakın satılık daire, hayata yakınlaşmak ve konfor alanınızı korumak için en doğru seçenek olacaktır. İstanbul’un en lüks bölgelerinden biri olan Beyoğlu, satılık lüks konutlar ve yeni geliştirilen emlak konut projeleri ile konut alıcılarına hayal gibi bir yaşam olanağı sağlamaktadır. Lokasyonu, nostaljik atmosferi, sosyal imkanları, kültürel mirası, modern yapıları ve daha birçok detayı ile konut alıcıları için en ideal seçeneklerden biridir. İstanbul’da şehir merkezinde bulunan yapılar yalnızca lokasyon özellikleri sebebiyle değil, özgün mimarisi ile konut alıcıları için benzersiz imkanlar teklif etmektedir. Beyoğlu bölgesinde bir konut satın almak hayatınızı baştan aşağı değiştirecektir.


Beyoğlu bölgesinde bir daire satın almak için öncelikle bölgeyi tanımalısınız. İstanbul konut projeleri arasından yaşam ve bütçe seçeneklerinize en uygun alternatifleri bir araya getirmeniz gerekmektedir.


İstanbul’un kalbi olarak bilinen Beyoğlu, merkezi konumu ve şehrin en işlek caddelerine olan mesafesi ile dikkat çekmektedir. Eski yapılaşmalar ve yeni inşa edilen konut projeleri ile Beyoğlu emlak piyasası, konut alıcıları için iki mimari tarzda seçenekler sunmaktadır. Eski yapıların dönüşümü ve yeni inşa edilen konutların sağladığı mimari atmosfer, nüfus kitlesinde de çeşitlilik yaratmaktadır. Beyoğlu emlak piyasası, yüksek tavanlı ve nostaljik atmosfere sahip alternatifler ile konut alıcıları için heyecan yaratmaktadır.


Beyoğlu’nda Nereden Daire Satın Alınır? | İstanbul Satılık Konut Projeleri

(Benesta Beyoglu, Taksim)


İstanbul satılık konut projeleri arasında şehir merkezine olan mesafesi ile hayalleri süsleyen Beyoğlu, İstanbul’un kozmopolit atmosferini yansıtan ve son dönemlerde yaşamak için en çok tercih edilen konumudur. İstanbul konut projeleri arasında konut alıcılarının hayallerini süsleyen Beyoğlu’nda bir konut satın alırken, tam olarak hangi noktada konut almayı tercih edeceğinize karar vermek zaman alabilir.


Beyoğlu’nda en değerli noktalar;
Cihangir,
Galata,
Taksim | İstiklal Caddesi olarak gösterilmektedir.


Cihangir:

Cihangir, son yıllarda oyuncular, sanatçılar gibi entelektüel seviyesi yüksek kişiler tarafından ziyaret edilmektedir. Geniş sokaklarda yer alan şirin cafeler, yerli ve yabancı tasarımcılara ait sanat galerileri, butikler, restoranlar ve daha birçok mekana ev sahipliği yapan Cihangir, kozmopolit bir ambiyansa sahiptir. Kültür çeşitliliği ile dikkat çeken Cihangir, İstanbul konut projeleri arasında huzurlu ve eğlenceli yaşam alanları ile dikkat çekmektedir.


Galata:

İstanbul satılık konut projeleri arasında sıcak atmosferi ve hareketli sokakları ile konut alıcılarına benzersiz bir yaşam imkanı sunan Galata’da mülk sahibi olmak tam anlamıyla bir ayrıcalık unsurudur. Ayrıca Galata, turizm açısından büyük bir pazar alanına sahiptir. Tarihi dokusu ve yerel yaşamın sağladığı atmosfer ile değerlenen Galata, İstanbul konut projeleri arasında şehir merkezine yakınlığı ile dikkat çekmektedir. Sahip olduğu değerler ile standartlarını yükselten Galata, eşsiz lokasyonu ile yeni inşa edilen konut projeleri için ev sahibi olmaktadır.


Taksim:

İstanbul’un en popüler lokasyonlarından biri olan Taksim, şehir merkezine yakın olması ve tüm dünya çapında üne sahip olması sebebi ile sürekli yükselen bir değere sahiptir. Taksim, yeni geliştirilen konut projeleri ile İstanbul konut piyasası içinde en yüksek yatırım değerine sahip lokasyonlardan biridir. İstanbul gayrimenkul yatırımı yapacaksanız, Taksim’de inşa edilen konut projeleri arasından birini seçerek, vakit kaybetmeden kazanmaya başlayabilirsiniz.


BENESTA BEYOĞLU | TAKSİM2.079.000 TL' den Başlayan Fiyatlar
76 m² (27.355 TL/m²)


Konut Tipi      : Daire
Geliştirici       : Esta İnşaat
m2 Aralıkları : 76 - 245 m²
Teslim Tarihi : Aralık 2020


İstanbul satılık konut projeleri arasında şehir merkezine yakın olması sebebi ile yüksek yatırım değerine sahip Benesta Beyoğlu, 7000 m2 alan üzerine inşa edilmiştir. İstanbul Avrupa Yakası’nda bulunan Benesta Beyoğlu, şehir merkezine en yakın konut projeleri arasında 245 kişiye sunduğu daire imkanları ile dikkat çekmektedir. 20 ticari ünite ve 14 ofis imkanı ile konut alıcıları için İstanbul’da farklı alternatifler sunarak geniş bir yelpaze oluşturmaktadır. 76 m2 ve 246m2 olarak değişen konut genişlikleri ile farklı opsiyonlar sunmaktadır. Esta İnşaat tarafından inşa edilen Benesta Beyoğlu, 39m2 ve 518 m2 arasında genişliğe sahip olan ofis ve ticari üniteleri ile de konut alıcıları için alternatiflerini çeşitlendirmektedir.


Benesta Beyoğlu, İstanbul’un merkezinde benzersiz yaşam imkanları sunmaktadır. Sahip olduğu lokasyon özellikleri ile dikkat çeken Benesta Beyoğlu rezidans projesi, yaşamın merkezinde sunduğu fırsatlar ile hayalleri süslemektedir. 7-24 resepsiyon hizmeti sunan Benesta Beyoğlu, beklentilerinize en hızlı karşılık verecek olan eşsiz imkanlar sunmaktadır. İstanbul’da sahip olduğu lokasyon özellikleri, sosyal donatıları ve sağladığı hizmetler ile konforlu bir yaşam vaat eden Benesta Beyoğlu, konut alıcıları için her açıdan memnuniyet sağlamayı hedeflemektedir. Benesta Beyoğlu ve İstanbul şehir merkezine yakın diğer satılık konut projeleri seçenekleri hakkında detaylı bilgi almak için buradan bize ulaşabilir, konforlu bir yaşamın kapılarını aralayabilirsiniz.


(Ayrıntılı Bilgiye Buradan Ulaşabilirsiniz)


PİYALEPAŞA İSTANBUL | BEYOĞLU1.270.000 TL' den Başlayan Fiyatlar
55 m² (23.090TL/m²)


Konut Tipi      : Residence /Otel
Geliştirici       : POLAT İnşaat
m2 Aralıkları : 55 - 240 m²
Teslim Tarihi : Hazır


İstanbul satılık konut projeleri arasında şehir merkezine yakın ve 82 dönüm arazi üzerine inşa edilmiş Piyalepaşa İstanbul, Polat İnşaat tarafından geliştirilmiştir. Beyoğlu bölgesinin en prestijli projelerinden biri olan Piyalepaşa projesi kapsamında, 760 adet konut, 190 adet rezidans bulunmaktadır. 50bin m2 ofis alanı, 34bin m2 otel alanı ve 31 bin m2 alışveriş alanı bulunan Piyalepaşa, karma yaşam projesi olarak tasarlanmıştır. İstanbul’un en merkezi lokasyonlarından biri olan Beyoğlu’nda satılık daire seçenekleri ile hayatınıza değer katmayı amaçlayan Piyalepaşa, lokasyon özellikleri ile dikkat çekmektedir. Çevreci anlayış ile tasarlanan proje, kazandığı ödüller ile dünyada ilk olması sebebiyle ön plana çıkmaktadır. Çağlayan Adliyesi, çevreyolu bağlantı yolları, Dolmabahçe ve Kağıthane Tüneli gibi birçok noktaya olan yakın mesafesi ile de cazibe merkezi haline gelmiştir.


Piyalepaşa İstanbul, bağlantı yollarının yanı sıra İstiklal Caddesi, Karaköy, Nişantaşı, Beşiktaş gibi merkezi noktalara birkaç dakika mesafede bulunmaktadır. İstanbul şehir merkezine yakın mesafede bulunan konut projeleri arasında 800 milyon dolarlık yatırım değerine sahip olan Piyalepaşa İstanbul, gün içinde zaman kaybetmeden tüm ihtiyaçlarınızı karşılamak ve ulaşmak istediğiniz her yere kısa sürede ulaşarak zamanınızı korumak için geliştirilmiştir. Proje kapsamında yer alan alışveriş sokağı ve 20’den fazla yeme-içme noktası ile yaşamak için en ideal seçeneklerden biri olarak hayat bulmaktadır. Piyalepaşa ve diğer İstanbul şehir merkezine yakın konut projeleri hakkında ayrıntılı bilgi almak için buradan bize ulaşabilir ve ücretsiz danışmanlık alabilirsiniz.


(Ayrıntılı Bilgiye Buradan Ulaşabilirsiniz)


(BEYOĞLU KONUT PROJELERİ)


MASLAK: EMLAK ve BÖLGE ANALİZİ


İstanbul şehir merkezine yakın satılık konut projeleri arasında tercih yaparken akla gelecek en doğru lokasyonlardan biri ışıltılı yaşamın adresi Maslak’tır. İstanbul’un finans merkezi olan Maslak’ta lüks ve uygun fiyatlı konut projeleri ile konfor alanınızı genişletebilirsiniz. Maslak ve Sarıyer bölgesi, İstanbul’un yatırım değeri en yüksek lokasyonlarıdır. Şehrin merkezinde zamanınızı ve konforunuzu korurken, Maslak emlak piyasasının yatırım değeri ile hayat boyu kazanma imkanına sahip olabilirsiniz.


Maslak, şehir merkezinde yaşamanın tüm imkanlarını hayatınıza entegre etmek için en doğru tercih olacak! İş merkezlerine yakın olmanın yanı sıra, gökdelenlerin arasında modern hayatın akışı ile şehir yaşamına adapte olurken aynı zamanda yeşil alanlara olan yakınlık ile doğanın huzurunu yaşamınıza taşıyacaksınız. Şehrin içinde kalabalığın gürültüsünden uzakta yaşayabileceğiniz lüks sitelerde uygun fiyatlarla sahip olacağınız konut projeleri ile büyüleneceksiniz. İşyeriniz veya sosyal yaşamınız hangi bölgede olursa olsun konumu itibariyle Maslak, günün her saati ve her rotaya kolay ulaşım sağlamanız için en doğru tercih olacaktır! Güvenli, huzurlu, lüks yaşamın ötesinde lokasyonu ile büyüleneceğiniz bir bölge olan Maslak, yeni geliştirilen konut projeleri ile şehir merkezine yakın bir lokasyonda yaşamak için en ideal seçenektir. Şehir merkezine yakın konut projeleri arasından tercih yaparken Maslak, hayallerinizi süsleyecek bir tercih olarak seçenekleriniz arasında yer alacak!


Maslak’ta Daire Nereden Satın Alınır? | İstanbul Satılık Konut Projeleri


İstanbul satılık konut projeleri arasında tercih yaparken şehir merkezine yakın lokasyonu ile şehrin finans merkezi olarak bilinen Maslak ön plana çıkmaktadır. İstanbul’un her noktasına kolay ulaşımı sağlayacak ulaşım ağına yakın olması sebebi ile Maslak, konut alıcıları için hayalleri süslemektedir. Karayolu ulaşım ağı ve metro hattına yakınlığının yanı sıra İstanbul’un en değerli noktalarına komşu olması sebebi ile İstanbul konut projeleri arasında yıldız gibi parlayan seçenekler ile değer kazanmaktadır. Lüks projelerin yer aldığı Maslak, her bütçeye uygun daire seçeneklerinin yer aldığı bir bölgedir. Maslak, İstanbul konut alıcıları için ayrıcalıklı yaşam imkanı sunmaktadır. Tarabya, Baltalimanı, İstinye, Sarıyer Merkez gibi lokasyonlarda bulunan konut projeleri, hayat boyu kazanç elde ederken, lüks bir yaşama sahip olmanızın en kolay yoludur.


İstanbul satılık konut projeleri için Avrupa Yakası’nın yatırım değeri en yüksek noktalarından biri olan Maslak, gökdelen projeleri ile dikkat çekmektedir. İstanbul’un en yüksek yapılarının yer aldığı Maslak, İstanbul’un finans merkezi olmasının yanı sıra komşu olduğu ilçeler sebebi ile de sürekli değer kazanmaktadır. Levent, Şişli, Beşiktaş, Mecidiyeköy gibi İstanbul’un en merkezi konumlarına komşu olan Maslak, konut projeleri ile yatırımcılar için dikkat çekici bir lokasyon olarak öne çıkmaktadır.


Maslak, sahip olduğu lokasyon özellikleri ile konut alıcıları için benzersiz imkanlar sunmaktadır. İstanbul’un finans merkezi olmasının yanı sıra ulaşım rahatlığı sunan Maslak;


 • Taksim Meydanı’na 11km,
 • Bakırköy Meydanı’na 23km,
 • Sultanahmet Meydanı’na 19km,
 • Mecidiyeköy Meydanı’na 8km,
 • Atatürk Havalimanı’na 28km mesafede bulunmaktadır.


Konum özellikleri ile İstanbul konut projeleri arasında yıldız gibi parlayan Maslak, konut alıcıları için hayal gibi bir yaşam vaad etmektedir.


AS MASLAK | MASLAK2.145.000 TL' den Başlayan Fiyatlar

70 m² (30.642 TL/m²)


Konut Tipi      : Rezidans
Geliştirici       : Asyapı
m2 Aralıkları : 70 - 80 m²
Teslim Tarihi : Aralık 2020


İstanbul şehir merkezine yakın satılık konut projeleri arasında 15.000m2 alan üzerine inşa edilen As Maslak, İstanbul’un yatırım değeri en yüksek bölgelerinden biri olan Sarıyer’de yükselmektedir. Lokasyon özelliklerinin yanı sıra sahip olduğu ayrıcalıklar ile konut alıcılarına ayrıcalıklı bir yaşam sunmayı amaçlayan AS Maslak, 12 katlı tek bloktan oluşmaktadır.


Dış mimarisi ile Sarıyer’de yıldız gibi parlayan AS Maslak, modern tasarımı ile dikkatleri üzerine çekmektedir. Şehrin merkezinde bulunan AS Maslak, hayatın tüm renklerini hayatınıza dahil etmek için tasarlanmıştır. Ulaşım sorunu yaşamadan tüm hayatınızı geçirdiğinizi düşünün! AS Maslak, sahip olduğu merkezi konum ile şehrin kalabalığından izole aynı zamanda şehrin kalbinde yaşayacağınız bir noktada bulunmaktadır.


AS Maslak, mimari yapısı ile konut alıcılarına hayal gibi bir yaşam sunmayı amaçlıyor. Her dairede bulunan geniş teraslar, vale hizmeti, en üst katta bulunan 2 adet restoran ve izleme terası ile yaşam alanınızı konfor alanınıza dönüştürecek!


(Ayrıntılı Bilgiye Buradan Ulaşabilirsiniz)


AVANGART İSTANBUL | MASLAK940.000 TL 'den Başlayan Fiyatlar
45 m² (20.888 TL/m²)


Konut Tipi       : Daire
Geliştirici        : Gül Proje
m2 Aralıkları  : 45 - 399 m²
Teslim Tarihi  : Haziran 2020


İstanbul satılık konut projeleri arasında 36 bin 750 m2 arsa üzerine inşa edilen Avangart İstanbul, Sarıyer’de yükselmektedir. Gül Proje tarafından geliştirilen 935 daire seçeneği ile konut alıcılarına benzersiz imkanlar sunan Avangart İstanbul, şehrin merkezinde yıldız gibi parlamaktadır. Her ihtiyacınıza özel imkanlar sunan Avangart İstanbul, doğa ile iç içe bir yaşam vaat etmektedir.


Hayatın renklerini yaşamınızın tamamına yansıtmayı amaçlayan Avangart İstanbul, sosyal donatıları ile büyülerken, lokasyon özellikleri ile trafiği tamamen hayatınızdan çıkarmayı amaçlıyor. Yürüyüş yolları, çocuklarınız için oyun alanları, fitness merkezleri, sosyal yaşam alanları ile size ve ailenize huzurlu bir yaşam sunmaktadır.


Avangart İstanbul, şehrin kalbinde huzurlu bir yaşam sunarken, zamanınızı koruyarak hayatınıza verim katmayı amaçlamaktadır. Avangart İstanbul;


 • TEM Otoyolu,
 • E5 Bağlantı yoluna,
 • Metro ve Havaray’a,
 • Köprülere yakın mesafesi ile kolay ulaşım olanağı sunmaktadır.


Avangart İstanbul, şehir merkezine yakın lokasyonu ile dikkat çekmektedir. Konut alıcıları için şehrin kalbinde yaşam imkanı sunan Avangart İstanbul, Maslak’a ve Türk Telekom Stadyumu’na 3 km mesafede bulunmaktadır.


İstanbul’un en değerli lokasyonlarından biri olan Levent’e 5 km, Beşiktaş’a 7km, Taksim’e 10km mesafede bulunmaktadır. Fatih Sultan Mehmet Köprüsü’ne 6km mesafede bulunan Avangart İstanbul, bağlantı yolları ve şehrin merkezine olan yakın mesafesi ile konforlu bir yaşam imkanı sunmaktadır. İstanbul’da şehir merkezine yakın konut projeleri arasından birini satın alarak yaşamınıza değer katabilirsiniz. Avangart İstanbul ve diğer İstanbul şehir merkezine yakın satılık konut projeleri hakkında ayrıntılı bilgi almak için bize ulaşmanız yeterli olacak!


(Ayrıntılı Bilgiye Buradan Ulaşabilirsiniz)


(MASLAK KONUT PROJELERİ)


ŞİŞLİ: EMLAK ve BÖLGE ANALİZİ


İstanbul şehir merkezine yakın satılık konut projeleri, artan yatırım değeri ile hayatınız boyunca kazanç elde etmenizi sağlayacak! Şişli bölgesinde inşa edilen yeni konut projeleri, şehrin en prestijli noktasında yaşama imkanı sunarken aynı zamanda trafikte geçireceğiniz değerli vaktinizi koruma altına alacaktır. Şişli emlak piyasası, markalı konut projeleri ile sürekli gelişim sağlarken, hayatınız boyunca sahip olacağınız ayrıcalıkları beraberinde getiriyor.


İstanbul şehir merkezine yakın konut projeleri için en yüksek değere sahip olan seçenekleri arıyorsanız, Şişli sizin için anahtar niteliği taşımaktadır. Şişli ve komşu bölgelerinde yatırım değeri yüksek konut projeleri, hayatınıza değer katacak ayrıcalıklara sahiptir. İstanbul emlak sektöründe, dünya standartlarında konut projelerini her bütçeye uygun seçenekler ile sunmaktadır. Şişli emlak piyasası içerisinde hayat standartlarınız ve bütçenize en uygun seçenekler için bölge analizi yapmanız en doğru kararı vermenizi sağlayacaktır.


Şişli’de Daire Nereden Satın Alınır? | İstanbul Satılık Konut Projeleri


İstanbul satılık konut projeleri arasında lokasyonu ile en değerli bölgelerden biri Şişli olarak gösterilmektedir. Şişli yüksek popülasyona sahip bir bölge olarak konut projeleri için farklı standartlar ile popülerlik kazanmaktadır.


Şişli’de konut alıcıları için benzersiz imkanlar sunan konut projeleri arasında tercih yaparken, bölge tercihi dikkatle yapılmalıdır. Şişli emlak piyasasında konut projeleri ile hız kesmeden dönüşüm yaşayan ve gelişen bölgeleri inceleyecek olursak;


Nişantaşı,
Mecidiyeköy,
Bomonti,
Kurtuluş gibi bölgeler hızla popülerlik kazanarak, konut alıcıları için benzersiz imkanlar sunmaktadır.


Şişli Hakkında Kısa Bilgilendirme: İstanbul Satılık Konut ProjeleriNişantaşı

İstanbul satılık konut projeleri arasında lüks ve seçkin yaşam standartlarına sahip olmak istiyorsanız Nişantaşı, en doğru tercih olacaktır. Turizm değerinin yanı sıra, yerli ve yabancı yatırımcılar için en gözde iş merkezlerinin bulunduğu bölge, elit ve seçkin yaşamın kapılarını aralamaktadır. Klasik binaların arasında modern bir hayatın yanı sıra alışveriş sokakları ile her ihtiyacınız birkaç adım uzağınızda olacak!

Mecidiyeköy

İstanbul’un en değerli bölgelerinden biri olan Mecidiyeköy, İstanbul’un yatırım değeri en yüksek noktası olarak yatırımcıların dikkatini çekmektedir. İş merkezleri ve İstanbul’un popüler alışveriş merkezlerinin yer aldığı Mecidiyeköy, İstanbul’da taleplerinize hızla karşılık bulacağınız bölgedir. Şehrin en hızlı gelişen noktalarından biri olan Mecidiyeköy, şehir hayatının ruhunu tamamen hissedeceğiniz bir lokasyondur. Mecidiyeköy, gerçekleştirilen kentsel dönüşüm faaliyetleri ile gelişirken, değerini hız kesmeden artırmaktadır. İstanbul’un tam anlamıyla merkezi diyebileceğimiz Mecidiyeköy, konut alıcıları için her bütçe ve yaşam standardına uygun imkanlar sunmaktadır.

Bomonti

İstanbul’un en değerli noktalarından biri olan Bomonti, eğlencenin ve sosyal yaşamın yeni merkezi olarak dikkat çekmektedir. İstanbul’un en gözde lokasyonlarından biri olan Bomonti, ofis ve iş merkezleri ile de dikkat çekmektedir. Şehrin ışıltılı ve samimi atmosferini tamamen hissedeceğiniz Bomonti, konut alıcıları için benzersiz imkanlar sunmaktadır. Lokasyon özellikleri sebebi ile size ayrıcalıklı bir yaşam vaad eden Bomonti konut projeleri hakkında detaylı bilgi alarak, hayatın akışına adapte olacağınız yeni başlangıçlar için vakit kaybetmeden kapıları aralayabilirsiniz.

Kurtuluş

İstanbul’da uygun fiyatlı ve ayrıcalıklı yaşam standartları ile ulaşılabilir yaşam imkanı sunan Kurtuluş, her bütçeye uygun konut seçenekleri ile hayalleri süslemektedir. Taksim, Beyoğlu gibi noktalara yürüme mesafesinde bulunan Kurtuluş’ta bir konut projesinden ev satın alarak restoran, bar, cafe gibi birçok sosyal alana yürüyerek ulaşabileceksiniz. İstanbul’un merkezinde yaşadığınızı hissetmek için belki de yeni yaşam alanınız burası olacak.


SİNPAŞ QUEEN BOMONTİ | BOMONTİ1.083.000 TL' den Başlayan Fiyatlar
46 m² (23.543 TL/m²)


Konut Tipi      : Residence
Geliştirici       : Sinpaş GYO
m2 Aralıkları : 46 - 242 m²
Teslim Tarihi : Hazır


Şehir merkezine yakın konumu ile dikkat çeken Sinpaş Queen Bomonti, İstanbul satılık konut projeleri arasında sahip olduğu lokasyon özellikleri ile dikkat çekmektedir. Şehrin merkezinde yıldız gibi parlayan Sinpaş Queen Bomonti, sanat ve eğlencenin merkezinde yükselmektedir. 26.000m2 alana inşa edilen Sinpaş Queen Bomonti, İstanbul rezidans projeleri arasında ayrıcalıklarla dolu bir dünyanın kapılarını aralamaktadır. Sinpaş Queen Central Park projesi, eşsiz mimarisi ve huzur veren peyzajı ile 1078 konut alıcısına ayrıcalıklı bir yaşam imkanı sunmaktadır. Sinpaş Queen Bomonti, şehrin merkezinde evinizden uzaklaşmadan tüm ihtiyaçlarınıza bir arada karşılık vermektedir.


Sinpaş Queen Bomonti kapsamında bulunan sosyal donatılar ile size özel tasarlanmış dinlenme alanlarında keyifli zamanlar geçirebilir, özel zamanlar yaratabilirsiniz. Dilerseniz özel davetlerinizi, kutlamalarınızı planlayabilir, evcil hayvanlarınızı özgürce gezdirebilirsiniz. Proje kapsamında yer alan lobby ise etkileyici tasarımı ile girdiğiniz anda sizi özel hissettirmek için tasarlanmıştır. Lobby içerisinde yer alan terzi, kuru temizleme, kuaför, market gibi imkanlar ise günlük ihtiyaçlarınıza her an ulaşma imkanı sunmaktadır.


Şehir merkezine yakın olmasının yanı sıra İstanbul satılık konut projeleri arasında eşsiz İstanbul Boğaz manzarası ile masmavi bir yaşam imkanı sunmaktadır. Lokasyon özelliklerini inceleyecek olursak;


İstanbul’un en merkezi noktası olan Taksim’e yalnızca 5 dakika,
Beşiktaş’a 5 dakika,
Sultanahmet ve Kapalıçarşı’ya 20 dakika mesafede yer almaktadır.
Nişantaşı ve Mecidiyeköy’e yalnızca 10 dakika mesafede yer alan Sinpaş Queen Bomonti, şehir merkezinde ayrıcalıklarla dolu bir yaşam projesidir. Sinpaş Queen Bomonti ve diğer şehir merkezine yakın konut projeleri hakkında detaylı bilgiye buradan ulaşabilir, yeni yaşamınızın kapılarını aralayabilirsiniz.


(Ayrıntılı Bilgiye Buradan Ulaşabilirsiniz)


BOMONTİ KULELİ | ŞİŞLİ1.265.000 TL' den Başlayan Fiyatlar
65 m² (19.461TL/m²)


Konut Tipi      : Daire
Geliştirici       : Yıldırım İnşaat
m2 Aralıkları : 65 - 143 m²
Teslim Tarihi : Hazır


Şehir merkezine yakın ve kültür, sanat, eğlencenin merkezi olan Bomonti satılık konut projeleri, yatırım değeri ile dikkat çekmektedir. Yıldırım Yapı tarafından geliştirilen Bomonti Kuleli, 7080 m2 alan üzerine inşa edilmiştir. 52 daire ve 13 ofisin yer aldığı Bomonti Kuleli Evleri, İstanbul konut projeleri arasında mimari yapısı ve sunduğu imkanlar ile cazibe merkezi haline gelmiştir. Lokasyon özelliklerinin yanı sıra akıllı ev sistemleri, mimari yapısı, üst düzey güvenlikli olması, sosyal donatıları ile konut alıcılarının hayallerini süslemektedir.


İstanbul Avrupa Yakası’nın en değerli lokasyonu olan Bomonti, konut alıcıları için benzersiz imkanlarla dolu konut projeleri ile dikkat çekmektedir. Üniversitelere, hastanelere ve eğlence merkezlerine olan yakınlığı ile konut alıcıları için cazibe merkezi haline gelen Bomonti Kuleli, yaşamınıza değer katacak her ayrıntıyı bünyesinde bulundurmaktadır. İstanbul şehir merkezine yakın konut projeleri hakkında daha fazla bilgi almak ve bu ayrıcalıklarla dolu yaşama adım atmak için hemen bize ulaşın!


(Ayrıntılı Bilgiye Buradan Ulaşabilirsiniz)


ELYSIUM FANTASTIC | BOMONTİ990.000 TL' den Başlayan Fiyatlar
37 m² (26.756 TL/ m² )


Konut Tipi      : Daire
Geliştirici       : Ofton İnşaat
m2 Aralıkları : 37 - 264 m²
Teslim Tarihi : Hazır


İstanbul satılık konut projeleri hayatınıza değer ve konfor katmak için tasarlanmıştır. Bomonti’de yükselen Elysium Fantastic, İstanbul’un en prestijli konut projeleri ile bilinen Ofton İnşaat tarafından geliştirilmiştir. 339 konutun yanı sıra proje kapsamında yer alan 9 ticari ünite, konut alıcıları için yüksek değerli yatırım imkanı sunmaktadır.


Elysium Fantastic modern mimarisi ile konut alıcılarına konforlu yaşam alanının yanı sıra eşsiz yatırım imkanları sağlamaktadır. Modern mimarisi ve yüksek kaliteli güvenilir yapıları ile konut alıcılarını hayat boyu güvende hissettirecek Elysium Fantastic, İstanbul’un en değerli lokasyonunda yükselmektedir. Yalıtım ve deprem yönetmeliğine uygun yapısı ile konut alıcıları için yüksek güvenlikli yapılarda yaşama imkanı sunulmaktadır.


Elysium Fantastic, şehrin merkezinde 2 ana girişi bulunan ve 3 bloktan oluşan bir karma yaşam projesidir. İstanbul konut projeleri arasında peyzaj çalışmaları ile dikkat çeken Elysium Fantastic Bomonti içerisinde yer alan sosyal donatılar, konut alıcıları için benzersiz fırsatlar sunmaktadır.


Elysium Fantastic, çağdaş yaşam alanları ile dikkat çekmektedir. Konut alıcıları için lüks yaşam standartlarını, uygun fiyatlar ile sunan Elysium Bomonti, 15. katta bulunan cafe | restaurant | bar gibi sosyal alanları ile hayallerin ötesinde bir yaşam teklif etmektedir. Akıllı ev sistemleri ile donatılmış daireler, sizleri şehrin stresinden ve karmaşasından uzakta konforlu bir yaşama davet etmektedir. İstanbul konut projeleri arasından sizlere beklentilerinizin ötesinde bir yaşam alanı sunan Elysium Fantastic, Ofton İnşaat tarafından inşa edilmiştir. İstanbul konut projeleri arasında şehrin merkezinde ve tamamen ihtiyaçlarınızın tümüne yanıt vermek üzere tasarlanmış seçenekler hakkında ayrıntılı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz. Projeskop’un profesyonel gayrimenkul danışmanları tarafından ücretsiz danışmanlık hizmeti alabilir ve bu benzersiz fırsatlarla dolu yaşamın kapılarını aralayabilirsiniz.


(Ayrıntılı Bilgiye Buradan Ulaşabilirsiniz)


ELYSIUM ART | ŞİŞLİ1.700.000 TL' den Başlayan Fiyatlar

68 m² (25.000 TL/m²)


Konut Tipi      : Rezidans
Geliştirici       : Ofton İnşaat
m2 Aralıkları : 68 - 429 m²
Teslim Tarihi : Hazır


İstanbul satılık konut projeleri, şehrin merkezinde yıldız gibi parlayan konut seçenekleri ile dikkat çekmektedir. İstanbul’da parıltılı bir yaşam için en doğru seçenek olarak dikkatleri üzerine çeken Elysium Art, Ofton İnşaat tarafından konut alıcılarına ayrıcalıklı bir yaşam sunmak için özenle tasarlanmıştır. 26 katlı konut projesi, 221 bağımsız birimden meydana gelmektedir. 7 ticari ünitesi ile yüksek yatırım değerinin yanı sıra ticari alan imkanı sunan Elysium Art İstanbul’da yüksek kaliteli yapıları ile dikkat çekmektedir. 5 farklı daire tipi ile konut alıcılarına yüksek kira getirisi sağlayan daire imkanları sağlamaktadır. Elysium Art, İstanbul konut projeleri arasında mimari yapısı ile dikkat çekmektedir. Şehrin merkezinde bütçenize ve standartlarınıza uygun daire imkanları sunan Elysium Art, lokasyon özellikleri ile dikkat çekmektedir.


İstanbul şehir merkezi yakınında satılık konut projeleri, hayatınıza benzersiz fırsatlar ve değer sağlayan birçok özelliği bünyesinde bulundurmaktadır . İstanbul konut projeleri arasında tercih yaparken, ulaşım akslarına yakınlığı ve konut tiplerinin yanı sıra bütçenize uygun olması büyük önem taşımaktadır. Elysium Art, metro ve metrobüs gibi toplu taşıma araçlarına yakın olmasının yanı sıra İstanbul’un en değerli Alışveriş Merkezlerine çok yakın mesafede bulunmaktadır. İstanbul’un en değerli lokasyonlarından birinde bulunan Cevahir Avm ve Nişantaşı’nın en merkezi noktasında bulunan City’s Avm’ye birkaç dakikalık yürüme mesafesinde bulunması sebebi ile dikkatleri üzerine çekmektedir.


 • Cevahir Alışveriş Merkezi, alışveriş caddeleri ile dikkat çeken Nişantaşı ve City’s Alışveriş Merkezi’ne 1km,
 • Zorlu Alışveriş Merkezi’ne 4km,
 • Kanyon Alışveriş Merkezi’ne 3,5km,
 • İstanbul’un en değerli ve en merkezi noktası olarak kabul edilen Taksim’e ise 2,5km mesafede yer almaktadır.


İstanbul’un en merkezi konumlarından biri olan Şişli’de yükselen Elysium Art, içerisinde bulunan galeri ve sergi alanları ile ihtiyaçlarınızın tümüne yanıt vermek için tasarlanmıştır. Sergileriniz veya galeriniz için kullanabileceğiniz alanları ile ihtiyaçlarınızı karşılarken, yaşam alanınızın içerisinde şehrin en değerli sanat alanlarının bulunması, sosyal açıdan zenginlik sağlayacaktır.


İstanbul’un en değerli ve merkezi noktası olarak kabul edilen Şişli’de parıltılı ve ayrıcalıklı yaşam standartlarına sahip olmak için Elysium Art, en doğru tercih olacaktır. Bütçenize özel ödeme seçenekleri ve ücretsiz danışmanlık almak için buradan Projeskop’un profesyonel danışmanlarına ulaşabilir ve yeni yaşamınıza ilk adımı atabilirsiniz.


(Ayrıntılı Bilgiye Buradan Ulaşabilirsiniz)


(ŞİŞLİ KONUT PROJELERİ)


LEVENT: EMLAK ve BÖLGE ANALİZİ


İstanbul konut projeleri, yerli ve yabancı yatırımcılar için benzersiz teklifler sunmaktadır. Şehrin en merkezi noktalarında yükselen konut projeleri ile yatırımın yanı sıra ayrıcalıklarla dolu bir yaşam alanına sahip olacaksınız. Levent bölgesinde yükselen konut projeleri, İstanbul’un en değerli yapıları olarak dikkat çekmektedir. Gayrimenkul yatırımı yapmak için İstanbul’da merkezi lokasyonlar, hızlı yatırım geri dönüşü sağlarken, konforlu bir yaşam alanı sağlamaktadır. Yatırım geri dönüş süresi 21 yıl olarak belirlenen Levent bölgesinde bir konut satın alarak geleceğinize yatırım yapabilir, hızla yükselen kira getirisinden faydalanabilirsiniz.


Levent’te Daire Nereden Satın Alınır? | İstanbul Satılık Konut Projeleri


İstanbul’un en merkezi lokasyonlarından biri olan Beşiktaş ilçesinde iş merkezi olarak bilinen ve konut projeleri ile yıldız gibi parlayan Levent, konut almak için en değerli bölgelerden biridir. Levent, İstanbul’un en merkezi bölgeleri ile komşu olması sebebi ile yüksek talep görmektedir. Etiler, Büyükdere Caddesi, Levazım ve Maslak semtlerine komşudur.


İstanbul’un en değerli bölgelerinden biri olan Levent’te gösterişli plazalar, alışveriş merkezleri, geniş caddeler, lüks oteller dikkat çekmektedir. Metro, metrobüs gibi ulaşım akslarına yakınlığının yanı sıra birçok komşu semte yürüme mesafesinde bulunmaktadır. İş yerine yakın bir konumda ikamet etmek isteyen veya konforu yaşamının merkezine taşımak isteyen konut alıcıları için en elverişli lokasyondur. Bölgede yaşayan popülasyonun büyük kısmı beyaz yakalı olarak belirlenmiştir. Her geçen gün markalı konut projelerinin sayısının artışına bağlı olarak değer kazanan Levent, konut alıcılarına benzersiz fırsatlar sunmaktadır. Bölgede bulunan Kanyon, Metrocity, İstanbul Sapphire gibi alışveriş merkezleri, İstanbul’un merkezi lokasyonları olarak bilinmektedir. Sosyal yaşamın yanı sıra bölgesel nitelikleri ile hız kesmeden değer kazanan Levent’te bir konut satın alarak, ömür boyu kazanç elde etmenin farkını hissedeceksiniz!


SOLO LEVENT | LEVENT397.000 TL' den Başlayan Fiyatlar
62 m² (6.403 TL/ m² )


Konut Tipi      : Daire
Geliştirici        : KSK Yapı
m2 Aralıkları : 62 - 115 m²
Teslim Tarihi : Aralık 2020


İstanbul’un kalbi olarak nitelendirilen Levent’te bir konut projesine yatırım yapmayı hedefliyorsanız, Solo Levent bu talebinize karşılık olacak! Lokasyon özellikleri, sosyal donatıları ve daha birçok niteliğinden kaynaklanan yatırım getirisi ile büyüleyen bir proje olarak karşımıza çıkan Solo Levent, yaşamınızın bütününü değiştirecek! Metro Durağı’na yalnızca 3 dakika mesafede bulunmasının yanı sıra şehrin en değerli alışveriş merkezlerinden biri olan İstanbul Sapphire AVM, Kanyon, Metrocity, İstinyepark ve Zorlu’ya yalnızca 10-15 dakika mesafede bulunmaktadır. Özgün ve modern mimarisi ile dikkat çeken Solo Levent, 3 tip daire seçeneği ile konut alıcılarına benzersiz fırsatlar sunmaktadır.


İstanbul’un eğlence merkezi olarak bilinen Bebek sahili ise yalnızca 10 dakika mesafede bulunmaktadır. İstanbul’un en değerli, güvenli ve sosyal imkanlara sahip bölgesinden bir konut satın almak için hemen bize ulaşmanız yeterli olacak!


(Ayrıntılı Bilgiye Buradan Ulaşabilirsiniz)


(LEVENT KONUT PROJELERİ)