İstanbul'da Yatırım Değeri Yüksek Projeler

Bir ev satın almak, akıllıca bir yatırım yapmak ve aynı zamanda konforlu bir yaşam alanına sahip olmak için sormamız gereken çeşitli sorular vardır. Elbette her yatırımcının kendi çıkarları ve zevkleri bulunmakta fakat ortak amaçlardan biri yatırım değeri olan bir ev sahibi olmaktır. Bu ay, neye bakacağınız ve neyi seçeceğiniz konusunda size fikir verecek 3 tane yatırım değeri yüksek projeyi derledik. Onlar hakkında daha fazlasını öğrenelim!

İstanbul'da Yatırım Değeri Yüksek Projeler

1-Sinpaş Boulevard Sefaköy


Sinpaş Boulevard Sefaköy, Avrupa Yakası'nda Küçükçekmece bölgesinde yer almaktadır. Toplam 390 dairelik projede evler ; 1+0, 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1’den oluşmakta. Ayrıca projede 7 blok ve 5 ticari ünite bulunuyor.

Konforlu ve lüks bir yaşam alanı arayanlar için Sinpaş Boulevard Sefaköy kesinlikle iyi bir seçenek! Projede sevdiklerinizle birlikte kaliteli ve rahat bir yaşam geçirmenizi sağlayacak geniş mutfaklar ve geniş balkonlar yer alıyor. Ayrıca konut projesinde tasarlanan peyzaj alanları, lüks unsurlarla birlikte kapalı spor salonu ve yoga seçeneklerine sahip. Bunlara ek; buhar odası, Türk hamamı ve saunası ile dinlendirici anlar yaşamanızı sağlayacak…

 Bu projeye yatırım değeri kazandıran özellikleri özetledik;

 • Proje yapım aşamasında olduğundan beklenen sermaye kazancı hazır seçeneklerden daha yüksek olacaktır.
 • Sokak manzaralı daireler home-ofis olarak da kullanılabiliyor.
 • Projede %50 yeşil alan bulunuyor.
 • Teras katında ise toplantılar için ortak alan bulunmaktadır.
 • Metrobüs ve metro yürüme mesafesindedir.
 • Florya sahili projeye yakındır.
 • Projenin yakınında hastaneler ve parklar yer almakta.

Sinpaş Boulevard Sefaköy hakkında daha fazla bilgi almak için bizimle iletişime geçebilir, detaylar ve diğer yatırım değeri projeleri için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

2- Aston Levent


Aston Levent, Avrupa Yakası'nın kalbi olarak bilinen Levent'te yükseliyor. Modern ve şık tasarımı ile sakinlerine konforlu ve kaliteli bir yaşam alanı sunmakta. Proje 15 katlı 2 bloktan meydana geliyor. Projede yer alan açık/kapalı yüzme havuzu, fitness salonu, özel ders verilebilecek spor sınıfları, sauna ve mesaj gibi çeşitli sosyal donatıları, site sakinlerinin kaliteli ve dinlendirici zamanlar geçirmelerini sağlayacak…

Ulaşım kolaylıklarına sahip olması Aston Levent'in diğer konut projeleri arasında önemli bir yere sahip olmasını sağlıyor. Aynı zamanda konumu İstanbul'un merkezinde bulunduğu için projeye yatırım değeri katmaktadır. Projenin lokasyon avantajları;

 • Levent-Etiler metro istasyonuna 10 dakikalık yürüme mesafesindedir.
 • Daireler otobüs duraklarına sadece 2 dakikalık yürüme mesafesindedir.
 • Proje feribot iskelesine 12 dakika uzaklıktadır.
 • Aston Levent'e 5-6 km uzaklıkta; Nispetiye Caddesi, Etiler, Maslak, Beşiktaş, Bebek ve Nişantaşı yer almaktadır. Buralar İstanbul'un popüler bölgeleridir.

Sapphire, Kanyon ve Zorlu Center gibi ünlü alışveriş merkezleri 5-10 dakika uzaklıktadır.

Aston Levent hakkında daha fazla bilgi almak isterseniz sitemizi ziyaret edebilir, nasıl avantajlı yatırım yapabileceğinizi öğrenmek için danışmanlarımızla iletişime geçebilirsiniz.

 

3-Otto Ataşehir


Otto Ataşehir ayrıcalıklı konumu ile İstanbul Anadolu Yakası'nda yükseliyor. Projenin modern mimarisi, lüks yaşam alanları, ticari üniteleri ve yüksek yatırım fırsatı kesinlikle alıcıların ilgisini çekiyor. Daire seçenekleri oldukça fazla; 1+1, 2+1, 2+2, 3+1, 3+2, 4+2. Toplamda 2 bloktan oluşan projede bloklar farklı kullanım alanlarına sahiptir; A Blok konut, ofis ve ticari alanlardan, B Blok ise 4 katlı bağımsız ticari katlardan oluşmaktadır.

Bu projeyi iyi bir yatırım fırsatı yapan diğer önemli özellikler ise;

 • Finans merkezine yakındır.
 • Proje yapım aşamasındadır ve bu da uygun fiyatlardan yararlanmak demektir.
 • Popüler ve nitelikli hastaneler ve ayrıca alışveriş merkezleri yakındadır.
 • Otobüs durakları ve ulaşım araçları yakındır.

Ataşehir her geçen gün gelişmeye devam eden bir bölge olduğu için proje fiyatları da buna bağlı olarak yükseliyor. Bu, bir mülke sahip olmak, avantajlı bir yatırım fırsatı olduğu anlamına gelir.

Proje hakkında daha fazla bilgi almak için web sitemizi ziyaret edebilir ve ayrıca nasıl yatırım yapacağınız konusunda danışmanlık hizmeti almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.


BİZE YAZIN

MESSENGER

HEMEN ARA

WHATSAPP

İLETİŞİME
GEÇİN
PROJESKOP

Bilgi Formu