İstanbul’da Huzurlu Bir Yaşam: Göl Panorama Evleri

Göl Panorama Evleri, şehrin merkezinde huzurlu bir yaşam vadediyor. Toplamda 95.000 metrekarelik devasa bir arazi üzerinde hayata geçirilen proje, sunduğu geniş oturma seçenekleri sayesinde ideal yaşam alanlarınızı rahatlıkla belirlemenize yardımcı oluyor. İstanbul’da huzurlu bir yaşam vadeden Göl Panorama Evleri, uygun konut fiyatları ve ulaşım kolaylığı sağlayan lokasyonuyla sizleri bekliyor.

 

Şehrin Merkezinde, Doğanın İçinde!


 

Göl Panorama Evleri, sizlere harika bir doğal yaşam fırsatı sunuyor. Alanında uzman peyzaj mimarları tarafından özenle tasarlanmış bahçeler, birbirinden güzel ağaç ve çeşit çeşit çiçeklerin bulunduğu büyüleyici alanlarla Göl Panorama Evleri, şehrin merkezinde doğal bir yaşam sunuyor. Dört mevsimin her halini keşfedebileceğiniz bir doğanın içinde yaşamanın ayrıcalığını, sonuna kadar hissedeceksiniz. Çocuklarınız yeşil alanlarda, doğayla iç içe bir şekilde büyüyecekler. Sizler de onları böylesi özel bir ortamda büyütüyor olmanın mutluluğunu yaşayacaksınız. İstanbul’un en değerli projelerinden biri olan Göl Panorama, şehrin merkezinde benzersiz bir yaşamın kapılarını, sizler için açıyor.

 

Ulaşım Kolaylığı Sağlayan Merkezi Konum


 

Göl Panorama Evleri, şehrin merkezinde, her yere rahatlıkla ulaşım sağlayacağınız harika bir konum sunuyor. Artık şehir içi ulaşım sorun olmaktan çıkıyor. Bir yerlere yetişme telaşında olmayacak, işe gitmek için evden erken çıkmak zorunda kalmayacaksınız. İstanbul’un en hızlı, en çok gelişim gösteren bölgesinde konumlanan proje sayesinde şehrin her noktasına rahatça erişim sağlayabileceksiniz. Toplu ulaşım araçlarına yürüyerek birkaç dakika içinde ulaşabileceksiniz ve şehir içi seyahatleriniz oldukça konforlu bir hale gelecek. Aynı zamanda bankalar, alışveriş merkezleri, devlet hastanesi, ortaokul ve lise gibi kamusal bütün alanlara da oldukça yakın bir konumda yer alan konut projesi, hayatınızı tamamen kolay bir hale getirecek. Şehir içi ulaşımınızı tümüyle kolaylaştıran Göl Panorama, TEM ve E-5 bağlantı yollarına da birkaç dakikalık bir mesafede yer alıyor. Böylece her yere rahatlıkla ulaşım sağlarken şehir hayatından da kopmuş olmuyorsunuz.

 

Herkese Uygun Oturma Seçenekleri


 

Göl Panorama Evleri her bütçeye uygun, herkese hitap edecek oturma seçeneklerine bünyesinde yer veriyor. İdeal yaşam alanlarınızı kolaylıkla oluşturabileceğiniz projede, birçok daire seçeneği bulunuyor. 1431 konuta ev sahipliği yapan proje, toplamda 34 kattan meydana gelirken 95.000 metrekarelik devasa bir arazi üzerine konumlanmış. Geniş ve kullanışlı daire seçeneklerini sizlerle buluşturan proje sayesinde seçim yaparken hiç zorluk yaşamayacaksınız. Konut projesinde 2+1, 3+1 ve 4+1 daire tipleri bulunuyor. Metrekare ölçülerine göre farklılık gösteren daire seçeneklerinde, rahatça seçim yapabilecek, ideal yaşam alanlarınızı oluşturabileceksiniz.

2+1 daire tipleri 101 metrekarelik kullanışlı bir yaşam alanını sizlere sunarken 3+1 daire tipleri ise 148 metrekare ile 170 metrekare arasında değişkenlik gösteren bir oturma planından oluşuyor. Son olarak da 4+1 daire tipleri 184 metrekare ile 240 metrekare arasında geniş ve kullanışlı daire seçeneklerini sizlerin konforuyla buluşturuyor. Rahatça yaşam alanlarınızı oluşturacağınız Göl Panorama Evleri’nde, kullanmayacağınız, gereksiz gördüğünüz hiçbir alanı satın almak zorunda kalmayacaksınız. Sizin için en uygun olan daireyi kolaylıkla seçebilmeniz için Göl Panorama bünyesinde, geniş daire planlarına yer veriyor.

 

Göl Panorama Evleri İdeal Bir Yatırım Aracı


 

Göl Panorama Evleri, içinde yer verdiği zengin donatılar, lüks sosyal alanlar ve eşsiz lokasyonu sayesinde ideal bir yatırım aracına dönüşüyor. İstanbul’un en değerli yapılarından biri olan konut projesi, geniş oturma seçenekleri ve ulaşım kolaylığı ile ön plana çıkıyor. Göl Panorama’ya yapacağınız bir yatırımla, kısa zamanda çok fazla kazanacaksınız. İnanılmaz bir ivmeyle kendi değerini arttıran konut projesi, sadece kendi bünyesinde değil, çevresine de aynı oranda etki ediyor. Projenin sizlere sunduğu ayrıcalıkları sonuna kadar yaşarken doğru bir yere yatırım yapmanın da keyfini çıkaracaksınız. Maddi açıdan sizi fazlasıyla tatmin edecek proje, lüks bir konutta yaşamanın ayrıcalığını da sonuna kadar sizlere yaşatacak.

 

Kusursuz Bir Yaşamın İçinde Olacaksınız!


 

Şehrin kalbinde, yaşamı İstanbul’un en merkezi yerinde deneyimleyeceksiniz! Sadece sizlere için yüksek konut standartlarını bir araya getiren proje, modern mimarisi, eşsiz yapısı ve lüks ayrıntılarıyla, kusursuzluğu burada keşfetmenizi sağlıyor. Her bütçe için uygun daire seçenekleri, ferah ve kullanışlı yaşam alanları ve sosyal yaşam alanlarıyla bu projede konfor duygunuz hiç eksik olmayacak. Her yaştan insana hitap eden sosyal yapıyı içinde barındıran proje, mutluluk dolu bir yaşamın kapılarını sizler için açıyor. Sevdiklerinizle, ailenizle ve dostlarınızla birlikte keyifli bir hayatın kapıları burada sizler için açılıyor. Göl Panorama Evleri sayesinde kusursuzluğu keşfedeceksiniz ve kaliteli bir yaşamın içinde yaşayacaksınız.

 

Keyifli Alışverişin Yeni Adresi


 

Modern mimarisi ve eşsiz yapısıyla Göl Panorama Evleri, 40 adet ticari ünite ve mağazayı bünyesinde barındırıyor. İçinde yer alan çeşitli alışveriş mağazalarıyla, İstanbul’da alışverişin yeni merkezi artık bu proje oluyor. Gündelik yaşamdaki bütün ihtiyaçlarınızı çok uzağa gitmeden, kendi evinizin altında karşılama konforunun, ayrıcalığını sonuna kadar yaşayabileceksiniz. Kendi bünyesinde, eksiksiz bir alışveriş caddesi yaratan Göl Panorama Evleri sayesinde özgürce alışveriş yapabileceksiniz. Artık alışveriş yapmak için uzaklara gitmeyecek ya da haftalar boyu sürecek kargonuzun gelme süresini beklemek zorunda kalmayacaksınız. Bütün ihtiyaçlarınıza cevap olacak Göl Panorama, alışverişin yeni adresi olacak! Özgürce stilinizi yaratmanıza imkan tanıyan giyim mağazalarında, modanın ritmine ayak uyduracaksınız!


BİZE YAZIN

MESSENGER

HEMEN ARA

WHATSAPP

İLETİŞİME
GEÇİN
PROJESKOP

Bilgi Formu