Genyap Link Kağıthane Projesinde 24 Ay Sonra Anahtar Teslim!

Genyap Link Kağıthane projesinin inşası hızla devam ediyor! 5000 m2 arsa alanı üzerine inşa edilen projede 24 ay sonra anahtar teslim edilecek. Genyap Link, Kağıthane konut projeleri arasında Genyap farkını hissettiren mimari yapısı ve özellikle kompleks içerisinde bulunan sosyal imkanları ile şimdiden yatırımcıların hedefi oldu. 2020 yılında inşasına başlanan projede teslim tarihi ise Ağustos 2022!


Kağıthane’de yıldız proje olmayı hedefleyen Genyap Link Kağıthane'nin temelleri atıldı ve lansman öncesi satışlar için özel fırsatlar sunuluyor! Bölgede hızla sürdürülen ve kentsel dönüşüm projeleri ile dikkat çeken Genyap Mimarlık, kalitesi ile adından sıkça söz ettiriyor. Türkiye’de önemli projelere imza atan GENYAP, tüm konut projelerinde kaliteyi misyon edinerek, konut alıcılarının hayallerini gerçekleştirebilmeyi ve beklentilerinin üzerinde yapılar inşa etmeyi hedeflediğini sıkça belirtiyor. Ayrıca Genyap Link Kağıthane, bütçenize özel fiyat seçenekleri, uygun konut kredisi imkanı ve ödeme koşulları ile de adından söz ettiriyor!


Genyap Link Kağıthane Projesi Lansman Öncesi Satışları Sürüyor!


Genyap Link Kağıthane projesinin ilk blok inşaatı başladı ve lansman öncesi satışlar hızla devam ediyor. Projenin ilk bloğu olan A blokta ise inşa sürüyor. Projenin tamamlanması ise 2 yıl olarak planlanıyor. Kaba inşaatı ortaya çıkan projede benzersiz fırsatlardan yararlanmak ve yatırımınıza değer katmak için acele etmeniz gerekiyor! İstanbul konut projeleri arasında kentsel dönüşüm faaliyetleri ile değerine değer katan Kağıthane ilçesinde bir konut satın almak ise en avantajlı yatırım seçeneği olarak gösteriliyor.


Genyap Link Kağıthane Nerede Yükseliyor?


Genyap Link Kağıthane, İstanbul’un en merkezi ve yatırım değeri en yüksek kentsel dönüşüm bölgesinde inşa ediliyor. İstanbul konut projeleri arasında hızla değer kazanan Kağıthane’nin en merkezi noktasında yükselen proje, etrafında bulunan sosyal imkanlar ile dikkat çekiyor. Etrafında hastane, okul, kültür merkezi, alışveriş ve eğlence merkezleri, otopark, spor salonu ve park gibi birçok imkan bulunan proje, merkezi lokasyonu ile hız kesmeden değer kazanıyor.


Genyap Link Kağıthane projesi metro ve metrobüs ağlarına yakın bir lokasyonda bulunuyor. 4. Levent, Sanayi ve Seyrantepe’ye metro ile kolayca ulaşım imkanı sunan proje, Perpa ve Okmeydanı’na direk ulaşımı sağlayan metrobüs durağının yakınında yükseliyor. Ayrıca İstanbul’un neredeyse her bölgesine giden otobüs durağı, projenin yakınında yer alıyor. Şişli, Beşiktaş, Eyüp, Beyoğlu ilçeleri ile komşu olan Genyap Link, Haliç’e çok yakın bir noktada bulunuyor. Lokasyon olarak sunulan fırsatlar saymakla bitmiyor, yatırım değeri ise tercih yaparken tereddüt bile etmeyeceğiniz cazibe alanı yaratıyor!


Yatırım Planlayanlar Genyap Link  İçin Geri Sayıma Başladı!


Genyap Link projesinin yükseldiği ve kentsel dönüşüm projeleri ile İstanbul konut projeleri arasında ün kazanan Kağıthane ilçesi, markalı konut projeleri ile sürekli gelişiyor. İstanbul’da gayrimenkul yatırımcılarının hedefi haline gelen Kağıthane bölgesinde konut fiyatları ise artan talep doğrultusunda hızla değer kazanıyor. İstanbul’un en yüksek yatırım değerine sahip olan bölgelerinden biri olan Kağıthane’de ses getiren Genyap Link için ise konut yatırımcıları geri sayıma başladı!


İstanbul’un diğer ilçelerine oranla yüksek kira getirisine sahip olan Kağıthane ilçesinde kentsel dönüşüm yapılarının sayısı hızla artıyor. Peki kira değerlerinin hızla yükselişinin sebebi nedir? Kağıthane ilçesi, İstanbul Avrupa Yakası’nın en merkezi lokasyonu olarak gösteriliyor.


Kağıthane konut projelerinde hem lokasyondan kaynaklı hem de ilçenin hızlı gelişmesine bağlı olarak hızlı konut fiyat değer artışı yaşanıyor. Yatırım geri dönüş süresi ise yaklaşık olarak 19 yıl olarak belirlenen ilçede, hem kira garantisi hem de hızla artan metrekare değerleri yatırımcıların hayallerini süslüyor! Ayrıca sürdürülen kentsel dönüşüm faaliyetlerinin tamamlanmasının ardından, rezidans ve lüks konut projeleri ile düzenli bir yapılaşma amaçlanıyor. Kağıthane ilçesinin bu tabloya göre beklentilerin üzerinde iştah kabartan bir artış ivmesi yakalaması bekleniyor ve bölgede yatırım için en doğru zaman dilimi içerisinde olduğumuz belirtiliyor!


414 Daire ile Dönüşüme Ortak Olma İmkanını Kaçırmayın!


Genyap Link Kağıthane, kentsel dönüşüm faaliyetleri kapsamında sürdürülen konut projesi olarak adından sıkça söz ettiriyor. Dönüşüme ortak olmak için bütçeniz sizi sınırlayacak mı? Genyap Link, Kağıthane konut projeleri arasında uygun fiyatları, ödeme seçenekleri ve banka kredisi imkanı ile vakit kaybetmeden yatırım aracı olarak kullanabileceğiniz bir proje olarak gösteriliyor. 562.000 TL’den başlayan fiyatları ile konut alıcılarına 43-123 m2 aralığında daire imkanları sunan projede lüks dubleks daireler de bulunuyor. Ayrıca proje kapsamında yaşamınıza değer katacak sosyal olanaklar ve otopark gibi daha birçok olanak sunuluyor.


Yaşam standartlarının her geçen gün geliştirildiği Kağıthane’de ses getiren Genyap Link Kağıthane, modern dış tasarımı ile hedef haline geliyor. İncelikle düşünülmüş 1+1 ve 4+1 arasında değişen konut seçenekleri ise hedefinizi gerçekleştirmek için kesin bir yöntem oluyor. Ferah dairelerin özenle planlandığı projede lansman öncesi konut satışları başladı ve 414 lüks daire arasından birine sahip olmanız için siz değerli yatırımcılarını bekliyor!

 

(Proje Hakkında Ayrıntılı Bilgiye Buradan Ulaşabilirsiniz)


BİZE YAZIN

MESSENGER

HEMEN ARA

WHATSAPP

İLETİŞİME
GEÇİN
PROJESKOP

Bilgi Formu