Huzurun Yeni Noktası Sapanca

Doğanın Güzelliklerini Dolu Dolu Keşfedin!

İstanbul'a yakın ama sakinleştirici unsurlarla dolu en popüler noktalarından birini sizlere sunuyoruz. İstanbul'a uzak olmayan ama yine de doğaya ve dinginliğe yakın bir gezi yeri arıyorsanız Sapanca tam size göre!

Sapanca, bugüne kadarki en popüler turistik yerlerden biri haline geldi. Ünlü gölü ve ormanları ile Sapanca, rahat ve dinlendirici bir ortam için ihtiyacınız olan her şeyi sağlar. Bölge popülerleştikçe çevresindeki tesisler de arttı. Konaklama için çeşitli imkanlar bulunmaktadır.

Sapanca'da yeşil ve huzurlu bir atmosferle dolu izole ortamda olmak, kesinlikle yeni bir başlangıç ​​yapmanızı sağlayacaktır! İster konaklamak için standart bir otel, isterseniz doğayı doyasıya yaşamak için bungalov oteli de tercih edebilirsiniz. Ayrıca sağlıklı yaşam ve spa hizmeti veren oteller de bulunmaktadır. Göl manzaralı cafe & restaurantlar, doğa içinde yürüyüş yolları ve açık hava aktiviteleri değişim ve rahatlama ihtiyacınızı karşılayacaktır. Göl çevresindeki bisiklet yolu ve meşhur Sapanca kahvaltısı keşfetmeniz için sizleri bekliyor. Çeşitli seçeneklerle Sapanca'da keyifli vakit geçireceğinizden şüpheniz olmasın.

İstanbul'a yakın tatil ve seyahat için uygun yerler hakkında öğrenilecek daha çok şey var! Daha bilgilendirici ve yaşam tarzı blogları için bizi takip edebilirsiniz!BİZE YAZIN

MESSENGER

HEMEN ARA

WHATSAPP

İLETİŞİME
GEÇİN
PROJESKOP

Bilgi Formu