Göksu Yalıları ile Hayatı Yeniden Keşfedin!

Göksu Yalıları, Sivas’ın en çok yatırım alan bölgesi üzerinde inşa edildi. Her bütçeye uygun konut fiyatları ile Sivas, Bağdat Caddesi üzerinde yer alan Göksu Yalıları, içinde yer verdiği sosyal imkanlar, merkezi lokasyon ve geniş oturma seçenekleriyle, kusursuz bir yaşam vadediyor!

 

Doğal Yaşamın Tadını Çıkarın!


 

Yeşillerle kaplı, doğal bir yaşam alanı sunan Göksu Yalıları, uzman peyzaj mimarlarıyla birlikte oldukça özenli bir şekilde tasarlandı. Keyifle dolu bir hayatın kapılarını ardına kadar açan, Sivas’ın en gözde konut projesi, içinde yer verdiği son derece geniş, özel tasarlanmış peyzaj alanlarıyla yaşamınıza güzellik getiriyor. Aynı zamanda Sivas’ta bugüne kadar başka bir örneği olmayan biyolojik havuza bünyesinde yer veren proje, içerisinde çeşit çeşit balıkların yetiştiği, harika bir doğal ortamı sizlere sunuyor! 5.600 metrekarelik yeşil alanıyla Göksu Yalıları doğayla içe içe bir yaşamı, sizlerin konforuna sunuyor!

 

Geniş Oturma Seçeneklerine Sahip!


 

Göksu Yalıları, 10.000 metrekarelik geniş bir arazi üzerinde inşa edildi. Bünyesinde 108 konuta ev sahipliği yapan proje, toplamda 14 kattan meydana geliyor. Rahatça yaşam alanlarınızı seçmenize yardımcı olan konut projesi, geniş oturma seçeneklerine de kendi içinde yer veriyor. 4+1 daire tiplerine bünyesinde yer veren konut projesi, 210 metrekarelik, son derece geniş ve kullanışlı bir yaşam alanını, sizlerin konforu için oluşturmuş. Sizlere en uygun yaşam alanlarını, kaliteli bir hayat sürmeniz için bünyesinde barındıran Göksu Yalıları sayesinde lüksü sonuna kadar tadacaksınız!

 

Merkezi Konumuyla Her Yere Ulaşın!


 

Göksu Yalıları, Sivas’ın en hızlı gelişim gösteren bölgesi Bağdat Caddesi ile Üniversite Yolu arasında yer alıyor. Şehrin her noktasına rahat ve kolay bir şekilde ulaşabileceğiniz konumu sayesinde Göksu Yalıları, şehir içi seyahatinizi oldukça konforlu bir hale getiriyor. Aynı zamanda devlet hastanesi, bankalar, okullar, alışveriş merkezleri gibi bütün kamusal alanlara da yürüme mesafesinde yer alan konut projesi, gündelik yaşamınızı çok pratik bir hale getiriyor. Günlük hayatta yapmanız gereken birçok işi, kolay yoldan, uzaklara gitmeden halledebilmenin yolu buradan geçiyor!

 

Herkese Hitap Eden Zengin Sosyal Olanaklar!


 

Göksu Yalıları, her yaştan insanın keyifli ve konforlu zamanlar yaşaması için zengin sosyal donatılara, bünyesinde yer veriyor. Herkesin doyasıya eğlenebileceği, mutlu zamanlar yaşayabileceği sosyal yaşam alanları, Göksu Yalıları’nda özenle tasarlandı. Sivas’ın en iddialı konut projelerinden biri olan Göksu Yalıları, sizlerin konforuna sunduğu sosyal yaşam alanları, günlük yaşamda ihtiyaç duyduğunuz her şeyi karşılayabilecek kadar geniş bir potansiyele sahip. Tamamıyla çocuklara özel tasarlanmış park ve oyun alanlarında çocuklarınız, eğlence dolu bir dünyanın içinde olacak. Gönüllerince oyunlar oynayıp eğlenebilecekleri alanlara sahip projede, çocuklarınız, çok özel bir şekilde büyüyecek. Dilerseniz sizler de çocuklarınızın, oyunlara bu alanlarda eşlik edebilecek ve onların neşesine ortak olabileceksiniz!

Sizlere dört dörtlük bir tatil havası yaratacak yüzme havuzlarında, çok eğleneceksiniz! Aileniz, sevdikleriniz ve dostlarınızla birlikte harika zamanlar yaşayacağınız havuz alanlarında, kendinizi beş yıldızlı bir tatil köyünde hissedeceksiniz! Günlük yaşamın bütün yorgunluğunu üzerinizden atabileceğiniz ve rahatlayabileceğiniz spa kullanım alanlarına da bünyesinde yer veren proje, bütün olumsuz duygulardan arınmanızı sağlayacak! Akşamları keyifli yürüyüşlerinize eşlik edecek, yeşilliklerle dolu bir yürüyüş parkurunda mutlu zamanlar yaşayacaksınız. Lüks ve konfor duygusunu sonuna kadar yaşamanız için bütün proje, en ince detayına kadar üzerinde durularak inşa edildi!

 

Sivas’ın En Değerli Konut Projesi Göksu Yalıları


 

Göksu Yalıları, Sivas’ın en değerli, en hızlı gelişim gösteren bölgesinde yer alıyor. İçinde yer alan lüks sosyal yaşam alanları, zengin konut özellikleri ve büyüleyici doğal ortamıyla her geçen gün değerine, değer katıyor! Yüksek kâr getiren bir proje olan Göksu Yalıları, ideal bir yatırım aracı olarak karşımıza geliyor. Geçen her gün boyunca kendi değerinin çok üzerine çıkan konut projesi, sadece kendi içinde değil, bulunduğu lokasyon ve çevresine de yüksek oranda değer katıyor. Buradan satın alacağınız her alan, oldukça kısa bir süre içinde kendi değerinin çok üzerine çıkıp, kârlı bir yatırım olarak size geri dönüş sağlayacak. Hem doğru bir konuta yatırım yapmanın maddi mutluluğunu yaşayabileceksiniz hem de kusursuz bir projede yaşamanın ayrıcalığını, sonuna kadar tadacaksınız! Göksu Yalıları sizlere maddi ve manevi birçok şey kazandıracak!

 

Sporu, Hayatın Merkezine Koyun!


 

Göksu Yalıları, sunduğu imkan ve olanaklarla yaşamınızın birçok anını keyifle geçirmenizin önünü açıyor. Mevsim şartları ne olursa olsun, sporu hayatınızın merkezine koyabilir, konut projesinin sizlere sunduğu alanlarda dilediğiniz gibi spor yapabilirsiniz. Böylece sağlıklı bir yaşamın avantajlarını yaşarken enerji dolu bir bünyeye sahip olabilirsiniz. Tamamıyla sizlere özel olarak tasarlanan spor ve fitness alanlarında istediğiniz gibi spor yapabilir, ideal formunuza bu alanlarda rahatlıkla kavuşabilirsiniz. Oldukça geniş bir alan üzerine inşa edilen spor merkezi sayesinde sporu, yaşam felsefeniz haline getirebilirsiniz. Birçok sporu deneyimleyebileceğiniz, geniş bir spor alanını sizlere sunan proje sayesinde hayatın en sağlıklı yanlarını keşfedeceksiniz!