İstanbul Başakşehir Konut Projeleri | Gayrimenkul Rehberi

Başakşehir konut projeleri, İstanbul’da hem konut yatırımı yapmak hem de konforlu yaşam için en uygun seçenekleri sunuyor. İstanbul konut sektöründe en uygun fiyatlı konut seçeneklerinin bulunduğu Başakşehir, sürekli gelişen değerli bir bölgedir.


Projeskop uzman gayrimenkul danışmanları tarafından hazırlanan bölge analizi ve yatırım tekliflerini buradan inceleyebilir, ayrıntılı bilgi almak için uzman gayrimenkul danışmanlarımıza form üzerinden iletişim bilgilerinizi gönderebilirsiniz. Satış danışmanımız en kısa süre içerisinde sizlere ulaşacak!


Üstelik ücretsiz gayrimenkul danışmanlığımızdan faydalanarak İstanbul’da konutun banka kredisine uygunluğunu, bütçenize özel sunulan teklifleri ve kişiye özel ödeme seçenekleri hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.


2021 Öne Çıkan Başakşehir Konut Projeleri:Başakşehir konut projeleri arasında 2021 yılında öne çıkan 10 konut projesi:


Tual Bahçekent Bahçeşehir
Başakkent Gölet Bahçeşehir (SATIŞI TAMAMLANDI)
Park Mavera 3 Başakşehir
Park Mavera 4 Başakşehir
Seyran Şehir Başakşehir
3. Istanbul Başakşehir
Mavera Comfort Başakşehir
Bahçekent Flora Başakşehir
İnci Villaları Başakşehir
Mavera Homes Başakşehir


2021 Güncel Başakşehir Konut Projeleri | Bölge AnaliziBaşakşehir konut projeleri için bölge analizi ve emlak endeks verilerini incelemeniz en ideal olanı seçerken belirleyici olacak!


Bütçenize ve yaşam standartlarınıza en uygun evi bulmak için yüzlerce markalı konut projesi arasından vakit kaybetmeden tercihiniz yapabilirsiniz.


Toplam Nüfus     :   460.259
Genç nüfus           :   %44.11
Orta Yaşlı Nüfus :   %49.75
Yaşlı Nüfus           :     %6.14


Kadın ve erkek nüfusu eşit olan Başakşehir’de standartlarınıza en uygun evi bulmak için konut fiyatlarından önce nüfus analizini değerlendirmeniz gerekiyor.


Hızla gelişen bölgede sosyal yaşamın büyük bir dönüşüm yaşadığını ve genç nüfus yoğunluğuna bağlı olarak daha dinamik bir atmosfere sahiptir.


İstanbul’da konut yatırımı yapmayı planlıyorsanız hızla değeri artan Başakşehir konut projeleri, kira garantisi sağlayan konut projeleri ile büyük avantajlar sağlamaktadır.


Başakşehir Lokasyon ÖzellikleriBaşakşehir konut projelerinin hızlı değer artışını etkileyen ana faktörlerden biri bölgesel faktörlerdir. Başakşehir, İstanbul’un en değerli lokasyonlarından biri olarak öne çıkmaktadır.


Son dönemlerde konut fiyatlarının artışının ana sebeplerinden olan bölgesel koşullar ve Başakşehir’in sahip olduğu lokasyon özelliklerinin yanı sıra mega projeler ile gelişen bağlantı ve ulaşım yollarıdır.


Küçükçekmece, Esenler ve Büyükçekmece ilçelerinden ayrılarak ilçe olan Başakşehir, mini bir şehir olma özelliği taşımaktadır. Başakşehir 2008 yılında Küçükçekemece’den ayrılarak bir ilçe olmuştur.


Markalı konut projeleri ile hızla gelişen bölgede sosyal dönüşümde hızlı bir şekilde sürdürülmektedir.


İstanbul konut sektörü için önemli bir lokasyon olan Başakşehir’de hem yaşam standartları hızla yükselmekte hem de sektörel dönüşüm yaşanmaktadır.


İstanbul’un hızla değer kazanan bölgelerinden biri olan Başakşehir; Arnavutköy, Eyüp, Esenler, Bağcılar, Küçükçekmece, Avcılar, Esenyurt ile komşudur.


İstanbul’un en değerli ve mega projelerine ev sahipliği yapan ilçelerine komşu olan Başakşehir, hızlı gelişimi ile konut alıcıları için önemli bir yaşam alanıdır. Ayrıca markalı konut projelerinin içerisinde yer alan ticari üniteler, ofis ve işyerleri ile marka değerinizi artırmak için çok önemli bir lokasyona ve bölgesel değere sahiptir.


Başakşehir etaptan oluşan ve Bahçeşehir gibi İstanbul emlak sektöründe çok önemli bir yere sahip olan bölgeyi kapsamaktadır. Bahçeşehir’in etapları ve konut projeleri hakkında ayrıntılı bilgiye uzman satış danışmanlarımızdan öğrenebilirsiniz.


Profesyonel gayrimenkul danışmanlarımız ile canlı gayrimenkul turları düzenleyebilirsiniz. Konut fiyatları hakkında ayrıntılı bilgi alarak, standartlarınıza en uygun konutu bulabilirsiniz.


Başakşehir'i Tanıyın!Başakşehir konut projeleri için ön bilgi sahibi olmak istiyorsanız mutlaka bölge ve emlak endeks verilerini incelemek önemli olacaktır. İstanbul’un en yeni ve değerli bölgelerinden biri olan Başakşehir’de Altınşehir, 1. Ve 2. Kısım olmak üzere toplam 10 mahalle bulunmaktadır.


Başakşehir’de en hızlı ve en fazla değer artışı yaşayan bölgeler: Başak Mahallesi, Başakşehir, Kayabaşı Mahallesi, Şamlar Mahallesi, Güvercintepe Mahallesi


2021 Başakşehir Konut Projeleri Emlak Endeksi


Başakşehir konut projeleri hızla artan değeri ve en hızlı gelişen bölgelerden biri olarak sürekli değer kazanıyor. Yaşamınıza değer katmanın yanı sıra hızla artan konut fiyatları, hızla değer kazanan konut seçenekleri, bütçeniz için de pozitif yönde etkileyici olacaktır.


İstanbul Başakşehir’de konut fiyatlarının değer değişimi çok hızlı gelişmektedir.


Son dönemlerde konut alıcılarının yoğun talep gösterdiği bölgelerden biri olan Başakşehir’de konut fiyatları çok hızlı artış göstermiştir. Kira garantili ve uygun fiyatlı konut projeleri hızla getiri sağlayacak önemli bir faktör olarak öne çıkmaktadır.


Özellikle 2020 yılında Başakşehir konut fiyatları hızlı değer artışı yaşamıştır.


Türkiye fiyat endeksi verilerine göre İstanbul’da konut fiyatları hızlı artış yaşamış ve aynı dönemde konut yatırımına talep artmıştır. Özellikle Başakşehir ve Bahçeşehir gibi mega projelere ev sahipliği yapan bölgelerde önemli gelişmeler yaşanmıştır.


Arsa stoklarının hızla tükenmesi ve yaşamın şehir merkezinden mini şehir olarak niteleyebileceğimiz bölgelere yönelmesi ile beraber konut yatırımına talep artmıştır.


Konut fiyatlarının değişimini inceleyecek olursak:
1 yıllık: %46.61 Artış
2 yıllık: %60.75 Artış
4 yıllık: %73,68 Artış


Başakşehir Konut Projelerinin Ortalama Geri Dönüş Süresi: 24 Yıl
2021 Ortalama Konut Fiyatları: 4.896 TL


İstanbul konut yatırımına talebin artması ile beraber emlak endeksi verilerine göre gayrimenkul sektörü büyük ölçüde kazanç elde etmeniz için önemli bir araç olarak öne çıkmaktadır.


1 yıllık getiri: % 52.74 Artış
2 yıllık getiri: % 72.21 Artış
4 yıllık getiri: % 94.32 Artış


Başakşehir Ulaşım Araçları ve Bağlantı Yolları


Başakşehir konut projeleri arasında standartlarınıza ve bütçenize en uygun alternatifleri çok basit bir şekilde bulabilirsiniz. En önemli bağlantı yollarının birleştiği TEM Otoyolu ve raylı sistemler veya otobüs gibi ulaşım araçları ile şehrin dört bir yanına kolay erişim sağlayabilirsiniz.


Başakşehir yaşamınız için önemli bağlantı yollarının ve ulaşım akslarının bulunduğu önemli bir lokasyona sahiptir. İstanbul’un en değerli semtlerinden biri olan Başakşehir’de yaşamınıza değer katacak en önemli fonksiyon bulunuyor.


Metro ve metrobüs gibi ulaşım araçları yaşamınızı değerlendirecek en önemli faktör olarak öne çıkıyor.


Başakşehir’de bulunan ulaşım aksları ve sürekli geliştirilen bağlantı yolları ile devasal boyutta değişimlere adım atılmakta ve 2021 için önemli projeler hızla geliştirilmeye devam etmektedir.


İstanbul kalabalık nüfusa sahip olması sebebi ile trafik yoğunluğunun yaşandığı bir şehirdir. Kalabalık ve yoğun trafik sebebi ile vakit kaybetmek istemiyorsanız, şehir merkezinde yaşamaktan daha fazla avantaj sağlayan bağlantı yollarının yanı başında geliştirilen bir konut projesini seçmeniz faydalı olacaktır. Veya raylı sistem toplu taşıma araçları trafikte geçireceğiniz vakti minimum seviyeye indirecek önemli bir faktördür.


Tual Bahçekent Bahçeşehir528.000 TL' den Başlayan Fiyatlar
87 m² ( 6.068 TL/m²)


Konut Tipi       : Daire
Geliştirici        : Dağ Mühendislik - Emlak Konut GYO
m2 Aralıkları : 87 - 200 m²
Teslim Tarihi : Hazır


Başakşehir konut projeleri arasında sahip olduğu lokasyon özellikleri ile öne çıkan Tual Bahçekent önemli bağlantı yolları ve otoyolların kesişim noktasında geliştirilmiştir. 1740 konut ve 174 ticari ünitenin bulunduğu yaşam projesinde modern şehircilik anlayışı temel alınmıştır.


İstanbul’da geniş ve ferah yaşam alanları ile yaşamınıza değer katmak için özenle tasarlanan Tual Bahçekent projesi, yaşamınıza değer katacak birçok fonksiyonun bir arada bulunduğu bir yaşam projesidir. 190.000 m2 alan üzerinde geliştirilmiş Tual Bahçekent, tam olarak tüm ihtiyaçlarınızı bir arada bulacağınız mini bir kent olarak tasarlanmıştır.


Ticari üniteler, Sosyal tesisler gibi donatıların yanı sıra Sağlık, eğitim, ibadet merkezleri ile değer kazanan proje, yaşamınız için ihtiyaç duyacağınız önemli alanların bir arada bulunduğu bir konut projesidir.


İstanbul Avrupa Yakası konut projeleri arasında ulaşılabilir lüks kavramını tam olarak karşılayan ve gayrimenkul sektöründe dönüşüm yaratan Başakşehir konut projelerini inceleyin!


Tual Bahçekent projesi hakkında ayrıntılı bilgiye ulaşmak için uzman gayrimenkul danışmanlarımıza form üzerinden iletişim bırakarak ayrıntılı bilgiye ulaşabilirsiniz.


Başakkent Gölet Bahçeşehir

SATIŞI TAMAMLANDI


Başakşehir konut projeleri, İstanbul’da sahip olduğu ayrıcalıklar ve uygun fiyatları ile dikkatleri üzerine çekiyor. Uygun fiyatlı konut seçeneklerinin bir arada sunulduğu Başakkent Gölet, 55.000m2 arazi üzerinde geliştirilmiştir. Başakşehir'in en değerli konut projeleri arasında 894 daire ve 41 mağaza/dükkan olarak geliştirilmiştir.


Başakkent Gölet Başakşehir projesi kapsamında konut genişlikleri 53 m2 ve 122m2 aralıklarında geliştirilmiştir. Yaşamınıza değer katacak birçok özelliğin bir arada geliştirildiği yaşam Başakkent projesi, kapalı yüzme havuzu, golf alanı ve daha birçok sosyal donatının bulunduğu ayrıcalıkların bir arada bulunduğu bir konut projesidir.


Yaşamınız için birçok ayrıntının bir arada sunulduğu Başakkent Gölet Başakşehir projesi kapsamında, güvenliğiniz ve konfor alanınızı genişletmek için birçok önlem bir araya getirilmiştir.


İstanbul konut projeleri arasında hem uygun fiyatlı hem de lüks projeleri bir arada bulabilirsiniz. Başakşehir, konut alıcıları için önemli fonksiyonları tek bir konut projesinde bulabileceğiniz önemli bir lokasyondur. Başakkent Gölet projesi, 894 aile için tasarlanmış avantajlarla dolu bir yaşam merkezidir.


Yavuz Sultan Selim Köprüsü, 3. Havalimanı ve TEM Bağlantı yollarının kesiştiği önemli bir lokasyonda geliştirilmiştir. İstanbul’da hem ayrıcalıklarla dolu hem de bütçenize ve yaşam standartlarınıza uygun bir konut projesi arıyorsanız, Başakkent hayalinizdeki konutu bulmanız için doğru adres olabilir.


Proje hakkında ayrıntılı bilgiye ve Başakşehir konut projeleri hakkında ayrıntılara uzman gayrimenkul danışmanlarımıza form bırakarak ulaşabilirsiniz.


PARK MAVERA 3490.000 TL' den Başlayan Fiyatlar
125 m² (3.920 TL/m²)


Konut Tipi       : Daire
Geliştirici        : Makro İnşaat - TOKİ
m2 Aralıkları : 125 - 255 m²
Teslim Tarihi : Hazır


İstanbul Başakşehir konut projeleri uygun fiyatları ile öne çıkıyor. 723 konut ve 120 mağaza/dükkan seçeneğinin bulunduğu karma yaşam projesinde 125m2 ve 255m2 genişliklerinde konut seçenekleri bulunmaktadır.


İstanbul’da banka kredisine uygun ve kişiye özel ödeme seçenekleri sunan bir konut projesi arıyorsanız, Park Mavera yaşamınız için birçok fonksiyonun tek bir kompleks içinde geliştirildiği özel bir projedir.


50.696m2 arazi üzerinde geliştirilmiş olan Park Mavera 3 projesi, uygun fiyatlı ve ayrıcalıklarla dolu bir konut satın almak için doğru tercih olabilir. İstanbul Avrupa Yakası’nda her bütçe ve standarda uygun geliştirilen konut projeleri arasında önemli bir yere sahip olan Park Mavera 3 projesi, ticari üniteleri ile de işiniz için ayrıcalıkları bir arada sunuyor.


Park Mavera projesine değer katan özelliklerden bir diğer ise özenle tasarlanmış peyzaj alanlarıdır. Projenin yaklaşık %78’i özel peyzaj alanlarına sahip olan projede şehir yaşamının kaosundan uzaklaşabilmeniz için özel alanlar tasarlanmıştır.


Projenin hemen önünde geliştirilen alışveriş merkezi sayesinde ihtiyaçlarınıza kolayca ulaşabilir, cafe ve restaurant gibi sosyal alanlarında evinizden uzaklaşmadan sosyal yaşamınıza katkı sağlayabilirsiniz.


Her daire için ayrılmış olan açık ve kapalı otopark alanları sayesinde aracınızı park edecek yer sorunu yaşamadan, yaşam standardınıza bir artı daha katabilirsiniz.


Hem ticari faaliyetlerinize hem de yaşamınıza değer katmak için değerlendirebileceğiniz karma yaşam projesinde, tabela değerinden faydalanarak ömür boyu kazanç elde etme fırsatına sahip olabilirsiniz.


Şehir merkezine yakınlaşmak için 3. Havalimanı bağlantı yolunu veya 3. Çevre Yolu Bağlantı noktasına kolayca ulaşabilirsiniz. Kuzey Marmara Otoyolu kolayca ulaşabilirsiniz. Metro, tramvay gibi ulaşım araçlarına olan yakın mesafe sayesinde trafikte geçireceğiniz uzun zamanları arkanızda bırakabilirsiniz.


İstanbul’un ilk planlı kent meydanı olan botanik şehir parkının yanı başında bulunan proje ile konfor alanınızı genişletebilirsiniz.


PARK MAVERA 41.809.000 TL' den Başlayan Fiyatlar
126 m² (14.357 TL/ m² )


Konut Tipi      : Daire
Geliştirici       : Makro İnşaat
m2 Aralıkları : 233 - 370 m²
Teslim Tarihi : Aralık 2022


Başakşehir konut projeleri arasında bir diğer ulaşılabilir lüks konut projesi olarak öne çıkan Mavera 4 projesi, Aralık 2022 yılında tamamlanması planlanan yaşam projesidir.


Park Mavera 4 projesi erken ödeme seçenekleri ve kişiye özel ödeme seçeneklerinin sunulduğu özel bir projedir. İstanbul Avrupa Yakası’nın önemli bir noktası olan Başakşehir’de geliştirilen bu değerli yaşam projesi, konfor alanınızı genişletecek fonksiyonların bir arada bulunmaktadır.


Park Mavera 4 projesi 133 konut seçeneği ile farklı konut tiplerinde seçenekler sunuyor. Farklı konut tipleri ve farklı bütçe seçeneklerine uygun konut seçenekleri sunan Park Mavera 4 projesinde yaşamınız için birçok avantaj sağlayacak özellik bir arada geliştirilmiştir.


Park Mavera 4 projesi;

İstanbul Havalimanı,
3. Köprü bağlantı yolu ve TEM Otoyolu’nun kesiştiği noktada bulunmaktadır. Başakşehir kent meydanı’nın yanı başında geliştirilen Park Mavera 4 Lounge projesi, sosyal olanakları sahip olduğu birçok fonksiyon ve proje kapsamında yer alan birçok ünite ile değer kazanmaktadır.


İstanbul Avrupa Yakası’nda yaşamınıza ve bütçenize katkı sağlayacak Park Mavera 4 projesi hakkında ön bilgi alarak erken ödeme fırsatlarından faydalanın.


SEYRAN ŞEHİR825.600 TL' den Başlayan Fiyatlar
121 m² (6.823 TL/m²)


Konut Tipi       : Daire
Geliştirici        : Makro İnşaat - Akyapı
m2 Aralıkları : 121 - 326 m²
Teslim Tarihi : Hazır


Başakşehir’de yaşamak isteyen konut alıcıları için kaliteli ve konforlu yaşam alanı sağlamak için geliştirilen Seyran Şehir projesi Makro İnşaat ve Akyapı güvencesi ile geliştirilmiştir.


121m2-326m2 genişliğinde konut seçenekleri sunan Seyran Şehir projesi konut alıcıları için uygun fiyatlı lüks kavramının karşılığı olarak öne çıkmaktadır. 220 dairenin bulunduğu Seyran Şehir projesinde konut alıcıları için uygun ödeme koşulları ve kişiye özel ödeme seçenekleri sunulmaktadır.


İstanbul Avrupa Yakası konut projeleri arasında konut alıcıları için özellikle geniş aileler için tasarlanan Seyran Şehir projesi, 7 bloktan oluşmaktadır.


25.000m2 alan üzerinde geliştirilen Başakşehir konut projesi, yaşamınıza değer katacak birçok ayrıcalığın bir arada geliştirildiği bir konut projesidir. %80’i yeşil alan olarak tasarlanan Seyran Şehir projesinin %80’i yeşil alan olarak tasarlanmıştır.


Evinize adım attığınız anda kaostan ve şehrin gürültüsünden uzaklaşacağınız Seyran Şehir’de özel peyzaj alanlarının yanı sıra keyifli vakit geçireceğiniz sosyal donatılar ve ayrıcalıklar bulunmaktadır. Doğada yürüyüş yapabilir, spor alanlarından faydalanarak yaşam kalitenizi yükseltebilirsiniz.


İstanbul konut projeleri arasında yaşam standartlarınızı yükseltecek birçok fonksiyonun bir arada sunulduğu Seyran Şehir’de Türk Hamamı, sauna, buhar odası gibi birçok donatı bulunmaktadır. Size özel geliştirilen yaşam alanlarında hayatınıza baştan aşağı değer katacak fonksiyonları değerlendirebilirsiniz.


Başakşehir’in en değerli bölgelerinden biri olan Kayaşehir’in en işlek caddesinde yaşamak için Seyran Şehir projesini değerlendirebilirsiniz.


Metro istasyonuna yakın bir konumda geliştirilen Seyran Şehir projesi, lokasyonu ile de dikkat çekmektedir.


Kuzey Marmara Otoyolu’na yalnızca 4 dakika mesafede bulunan Seyran Şehir projesi, Olimpiyat Stadı’na ve Metro İstasyonu’na yalnızca 3 dakika mesafede bulunmaktadır.


İstanbul Şehir Hastanesi’ne yalnızca 2 dakika ve Kent Park’a yalnızca 15 dakika mesafede bulunan Seyran Şehir Başakşehir konut projesinden bir konut satın alarak konfor alanınızı genişletebilir ve güçlü konut yatırımı ile ömür boyu kazanç elde edebilirsiniz.


3. ISTANBUL BAŞAKŞEHİR1.023.000 TL' den Başlayan Fiyatlar
75 m² (13.640 TL/m²)


Konut Tipi      : Daire
Geliştirici        : Asaf İş Adi Ortaklığı
m2 Aralıkları : 75 - 220 m²
Teslim Tarihi : Hazır


İstanbul Başakşehir konut projeleri arasında yatırımınız için güçlü alternatifler sunan 3. Istanbul projesi 75m2-220m2 alan üzerine inşa edilmiştir. 1250 adet dairenin bulunduğu 3. Istanbul projesi, 11.5000 m2 alana inşa edilmiştir.


19 bloktan oluşan 3. Istanbul projesi, 107 adet cadde ve 102 adet çarşı dükkanı kapsamaktadır. 79 adet home ofisin bulunduğu 3. Istanbul projesi, konut yatırımcıları için farklı tipte seçenekler sunmaktadır.


24 ay taksit ve kişiye özel ödeme seçenekleri sunulan 3. İstanbul konut projesi, ulaşım olanakları ile konut alıcılarının yaşamına konfor sağlıyor.


İstanbul konut projeleri arasında ulaşım olanakları ile trafikte geçireceğiniz süreyi azaltacak lokasyon özelliklerine sahiptir.


3. İstanbul projesi;

Metrokent’e 2 dakika,
TEM Otoyolu’na 5 dakika,
E-5’e 12 dakika,
3. Havalimanı’na 12 dakika,
3. Köprü’ye 20 dakika,
FSM’ye 30 dakika ve 15 Temmuz Şehitler Köprüsü’ne 30 dakika mesafede yer alıyor.


MAVERA COMFORT | Başakşehir Konut Projeleri919.000 TL' den Başlayan Fiyatlar
93 m² (9.881 TL/m²)


Konut Tipi      : Daire
Geliştirici       : Makro İnşaat - Akyapı
m2 Aralıkları : 93 - 202 m²
Teslim Tarihi : Aralık 2023


Başakşehir konut projeleri konut alıcılarına sağladığı konforlu yaşam alanları ile hem konut yatırımcıları hem de konut yatırımı yapmak isteyen sermaye sahipleri için 705 adet konut seçeneği sunuyor.


Mavera Comfort projesi Aralık 2023’te tamamlanacak, 65.000m2 alana inşa edilen bir konut projesidir. Erken ödeme seçenekleri, kişiye özel sunulan ödeme seçenekleri ve uygun fiyatlı konut seçenekleri ile sermaye sahiplerine ayrıcalıklarla dolu konut seçenekleri sunuyor.


2+1 , 3,5+1, 4,5+1 daire tipleri ile konut alıcılarının taleplerine yönelik alternatiflerin geliştirildiği Mavera Comfort, Başakşehir’de konforlu yaşam standartları sunuyor. 202 m2 genişliğe kadar konut seçeneği sunulan Mavera Comfort projesi, Türkiye’nin ilk deprem izolatörü projesi olarak dikkatleri üzerine çekiyor.


Avrupa’nın en büyük hastanesi olan Başakşehir Çam Sakura Hastanesi’ne yalnızca 2 dakika mesafede bulunan Mavera Comfort projesi, konfor alanınızı geliştirecek birçok kompleksi bir arada sunuyor.


Halkalı Havalimanı Metro İstasyonu’na 1 dakika mesafede bulunan Mavera Comfort projesi, ulaşım olanakları ve şehre kolay ulaşım sağlayacağınız birçok olanak ile yaşam standartlarınızı geliştirmek için özenle tasarlanmıştır.


BAHÇEKENT FLORA | Başakşehir Konut Projeleri850.000 TL' den Başlayan Fiyatlar
66 m² (12.878 TL/ m² )


Konut Tipi      : Daire
Geliştirici       : Emlak Konut GYO
m2 Aralıkları : 66 - 187 m²
Teslim Tarihi : Hazır


Başakşehir konut projeleri arasında yine ulaşılabilir lüks kavramını tamamen konut alıcılarına sağlayan Bahçekent Flora, Emlak Konut GYO tarafından geliştirilmiştir.


Konut alcıları için uygun fiyatlı konut seçeneklerinin yanı sıra kişiye özel ödeme koşulları sağlayan Bahçekent Flora konut projesi, İstanbul Avrupa Yakası’nda 875 daire seçeneği sunmaktadır. 90.000m2 arazi alanına sahip olan Bahçekent Flora projesi, konut alıcıları için dikkat çeken olanaklar sağlamaktadır.


Bahçekent Flora projesi, konut alıcılarına konforlu yaşamın yanı sıra güvenli yaşam alanları sağlıyor. 11 kat ve 22 kat arası farklı blok seçenekleri sağlayan konut projesinde 875 adet konut seçeneği yer alıyor.


%80’i peyzaj alanı ve yeşil alandan oluşan Bahçekent Flora projesi, 22.000m2 rekreasyon alanına sahip ayrıcalıklarla dolu bir konut projesidir.


Uygun ödeme koşulları sunulan Bahçekent Flora projesi yüksek yatırım değeri ile ömür boyu kazanç elde etmeniz için kompleks içerisinde yer alan özel ünitelere sahiptir.


Gelişmiş altyapısı ve zemin etüdü yapılmış konut projesi, konut alıcılarının güvenliği için çok geniş olanaklara sahiptir. Güçlü konut yatırımı yapmak veya ömür boyu konforlu yaşamak için uzman gayrimenkul danışmanlarımızdan ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.


İNCİ VİLLALARI | Başakşehir Konut Projeleri


Konut Tipi      : Villa
Geliştirici       : Hak Grup-Som Yapı
m2 Aralıkları : 220 - 332 m²
Teslim Tarihi : Aralık 2021


Başakşehir konut projeleri arasında Aralık 2021’de tamamlanması planlanan İnci Villaları, 46 adet villa seçeneği ile konut yatırımcılarının yaşam standartlarını yükseltmek için özenle tasarlanmaktadır. Geniş sosyal olanaklar uygun ödeme koşulları ve ayrıcalıklarla dolu konut seçenekleri ile her alanda kazanç elde etmenizi sağlayacak.


İnci Villaları, 5+1 ve 7+2 villa seçenekleri ile konforlu yaşam alanları sunuyor. Zarif villa tasarımı ile konut alıcılarının hayallerini süsleyecek villa projesinde hem yaşam alanınız ile yaşam standartlarınızı yükseltecek hem de sürekli değer kazanan mülkünüz sayesinde güçlü yatırım olanaklarına sahip olacaksınız.


Uygun ödeme koşulları ve sunulan kampanyalar ile ulaşılabilir lüks kavramının tam olarak karşılığı niteliği taşıyan İnci Villaları, İstanbul’da yaşamınıza değer katacak bir proje olarak öne çıkıyor.


Erken ödeme koşullarından faydalanarak kazanmaya bugünden başlayabilir, ulaşılabilir lüks ile konfor alanınızı genişletebilirsiniz. Akıllı ev sistemleri ile değer kazanan İnci Villaları, konut alıcılarının konfor alanını genişletecek yüzlerce fonksiyonu bir arada bulunduruyor.


İstanbul konut projeleri arasında konfor seviyenizi yükseltmek için özenle tasarlanmış projeler arasından size en uygun seçeneği bulmak için uzman gayrimenkul danışmanlarımızdan hizmet alabilirsiniz.


Yalnızca iletişim bilgilerinizi gönderin, size en uygun ödeme seçenekleri, banka kredisi imkanı veya standartlarınızı yansıtan mülkü sizin için en kısa sürede seçelim. Vakit kaybetmeyin, Başakşehir konut projeleri ile güçlü yatırım yapın ve kazanmaya bugünden başlayın.


MAVERA HOMES642.000 TL' den Başlayan Fiyatlar
90 m² (7.133 TL/ m² )


Konut Tipi       : Daire
Geliştirici        : Makro İnşaat
m2 Aralıkları : 90 - 160 m²
Teslim Tarihi : Aralık 2022


Başakşehir konut projeleri uygun fiyatlı ulaşılabilir lüks kavramının somut bir şekilde geliştirildiği değerli ve özel bir lokasyondur. İstanbul konut projeleri için önemli ve stratejik öneme sahip olan Mavera Homes projesi, hem konut yatırımcıları için hem de uygun fiyatlı ev satın almak isteyen konut alıcıları için geliştirilmiştir.


Mavera Homes 90m2 ve 160m2 genişliklerinde konut alternatiflerinin geliştirildiği hem uygun fiyatlı hem de ayrıcalıklarla dolu bir yaşam projesidir.


Makro İnşaat tarafından geliştirilen Mavera Homes 180 konut seçeneğinin bulunduğu uygun fiyatlı ve kişiye özel ödeme seçeneklerinin teklif edildiği banka kredisine uygun bir konut projesidir.


İstanbul Avrupa Yakası'nda hem uygun fiyatlı hem de hızla yükselen yatırım değerine sahip olan Mavera Homes, trafik sorunundan uzaklaşmanızı da sağlayacak özel bir lokasyona sahiptir.


3. köprü bağlantı yolları ve merkezi lokasyonlara kolay bağlanacağınız önemli bir noktada bulunmaktadır. İstanbul Avrupa Yakası’nın en önemli bağlantı yollarından birine yakın bir konut projesini değerlendirerek hem vaktinizi koruma altına alacak hem de bölgenin artan değeri ile finansal anlamda da kazanç elde edeceksiniz.


Kira garantisi, hızlı yatırım getirisi, ayrıcalıklarla dolu konut içi fonksiyonların yanı sıra İstanbul Avrupa Yakası’nda hem uygun fiyatlı hem de lüks bir konut satın alabileceksiniz.


İstanbul Başakşehir konut projeleri hakkında detaylı bilgi alarak size en uygun konut projesini kolayca bulabilirsiniz. Ayrıca kişiye özel ödeme seçenekleri ve banka kredisi gibi imkanlardan yararlanarak hem bütçenizi hem de vaktinizi koruma altına alırken yaşamınıza değer katacaksınız.


Başakşehir Konut Projeleri ile Yatırımınıza Bugünden Başlayın!


Başakşehir konut projeleri arasında yaşamınıza değer katacak fonksiyonlar sağlayacak konut seçeneklerini bir arada bulabileceğiniz geniş gayrimenkul portföyümüzden faydalanın. Alanında uzman gayrimenkul danışmanlarımızdan ücretsiz danışmanlık hizmeti alarak, hayallerinizdeki eve sahip olun.


Sizin için özel çözümler geliştiren satış danışmanlarımız ile Başakşehir konut projelerine canlı turlar ile katılabilir veya konut projelerini beraber ziyaret edebilirsiniz.


Online hizmetlerimizden faydalanabilir, Başakşehir konut projeleri hakkında daha ayrıntılı bilgi sahibi olmak için bölge analizi ve emlak endeksi gibi verileri daha ayrıntılı bir şekilde öğrenebilirsiniz. Yalnızca uzman satış danışmanlarımıza form üzerinden iletişim bilgilerinizi iletin. En kısa sürede size ulaşalım ve size en uygun konut hemen seçelim!


Başakşehir konut projeleri arasından kişiye özel ödeme seçenekleri sunan ve yatırım değeri yüksek olan konut veya villa projesini seçin! Yaşamınıza ve bütçenize değer katacak konut seçeneğini belirlerken vakit kaybetmeyin!
BİZE YAZIN

MESSENGER

HEMEN ARA

WHATSAPP

İLETİŞİME
GEÇİN
PROJESKOP

Bilgi Formu