İstanbul Büyükçekmece Konut Projeleri | Gayrimenkul Rehberi

Büyükçekmece konut projeleri, İstanbul’da konut yatırımı yapmayı planlayan sermaye sahipleri için birçok yeni proje ile geniş imkanlar sağlıyor. Yerli ve yabancı konut alıcıları için sayısız seçenek sunan İstanbul emlak piyasasında, her kitleye hitap eden seçenekler sunan projeler geliştiriliyor. Banka kredisine uygun, kira garantili, hızlı yatırım geri dönüşü sağlayacak ve aklınızda soru işareti bırakmayacak birçok avantajı ile Büyükçekmece konut projeleri, hayallerinizi karşılayacak değerli seçenekler sunuyor!


Son dönemlerde yoğun talep gören Büyükçekmece konut projeleri, İstanbul’da yatırım yapmayı planlayan konut alıcıları için cazip teklifler sunuyor. Detayları öğrenin!


Büyükçekmece Konut Projeleri | Öne Çıkan 9 Proje


Büyükçekmece konut projeleri arasında 2020-2021 arasında geliştirilen alternatifler arasında sizler için en özel seçenekleri bir araya getirdik. Büyükçekmece konut projeleri ile Beylikdüzü, Çatalca, Silivri, Esenyurt, Arnavutköy gibi önemli ve hızla gelişen bölgelere komşu olacaksınız.


Ayrıca mega projeler ile ulaşım sorunu yaşamadan İstanbul’un dört bir yanına kolay ulaşım sağlayacaksınız. Ayrıca bölgesel dönüşümler ile konutunuz hızla değer kazanacak!


En güncel Büyükçekmece konut projelerini inceleyebilir, Projeskop web sitesi üzerinden tüm detaylara ulaşabilirsiniz. Veya vakit kaybetmeden en güncel bilgilere hemen ulaşabileceğiniz uzman satış danışmanlarımız ile irtibata geçin!


Yalnızca form üzerinden iletişim bilgilerinizi iletin, hemen sizlere ulaşalım.


İstanbul’da hızla değerlenen Büyükçekmece konut projeleri ve bütçenize, standartlarınıza en uygun alternatifleri bir arada bulabileceğiniz seçeneklere ulaşın!


Marina 24
Aden Garden Villaları
Dia Bella Mimaroba
Saklı Bahçe Konakları
Elmas İstanbul Konakları
Demir Life
Prestige Evleri
Casablu Istanbul

Yeşilyaka Su


Güncel Büyükçekmece Konut Projeleri Rehberiniz!


Büyükçekmece konut projeleri hakkında en güncel fiyatlar, en yeni konut projeleri, size özel uygun ödeme seçenekleri, kat planları ve daha birçok ayrıntılı bilgiye uzman satış danışmanlarımız aracılığı ile ulaşabilirsiniz.


Ayrıca kişiye özel sunduğumuz çözüm önerileri ile sonuç odaklı işbirliğimizden faydalanarak güçlü yatırım ve ayrıcalıklı yaşam standartlarına sahip olabilirsiniz.


Modern dış mimarili Büyükçekmece konut projeleri bölgede dönüşüm yaratırken, ilgi uyandıran iç mimarileri ile de konut alıcılarının ilgisini çekmektedir.


Konut yatırımı yapmak için en ideal seçeneklerden biri olan Büyükçekmece konut projeleri, sermayenizi güçlendirmenin ötesinde bölgede bulunan değerli sosyal yaşam alanları ile konut alıcıları için cazibe merkezi olmaktadır.


Konut alıcıları için hazırladığımız Büyükçekmece bölge analizi ve konut projesi rehberinde aradığınız tüm detayları bulabilirsiniz. Daha ayrıntılı bilgi almak için buradan form doldurun, en kısa sürede sizlere ulaşalım.


Büyükçekmece’de yaşam ve bütçe standartlarınıza en uygun konut projelerinin yanı sıra yatırım rehberi niteliği taşıyan tavsiyelerimizi sunalım.BÜYÜÇEKMECE GAYRİMENKUL REHBERİ


1. HAZIR KONUT PROJELERİ
2. DEVAM EDEN İNŞAAT HALİNDEKİ KONUT PROJELERİ
3. Büyükçekmece Bölge Analizi
4. Büyükçekmece Nüfus Analizi
5. BÜYÜKÇEKMECE EMLAK ENDEKSİ
6. BÜYÜKÇEKMECE’DE ULAŞIM
7. Büyükçekmece Konut Yatırımı
a. Büyükçekmece’de Büyüleyici 2 Villa Projesi
b. Büyükçekmece Uygun Fiyatlı 5 Konut Projesi
c. Büyükçekmece Satılık Lüks Daire Alternatifleri


1. Büyükçekmece Hazır Konut Projeleri 


Büyükçekmece konut projeleri, yeni geliştirilen projeler ile değerine değer katıyor.


Deniz manzaralı bir residence veya özel bahçeli lüks bir villa?


Büyükçekmece Gölü'nü gören lüks bir residence katı veya modern mimarili bir daire?


Talepleriniz doğrultusunda bütçenize uygun, güçlü yatırım olanakları sunan alternatifleri bulabileceğiniz yüzlerce hazır Büyükçekmece konut projesi seçeneği bulunuyor. Mutlaka uzman danışmanlık hizmetimiz ile seçenekleri değerlendirin! 


Vakit kaybetmeyin aynı zamanda hayallerinizdeki evi gözünüzden kaçırmayın!


Sizler için bütçenize ve standartlarınıza en uygun konutu bulacağımızı garanti ediyoruz.


Marina 24: Büyükçekmece Konut Projeleri1.137.000 TL' den Başlayan Fiyatlar
69 m² (16.478 TL/m²)


• Konut Tipi      : Daire
• Geliştirici        : 24 Gayrimenkul
• m2 Aralıkları : 69 - 343 m²
• Teslim Tarihi : Hazır


Büyükçekmece yeni konut projeleri arasında deniz manzarası ile dikkat çeken Marina 24 projesi, konut alıcıları için Büyükçekmece’de yalnızca yatırım değil yüksek yaşam standartları sunuyor.


Büyüleyici deniz manzarasına sahip geniş ve ferah dairelerin bulunduğu proje, 18 blok 367 konuttan oluşuyor.


Marina 24 projesinde yer alan sosyal olanakların yanı sıra 30 adet mağaza/dükkan seçeneği ile yatırımcılara cazip teklifler sunuyor. Marina 24 projesi, İstanbul’da tam olarak lüks yaşam imkanı sunuyor. 30.000m2 arazi üzerinde geliştirilen proje, peyzaj alanları ve sosyal olanakları ile yatırımınızı güçlendirecek bir konut projesi!


Büyükçekmece’de geliştirilen bu özel karma yaşam projesinde bulunan daireler deniz manzarasının büyüleyici enerjisinin yanı sıra 3,5 metre tavan yüksekliği ile ferah bir yaşam alanı olarak öne çıkıyor.


Deniz ile iç içe ve sosyal yaşam alanları ile değerlenen bu projede bir daire satın alarak, Büyükçekmece’de ayrıcalıklı bir yaşama sahip olacaksınız.


İstanbul’un hızla değerlenen ve popüler lokasyonlarından biri haline gelen Büyükçekmece sahilinin ışıltısını yaşamınıza taşıyabilir, güneş ve denizin ışıltısını tüm gün yaşamınızda hissedebilirsiniz.


Lokasyon Özellikleri ile dikkat çeken konut projeleri, E-5 ve TEM bağlantı yollarına olan mesafesinin yanı sıra toplu taşıma araçlarına olan yakın mesafesi ile konut alıcıları için kolay ulaşım imkanları ile de öne çıkıyor.


Hızla tükenen dairelerden birine sahip olmak için vakit kaybetmeden buradan form doldurun en kısa sürede size ulaşalım.


Aden Garden Villaları: Büyükçekmece Konut Projeleri1.400.000 TL' den Başlayan Fiyatlar
250 m² (5.600 TL/ m² )


• Konut Tipi        : Villa
• Geliştirici         : Hisar Grup İnşaat
• m2 Aralıkları  : 250 - 270 m²
• Teslim Tarihi  : Hazır


Büyükçekmece konut projeleri arasında Uygun fiyatlı olması ve lüks bir yaşamı kolay ulaşılabilir olarak sunması ile değer kazanan Aden Garden villaları, İstanbul’da konut alıcılarına ayrıcalıklarla dolu yaşam sunuyor.


Sosyal olanakları, şehrin merkezinde birbirinden bağımsız 28 özel bahçeli villa ile konut alıcılarının yaşamına değer katmayı bekliyor.


Konut alıcıları tarafından yoğun talep gören Aden Garden Villaları, İstanbul’da özel yaşam alanları ile dikkat çekiyor. %65’i yeşil alan olarak tasarlanan 28 özel aile için geliştirilen projede, şehrin merkezinde yaşayacak fakat kaostan uzak kalacaksınız.


Şehrin en merkezi lokasyonlarından birinde yaşarken, izole olmuş size ait tasarlanmış evinizde ayrıcalıklarla dolu bir yaşama sahip olacaksınız.


Konforlu yaşam alanları, özel bahçeler ve sunduğu tüm olanaklar ile konut alıcılarını etkileyen proje, İstanbul’da ayrıcalıklı hissetmek için en uygun fiyatlı alternatiflerden biri olarak öne çıkıyor.


İstanbul’da özel bahçeli bir mülk satın almak istiyorsanız, Büyükçekmece bölgesinde geliştirilen Aden Garden Villaları, sizin için en doğru seçenek olabilir.


Atmanız gereken tek adım ise Projeskop’un uzman gayrimenkul danışmanlarının size ulaşabileceği iletişim bilgilerinizi form üzerinden iletmek!


İstanbul’un hem şehir merkezi hem de şehirden uzak noktalarında geliştirilen villa projeleri arasında tam anlamıyla bütçenize uygun olarak nitelendirilen projede imkanlar hızla tükeniyor!


Aden Garden Villaları’nda tam anlamıyla yaşamınıza ayrıcalık katacaksınız. Yalnızca yaşamınızı değil, sermayenizi de değerlendirme fırsatınız bulunuyor. Her geçen gün artan konut fiyatlarının etkisi ile değerlenecek olan eviniz, geleceğinizi güçlendirmek için en doğru kararınız olabilir!


Aden Garden Villaları’nın lokasyon özelliklerini inceleyelim. 28 aileye özel tasarlanmış ve geliştirilmiş proje, İstanbul’un en değerli lokasyonlarından biri olan Büyükçekmece’de bulunuyor.


Büyükçekmece’nin en değerli bölgelerinden biri olan Güzelce’de geliştirilen Aden Garden Villaları, dört mevsim boyunca yaşamınızı keyifle sürdürebileceğiniz özel bir yaşam alanı olarak konut alıcılarının dikkatini üzerine çekiyor.


Dia Bella Mimaroba: Büyükçekmece Konut Projeleri610.000 TL' den Başlayan Fiyatlar
97 m² (6.288 TL/m²)


• Konut Tipi       : Daire
• Geliştirici        : Ahmet Kul İnşaat
• m2 Aralıkları : 97 - 147 m²
• Teslim Tarihi : Hazır


Büyükçekmece konut projeleri arasında sahip olduğu olanaklar ile fark yaratan Dia Bella Mimaroba projesi tam olarak modern dış mimarisi ve peyzaj alanları ile ayrıcalık kazanıyor.


Şelale görüntülü özel açık yüzme havuzu, akıllı ev sistemleri ve peyzaj alanları ile fark yaratırken, sinema salonu, özel piknik alanları ve lokasyonu ile cazibe kazanıyor. İstanbul Büyükçekmece’de sahip olduğu özel tasarımı dikkatleri üzerine çeken proje, ulaşım rahatlığı ile değer kazanmaya devam ediyor.


Büyükçekmece’nin en değerli lokasyonu olan Mimaroba’da geliştirilen Dia Bella projesi, geniş caddeleri ve bağlantı yolları ile hızla değer kazanıyor. Yakınında bulunan alışveriş merkezleri, okul ve hastane gibi imkanlar ile değerlenen projeden bir konut satın almak için form üzerinden iletişim bilgilerinizi iletmeniz yeterli olacak!


Konforlu yaşamak, sosyal olanakları ile sınırsız imkana sahip olmak için form üzerinden iletişim bilgilerinizi iletin, en kısa sürede size ulaşalım!


Dia Bella veya diğer Mimaroba bölgesinde bulunan projeler hakkında detaylı bilgi alın.


Geniş caddeler ve ana hatlara kolay bağlantı olanağı sağlayan lokasyonu ile İstanbul Büyükçekmece’de değerlenen proje ve farklı alternatiflere Projeskop web sitesi üzerinden ulaşabilirsiniz.


Saklı Bahçe Konakları: Büyükçekmece Konut Projeleri450.000 TL' den Başlayan Fiyatlar
160 m² (2.812 TL/ m² )


• Konut Tipi      : Daire
• Geliştirici       : Beyazlar İnşaat
• m2 Aralıkları : 160 - 275 m²
• Teslim Tarihi : Hazır


Büyükçekmece’de geliştirilen Saklı Bahçe Konakları’nda yaşamanız için hazır olan daireler ile hem yaşamınızı hem yatırımınızı güçlendirebilirsiniz. Dubleks daire seçeneği de bulunan konaklar, butik bir aile sitesi olarak öne çıkmaktadır.


Her daireye ait özel depo alanı bulunan projede, kapalı otopark, güvenlik veya özel peyzaj alanları bulunuyor. Güvenlikli, özel yaşam alanları bulunan projede güçlü yatırım olanakları sunan bir daire satın alarak özel yaşam alanlarına sahip olabilirsiniz.


Dubleks dairelerin yanı sıra ferah ve geniş daire seçenekleri bulunan projede uygun fiyatlar ile daire sahibe olma imkanınız olacak. Dairelerin tamamı 3+1 ve dubleks daire seçenekleri 3+2 olarak tasarlanmıştır.


Özel yaşam alanları ile yaşamınıza değer katmayı amaçlayan proje, Büyükçekmece’de yüksek yatırım değerine sahip konut satın almak isteyen konut alıcıları için ayrıcalıklı seçenekler sunmaktadır.


Yoğun talep gören Büyükçekmece konut projeleri arasında yaşamınıza ve yatırımınıza değer katacak ayrıcalıklara sahip bu projeden bir daire satın almak için en kısa sürede form üzerinden bizlere iletişim bilgilerinizi ileterek, sizlerle iletişime geçmemizi sağlayabilirsiniz.


Veya satış danışmanlarımızı arayabilir veya whatsapp üzerinden iletişime geçebilirsiniz. İstanbul’da uygun fiyata bu ayrıcalıklarla dolu konut projesinden yararlanarak, ömür boyu kazanç elde edebilirsiniz.


2. Büyükçekmece Devam Eden Konut Projeleri


İstanbul Büyükçekmece’de henüz tamamlanmamış, inşaat aşamasında olan konutlardan birini satın alarak, erken ödeme seçeneklerinden faydalanabilirsiniz. Banka kredisine uygun, kişiye özel ödeme seçenekleri sunan, farklı yaşam standartlarına ve bütçeye uygun konut projesi alternatifi sunan Büyükçekmece yeni konut projeleri arasından henüz inşaat halinde olan bir konutu satın alarak, güçlü yatırım yapabilirsiniz. Ömür boyu kazanç elde edebilirsiniz.


İstanbul’da yaşanan bölgesel gelişmeler, kentsel dönüşüm faaliyetleri, farklı standartlara sahip kitle ve gelişen sosyal alanlar ile hem yaşamınıza hem yatırımınızda güçlü etkiler yaratabilirsiniz.


Ayrıca yatırım değeri hızla artan konut seçeneklerinden birini satın alarak ömür boyu elde edeceğiniz değerli yapılardan birinde yaşama imkanına sahip olabilirsiniz.


Elmas İstanbul Konakları: Büyükçekmece Konut Projeleri905.000 TL' den Başlayan Fiyatlar
92 m² (9.836 TL/m²)


• Konut Tipi       : Daire
• Geliştirici        : YKM Fener İstanbul
• m2 Aralıkları : 92 - 224 m²
• Teslim Tarihi  : Ocak 2021


İstanbul konut projeleri arasında erken ödeme seçenekleri ile cazip imkanlara sahip olabileceğiniz yüzlerce alternatif bulunuyor.


Büyükçekmece’de geliştirilme aşamasında olan ve henüz tamamlanmamış Elmas İstanbul projesinden bir konut satın alarak, İstanbul’da ayrıcalıklarla dolu yaşama merhaba diyebilirsiniz.


2021 yılında tamamlanması planlanan proje, 4 katlı ve 4 bloktan oluşuyor. Üst dairelerden deniz ve göl manzarasını izleyebilmenizi vaad eden proje hakkında detaylara projeler sayfamızdan ulaşabilir.


Büyükçekmece bölgesinde geliştirilmiş ve yeni geliştirilen projelere satış danışmanlarımız aracılığı ile ulaşabilirsiniz.


Ayrıntılı bilgiler ve üstün pazarlık tecrübemiz ile avantajlı fırsatlar elde edebilirsiniz. Ayrıca satın almayı planladığınız proje ile farklı alternatifleri kıyaslama imkanı sunuyoruz.


80 daire olarak planlanmış konut projesi, özel site içerisinde bulunuyor. Göl manzarası ve deniz manzarasını izlemek, şehrin kaosundan uzaklaşmak istiyorsanız buradan iletişim bilgilerinizi iletin hemen size ulaşalım.


Lokasyon özellikleri ile öne çıkan proje, E-5’e 50 km, Büyükçekmece Sahil’e 500metre, Marina’ya 850metre mesafede bulunuyor. Metrobüs’e yalnızca 100 metre mesafede bulunan Elmas İstanbul projesi, TEM Bağlantı Yolu’na 6km mesafede bulunuyor.


Hadımköy Gişeler ve daha birçok alternatif bağlantı yoluna kolayca ulaşın. Toplu taşıma araçlarına yürüme mesafesinde olan evinizden çıkıp vakit kaybetmeden İstanbul’un her noktasına kolayca ulaşın!


İstanbul’da ayrıcalıklarla dolu bir yaşama sahip olmak için uygun fiyatlara, her bütçe ve standarda uygun evi Büyükçekmece bölgesinde bulabilirsiniz. Okul, hastane, toplu taşıma gibi birçok imkana kolay erişebileceğiniz noktalarda yükselen Büyükçekmece konut projeleri, güçlü yatırım ve güçlü yaşam olanakları sunuyor.


Yalnızca iletişim bilgilerinizi iletin, size ulaşalım ve hayallerinizdeki konutu bulalım, ömür boyu kazanabileceğiniz bir yaşam alanına sahip olarak sürekli kazanın!


Demir Life: Büyükçekmece Konut Projeleri575.000 TL' den Başlayan Fiyatlar
55 m² (10.454 TL/m²)


• Konut Tipi      : Rezidans
• Geliştirici       : Demir İnşaat
• m2 Aralıkları : 55 - 287 m²
• Teslim Tarihi : Aralık 2023


Demir Life projesi, lüks konut seçenekleri ile Büyükçekmece’de tam anlamıyla lüks yaşam standartları isteyen konut alıcılarına özel seçenekler sunuyor.


Tam olarak ulaşılabilir lüks tanımına uygun konut seçenekleri sunan Demir Life projesinde 52 dükkan bulunuyor. 2023 Aralık ayında tamamlanması planlanan Büyükçekmece projesi tam anlamıyla hem yaşam hem de yatırım projesi!


Yalnızca yaşamınıza değil, yatırımınıza yatırım yapmak için özel seçenekler sunmayı amaçlayan bu lüks yaşam projesinden erken ödeme seçeneklerinden faydalanarak bir konut satın alın! Tam anlamıyla güçlü yaşam standartları sunan projede 821 daire ve 52 mağaza bulunuyor.


Demir Life hem lüks hem de güçlü yatırım değeri taşımasının yanı sıra ofis seçenekleri sunuyor. Güçlü tabela değerine sahip olan mağazalardan birine sahip olun, hem markanıza hem de ticari faaliyetlerinize hızla değer katın!


Yalnızca markanızı değil, ticari faaliyetlerinizi geliştirme imkanına sahip olun!


Proje hakkında ayrıntılı bilgi almak için en kısa sürede form üzerinden bize iletişim bilgilerinizi gönderin, uzman satış danışmanlarımız en kısa sürede size ulaşsın.


Ayrıcalıklarla dolu yaşamınıza bugünden yatırım yapın, ileride elde edeceğiniz kazancı şimdiden geliştirmeye başlayın!


Prestige Evleri: Büyükçekmece Konut Projeleri717.080 TL' den Başlayan Fiyatlar
72 m² (9.959 TL/m²)


• Konut Tipi      : Daire
• Geliştirici       : Prestige Group
• m2 Aralıkları : 72 - 320 m²
• Teslim Tarihi : Aralık 2020


İstanbul konut projeleri arasında deniz manzaralı seçenekler sunan Prestige Evleri, Büyükçekmece’de uygun ödeme koşulları ile ayrıcalıklarla dolu yaşam imkanları sunuyor.


5+2 dubleks konut seçeneklerinin geliştirildiği Prestige Evleri’nde deniz manzaralı konut alternatifleri bulunuyor. 38 dairenin yer aldığı projede villa ve rezidans seçenekleri ile bölgede güçlü yatırım imkanı sunuluyor.


Gelin, geleceğinizi bugünden incelikle tasarlayalım.


Kişiye özel ödeme seçeneklerinin yanı sıra yüksek pazarlık kabiliyetimiz ile farklı standartlara sahip birçok konut alıcısı için hayallerini gerçekleştirme imkanı sunuyoruz.


2020-2021 yılında İstanbul’da sürdürülen dönüşüm faaliyetleri ile beraber hem sosyal hem de kültürel dönüşümün yanı sıra, bölgesel gelişimler de hızla sürdürülmektedir.


Prestige Evleri’nde bir konut satın alarak ayrıcalıklarla dolu bir yaşama sahip olma imkanına sahip olabilirsiniz. Erken ödeme seçeneklerinin yanı sıra bölgede sürdürülen gelişim faaliyetleri ile dönüşüme ortak olacaksınız.


Casablu Istanbul: Büyükçekmece Konut Projeleri606.000 TL' den Başlayan Fiyatlar
65 m² (9.323 TL/m²)


• Konut Tipi      : Daire
• Geliştirici       : Mutlu İnşaat
• m2 Aralıkları : 65 - 234 m²
• Teslim Tarihi : Aralık 2021


Casablu İstanbul projesi, Büyükçekmece konut projeleri arasında sahip olduğu ayrıcalıkların yanı sıra güçlü yatırım değeri sağlamaktadır.


Deniz manzaralı konut projeleri arasında değerli yapılar sunan Büyükçekmece bölgesinin en değerli yapıları olarak öne çıkmaktadır.


İstanbul konut projeleri arasında uygun fiyatlı ve ayrıcalıklarla dolu konut seçenekleri sunan Casablu İstanbul projesi, Büyükçekmece bölgesinde tercih edebileceğiniz çok değerli yaşam projesidir.


2021 yılında geliştirilen Casablu projesi, deniz manzarasının yanı sıra geniş sosyal olanaklar sunuyor. Ferah ve geniş daire seçenekleri ile konut alıcılarına Büyükçekmece’nin en değerli noktasında yaşama imkanı sunan proje hakkında daha detaylı bilgi alabilirsiniz.


Lokasyon özellikleri, konut tipleri, kişiye özel uygun ödeme koşulları, kira garantisi ve daha birçok avantajı ile ayrıcalıklarla dolu yaşam olanakları sunuyor.


3. Büyükçekmece Bölge Analizi | Alışveriş Merkezleri, Okul, Hastane, Sosyal ve Kültürel MerkezlerBÜYÜKÇEKMECE ALIŞVERİŞ MERKEZLERİ

ATIRUS SHOPPING CENTER
AYMERKEZ MALL
ISTANBUL OUTLET PARK
TEPEPARK


SANAT VE KÜLTÜR MERKEZİ

BÜYÜKÇEKMECE EĞİTİM KURUMLARI
21 Eğitim Merkezi  (Üniversite, Okul ve Etüt Merkezi)


SAĞLIK KURUMLARI

17 Resmi Sağlık Kurumu
16 Özel Sağlık Kurumu


İstanbul Büyükçekmece konut projeleri arasından yaşam standartlarınıza ve bütçenize en uygun alternatifi seçmek için bölge analizini inceleyin.


İstanbul konut projeleri arasında sahip olduğu bölgesel gelişmeler, gelişmiş nüfus özellikleri ve güçlü konut yatırımı için çeşitli özelliklere sahip olması ile önemli bir bölgedir.


Büyükçekmece’de nerede bir konut satın almalıyım? İle ilgili tüm sorularınıza yanıt bulacaksınız…


Büyükçekmece’de uygun fiyatlı bir konut nereden satın alırım?


Büyükçekmece’de yaşam standartlarıma en uygun lokasyon neresi?


Büyükçekmece bölgesinin en hızlı dönüşüme uğrayan bölgesi neresi?


Lüks yaşam için Büyükçekmece’de nereyi tercih etmeliyim?


Veya


Alışveriş merkezine en yakın konutu nerede bulurum? Okullara en yakın konut projeleri hangileri? gibi aklınıza gelebilecek tüm soruların yanıtını bulacaksınız.


Büyükçekmece’de sosyal ve kültürel yaşama dair alanların geliştirildiği güçlü belediyecilik anlayışı ile geliştirilmektedir. Sivil Toplum örgütlerin her geçen gün geliştirilmesi ve il çapında derneklerin entegrasyonu sağlanarak bölgesel gelişmelerle makro düzeyde ilerleme sağlanmaktadır.


Büyükçekmece konut projesi seçenekleri arasından birini seçmeden önce bölgede kültürel düzeyin size uygun olup olmadığını bilmelisiniz.


Büyükçekmece belediyecilik zihniyetini modern ve teknolojik altyapı ile birleştirmektedir. Sürekli gelişen bölgede tiyatro, konferans ve müzik dinletisi gibi aktivitelerin düzenlendiği önemli kültür merkezleri ve alanlar bulunmaktadır.


Büyükçekmece’de,
Kütüphane ve etüt merkezleri
Sanat Galerileri
Sinemalar
Tiyatro Merkezleri
Konferans ve Panel Merkezleri bulunuyor.


4. Büyükçekmece Nüfus AnaliziToplam Nüfus  : 254.103
Erkek                  : 125.886
Kadın                  : 128.217


SOSYOEKONOMİK DERECELENDİRME

B+
İlçe Sıralamasında: 94 / 258


EĞİTİM DÜZEYİ

İlkokul         : 45.228 kişi
Ortaokul      : 38.244 kişi
Lise               : 56.379 kişi
Yüksekokul : 45.019 kişi

Diğer            : 69.233 kişi


MEDENİ DURUM

EVLİ     : %62 119.243 KİŞİ
BEKAR : %38   73.228 KİŞİ


5. Büyükçekmece Emlak Endeksi – Ortalama Konut FiyatlarıOrtalama Konut Fiyatı:           382.720 TL
GERİ DÖNÜŞ SÜRESİ:                      21 YIL
Ortalama Konut Genişliği:     2+1,100m2


Büyükçekmece konut sektöründe ortalama konut fiyatları 382.720 TL olarak hesaplanmıştır. En düşük ve en yüksek fiyatlara göre yatırım geri dönüşünüzün değişecektir. Fakat ortalama fiyatlara göre yatırım geri dönüşünüz 21 yıl gibi bir sürede gerçekleşecek.


Veriler doğrultusunda konut satın alırken kendi standartlarınıza en uygun projeyi tercih edebilirsiniz.


Büyükçekmece konut projeleri arasında yaşam standartlarınıza en uygun kriterleri belirlemek ve bölgede bulunan ortalama verileri incelemek sizler için en doğru yolu belirlemenizi sağlayacaktır.


2020 yılında konut sektöründe yaşanan fiyat değişimlerini inceleyerek, konut yatırımının sağlayacağı getiriyi hesaplayabilirsiniz.


Hızla artan konut fiyatları, bölgenin değerini artırmanın ötesinde konut projelerinin de anlamını değiştirmektedir.


Büyükçekmece’de konut fiyat trendlerinin yükselişinin yanı sıra kira gelirlerinin beklentilerin üzerinde artış gösterdiği belirlenmiştir. Türkiye gayrimenkul sektöründe hızla gelişen İstanbul emlak sektörü, artış çizelgesi ile değerlenen ve beklentilerin üzerinde popülerlik kazanan bir alan olarak öne çıkmıştır.


Kira getirisi ile hızla sermayenizi güçlendirebilir ve güçlü yatırım imkanlarını değerlendirebilirsiniz.


6. BÜYÜKÇEKMECE KONUT PROJELERİ ULAŞIM


Büyükçekmece konut projelerine değer katan özelliklerin en başında sahip olduğu merkezi lokasyon geliyor.


Büyükçekmece İstanbul’un en değerli lokasyonları ile komşu olmasının yanı sıra ulaşım olanakları ile güçlü yatırım olanağı sunmaktadır. İstanbul Avrupa Yakası’nın en hızlı gelişen ve dönüşüm yaşayan bölgeleri arasında öne çıkan Büyükçekmece’den, İstanbul Anadolu Yakası’na geçmeniz için tercih edebileceğiniz ulaşım araçları yaşamınızı kolaylaştıracak!


İstanbul’un her iki yakası arasında gelişmiş ulaşım olanakları ile kolayca ulaşım sağlayabilirsiniz. Kara yolu veya deniz yolu ulaşımı ile Büyükçekmece ve diğer bölgeler arasında kolay ulaşım sağlayacaksınız.


Metrobüs, Marmaray, otobüs veya deniz yolu ulaşımı sağlamanız mümkün. Mevcut konumunuza göre ulaşım hatlarını kullanarak konforlu yolculuk yapmanın yanı sıra vaktinizi koruyacaksınız.


Ulaşım sorununu tamamen ortadan kaldırmak için satın alacağınız konutu ulaşım araçlarına ve bağlantı yollarına yakın bir noktada bulmanız avantaj sağlayacak.


7. Büyükçekmece Konut Yatırımı


Büyükçekmece bölgesini daha da yakın tanımanız, konut yatırımı yaparken güçlü adımlar atmanızı sağlayacak. İstanbul’un en büyük ilçelerinden biri olan Büyükçekmece, Türkiye’nin En yüksek TV Kulesinin yanı sıra en büyük sergi alanına sahip TÜYAP gibi değerlerin bulunduğu çok değerli bir ilçe!


Büyükçekmece’de 3 özel üniversite bulunuyor. Ayrıca 17 resmi sağlık kurumu ile de değerini kuvvetlendiriyor. Büyükçekmece konut projelerine değer katacak birçok alanın bulunduğu bölgede imkanlar hız kesmeden geliştiriliyor.


Bölgede alışveriş merkezleri, hastaneler, bankalar gibi günlük ihtiyaçlarınıza yanıt veren komplekslerin sayısı hızla artıyor. Bütçenize ve standartlarınıza en uygun konutu satın alın, kira garantisi ve ömür boyu yüksek yatırım geri dönüşü sağlayarak ayrıcalıklı bir yaşama sahip olun!


Büyükçekmece’de bulunan konut projelerinin birçoğu Büyükçekmece Gölü manzarasına sahiptir.


Konut yatırımınıza değer katacak özellikler arasında tüm ihtiyaçlarınızı kolayca giderebileceğiniz alanların sayısı sizleri cezp edecek bir diğer ayrıntı!


Türkiye’de güçlü konut yatırımı yapmak için mutlaka doğru bölgeyi bulun! Kişiye özel ödeme seçenekleri sunan konut projeleri arasından bütçenize ve standartlarınıza en uygun konut projesini seçin. Ardından sağlayacağınız hızlı geri dönüş ile ömür boyu kazanç elde edin!


Büyükçekmece’de Büyüleyici 2 Villa Projesi


Büyükçekmece konut projeleri arasında adımınızı ilk attığınız anda huzurlu ve konforlu hissettirecek özel alanları ile ayrıcalık sağlayan villa projelerinden öne çıkanları inceleyebilirsiniz.


Ultralüks bir villa veya uygun fiyatlı ortak kullanım alanlarına sahip bir villa projesinden standartlarınıza en uygun olanı bulmak çok basit!


Uzman gayrimenkul danışmanlarımız sizlere hem bölgede hem de çevre bölgelerde bulunan villa projelerini sunacak!


Daha fazlası için uzman satış danışmanlarımızdan ücretsiz destek alabilirsiniz…


Aden Garden Villaları    (Buradan Ayrıntılı Bilgiye Ulaşabilirsiniz)
Yeşilyaka Su                    (Buradan Ayrıntılı Bilgiye Ulaşabilirsiniz)


Büyükçekmece Uygun Fiyatlı Konut Projeleri


Büyükçekmece ilçesinde bütçenize uygun konutu bulmak çok basit! Dilediğiniz fiyat aralıklarında satılık ev seçeneklerini sizler için bulacağız.


İstanbul konut projeleri arasında her bütçeye uygun ve her yaşam stiline özel tasarlanan konut seçenekleri ile dönüşen bölgede, yüksek yatırım değeri taşıyan bir mülk satın almak sermayenizi güçlendirmek için en doğru adım olacak!


Büyükçekmece konut projeleri, yüksek kira geri dönüşü, ayrıcalıklarla dolu yaşam olanakları ve sahip olduğu birçok detay ile güçlü yatırım yapmak için verdiğiniz en doğru karar olabilir!


Her gelir düzeyinde konut alıcısının yoğun talep gösterdiği Büyükçekmece konut projeleri, özellikle geniş aileler için özel imkanlar sunuyor. İstanbul’un önemli üniversitelerinin bulunduğu bölgede konut projelerine ilgi artarken, konut fiyatları hızla değer kazanıyor.


Fakat gözünüz korkmasın, artan konut fiyatları yalnızca yatırımınızı güçlendirmek için avantaj sağlayacak bir durum! Yeni inşa edilen konut projeleri ile özellikle henüz tamamlanmamış projeler arasından dilediğinizi satın almak sizler için çok kolay olacak!


Bütçeniz ve beklentileriniz ne olursa olsun, Büyükçekmece konut projeleri arasında size en uygun seçeneği bulmak mümkün!


Büyükçekmece Satılık Lüks Daire AlternatifleriBüyükçekmece konut projeleri arasında lüks bir daire mi arıyorsunuz? Öncelikle standartlarınızı belirleyelim.


Sizin için lüks konut algısını yaratan kriterler tam olarak nedir? Veya Fiyat aralığı sahip olduğunuz bütçeye göre mi belirleniyor? Peki, Ödeme seçenekleri sizin için önemli mi?


Bir konutun lüks algısı uyandırmasının karşılığı sizin için odalı geniş ve ferah bir daire mi? Yoksa özel bahçeli müstakil bir ev mi? Tam olarak standartlarınızı belirlemeniz gerekiyor. Veya seçenekleri değerlendirerek karar verebilirsiniz.


Büyükçekmece konut projeleri arasından bütçenize ve taleplerinize en uygun konutu, size uygun ödeme koşulları ile beklentileriniz doğrultusunda bulacağımızı garanti ediyoruz.


Pazarlık kabiliyetimiz ve sizler için özel olarak geliştireceğimiz çözümlerimiz ile Büyükçekmece konut projeleri arasında kaybolmayacaksınız!


Büyükçekmece konut projeleri arasından taleplerinize ve beklentilerinize en uygun konutu bulmak için işbirliği yapmaktan memnuniyet duyacağız.BİZE YAZIN

MESSENGER

HEMEN ARA

WHATSAPP

İLETİŞİME
GEÇİN
PROJESKOP

Bilgi Formu