İKON16 Konut Projesi ile Bursa’da Özel Bir Yaşam

İKON16 konut projesi, doğası ve yeşil alanlarıyla ünlü şehrimiz Bursa’da hayata geçirildi. Deniz manzaralı yapısıyla ön plana çıkan proje, uygun fiyatları ile de göz dolduruyor. Dört dörtlük bir konut yaşamını sizler için sunan İKON16 konut projesi, şehrin en gelişmiş bölgesi Mudanya’da alıcılarını bekliyor!

 

Deniz Manzaralı Konut Projesi: İKON16


 

İKON16 konut projesi, şehrin en harika manzarasını sizlerle buluşturuyor. Eşşiz bir deniz görüntüsü ile günlerinizi keyiflendirecek olan proje, dört dörtlük bir ev yaşantısı vadediyor. Pencerenizin ucu bucağı olmayan, sonsuz bir güzelliğe açıldığı konut projesinde, yaşadığınız her günde, farklı anlamlar keşfedeceksiniz. İKON16 konut projesi uyandığınız her sabaha, denizin benzersiz güzelliğini taşıyor. Her yanınız, mavinin onlar tonuyla bezenirken günlerinizin huzur dolu geçiyor! Yaşam alanlarınızda, denizin kusursuz mavisiyle tanışacak, Bursa’da yaşıyor olmanın ayrıcalığını sonuna kadar hissedeceksiniz. Modern mimarinin en iyi örneklerinden biri olarak karşımıza gelen proje, betondan tamamıyla uzak, masmavi bir yaşamın kapılarını ardına kadar açıyor. Denizle iç içe geçecek günleriniz, huzur ve dinginlik dolu anlarınızla buluşacak…

 

Doğanın Merkezinde, Kusursuz Bir Yaşam


 

İKON16 konut projesi, olağanüstü bir doğa yaşamını, kusursuz mimari çizgisiyle birleştiriyor. Bursa’nın en prestijli konut projesinde, sabahlara huzur ve sükunet içinde uyanacaksınız. Konutunuzun penceresinden içeri giren doğanın tertemiz kokusu, ciğerlerinizde dolaşacak; her sabahınıza eşlik eden kuş sesleri, gününüzü aydınlatacak… Yeşil Bursa’da, doğayla iç içe bir hayat süreceksiniz! Doğal yaşamın benzersiz tutkusunu burada keşfedecek, aileniz ve sevdiklerinizle birlikte en güzel, en anlamlı zamanlarınızı, evinizde geçireceksiniz. Şehrin kirli havasını geride bırakacak, kalabalık ve insan trafiğinden uzakta, dingin ve huzurlu bir hayata yaşayacaksınız. Mavi ve yeşilin buluştuğu noktada, eşi benzeri olmayan duyguları deneyimleyecek, İKON16 konut projesi ile rüya bir konut yaşamanın, tam merkezinde olacaksınız!

 

Ferah ve Kullanışlı Daire Seçenekleri


 

Her metrekaresinin özenle tasarlandığı daireler, İKON16 ile hayat buluyor! İdeal yaşam alanlarınızı kolaylıkla oluşturabileceğiniz konut projesi, geniş oturma seçenekleri sayesinde seçim yapmanızı tamamıyla kolaylaştırıyor! Konforlu ve tamamıyla kullanışlı bir şekilde tasarlanan dairelerinizde, huzuru ve kaliteyi bulacaksınız. 25.000 metrekarelik, geniş bir arazi üzerinde hayata geçirilen İKON16 konut projesi, 126 daireye ev sahipliği yapıyor. Bursa’nın en prestijli konut projesi İKON16, uygun ödeme seçenekleri ve geniş daire planları sayesinde kolayca seçim yapmanızı sağlıyor. Projede 3 farklı daire konsepti yer alıyor. 3+1, 3+1 dubleks ve 4+1 dubleks seçeneklerini sizlerin konforuna sunan proje, ihtiyacınıza en uygun daire planını, rahat bir şekilde seçmenizi sağlıyor.

 

İhtiyacınıza En Uygununu Rahatça Seçin!


 

Projedeki 3+1 daire seçenekleri 160 metrekarelik geniş bir alanı sizlerin kullanımına sunarken 3+1 dubleks tipleri ise 176 metrekarelik ferah bir yaşam alanından meydana geliyor. Son olarak da 4+1 dubleks seçeneğine yer verilen konut projesinde, 346 metrekareden oluşan ferah ve son derece geniş bir yaşam alanı sizlerle buluşuyor. Her metrekaresinde kaliteyi ve konforu keşfedeceğiniz konut projesinde, ideal yaşam alanlarınızı son derece rahat bir şekilde oluşturabileceksiniz. Her bütçe için uygun konut fiyatları ve çeşitli ödeme seçenekleri sayesinde kolayca ev sahibi olabileceğiniz projede, kusursuz bir konut yaşamına adım atacaksınız!

 

Kendi Sebzenizi Kendiniz Yetiştirin!


 

İKON16 konut projesi, organik bir şekilde sebze ve meyve yetiştirebileceğiniz özel bahçeler tasarladı. Bu alanlarda kendiniz, aileniz ve sevdiklerinizin için birbirinden güzel sebze ve meyveleri ekebilir, doğanın sizler için sunduğu verimli topraklardan faydalanabilirsiniz. Duyarlı bir tarım anlayışıyla hayata geçirilen bu organik bahçeler sayesinde lezzetli ve sağlıklı meyveleri tadabilir, dalından kopardığınız sebzeler ile harika yemekler hazırlayabilirsiniz. Kendi ürününüzü kendiniz yetiştireceğiniz özel tasarımlı bahçeler ile organik yaşamın keyfini süreceksiniz!

 

Alışverişleriniz İçin İKON16


 

Gündelik yaşamda ihtiyacını duyduğunuz her şeye kolay yoldan ulaşma imkanı tanıyan İKON16 konut projesi, içinde yer verdiği market ve alışveriş alanları sayesinde tüm ihtiyaçlarınızı, tek bir noktadan görebilmenizi sağlıyor. Giyimden, şarküteriye, gıdadan, temizlik malzemelerine kadar geniş bir ürün potansiyeline sahip alışveriş alanlarında, günlük hayatta ihtiyaç duyduğunuz her şeye kolayca ulaşabileceksiniz.

 

Şehrin Merkezinde Yeriniz Hazır!


 

Bursa’nın en popüler bölgesi olan Mudanya’da hayata geçirilen proje İKON16, ulaşımdan tarihi bölgelere kadar birçok avantaj ve ayrıcalığı sizler için sunuyor. Şehrin tarihi birçok noktasına rahatça ulaşım sağlayabileceğiniz proje aynı zamanda toplu ulaşım araçlarına da bir hayli yakın bir noktada yer alıyor. Şehir içindeki ulaşımınızı tamamıyla konforlu bir hale getiren proje, Bursa’nın her yerine rahat bir şekilde erişme imkanı tanıyor. Bursa ile Marmara’nın tam kesiştiği noktada, köprü görevi gören Güzelyalı bölgesinde yer alan proje, şehrin en çok ziyaret edilen tarihi alanlarına çok yakın. İKON16 sayesinde ister turistik ister günlük, bütün seyahatleriniz tamamen konforlu ve pratik olacak!


BİZE YAZIN

MESSENGER

HEMEN ARA

WHATSAPP

İLETİŞİME
GEÇİN
PROJESKOP

Bilgi Formu