Göktürk Yalın Evler ile Modüler Sistemli Şeffaf Daireler

Göktürk Yalın Evler projesi yerden tavana kadar cam ile kaplı butik bir proje! Tamamı cam, çelik ve ahşap ile kaplı  dış cephesi ile dikkat çeken Yalın Evler yaşamına sadelik ve yalınlık katmak isteyen konut alıcıları için geliştirildi.


Keleşoğlu ve Zilal İnşaat ortaklığı ile geliştirilen proje, geniş arsa alanına sahip olmasa bile dikkat çekici mimarisi ve orman manzarası ile şimdiden adından söz ettiriyor. Kemer Country ile olağanüstü derecede değerlenen bölge, İstanbul’da yeni yerleşim bölgesi olması adına inşaat firmalarının en gözde lokasyonu!


Modüler Ev Sistemi ile Daireniz Dilediğiniz Boyutta!


Göktürk Yalın Evler dış mimarisi ile gördüğünüz anda aklınızdan silinmeyecek bir proje olarak Göktürk’e farklı bir siluet kazandırıyor. Kemerburgaz Göktürk bölgesini tanımlayacak olursak butik bir yaşam alanı demek yanlış olmayacak. Yalın Evler Göktürk bölgesinin kazanmış olduğu tanımı tam olarak doğrulayan butik bir yaşam kompleksi!


Kompleks tamamen sadelik ve yalınlığın öne çıkarıldığı bir proje olarak dikkat çekiyor. Yatay mimarisi ve dış cephesi ile dikkat çeken 146 daire ve 2 bloktan oluşan kompleks, iç mimarisi ile de adından söz ettirecek bir tasarıma sahip!


Modüler daire sistemine sahip Yalın Evler, konut alıcılarının dairelerini dilediği genişlikte ayarlaması için özel olarak geliştiriliyor. İç boyutlarını beğenmediğiniz dairenin oda yerleşimini dilediğiniz gibi ayarlayabilir, sınırlandırmalara bağlı kalmadan proje içerisinde kendinize en uygun konutu yaratabilirsiniz.


Yalın Evler projesi kapsamında yer alan 2+1 daireyi 1+1 daire ile birleştirin. Veya 2 tane 1+1 daireyi birleştirip istediğiniz metrekare aralıklarına sahip odalar ile size özel daireyi tasarlayın. Konut alıcılarının odalarını dilediği gibi yerleştirmesi için geliştirilen sistem, standarttan uzak yaşam için düşünülmüş çok özel bir ayrıntı!


Dilediğiniz gibi oda yerleşimi yapın ve tek tip ev modellerinden uzakta kendi standartlarınızı oluşturun!


Göktürk Yalın Evler Projesinde Gökyüzü Manzaralı Çatı Katı Daireler


Göktürk Yalın Evler projesi standartlarınızın ötesinde bir yaşam alanı olacak! Ahşap ve çeliğin kullanıldığı dış cephe, çatıya kadar camla kaplı olması ile sıra dışı bir siluet kazanıyor.


Çatı katı dairelerin tavanını kaplayan ahşap kaplama açıldığında ise benzersiz bir değer kazanıyor. Gökyüzü artık odanızın içinde! Sıra dışı dış mimarisi ile maliyeti oldukça artan proje, tamamen konut alıcılarına ayrıcalıklı bir yaşam sağlamak için incelikle düşünülmüş! 550 ton çelik ve 128.150 m2 cam kullanılan Yalın Evler, Göktürk bölgesinin sıra dışı yapılarından biri olarak gündeme geliyor.


Tamamen cam kaplı dış cephe sizi korkutmasın! Soğuğu, güneşi ve sesi kıran özel malzemeler ile geliştirilen proje, konut alıcılarına güvenli ve konforlu bir yaşam alanı teklif ediyor! Sürgülü sisteme sahip dış cephe tercihinize bağlı olarak ihtiyacınız doğrultusunda ayarlanabiliyor. İç ve dış özellikleri ile tamamen size özel tasarlanan Yalın Evler, gösterişten uzak tamamen standartların değiştiği butik bir yaşam alanı olarak tanımlanabilir!


İstanbul’un Zemini En Sağlam 6 Bölgesinden Biri Göktürk!


Göktürk Yalın Evler, İstanbul’un zemini en sağlam ve jeolojik röntgene göre depreme en dayanıklı olan bölgelerinden biri olan Kemerburgaz Göktürk’te yükseliyor.


İstanbul Avrupa ve Anadolu bölgesinin en değerli yaşam alanlarından biri Kemerburgaz Göktürk! Zemin ve bina ilişkisi olarak değerlendirilen ve bu konuya ilişkin yapılan araştırmalara göre Göktürk, İstanbul’da en dayanıklı bölgeler arasında ilk sıralarda.


Göktürk bölgesinde tam olarak ismi ile uyumlu Yalın Evler ile hem güvenli hem gösterişten uzak sakin ve sıradışı bir hayat yaşamanız mümkün olacak.


3. Köprü ve 3. Havalimanı’na Yakın Lokasyon


Göktürk Yalın Evler projesi sahip olduğu lokasyon ile benzersiz bir yatırıma dönüşecek! İstanbul konut projeleri genellikle sahip olduğu lokasyona bağlı olarak kısa süreli geri dönüş için en ideal yatırım aracı oluyor.


Özellikle 3. Köprü yakınında geliştirilen konut projeleri, ulaşım olanakları ile konforlu bir yaşam alanı yaratırken, planlanan ve hızla geliştirilen mega projeler ile olağanüstü bir yatırım değeri taşıyor.


TEM Otoyolu üzerinden Kemerburgaz’a doğru ilerleyin, Göktürk tabelalarını gördüğünüz andan sonra yalnızca birkaç dakika içinde evinizde olacaksınız!


Ayrıca 3. Havalimanı’na yakın bir bölgede bulunan Yalın Evler, Göktürk bölgesinde tercih edebileceğiniz en konforlu ve kullanışlı yapılardan biri olacak!


Göktürk Yalın Evler Projesinde 350 Şahsi ve 40 Misafir Araç Otoparkı


Göktürk Yalın Evler konut alıcıları için en önemli olanaklardan birini yüksek kapasite ile sunuyor. 350 araç kapasitesinin yanı sıra misafirler için özel olarak ayrılmış misafir otopark alanı ile konut alıcılarına konforlu bir yaşam alanı sunarken misafirler için de ayrıcalıklı hissetmeleri için özel olanaklar sağlıyor.


Yalın Evler bloklarının alt bölümünde bulunan 2 katlı otopark alanı, park sorununuzu tamamen ortadan kaldıracak.


Ayrıca eşyalarınız için bir depoya mı ihtiyacınız var? Blokların alt kısmına her daire için 4m2 depo alanı eklenmiştir. Anlaşıldığı üzere gösterişten uzak, yalın kompakt yapının içerisinde bulunan kullanışlı üniteler yaşamınıza değer katmak için her detaya sahip!


Göktürk Yalın Evler ile Orman Manzaralı 146 Daire!


Göktürk Yalın Evler projesinde yer alan 146 daire anahtar teslim olarak konut alıcılarının beğenisine sunuluyor. Dış cephesi imara kapalı olan projede orman manzarası ile değerlenen dairelerde yine standarttan uzaklaşacağınız olanaklar sunuluyor.


Evinizi satın aldıktan sonra seçtiğiniz renge kadar talepleriniz doğrultusunda geliştirilen daire, hazır bir şekilde teslim edilecek.


Kemerburgaz Göktürk Bölgesinde 5. Proje!


Keleşoğlu İnşaat ve Zilal İnşaat işbirliği ile geliştirilen Göktürk Yalın Evler proje hız kesmeden değer kazanıyor. Proje geliştiricilerinin bölgede geliştirdikleri beşinci yapı olarak dikkat çeken Göktürk Yalın Evleri, konut alıcıları için tüm ayrıntıların dahil edildiği bir yaşam ünitesi! Keleşoğlu İnşaat ve Zilal İnşaat tarafından daha önce geliştirilen bir proje olarak Historia AVM örnek teşkil ediyor. İstanbul’da çok değerli projelere imza atan iki inşaat firmasının birlikte çalışmaktan memnuniyet duydukları ve daha birçok yeniliğe imza atacakları da yaptıkları açıklamalarda dile getirildi.


Toplantı Salonları ve Sosyal Tesisler ile Standartlar Yükseliyor


Göktürk Yalın Evleri sahip olduğu benzersiz özellikleri ile konut alıcılarının dikkatini çekiyor. Sade fakat İstanbul konut projeleri arasında uygun fiyatları ve ödeme koşulları ile dikkat çeken daireler yaşam standartlarınızı yükseltecek neredeyse her detaya sahip. Gözden kaçan tek bir detayın bile olmadığı projede yaşamınızı değerlendirecek benzersiz özellikler bulunuyor.


Yalın Evler projesi 17.916 arsa alanına sahip! 2.500m2 toplam ticari alana sahip projede 13.362m2 peyzaj alanına ayrılmış. Ultramodern olarak adlandırılan dairelerin tapusu hazır ve hemen teslim! Uygun ödeme koşulları ve banka kredisine uygun daire seçenekleri arasından birine sahip olmak için ikinci kez düşünmenize gerek kalmayacak gibi gözüküyor.


Yaşamınızı sıradışı bir atmosferin içerisinde farklı bir boyuta taşıyacak proje, yapısal özelliklerinin yanı sıra lokasyon özellikleri ile durmadan değer kazanıyor. Kira getirisinin sağlayacağı geri dönüşün yanı sıra yaşamak için sıradışı bir proje olarak gündeme geliyor! Yalnızca sermayenize değil yaşamınıza yatırım yapmak için tercih edebileceğiniz bir proje arıyorsanız, Göktürk Yalın Evler ideal bir tercih olarak öne çıkıyor.


Yalnızca yaşayarak tamamına hakim olacağınız bu fonksiyonel ve sıra dışı kompleks içerisinde modüler sistemli dairelerden birini satın alarak standartlardan uzaklaşın!


(Proje Hakkında Detaylı Bilgiye Buradan Ulaşabilirsiniz)BİZE YAZIN

HEMEN ARA

WHATSAPP

İLETİŞİME
GEÇİN
PROJESKOP

Bilgi Formu