İstanbul Konut Projeleri | Muhteşem Orman Manzaralı 6 Konut Projesi


Yatırım yapmak veya yaşam alanınızı değiştirmek için satılık İstanbul konut projeleri arasından lüks ve orman manzaralı bir daire almayı düşündünüz mü? Türkiye’de bir ev satın almayı planlıyorsanız, İstanbul gayrimenkul piyasası içinde bulunan satılık orman manzaralı konut projeleri arasından birini seçmek hayatınıza yeni bir soluk kazandıracak.


Sabah uyandığınızda pencerenizin içinden evinize dolan yeşil ve çarpıcı manzara ile yaşam standartlarınız boyut atlayacak! Yerli ve yabancı tüm yatırımcılar, İstanbul’un gözde bölgelerinde bulunan orman manzaralı daireleri tercih etmektedir. Üstelik İstanbul satılık konut projeleri piyasasında orman manzaralı lüks dairelerin bazıları benzersiz boğaz manzarasına sahiptir. Bu prestijli ve lüks hayatın kapılarını aralamak için Projeskop ekibi ile iletişime geçebilirsiniz…


İstanbul Orman Manzaralı Lüks Konut Projeleri


İstanbul satılık lüks konut projeleri seçeneklerine değer katan fonksiyonlar arasında orman veya deniz manzaralı olması ilk tercih sebebidir. Ardından özel bahçeli olması veya geniş pencereleri veya yüksek tavanlı olması gibi fonksiyonlar sıralanmaktadır. Sizler için İstanbul gayrimenkul piyasası içinde orman manzaralı satılık lüks konut projeleri seçeneklerini inceledik.İstanbul’un Nadide Orman Ve Boğaz Manzarasını Evinize Taşıyın! | Mesa Çubuklu 28


Mesa Çubuklu 28 projesi nefes kesen orman ve boğaz manzaralı daireleri ile İstanbul satılık property piyasasında dikkatleri üzerine topluyor. İstanbul’da doğanın tüm güzelliklerini tek çatı altında bir araya getiriyor. İstanbul Asya yakasında Beykoz’un eşsiz ruhunu pencerenizden içeri taşıyan Mesa Çubuklu 28 ile ayrıcalıklı bir hayat sizi bekliyor. İstanbul gayrimenkul piyasasında dengeleri değiştiren bir proje olan Beykoz Mesa Çubuklu 28 ile huzurlu bir hayatın kapılarını aralayın!


Bir yanda orman manzarası diğer yanda boğaz manzarası! İstanbul satılık konut piyasasında Beykoz, İstanbul gayrimenkul piyasası içinde yatırım değeri en yüksek bölgelerden biridir. Yatırımınızın hızla geri dönüşünü sağlamanın yanı sıra aileniz veya sevdikleriniz ile beraber prestijli ve huzurlu bir hayata sahip olacaksınız.


Proje Özellikleri | Beykoz Mesa Cubuklu 28


Mesa Cubuklu 28 projesi, satılık İstanbul gayrimenkul piyasası için hayata lüks ve prestij katacak özellikleri ile öne çıkmaktadır. Projeye ait detaylara ulaşmak ve daha fazla Beykoz konut projesi hakkında bilgi almak için bize ulaşın!


1.359.000 TL' den Başlayan Fiyatlar
79 m² (17.202TL/m² )


Konut Tipi: Daire
Geliştirici : MESA Mesken Sanayi A.Ş.
m2 Aralıkları : 79 - 416 m²
Teslim Tarihi : Hazır

(Ayrıntılı Bilgiye Buradan Ulaşabilirsiniz)


Beykoz Gayrimenkul Yatırımı | Mesa Çubuklu 28


İstanbul satılık property projeleri için yatırım yapmayı düşünüyorsanız Beykoz birçok açıdan getirinizi artıracaktır. Beykoz bölgesinde bulunan property alternatifleri, Istanbul gayrimenkul piyasası için yüksek değere sahip en lüks seçenekleri sunmaktadır. Bunun sebebi ise eşsiz deniz manzaralı konut projeleri ve orman manzaralı lüks daire seçenekleri olmasıdır. Ayrıca demografik yapısı ve coğrafi konumu sebebi ile yatırım değer hızla artmaktadır. Karadeniz'e kıyısı olan Beykoz’un Yavuz Sultan Selim Köprüsü’nün Anadolu yakası ayağına ev sahipliği yapmaktadır.


Beykoz Konum Özellikleri | İstanbul Satılık Lüks Konut Projeleri


Mesa Çubuklu 28 projesi İstanbul’un konum olarak en değerli noktalarından biri olan Beykoz’da yer almaktadır. Bu sebeple yatırım değeri diğer bölgeler ile kıyaslandığında çok yüksektir. Batı tarafında İstanbul Boğazı bulunmaktadır. Doğu tarafında Şile ve güney bölgesinde Çekmeköy bulunmaktadır. Kuzey Ormanları ile komşu olması ve boğaza kıyısı olması sebebi ile yatırım değerini asla kaybetmeyecek olan bölgesi Beykoz, birçok tarihi yapıyı içinde bulundurmaktadır. Mesa Çubuklu 28, İstanbul satılık konut projeleri piyasasında coğrafi özellikleri sebebi ile büyük değer taşımaktadır.


Beykoz Demografik Özellikleri


İstanbul gayrimenkul piyasasında Beykoz bölgesi, satılık konut projeleri ile dikkatleri üzerine çekmektedir. Coğrafi özelliklerinin yanı sıra demografik özellikleri ile değerine değer katmaktadır. İstanbul’un dört bir yanına hızlı ulaşım sağlayabilmenizin yanı sıra eğitim ve kültür seviyesi yüksek nüfusu sayesinde nezih bir semt olma özelliği taşımaktadır. Çevresel faktörlerin en yüksek standartlara sahip olması ve lüks daire seçenekleri ile İstanbul’un en temiz ve güvenlikli bölgelerinden biridir. Bu sebeple aileniz veya sevdiklerinizle güvenli bir yaşamın kapılarını Beykoz satılık konut projeleri ile aralayabilirsiniz.


Demografik verileri analiz edecek olursak, Beykoz bölgesinde ikamet eden nüfusun %65’i evli ve %23’ü ise bekardır. Beykoz’da yaşayan nüfusun eğitim seviyesini inceleyecek olursak, nüfusun %17’si üniversite %25’i lise mezunudur. Sosyo-ekonomik durumu analiz edildiğinde ise B+ olarak belirlenmiştir. Yaşam standartları yüksek olan Beykoz’da her bütçeye uygun satılık property seçenekleri bulunmaktadır. Konforlu, lüks ve bütçenize en uygun seçeneği bulmak için Projeskop ekibi her zaman yanınızda olacaktır. Beykoz Mesa Çubuklu 28 projesi hakkında detaylı bilgiye sahip olmak için buradan bilgilerinizi göndermeniz yeterli olacaktır…


Muhteşem Boğaz Manzaralı “Konak” Yaşamı | Kasr-ı Ala Çengelköy


Kasr-ı Ala Çengelköy projesi, muhteşem boğaz manzarası ve yeşilliklerin arasında, İstanbul gayrimenkul piyasası için en lüks seçeneklerden biri olarak göz kırpmaktadır. İstanbul Boğazı’nın tüm ihtişamını ayaklarınızın altına seren proje aynı zamanda sıcak semt havasını, mimari yapısı ile sunmayı hedeflemiştir. Az katlı ve İstanbul’un kendine has çehresini mimarisine yansıtan Kasr-ı Ala Çengelköy projesi, yerli ve yabancı yatırımcılara eşsiz imkanlar sunmaktadır.


İstanbul gayrimenkul piyasası içinde büyük paya sahip olan Üsküdar’ın Çengelköy mahallesinde yükselen Kasr-ı Ala ile hayat standartlarınızı yükseltin! Boğazın eşsiz mavi ışıltısını ve köprünün ışıltısını gece gündüz pencerenizden izleyin!


Proje Özellikleri | Kasr-ı Ala Çengelköy


Kasr-ı Ala projesi son yıllarda yatırım değeri ile ön plana çıkan Çengelköy’de bulunmaktadır. Üsküdar’ın geleneksel mimarileri ve sahil şeridinde lüks daireleri ile dikkat çeken yapılarına ev sahipliği yapan Çengelköy’de yaşamak ve yatırım yapmak, hayatınız boyunca yapacağınız en karlı seçim olabilir. Sosyal yaşam alanları, yeşil ve Boğaz’ın eşsiz manzarası ile yaşam standartlarınızı yükseltecek projeden bir ev sahibi olabilirsiniz. Sizler için uygun ödeme seçenekleri ve daire tiplerini bulmanız için birçok alternatif bulunmaktadır. Projeye ait detaylara ulaşmak ve daha fazla Çengelköy Konut projesi hakkında bilgi almak için bize ulaşın!


1.475.000 TL' den Başlayan Fiyatlar
109 m² (13.532 TL/m²)


Konut Tipi : Daire
Geliştirici : Omran İnşaat
m2 Aralıkları : 109 - 277 m²
Teslim Tarihi : Haziran 2020 

(Ayrıntılı Bilgiye Buradan Ulaşabilirsiniz)


Çengelköy Gayrimenkul Yatırımı | Kasr-ı Ala Çengelköy


İstanbul’un en değerli semtlerinden biri olan Üsküdar’ın Çengelköy mahallesinde, en lüks ve konforlu İstanbul satılık konut seçenekleri bulunmaktadır. Yerli ve yabancı tüm yatırımcıların dikkatini çeken Üsküdar konut projeleri ve daireleri ile yatırımınızı güçlendirin. Istanbul gayrimenkul piyasası, yatırım için güçlü seçenekler sunmaktadır.


Türkiye’de gayrimenkul piyasası yatırımcılar için güneş gibi parlamaktadır. Her gün yeni imkanların servis olduğu Istanbul gayrimenkul masasında sürekli seçenekler tükenmektedir. Tüketimin hızlı olduğu piyasa, stok tüketiminin hızı ve değer dengesinin değişimi ile gayrimenkul yatırımınızın hızlanma gücünü artırmaktadır. Yatırımınızı güçlendirmek için Üsküdar bölgesinde bulunan Kasr-ı Ala Çengelköy ve diğer seçeneklere ulaşmak için buradan bize bilgilerinizi göndermeniz yeterli olacak!


Çengelköy Konum Özellikleri | İstanbul Lüks Konut Projeleri


Kasr-ı Ala Çengelköy, İstanbul satılık lüks konut projeleri arasında dikkat çeken geleneksel mimarisi ile yüksek yatırım değeri taşımaktadır. Hadi gelin yatırım değerinin yükselmesini sağlayan konum özelliklerini inceleyelim! Kasr-ı Ala, Üsküdar’ın Çengelköy mahallesinde bulunmaktadır. Üsküdar’ın en lüks mahallelerinden olan Çengelköy, üst gelir grubunun tercih ettiği bir semttir. Bu sebeple yatırım değeri ve konut fiyatları Üsküdar’ın diğer mahallelerine göre yüksektir.


Ulaşım alternatifleri ile bölge değeri sürekli artış sağlamaktadır. Beylerbeyi, Altunizade bölgeleri Üsküdar’ın lüks konut seçenekleri ile değerli lokasyonlarıdır. Üsküdar’ın sahil hattında bulunan bu bölgeler, konum özellikleri sebebi ile yatırım geri dönüşü yüksek yerleridir. Üsküdar’ın kuzeyinde yer alan Beykoz semti de yüksek yatırım değerine sahiptir. Kuzeydoğusunda yeni finans bölgesi yükselen Ümraniye ve doğusunda Ataşehir bulunmaktadır. Ayrıca güneyinde Kadıköy ve batısında İstanbul Boğazı bulunmaktadır. Sizde Kasr-ı Ala Çengelköy veya bu lokasyon özelliklerine sahip diğer İstanbul satılık konut seçeneklerini yatırım aracı veya yaşam alanı olarak tercih ediyorsanız, buradan bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacak!


Çengelköy Demografik Özellikleri | Kasr-ı Ala Çengelköy


İstanbul gayrimenkul sektörü için yüksek değere sahip satılık konut seçenekleri sunan Çengelköy’de demografik yapı sebebi ile yatırım değeri yüksektir. Toplam nüfus 14,100 olarak belirlenmiştir. Bölgede %61 oranında evli aile bulunmaktadır. %39’luk kesim ise bekardır. Bu samimi ve geleneksel yapılarla dolu lüks ve sıcak semtte yaşamak için birçok sebep bulabilirsiniz.


Bu lüks ve deniz kenarına sıralanmış geleneksel mimarilere sahip semtte eğitim seviyesi yüksektir. Nüfusun yarısı lise ve yüksek okul mezunudur. Çevresel faktörler, altyapı ve birçok faktör sebebi ile bölgenin yatırım değeri yüksek ve geri dönüş süresi kısadır.


Çengelköy bölgesinde Kasr-ı Ala veya başka proje seçenekleri arasından bir tanesine sahip olarak, karlı ve ayrıcalıklı dünyanın kapılarını aralamak istiyorsanız, vakit kaybetmeden buradan bize ulaşın!


Hayata Yatırım Yapın! | Vadikoru Sariyer


Vadikoru Sarıyer, İstanbul satılık konut projeleri arasında ayrıcalıklı bir hayat sunan seçenekleri ile dikkat çekmektedir. İstanbul konut projeleri için yatırım yapmayı planlıyorsanız, İstanbul’un en değerli lokasyonlarından birinde bulunan Vadikoru Sarıyer ile hayata yatırım yapmanın ayrıcalığını hayat boyu yaşayın!


Vadikoru Sarıyer, güvenlik önlemleri, sosyal tesisleri, yeşil alanlarının yanı sıra alışveriş tutkunları için alışveriş caddesine sahiptir. Daha birçok alternatifi bir araya getiren proje, lokasyon özellikleri ile yüksek yatırım değerine sahiptir. İstanbul satılık lüks konut projelerine yatırım yapmak için Vadikoru Sarıyer en avantajlı seçeneklerden biridir. Bu ayrıcalıklı yaşama dahil olmak için zaman kaybetmeyin!


Proje Özellikleri | Vadikoru Sarıyer


Türkiye gayrimenkul piyasası içinde yer alan en büyük projelerden biri olan Vadikoru Sarıyer, gayrimenkul sektöründe öncü inşaat firmalarından biri olan Invest İnşaat tarafından hayata geçirilmiştir.


Vadikoru Sarıyer projesi üç taraftan Belgrad Ormanı ile çevrilidir. İstanbul orman manzaralı konut projeleri, yeşil manzarası ve yüksek oksijen oranı ile hayat standartlarınızı artırmayı hedeflemektedir. Proje içerisinde 242 konutun yanı sıra ofis ve ticari üniteler bulunmaktadır. Tüm ihtiyaçlarınızı yanıtlamak için hayata geçirilmiş olan Vadikoru Sarıyer ile ayrıcalıklı bir hayata merhaba diyebilirsiniz. Vadikoru Sarıyer Projesine ait detaylara ulaşmak ve daha fazla Sarıyer Konut projesi hakkında bilgi almak için bize ulaşın!


749.000 TL' den Başlayan Fiyatlar
69 m² (10.855 TL/m²)


Konut Tipi : Daire
Geliştirici : Invest İnşaat
m2 Aralıkları : 69 - 191 m²
Teslim Tarihi : Hazır

(Ayrıntılı Bilgiye Buradan Ulaşabilirsiniz)


Sarıyer Gayrimenkul Yatırımı | Vadikoru Sarıyer


Vadikoru Sarıyer, Türkiye emlak piyasasında en yüksek yatırım değerine sahip lokasyanlardan biri olan Sarıyer’de bulunmaktadır. Sarıyer, Istanbul satılık konut projeleri arasında tercih yaparken en geniş imkanları bir arada bulabileceğiniz bir bölgedir.


İstanbul'da satılık konut projeleri ile dikkatleri üzerine çeken Sarıyer, demografik ve coğrafi özelliklerinin yanı sıra birçok avantaj sunmaktadır. Çevresel faktörlerin hızla gelişimi, sosyal imkanları, ulaşım altyapısı veya alışveriş merkezlerinin çevrede fazla sayıda olması, yüksek getiri sağlamaktadır. Sürekli yükselen konut projeleri, uygun fiyatlı proje bulmanız açısından avantaj sağlarken, hızla tükenen araziler göz önünde bulundurulmalıdır. Bu sebeple Sarıyer bölgesinde gayrimenkul yatırımı, doğru bir seçenek olacaktır. Bunun yanı sıra İstanbul’da konut almak için en doğru zaman dilimi içindeyiz.


Istanbul Sarıyer ilçesinde somut verilere göre konut fiyat değerleri %16,95 artış sağlamıştır. Ortalama olarak konut içi genişliği ise 160 m2 olarak belirlenmiştir. Yatırımınız için Sarıyer bölgesinde yatırım değeri en yüksek mahalleleri inceleyecek olursak, Rumelifeneri, Fatih Sultan Mehmet mahallesi ve Bahçeköy Merkez olarak gösterilmektedir. Sarıyer bölgesinde gayrimenkul yatırımı yapacaksanız bu verileri dikkate almalısınız.


Konut Fiyat Endeksi incelendiğinde ve önümüzdeki dönem için hesaplanan rakamlar göz önünde bulundurulduğunda yapacağınız yatırım kısa vadede uzun soluklu ve yüksek getiri sağlayacaktır.


Sarıyer Konum Özellikleri | İstanbul Lüks Konut Projeleri


Son zamanlarda Istanbul satılık konut projeleri seçenekleri hızla artış göstermektedir. Istanbul gayrimenkul sektörü için yüksek yatırım değeri taşıyan Sarıyer ilçesinin değerini yükselten en önemli faktörlerden biri lokasyonudur. İstanbul Avrupa yakasında bulunan Sarıyer’in güneyinde Beşiktaş bulunmaktadır. Beşiktaş, İstanbul’un en hızlı gelişen ilçesidir. Ayrıca güneybatısında Şişli ve batısında Eyüp bulunmaktadır. Doğusunda ise İstanbul Boğazı bulunmaktadır.


Sarıyer 35 ilçeye sahiptir. Ve bu ilçeler hızla gelişmektedir. Yeni konut projeleri için inşaat firmalarının en sık tercih ettiği ilçe olan Sarıyer, ayrıcalıklı bir hayat sunmaktadır. Ulaşım açısından birçok seçeneği de bir araya getirmektedir. İstanbul’un finans merkezi Maslak ve Ayazağa, Sarıyer’e dahil edilmiştir. Bu sebepler ışığında Sarıyer daha da değerlenmiştir. İş merkezlerinin yakınında bir ev sahibi olmak istiyorsanız veya ailenizle konforlu bir hayatın hayalini kuruyorsanız, Sarıyer Konut projeleri sizin için en doğru seçenek olacaktır. Sarıyer konutları hakkında daha detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz. Vadikoru Sarıyer projesi hakkında bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.


Sarıyer Demografik Özellikleri | Vadikoru Sarıyer


Vadikoru Sarıyer veya daha birçok Lüks ve orman manzaralı Istanbul satılık konut seçeneği için Projeskop, profesyonel ekibi ile sizlere ücretsiz danışmanlık hizmeti vermektedir. Sarıyer, birçok lüks konut projesine ev sahipliği yapmaktadır. Bu konut projeleri arasından bir tanesini seçmeden önce demografik özelliklerini incelemek büyük önem taşımaktadır. Çünkü konut alacağınız bölgenin demografik özellikleri, sosyal ve ekonomik dengelerini değiştirmektedir. Bu veriler doğrultusunda, yeni konut projelerinin özellikleri belirlenmektedir.


Sarıyer’in demografik verilerine bakacak olursak, toplam nüfus 342.503 kişidir. %53,70 oranında orta yaşlı nüfusa sahiptir. Bölgede %33,97’lik genç nüfus bulunmaktadır. Geri kalan %12,38’lik kısım ise yaşlı nüfusudur. Ayrıca kadın ve erkek nüfusu eşit orandadır.


Sarıyer bölgesinde Vadikoru veya başka proje seçenekleri arasından bir tanesine sahip olarak bu ayrıcalıklı dünyanın kapılarını aralamak istiyorsanız vakit kaybetmeden buradan bize ulaşın!


28 Özel Bahçeli Villa Projesi | Aden Garden Villaları Büyükçekmece


Aden Garden Villaları, Istanbul gayrimenkul piyasası içinde özel bahçeli villa seçenekleri ile gizlenmiş bir güzellik sunuyor. 28 özel bahçe seçeneğine sahip olan proje, villa tipi konutlarıyla dört mevsim boyunca ayrıcalıklı bir hayat imkanı sunuyor. Türkiye gayrimenkul piyasası içinde şehir hayatı ile ön plana çıkan metropol şehir İstanbul, konut projeleri ile birçok alternatifi bir arada bulunduruyor. Fakat şehir hayatının karmaşasından soyutlanmak için Aden Garden Villaları özel imkanlar sunmaktadır.


Kendinize ait bahçenize adım attığınız anda İstanbul’un kalabalığından sıyrılacaksınız. Hem şehrin kalabalığından kurtulacak hem de imkanlarından faydalanacaksınız. İnanın, İstanbul satılık konut projeleri seçenekleri arasında size özel bahçelerin yanı sıra konforlu ve lüks villa tipi ile ayrıcalıklı bir hayat sunmaktadır. Büyükçekmece bölgesinde bulunan Aden Garden Villaları, İstanbul satılık konut projeleri arasında orman manzarası ile yeşil ışık yakmaktadır.


Proje Özellikleri | Aden Garden Villaları


İstanbul lüks orman manzaralı satılık konut projeleri arasında ilk sıralarda yer alana Aden Garden Villaları, sizler için ayrıcalıklı bir hayat vaat ediyor. Kendi bahçenizde dilediğiniz gibi bahçenizi kullanabilir, şehrin içinde sakin ve özel bir hayatın tadını çıkarabilirsiniz. Sosyal imkanlar ile beraber, güvenlikli ve özel bir hayat istiyorsanız Aden Garden Villaları tam olarak sizin için tasarlanmıştır. Kendinize ait özel bahçenizde sevdiklerinizle güzel anılar yaratabilir, yeşilin tüm güzelliğini her mevsim evinizin içine taşıyabilirsiniz. Oyun alanları, hamam, spor alanları, otopark veya güvenlik sistemleri gibi birçok fonksiyonu bir araya getiren Aden Garden, huzurlu bir hayat vaat ediyor!


Modern çizgileri ve orman manzaralı villa seçenekleri ile büyüleyici bir hayatın kapıları aralanıyor! Aden Garden Villa projesine ait detaylara ulaşmak ve daha fazla Büyükçekmece projesi hakkında bilgi almak için bize ulaşın!


1.724.000 TL' den Başlayan Fiyatlar
270 m² (6.385 TL/ m² )


Konut Tipi : Villa
Geliştirici : Hisar Grup İnşaat
m2 Aralıkları : 270 m²
Teslim Tarihi : Hazır

(Ayrıntılı Bilgiye Buradan Ulaşabilirsiniz)


Büyükçekmece Gayrimenkul Yatırımı | Aden Garden Villaları


Aden Garden villaları, Istanbul satılık property alternatiflerinin arasında özel bahçeli villa seçenekleri ile yıldız gibi parlamaktadır. Fakat Büyükçekmece sürekli gelişen bir bölge olma özelliği taşımaktadır. Ayrıca, yeni yükselen konut projelerinin Büyükçekmece bölgesinin çehresini değiştirdiğini söylemek mümkündür.


Yerli veya yabancı yatırımcılar açısından yüksek kar ve hızlı yatırım geri dönüşü sağlayan konut seçenekleri sunan Büyükçekmece, gayrimenkul yatırımı için en değerli bölgelerden biridir. Bölgede yatırımınızın geri dönüş süresi 21 yıl olarak belirlenmiştir. Somut verilere ve analizlere dayanarak yaptığımız değerlendirmeler sonucunda, bölge konut fiyat ortalaması 100m2 daire için 331.018 TL olarak belirlenmiştir. 5 yıllık fiyat değişimi ise %55 oranında artış sağlamıştır. Büyükçekmece bölgesinde yapacağınız gayrimenkul yatırımı, İstanbul satılık lüks konut seçenekleri arasında getirisi en yüksek tercih olacaktır.


Türkiye gayrimenkul piyasası içinde en fazla konut stoğu sunan İstanbul konut projeleri arasından seçim yaparken Projeskop ekibi tarafından alacağınız gayrimenkul danışmanlığı, yatırım riskinizi minimum seviyeye düşürecektir.


Büyükçekmece Konum Özellikleri | İstanbul Lüks Konut Projeleri


İstanbul Büyükçekmece bölgesinde bulunan satılık lüks konut seçenekleri arasından incelediğimiz Aden Garden Villaları veya diğer seçenekler için yapacağınız yatırımın seyrini değiştiren özelliklerden biri konumdur. Büyükçekmece, konum özelliklerinden kaynaklanan avantajlar ile yatırım değeri yüksek bir bölgedir.


İstanbul’un batısında bulunan Büyükçekmece, ulaşım seçenekleri açısından kıymetli bir bölgedir. Ayrıca doğusunda, İstanbul’un hızla değerlenen bir bölgesi olan Beylikdüzü ve Esenyurt bulunmaktadır. Ayrıca batı yakasında Silivri ve kuzeyinde Çatalca ile Arnavutköy bulunmaktadır.


Konum özellikleri ile yüksek değere sahip olan Büyükçekmece, otobüs, metrobüs ve metro seçenekleri ile İstanbul’un her yerine hızlı ulaşmanızı sağlayacaktır. Bu sebeple Büyükçekmece konutları yüksek yatırım değerine sahiptir. Sahip olduğu özellikler ile talepler yükselmekte ve yükselen talepler ile beraber konut fiyatları yükselmektedir. Ayrıca İstanbul’da Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası tarafından belirlenen Konut Fiyat Endeksi raporunu da inceleyebilirsiniz.


Büyükçekmece Demografik Özellikleri | Aden Garden Villaları


İstanbul satılık konut projeleri arasından tercih yaparken, bölgenin demografik özellikleri size bölge hakkında en az mimari yapı ve coğrafi özellikler kadar yol gösterici olacaktır. Gayrimenkul piyasasında fiyatlar üzerinde etkili olan bir etken ise bölgenin sosyal yapısı ve sosyo- ekonomik standartlarıdır.


İstanbul’un konut stok ve talebi ile popüler bölgesi olan Büyükçekmece nüfusu, 254.103’tür. Yıllık nüfus artışı ise %2.57 olarak belirlenmiştir. Sosyo-ekonomik durumu B+ olarak belirlenen Büyükçekmece’de her bütçeye ve yaşam standardına uygun konut seçenekleri bulunmaktadır.


Büyükçekmece’de nüfusun yaş aralığını inceleyecek olursak, orta yaş grubu %47.5’tir. 0-14 yaş grubu %21.6’lık paya sahiptir. Medeni durum incelenecek olur ise %61’lik kesim evlidir. %26 ise bekardır. Nüfusun eğitim durumu ise sosyal yaşamın standartlarını ve sosyo-ekonomik durumu öngörmemizi sağlayacaktır.


Eğitim seviyesini inceleyecek olursak;

Lise: %24.8
Ortaokul: 23.8
İlkokul: 21.2
Üniversite: %19.4 şeklinde bir tablo ile karşılaşıyoruz.


Büyükçekmece bölgesinde bulunan Aden Garden Villaları veya başka proje seçenekleri arasından bir tanesine sahip olmak ve size özel gizli dünyanın kapılarını aralamak istiyorsanız vakit kaybetmeden buradan bize ulaşın!


Orman ve Deniz Manzaralı Ütopik Yaşam! | ARTI TARABYA Sarıyer


Artı Tarabya orman ve deniz manzaralı konut tipleri ile ütopik bir yaşam teklif ediyor. İstanbul satılık konut seçenekleri arasından bir tanesini satın al ve kazanmaya başla! Özellikle İstanbul Sarıyer bölgesinde emlak fiyatları hızla yükselmekte ve değer kazanırken, yatırımınızı güçlendirmektedir. Yeni yükselen konut projeleri arasından vakit kaybetmeden, bütçenize ve yaşam standartlarınıza en uygun olanını seçmek için bize ulaşın!


Yukarıda Sarıyer bölgesinin yatırım değerini, demografik ve coğrafik özelliklerini inceledik. İstanbul’un en değerli bölgelerinden olan Sarıyer’in merkezi olan Tarabya’da yeni bir yaşama adım atabilirsiniz. Artı Tarabya, Sarıyer’de orman ve deniz manzaralı lüks daire tipleri ile konforlu bir yaşam teklif ediyor.


Sarıyer projeleri arasından bir tanesini satın alarak, İstanbul’un merkezinde hem orman manzaralı hem de eşsiz deniz manzaralı alternatifleri değerlendirebilirsiniz. Sizler için Sarıyer’in en değerli projelerinden bir tanesi olan Artı Tarabya Sarıyer projesini inceledik. Daha fazla Sarıyer satılık konut projesi görmek, bir daire satın almak istiyorsanız Projeskop ekibi sizler için en uygun konut seçeneklerini bir arada sunacaktır.


Proje Özellikleri | Artı Tarabya Sarıyer


Artı Tarabya Sarıyer, İstanbul’un içinde sakin ve huzurlu bir yaşamın tonlarını sunuyor. Türkiye gayrimenkul sektörü için konut ve konum özellikleri ile yüksek yatırım değerine sahip olan Istanbul satılık konut projeleri arasından birini seçmek için bizimle iletişime geçin!


Artı Tarabya Sarıyer projesi, Istanbul konut projeleri arasında farklı bir siluete sahiptir. Orman, deniz, yamaç, bahçe, park, cadde ve güneş seçenekleri olarak farklı konut tiplerini tek bir marka altında toplamıştır. Tüm isteklerinizi karşılamak için her bütçe ve standarda uygun konut seçenekleri ile ütopik bir hayat sunuyor. Artı Tarabya Sarıyer, hayallerinizin ötesine geçecek imkanları bir araya toplayan bir proje olarak ön plana çıkmaktadır. Türkiye real estate market için yenilikçi bir adım atan proje İstanbul’un en değerli noktasında bulunmaktadır. Ama en önemlisi orman veya deniz havasını, lüks dairenizin içine taşımasıdır.


İstanbul’un kalabalık ve gürültülü hayatını bir adım atarak gerinizde bıraktığınızı hayal edin! Evet, fazla ütopik olabilir fakat gerçek. Hayalleriniz gerçekleştiren projeye ulaşmak için bize ulaşmanız yeterli olacak. Her bütçe seçeneğine uygun daire tipleri ve farklı ödeme seçenekleri ile lüks bir hayat sizi bekliyor. Artı Tarabya Projesine ait detaylara ulaşmak ve daha fazla Sarıyer projesi hakkında bilgi almak için bize ulaşın!


2.871.000 TL' den Başlayan Fiyatlar
54 m² (53.166 TL/m²)


Konut Tipi : Daire
Geliştirici : Açı İş Ortaklığı
m2 Aralıkları : 54 - 288 m²
Teslim Tarihi : Hazır

(Ayrıntılı Bilgiye Buradan Ulaşabilirsiniz)


Sofistike ve Şıklığın Birlikteliği! | Nef Kandilli Üsküdar


Nef Kandilli Üsküdar, İstanbul satılık konut projeleri piyasasında sofistike lüks ve rafine zerafet sloganı ile dikkat çekmektedir. Nef markası Türkiye gayrimenkul piyasası için lüks ve fark yaratan projelere imza atmıştır. Nef Kandilli Üsküdar, İstanbul'da satılık lüks konut arayan yerli ve yabancı yatırımcılar için hayal süsleyen bir proje olarak karşımıza çıkıyor. Konum özellikleri, sosyal yaşam alanları, lüks daire tipleri ve daha birçok avantaj ile nezih bir yaşam sunmaktadır.


İstanbul Anadolu yakasında bir daire almak istiyorsanız, Nef Kandilli aradığınız proje olabilir! Yatırım geri dönüş süresi, ulaşım seçeneklerinin yanı sıra yaşamınızı güzelleştirecek ayrıntılara sahip olan projeden bir daire almak için Projeskop ekibi ile iletişime geçmeniz yeterli olacak!


Proje Özellikleri | Nef Kandilli Üsküdar


Nef Kandilli Üsküdar, Istanbul’un masmavi Boğaz manzarasını evinizden doyasıya izlemek için tasarlanmış! Nef Yapı Türkiye’de hayata geçirdiği yeni ve niş konut projeleri ile markalı konut projelerine yeni bir soluk getirmiştir. Her bütçeye uygun konut seçenekleri ile ayrıcalıklı bir hayat sunmaktadır.


İstanbul satılık konut projeleri arasından yatırım değeri en yüksek ve yaşam standartlarınızı yükseltecek seçenekleri bir araya getiriyoruz. Nef Kandilli Üsküdar, yatırım değerini bir kenara bırakacak olursak hayal gibi bir yaşam vaat ediyor.


İstanbul’un en gözde semtlerinden olan Üsküdar’da konut ve rezidans tipleri ile ışıltılı bir hayat sunuyor. Her bütçeye uygun lüks konut projeleri orman ve deniz manzarası ile görenleri büyülemektedir. Sosyal yaşam alanları ve konum avantajları ile beraber fark yaratmaktadır. Şehrin kalbi Kandilli’de orman manzarası ve Boğaz’ın masmavi ışıltısını evinize taşıyan Nef Kandilli, lüks daire tipleri ile konfor algınızı değiştirmeyi amaçlıyor.


Nef Kandilli Üsküdar Projesine ait detaylara ulaşmak ve daha fazla Üsküdar projesi hakkında bilgi almak için bize ulaşın!


3.000.000 TL' den Başlayan Fiyatlar
158 m² (18.98TL/m²)


Konut Tipi : Daire
Geliştirici : NEF
m2 Aralıkları : 157 m² - 413 m²
Teslim Tarihi : Aralık 2020

(Ayrıntılı Bilgiye Buradan Ulaşabilirsiniz)


Üsküdar Gayrimenkul Yatırımı | Nef Kandilli


Üsküdar bölgesi için yatırım analizi yapmak, İstanbul satılık lüks konut projeleri arasında seçim yaparken, doğru yolu bulmanızı sağlayacaktır. Konum özelliklerinin yanı sıra, Üsküdar demografik ve coğrafi özellikleri sebebi ile değer kazanmaktadır.


Nef Kandilli Üsküdar projesinin yatırım değerini yükselten özellikleri inceleyelim. Ayrıca projenin sofistike ve şık mimari yapısı ile değeri her gün artmaktadır. Istanbul’un Üsküdar ilçesinde en değerli bölgelerinden biri olan Kandilli’de bulunan Nef Kandilli, İstanbul’da yatırım değeri hızla artan bir bölgede bulunmaktadır. Kandilli’de 8 yıllık yatırım değer artışı incelendiğinde, %132 oranında değer artışı gözlemlenmiştir. Nef Kandilli ve diğer Kandilli projelerinin yatırım geri dönüş süresini inceleyecek olursak, yaklaşık 25 yıl olarak belirlenmiştir.


Üsküdar Konum Özellikleri | İstanbul Lüks Konut Projeleri


İstanbul lüks konut projeleri arasından satılık konut seçenekleri arasında seçim yapmadan önce en doğru lokasyonu belirleyin! Üsküdar, İstanbul’un en nezih semtlerinin bulunduğu Anadolu Yakasında bulunmaktadır.


Üsküdar’ın kuzeyinde Beykoz, kuzeydoğusunda Ümraniye bulunmaktadır. Ayrıca doğusunda Ataşehir bulunmaktadır. Ataşehir yeni yükselen konut projeleri ile hız kesmeden değer kazanan bir bölgedir. Alışveriş merkezleri ve iş merkezleri ile değer artışı desteklenmektedir. Güneyinde Kadıköy, batısında ise İstanbul Boğazı bulunmaktadır.


İstanbul’un en önemli yerleşkelerinden biri olan Üsküdar, sahili şeridi boyunca sıralanmış olan yalı, saray ve köşklerle büyülemektedir. Sağlık, eğitim ve kültür merkezleri ile Üsküdar, konfor alanınızı genişleten bir lokasyondur. Ulaşım açısından en sık tercih edilen vapur ulaşımı, İstanbul Boğazı kıyısında bulunan diğer iskelelere ulaşımı sağlamaktadır. Beşiktaş, Kabataş ve Sirkeci’ye motor seferleri ile ulaşım sağlayabilirsiniz. Ayrıca Marmaray ve diğer ulaşım araçları ile İstanbul’un dört bir yanına kolayca ulaşım sağlayabilirsiniz.


Üsküdar Demografik Özellikleri | Nef Kandilli


İstanbul satılık lüks konut projeleri arasında tercih yaparken, yaşam standartlarını belirleyen diğer bir fonksiyon ise demografik özelliklerdir. Nüfusun kadın-erkek oranı veya yaş ortalaması sosyal düzeni belirlemektedir. Ayrıca ekonomik durumun belirlenmesinde önemli bir faktör olarak eğitim seviyesini incelemek faydalı olacaktır. Tüm bu faktörler döngü içindedir.


Nef Kandilli projesinin yer aldığı Üsküdar, İstanbul Anadolu yakasının en yoğun nüfusa sahip lokasyonlarından biridir. Üsküdar’ın nüfusu 529.150 kişidir. Bölgede yaş ortalamasını inceleyecek olursak %53.90 orta yaş kesimin ağırlıklı olduğu belirlenmiştir. Genç nüfus %32.30 oranındadır. Bölgenin nüfus oranı incelendiğinde nüfusun dinamik bir yapısı olduğu gözlemlenmektedir.Kadın ve erkek oranı ise eşittir.


Nef Kandilli Üsküdar veya diğer Üsküdar projelerine ulaşmak ve her bütçeye uygun seçenekler üzerinden birini seçerek hayallerinize kavuşmak için buradan bize ulaşabilirsiniz. Projeskop ekibi sizler için en uygun konut, rezidans, daire veya villa tipinde projeleri bir araya getirerek, en uygun seçenekleri servis etmektedir. Daha fazla bilgi almak için hemen bir form doldurun ve ücretsiz danışmanlık almaya başlayın!BİZE YAZIN

MESSENGER

HEMEN ARA

WHATSAPP

İLETİŞİME
GEÇİN
PROJESKOP

Bilgi Formu