Gül Express Konut Projesi İstanbul’un Yeni Değeri!

Gül Express, İstanbul konut projeleri arasında yerini aldı! Basın Ekspres Yolu üzerinde bulunan yapı, satılık daire fiyatları ile de bir hayli ilgi görüyor! Banka kredisi için de uygunluk taşıyan konut projesi, İstanbul’un en hızlı gelişim gösteren bölgesinde yükseliyor!

 

Basın Ekspres’in En İddialı Projesi: Gül Express


 

Gül Express konut projesi; modern tasarımı, merkezi lokasyonu ve bünyesinde bulundurduğu özellikler ile şehrin en prestijli konut projesi olarak karşınıza geliyor. Aileniz ile birlikte özel ve konfor dolu bir konut hayatını tadacağınız projede, İstanbul’un en özel bölgesinde eşsiz bir deneyim sizlerle olacak!

İstanbul’un kalabalığından ve stresinden uzak, konfor dolu bir yaşam tasarlayan konut projesi, kusursuz bir deneyim vadediyor! Metropol şehrin bütün avantajlarını konutunuzda deneyimleyebilecek ve prestij dolu bir hayatı keşfe çıkacaksınız.

16.000 metrekarelik, geniş bir arazi üzerinde hayata geçirilen Gül Express konut projesi, uygun, satılık daire fiyatları ve farklı ödeme seçenekleri ile kolay bir şekilde konut sahibi olmanızı sağlıyor! İstanbul’un en değerli bölgesinde, eşi benzeri olmayan bir konut deneyimi sizler için şekil alıyor!

 

Gül Express ile Rahat Bir Yaşam Sizleri Bekliyor!


 

İstanbul konut projeleri arasında farkını ortaya koyan Gül Express, farklı metrekare ölçüleri ile konfor dolu bir yaşamı sizler için kurguluyor! 658 adet konut dairesine bünyesinde barındıran konut projesi toplamda 16.000 metrekarelik geniş bir arazinin üzerinde hayata geçirildi.

Toplamda altı farklı daire tipine ev sahipliği yapan konut projesi, ferah bir yaşam hissini sonuna kadar yaşatıyor! 65 metrekare ile 115 metrekare arasında değişkenlik gösteren konut daireleri, tamamıyla rahat bir şekilde seçim yapmanıza olanak sağlıyor!

İstanbul’un en değerli yerleşim bölgesi Basın Ekspres’te hayata geçirilen konut projesi, ideal yaşam alanlarınızı seçerken sizlere bir hayli kolaylık sağlıyor. Bütçenize özel, uygun ödeme seçenekleri sayesinde zorluk çekmeden ödeme planınızı yapabiliyor ve şehrin en özel bölgesinde kolayca ev sahibi olabiliyorsunuz!

 

Şehrin Doğasını Gül Express Projesi ile Keşfedin!


 

İstanbul’un en değerli yerleşim yeri Basın Ekspres’te hayata geçirilen konut projesi; kusursuz bir doğal ortamı sizler için kurguluyor! Konfor ve lüks dolu bir konut deneyimi için özel bir şekilde tasarlanmış peyzaj alanları sayesinde doğal yaşamı sonuna kadar keşfedeceksiniz!

Akşamları keyif dolu yürüyüşler yapabileceğiniz bahçeler, hoş vakitler geçirebileceğiniz kameriyeler ve yeni komşularınızı tanıyabileceğiniz birçok alan daima hizmetinizde olacak!

Doğal ortamı ve yeşili hissedeceğinşiz konut projesinde, huzur ve sakinlik sizlerle birlikte olacak! Kuş seslerini duyacak, sabahlara tertemiz bir hava ile uyanacaksınız! Kendinizi her an özel hissedeceğiniz konut projesinde, gözünüzün gördüğü her şey size özel olacak! Şehrin en değerli bölgesinde kusursuz bir yaşam için Gül Express sizleri bekliyor!

 

İstanbul’un Tam Kalbinde Yer Alacaksınız!


 

İstanbul’un en merkezi bölgesi Basın Ekspres’te hayata geçirilen Gül Express konut projesi, hayatı, şehrin merkezinde keşfetme şansı tanıyor! Merkezi konumuyla farkını yansıtan konut projesi, üst düzey yaşam standartları ile de bütün dikkatleri üzerine çekiyor!

İstanbul’un en hızlı gelişim gösteren yerleşim bölgesinde hayata geçirilen konut projesi sayesinde yaşamı tam merkezde deneyimleyeceksiniz. İstanbul’un kültürel farklılıklarını daima yaşayacak, yürüyerek ulaşacağınız birçok sosyal alan ile keyif dolu bir konut deneyimini keşfedeceksiniz!

 

Lüksü Sonuna Kadar Deneyimleyeceksiniz!


 

Şimdiden şehrin en değerli yapısı olarak gösterilen Gül Express konut projesi, lüks ve prestij dolu bir yaşam kurguluyor! Modern ve lüks bir konut deneyiminin kapılarını sonuna kadar açan proje, eşsiz bir yaşam ortamı sizler için şekillendiriyor!

Detaylı ve özel bir işçilikle hayata geçirilen konut projesi, modern dizaynı ve estetik mimarisi ile şimdiden herkesin ilgi odağında olmayı başarıyor! Kullanışlı daire tasarımları ile her metrekarede huzur ve konfor duygusunu hissettiren konut projesinde, İstanbul’un tam merkezinde yer alacaksınız!


BİZE YAZIN

MESSENGER

HEMEN ARA

WHATSAPP

İLETİŞİME
GEÇİN
PROJESKOP

Bilgi Formu