Işık Hanım Sitesi ile Çağdaş Bir Yaşamın Merkezinde!

Işık Hanım Sitesi, Seyhan’da çağdaş bir yaşam kurguluyor! Satılık daire fiyatları ile dikkatleri üzerine çeken yapı, Adana konut projeleri arasında yerini aldı! Sosyal alanları, lüks tasarımı ve tam donanımlı yapısıyla kusursuz bir yaşam sizler için şekil alıyor!

 

Şehrin En İddialı Projesi: Işık Hanım Sitesi


 

Işık Hanım sitesi konut projesi, Adana, Seyhan’da hayata geçirildi. Her bütçe için uygun, satılık daire fiyatları ile rahatça ev sahibi olabileceğiniz projede, hayal ettiğiniz konut yaşamına kavuşacaksınız. Eşsiz lokasyonu ve özel tasarımlı alanları ile kusursuz bir yaşam kurgulayan proje, geniş daire tasarımlarına sahip. Dilediğiniz yaşam alanını, dilediğiniz gibi seçebiliyorsunuz.

Adana konut projeleri arasında yıldızı parlayan Işık Hanım Sitesi, bölgenin en değerli mevkinde yer alıyor. Aynı zamanda ideal bir yatırım seçeneği de olan konut projesi, bulunduğu bölgenin de çehresine değer katıyor! Şehrin en özel bölgesi Seyhan’da hayata geçirilen konut projesi, eşi benzeri olmayan bir deneyimi sizler için yaratıyor!

 

Işık Hanım Sitesi, Herkes İçin Ev Sunuyor!


 

Adana konut projeleri arasında farkını net bir şekilde gösteren Işık Hanım Sitesi projesi, hayalinizdeki konut yaşamını sizler için kurguluyor. Herkese uygun, geniş daire tasarımları sayesinde seçim yapmak bir hayli kolay duruma geliyor. 66 adet konuta ev sahipliği yapan proje, toplamda 3 farklı daire seçeneğini sizlere sunuyor!

Ferah ve kullanışlı yaşam alanlarını sizler için tasarlayan konut projesi, rahat yaşam alanları ile da ideal dairenizi bulmanıza bir hayli yardımcı oluyor. Sizlere en uygun daireyi, rahatlıkla bulabileceğiniz projede, konfor dolu bir konut yaşamı sizler için şekil alıyor!

Son derece kolay bir şekilde daire seçim yapabileceğiniz konut projesinde, her ihtiyaca uygun oturma seçeneği mevcut. Farklı metrekare ölçülerine sahip, üç farklı konsepte sahip daireler sayesinde dilediğiniz alanda seçiminizi rahatça yapabileceksiniz!

 

Işık Hanım Sitesi Depreme Tümüyle Dayanıklı!


 

Adana’nın en iddialı konut projesi olan Işık Hanım Sitesi, birçok özelliği ile öncü bir yapı olarak karşımıza geliyor! Depreme tamamıyla dayanıklı bir şekilde inşa edilen proje, deprem tedirginliği hissini ortadan kaldırıyor!

Zemin etüt çalışmalarının son derece sıkı bir şekilde yapıldığı projede, yapı denetimi konusunda da oldukça önem verilmiş. Huzur ve konfor içinde yaşayacağınız konut projesinde, her anınızda güven duygusunu hissedeceksiniz!

 

Doğal Bir Yaşamı Tamamıyla Deneyimleyeceksiniz!


 

Işık Hanım Sitesi, Adana’nın doğal yapısını evinize taşıyor! Projenin dış taraflarında, uzman mimarlarca hazırlanmış, özel tasarımlı peyzaj alanları da yer alıyor. Evinizin penceresinden içeri giren kuş sesleri ve doğa ortamının büyüleyici havası ile her güne büyük bir anlamla başlayacaksınız.

Akşamları keyifli yürüyüşlerinizi gerçekleştireceğiniz peyzaj alanlarında, kendinizi huzur dolu hissedecek, doğanın iyileştirici gücü ile bütün olumsuz hislerinizden arınacaksınız.

Aileniz ve dostlarınız ile beraber doğanın yeşilini evinizde hissedecek, Adana’da yaşıyor olmanın bütün ayrıcalıkları sizlerle olacak! Özellikle çocuklarınız; doğayı, ağaçları ve çeşitli bitkileri öğrenerek büyüyecek, doğal yaşamın her halini deneyimleyip çok özel bir şekilde yetişecekler!

 

Her Metrekarede Huzuru Yakalayın!


 

Şehrin en değerli konut projesi, bünyesinde bulundurduğu geniş tasarımlı ve kullanışlı daire alanları ile konforlu bir yaşam kurguluyor. Birinci sınıf malzemeler ile donatılmış daireler, tam donanımlı yapısıyla karşınıza geliyor. Ankastre ürünlerinden, mutfak dolaplarına kadar geniş bir ürün skalasını bünyesinde barındıran proje, günlük hayatınızı oldukça kolaylaştırıyor!

Toplamda 3 farklı daire seçeneğine yer verilen konut projesinde, ideal yaşam alanlarınızı rahatlıkla seçebileceksiniz! 2+1, 3+1 ve son olarak da 4+1 daire tiplerine yer verilen konut projesinde konfor dolu bir yaşam sizler için şekilleniyor!

145 metrekare ile 214 metrekare arasında değişkenlik gösteren daire seçeneklerinde, rahatça seçim yapabilecek, uygun fiyatlar ile kolayca ev sahibi olabileceksiniz! Şehrin en değerli yapısında harika bir deneyim sizleri bekliyor!