Hasvadi Konut Projesi Bursa’nın En Değerli Bölgesinde!

Hasvadi konut projesi, şehrin en canlı merkezinde yükseliyor! Satılık daire fiyatları ile dikkat çeken yapı, Bursa konut projeleri arasında bir yıldız gibi parlıyor! Şehrin en popüler bölgesi Nilüfer’de hayata geçirilen proje, kusursuz bir konut ortamını sizlerle buluşturuyor!

 

Hasvadi ile Bursa’da Lüksü Deneyimleyin!


 

Bursa’nın en prestijli konut projesi Hasvadi, şehrin en merkezi bölgesi Nilüfer’de hayata geçirildi. Şehrin en ilgi gören yapılarından biri olan konut projesi, doğa ile uyumlu yapısı ve lüks yaşam standartlarıyla hayatınızın her alanına zenginlik katıyor!

Seçkin mimarisi ve estetik dizaynı ile ile Bursa’nın en gözde konut projeleri arasında olan Hasvadi, geniş daireleri, zengin sosyal donanımları ve ileri teknoloji konut donatılarıyla hayatınıza değer katıyor. Cazip daire fiyatları ile rahatça ev sahibi olmanızı sağlayan konut projesi, ödeme kolaylıklarıyla da bütçenizi hiç sarsmıyor.

Aynı zamanda taksitlendirme seçeneklerine de yer verilen konut projesinde, banka kredileriyle de satım alımlarınızı gerçekleştirebiliyorsunuz. Bursa’nın en değerli bölgesi Nilüfer’de, kira öder gibi konut sahibi olmak artık çok basit! Şehrin en prestij dolu konut projesinde, ferah ve konforlu bir konut deneyimi sizler için şekilleniyor!

 

Spor Hep Hayatınızda Olacak!


 

Bursa’nın en prestijli konut projesi Hasvadi, bünyesinde barındırdığı spor alanlarıyla hem forma kavuşmanıza hem de düzenli olarak spor yapmanıza imkan sağlıyor. Konut projesinin içinde yer alan fitness ve spor salonlarında, düzenli spor yapmanın tadına varacaksınız. Her yaştan kişi için uygun olan bu spor alanlar, düzenli bir şekilde spor yapmanızı sağlarken sosyal bir hayatın da içinde yer almanızı sağlıyor.

Günün, istediğiniz her saatinde hizmetiniz için açık olan spor alanları, hem sosyal bir hayatın merkezinde olmanızı sağlayacak hem de yeni insanları tanıma fırsatını yakalayacaksınız. Bursa’nın en donanımlı konut projesinde, yaşamak için çok fazla iyi nedene sahip olacaksınız!

 

Ferah Bir Yaşam Hasvadi ile Şekilleniyor!


 

Bursa’nın en prestijli konut projesi Hasvadi, geniş ve ferah dizayn edilmiş oturma alanlarıyla konfor dolu bir konut yaşamı sürmenizi sağlıyor. Toplamda 21.000 metrekarelik, geniş bir arazi üzerinde hayata geçirilen konut projesi, 195 adet konut dairesi ile hayatınıza zenginlik katıyor. Birinci sınıf malzemeler ile donatılan alanların tümünde ince bir işçilik anlayışı ve alabildiğine konforu keşfedeceksiniz!

Hasvadi konut projesi, oldukça şık ve kullanışlı oturma alanlarını, sizler için tasarladı. Farklı metrekare ölçülerine göre değişkenlik gösteren daire seçenekleriyle, ihtiyaçlarınızın tümünü cevap sağlayan proje, ferah bir yaşam sunuyor!

 

Rahatça Yaşam Alanınızı Seçin!


 

Şehrin en prestijli konut projesi Hasvadi, bünyesinde 3 farklı konseptte tasarlanmış konut dairelerine yer veriyor. Geniş ve kullanışlı alanlarıyla Lindenpark konut daireleri, yaşamınızın her anını zenginleştirecek ve güzellik katacak. Konforlu bir hayatın kapılarını ardına kadar açan proje, kusursuz bir konut yaşamı vadediyor!

İdeal alanlarınızı oldukça kolay bir şekilde oluşturabileceğiniz konut projesinde, her metrekarede huzuru ve konforu hissedeceksiniz. Her bütçeye uygun konut fiyatları ve farklı ödeme seçenekleri sayesinde Bursa’nın en keyif veren yerinde konut sahibi olabileceksiniz!

 

Özel Olarak Dizayn Edilen Peyzaj Alanları!


 

Şehrin en değerli yapısı Hasvadi konut projesi, uzman mimarlar tarafından dizayn edilmiş peyzaj alanlarını bünyesinde barındırıyor. Çeşit çeşit çiçeklerin ve türlü ağaçların yer aldığı bu konut bahçe alanlarında, doğal yaşamın her haline tanıklık edebileceksiniz!

Dört mevsim boyunca doğanın huzurunu deneyimleyecek ve ferah bir nefes alacaksınız. Mis gibi bir doğa ortamını sizler için kurgulayan konut projesi, yemyeşil bir yaşamın kapılarını, ardına kadar açıyor!

Aileniz, arkadaşlarınız ve sevdiklerinizle birlikte yemyeşil peyzaj alanlarının arasında keyif dolu zamanlar geçirecek, özel olarak dizayn edilmiş konut bahçelerinde keyifli muhabbetler edebileceksiniz. Tertemiz bir doğa hayatını, yaşam alanlarınıza taşıyan Hasvadi projesi, benzersiz bir konut deneyimi sunuyor. Bursa’nın en kaliteli konut projesinde konforlu ve kaliteli bir yaşam sizleri bekliyor!


BİZE YAZIN

HEMEN ARA

WHATSAPP

İLETİŞİME
GEÇİN
PROJESKOP

Bilgi Formu