Her Bütçeye Uyan Fiyatları ile Kordon İstanbul

Kordon İstanbul projesi, uygun fiyatları ve kusursuz yapısı ile kendinizi nerede hayal ediyorsanız orada yaşayın! Şehrin merkezinde yaşamak isterseniz, bütün imkanlar burada. Doğayla iç içe bir yaşam sürmek istiyorsanız, doğanın en güzel renkleri burada. Şehrin her yerine kolayca ulaşmak istiyorsanız, merkezi bir lokasyon yine burada. İstanbul’da yaşamanın ayrıcalığını bu proje sayesinde tadabileceksiniz.

 

Özel Tasarlanmış Peyzaj Alanları


 

Kordon İstanbul, sizleri şehrin merkezinde kusursuz bir yaşama davet ediyor. Özel tasarımlı peyzaj alanları ile hayal ettiğiniz yaşamı artık burada bulabileceksiniz. Renk renk çiçeklerin güzel kokuları arasında keyifli yürüyüşler yapabilecek, sevdikleriniz ve ailenizle birlikte doğal ortamın tadını sonuna kadar çıkarabileceksiniz. Kordon İstanbul projesinin %72’lik büyük bir alanı yeşil alandan meydana geliyor. Doğanın içindeki benzersiz huzuru burada tadacaksınız. Aromatik kokular yayan çiçekler, ağaç evler, şömineli oturma alanları ve tamamıyla doğal bir şekilde tasarlanmış bahçeler… Rüya gibi bir hayatın tam ortasında, şehrin en özel yerinde, hayal ettiğiniz yaşamı bulabileceksiniz. Kordon İstanbul sizi şehrin merkezinde, eşsiz duyguları yaşayabileceğiniz, özel bir yaşama davet ediyor!

 

Kordon Life Club ile Yenilikleri Keşfedin!


 

Kordon İstanbul projesinin sizler için tasarladığı Life Club, hayatınıza birçok yenilik getirecek. Life Club alanı sakinliğinizi ve huzurunuzu düşünürken aynı zamanda sosyal yaşamınızı en eğlenceli şekilde yaşayabileceğiniz bir alan. Rahat koltuklarda, sakin bir şekilde kitaplarınızı okuyabilir, geniş kütüphanelerden yararlanabilirsiniz. Yeni okumaya başladığınız kitaplar hakkında dostlarınızla bu alanlarda sohbet edebilirsiniz. Size birçok ayrıcalığı sunan Life Club, sosyal çevrenizi de oldukça genişletecek. Bu alanda komşuluk ilişkilerinizi geliştirebilirsiniz ve yeni insanlarla tanışıp sosyal ağlarınızı genişletebilirsiniz. Her detayında ayrı bir kusursuzluğu keşfedeceğiniz bu alanlarda, yeni hobiler edinebilir, hayatın en farklı yönlerini burada keşfedebilirsiniz.

 

Çocuklara Özel Oyun Odaları


 

Kordon İstanbul projesinde çocuklarınız eğlence dolu bir dünyanın içinde olacak. Tamamıyla çocuklara özel tasarlanmış oyun alanlarında çocuklarınız, gönüllerince oyunlar oynayabilecek ve aynı zamanda kendilerine yeni arkadaşlar edinebilecek. En değerli varlıklarımız olan çocuklarımız, bu alanlarda çok eğlenceli ve öğretici zamanlar yaşayacak. Çocuklar için tasarlanan çocuk atölyesinde, gün boyu düzenlenen öğretici etkinlikler ile çocuklarınız, hem birçok yeni şey öğrenecek hem de sanatçı ruhlarını ortaya koyabilecekler. Onları hayata hazırlayacak, özgüvenlerini oluşturacak ve yeni arkadaşlar edinmesini sağlayacak çocuk oyun ve etkinlik alanlarına, dilerseniz sizler de katılabilirsiniz. Onların oyunlarına eşlik edebilir, eğlencelerine ortak olabilirsiniz. Kordon İstanbul projesiyle birlikte çocuklarınız çok özel bir ortamda büyüyecek.

 

Hayatın Tüm Renkleri Alışveriş Caddesinde!


 

Kordon İstanbul gündelik yaşamda ihtiyacınız olan her şeye rahatlıkla ulaşabilmeniz için oldukça geniş bir alana yayılmış, alışveriş caddesini tasarladı. Kafeler, eczaneler, marketler, giyim mağazaları ve daha fazlası… Bu alanda ihtiyacınız olan her şey var! Dostlarınızla birlikte keyifli sohbetler edip kahvelerinizi içeceğiniz, şık tasarlanmış kafelerde mutlu vakitler geçireceksiniz. Modanın ritmini yakalayabileceğiniz giyim mağazaları sayesinde kendi, özgür tarzınızı, dilediğiniz gibi yaratabileceksiniz. Bütün ihtiyaçlarınıza cevap verebilecek kadar geniş bir potansiyele sahip alışveriş caddesi, konfor alanınızın dışına çıkmadan tüm eksiklerinizi tamamlamanızı sağlayacak. Konfor ve kaliteli bir hayatın tadına bu alanlarda sonuna kadar varacaksınız.

 

Yaşam Alanlarınızı Özgürce Oluşturun!


 

Kordon İstanbul, sizler için en uygun alanları seçmeniz için geniş oturma seçeneklerine bünyesinde yer veriyor. Henüz konutunuzu seçme aşamasında başlayan konfor duygusu, bu projede bir ömür boyu sürüyor! İdeal yaşam alanlarınızı rahatlıkla oluşturabileceğiniz daire planları sayesinde seçim yapmak çok kolay olacak! 27.000 metrekarelik devasa bir arazi üzerine inşa edilen Kordon İstanbul projesi, 559 konuta ev sahipliği yaparken 55 ticari üniteyi de bünyesinde ağırlıyor. Banka kredisine uygun bir şekilde satışa sunulan proje, toplamda 12 kattan meydana geliyor.

Kordon İstanbul projesinde 1+0, 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 daire tiplerine yer verilmiş. Rahatça seçim yapabileceğiniz kadar çok seçenekli olan daire tipleri, metrekare ölçülerine göre değişkenlik gösterebiliyor. Böylelikle ideal yaşam alanlarınızı gönlünüzce, rahat bir şekilde seçebiliyorsunuz. Gereksiz gördüğünüz kullanmak istemediğiniz hiçbir alanı satın almıyor ve fazladan para ödemek durumunda kalmıyorsunuz. Sizler için en uygunu, en ideali sunan Kordon İstanbul projesinde konfor duygusu, henüz yaşam alanlarınızı oluştururken sizinle buluşuyor.

 

Herkese Uygun Daire Seçenekleri


 

Kordon İstanbul oldukça geniş oturma seçenekleriyle sizlerin rahat bir şekilde yaşam alanlarınızı seçmenize olanak tanıyor. Projedeki 1+0 stüdyo tipindeki daireler 30 metrekarelik bir alandan oluşurken 1+1 daireler ise 54 metrekarelik kullanışlı bir alan sunuyor. 2+1 daire tipleri 87 metrekarelik bir alana yayılmış durumdayken 3+1 daire tipleri ise 167 metrekarelik oldukça geniş bir alanı sizler için oluşturmuş. Son olarak 4+1 daire tipleri ise 226 metrekarelik son derece ferah ve kullanışlı bir yaşam alanını, sizlerin konforuna sunuyor. Herkese uygun yaşam alanlarını bünyesinde barındıran Kordon İstanbul, çok seçenekli daire planlamaları ile yaşamanız için en uygun konut alanını sizlerle buluşturuyor.

 

Uzman Güvenlik Ekibiyle İçiniz Rahat!


 

Kordon İstanbul projesinde, 7 gün 24 saat boyunca, kesintisiz güvenlik hizmetleri sunuyor. Güven ve huzur duygusunu konutunuz her alanında hissetmeniz için oldukça özenli bir çalışma yürütülüyor. Her biri alanında uzmanlaşmış güvenlik ekipleri tarafından sağlanan güvenlik kontrolleri, projenin her detayında güven duygusunu hissetmenizi sağlıyor. Aynı zamanda kapalı devre kamera sistemleri de kullanılan projenin, her alanı gece-gündüz denetleniyor. Huzur ve güven duygusunu daima yaşayacağınız projede, çocuklarınız da oldukça güvende olacak. Sizler de geceleri yatağa içiniz rahat bir şekilde girebileceksiniz.