Gayrimenkul Yatırımınız için 2020-2021 Beylikdüzü Konut Projeleri

Beylikdüzü konut projeleri, yerli ve yabancı konut alıcıları tarafından yoğun talep görüyor! İstanbul konut projeleri arasında artan değere sahip Beylikdüzü konut projeleri, bölgede bulunan alışveriş merkezleri, ulaşım olanakları, eğitim ve sosyal yaşam merkezleri ile her bütçeye ve standarda uygun konut alternatifleri sunuyor. 2020 Hazır ve 2021 Teslim tarihi olarak belirlenmiş projeler, konut alıcılarının hayallerini süsleyecek alternatifler geliştirilen bir bölge olarak sürekli dönüşüme sahne oluyor.


Beylikdüzü, sahip olduğu demografik özellikler ve bölgede geliştirilen çevresel olanaklar sebebi ile güçlü yatırım imkanı sunan konut projeleri ile sürekli değer kazanmaktadır.


İstanbul gayrimenkul sektöründe yatırımınızı güçlendirecek alternatifler ile konut alıcılarına sermayesini güçlendirme imkanı sunuluyor. Beylikdüzü konut projeleri arasından yaşamınıza değer katacak seçenekleri öğrenin. Konut seçeneklerini değerlendirmeden önce bölge analizi ve değerlerini inceleyin!


2020 Yılında Hazır Beylikdüzü Konut Projeleri


Beylikdüzü konut projeleri, 2020 yılında yapımı tamamlanan ve tamamlanacak projeler ile yaşamınıza ve yatırımınıza değer katmanın en hızlı ve doğru çözümü olarak gösteriliyor.


İstanbul Beylikdüzü’nde tamamlanan konut projeleri arasında değeri hızla artan ve konut alıcıları için cazibesi her geçen gün artan yaşam alanlarını belirleyin! Dönüşüme ortak olun! Geniş gayrimenkul portföyümüzden ve uzman gayrimenkul danışmanlığımızdan faydalanmak, doğru adımlar atmanız için yol gösterici olacak…


İstanbul’da 2020 yılında tamamlanacak konut projeleri sahip olduğu ve sürekli artan değeri ile sermayenizi güçlendirmenin en kolay yolu! 2020 yılında Beylikdüzü konut projeleri arasından yatırımınızı güçlendirecek seçenekleri belirlemek için hemen iletişim bilgilerinizi gönderin, size ulaşalım! Vakit kaybetmeden henüz tamamlanan ve tamamlanacak olan projeler hakkında bilgi alın!


Hızla değeri artan konut projelerini öğrenerek, sermayenizi güçlendirmeye şimdiden başlayın!


2021 Yılında Tamamlanacak Beylikdüzü Konut Projeleri


Beylikdüzü konut projeleri, 2021 yılında tamamlanacak konut projeleri ile konut alıcıları tarafından cazibe merkezi olarak görülmektedir. Beylikdüzü konut sektöründe uygun fiyatları ve kişiye özel ödeme seçenekleri ile benzersiz teklifler sunuyor. Yatırımınızı güçlendirmek için en doğru araç olabilir.


İstanbul konut projeleri arasında yapımı 2021 yılında tamamlanacak seçenekler, erken ödeme seçenekleri, lansman öncesi cazip teklifleri gibi birçok fırsat ile gündeme geliyor.


Size en uygun Beylikdüzü konut projesini bulamadıysanız belki de henüz tamamlanmamıştır! İstanbul’un en önemli konut geliştiricileri tarafından henüz yapım aşamasında olan ve 2021 yılında tamamlanacak en özel seçenekleri öğrenmek için atmanız gereken tek adım, Projeskop’un uzman gayrimenkul danışmanlarına ulaşmak!


Beylikdüzü’nde Ortalama Konut Fiyatları


Beylikdüzü markalı konut seçenekleri her bütçeye uygun daire seçenekleri ile de konut yatırımcılarının dikkatini çekiyor. Beylikdüzü konut projeleri yaşanan değer artışı ile güçlü adımlar atmanız için sunulan değerli yapılar ile öne çıkıyor.


Beylikdüzü konut satışları doğrultusunda belirlenen trendler hızlı bir dönüşüm yaratmaktadır. Beylikdüzü konut seçenekleri hem fiyatları hem de konut yapılarında yaşanan dönüşüm ile konut alıcılarına yüzlerce seçenek sunmaktadır.


Geri dönüş süresi 14 yıl olarak belirlenen Beylikdüzü konut projeleri, ortalama fiyatları ve her standarda uygun konut tipleri ile standartlarınızı yükseltmek ve sermayenizi güçlendirmek için doğru tercih olabilir.


Beylikdüzü konut projeleri için satış fiyat değişimleri ise yıllık olarak değerlendirildiğinde yaklaşık %58’lik değer artışı yaşamıştır.


Beylikdüzü Bölge Analizi ile Standartlarınıza En Uygun Konutu Belirleyin!Beylikdüzü konut projesi seçenekleri için karar vermeden önce Beylikdüzü bölge analizini yapmak, sermayenizi güçlendirecek adımlar atmanızı sağlayacak!


İstanbul konut yatırımınız için Beylikdüzü en ideal seçenek ise bölge ve nüfus analizi sizler için yol gösterici olacak.


İstanbul’da konut geliştiricilerinin odak noktası haline gelmiş önemli bir bölge olan Beylikdüzü konut piyasası sunulan yüzlerce seçenek ile karar verirken zorlanmanıza sebep olabilir.


İstanbul’da ulaşım sorunu çekmeden yaşamak için beklentilerinizin ötesinde ayrıcalıklara sahip olmak için önemli bir bölgedir. İstanbul Avrupa Yakası’nın en önemli konut projeleri ile değerlenen bölgesi Beylikdüzü aynı zamanda İstanbul’un en düzenli bölgesi olarak gösterilmektedir.Beylikdüzü, İstanbul’un hızla dönüşen bölgelerinden olan Avcılar, Esenyurt, Büyükçekmece’ye komşu olması ile konut alıcıları için hızla cazibe kazanmaktadır.


12km deniz kıyısı ve E-5’e olan yakın lokasyonu ile konut alıcılarının İstanbul’da ulaşım sorununu azaltan Beylikdüzü, bölgede bulunan eğitim kurumları, alışveriş merkezleri hastaneler gibi önemli noktalar ile değerlenmektedir. Ana arterlere olan mesafesinin yanı sıra bölgede bulunan değerli yapılar ile de konut alıcılarının yatırımını güçlendirecek adımlar atmasını destekleyen bir bölgedir.


Beylikdüzü En Merkezi Lokasyonlarında Bulunan Konut Projeleri


Gayrimenkul danışmanlık şirketleri tarafından belirlenmiş olan bazı lokasyonlar Beylikdüzü’nde önemli noktalar olarak belirlenmiştir. Beylikdüzü’nde konut alıcılarının konut projelerini incelerken özellikle tercih ettiği lokasyonlar bulunuyor.


İstanbul’un en merkezi noktalarından biri olmasının yanı sıra konut alıcıları için özel yaşam alanlarının geliştirildiği Beylikdüzü bölgesinde yaşamak için merkezi lokasyonlar artan konut fiyatları ile dikkat çekmektedir. Beylikdüzü’nde merkezi lokasyonlardan alacağınız bir konut ile güçlü konut yatırımı yapma imkanının yanı sıra yaşamınıza değer katacaksınız.


Önemli Eğitim Kurumlarına Yakın Beylikdüzü Konut Projeleri 


Konut yatırımı yaparken dikkat edeceğiniz en önemli kriterlerden bir diğeri ise eğitim kurumlarına olan mesafesidir. Konut satın alırken öncelikleriniz arasında yer alan tüm özellikleri incelemeniz gerekiyor.


Özellikle konut projelerine değer katan özellikler arasında eğitim merkezlerine olan mesafesi gelmektedir. İstanbul’un en değerli eğitim kurumlarının bulunduğu Beylikdüzü, yaşam standartlarınızı yükseltmek için tüm detayların harmanlandığı mini bir şehir olarak nitelendirilebilir.


Beylikdüzü konut alternatifleri için standartlarınıza ve bütçenize uygun seçenekler arasından tercih yapmadan önce, konut projelerine değer katan özellikleri bilmeniz ve Beylikdüzü’nde önemli merkezi noktaları belirlemeniz gerekmektedir. Bu aşamada ise sizlere gayrimenkul danışmanlık hizmetimiz ile bölge hakkında bilmek istediğiniz tüm verileri bir arada sunarak İstanbul konut yatırımınızı güçlendirmeniz için tüm ayrıntıları bir arada sunacağız.


Beylikdüzü Nüfus Analizi


Beylikdüzü konut projeleri arasından tercihlerinizi belirlemeden önce nüfus analizi yaparak standartlarınıza uygunluğu hakkında verileri değerlendirebilirsiniz. Nüfusun yaş aralığı, eğitim durumu, medeni durumu ve Beylikdüzü bölgesinde yatırım yapmadan önce bilmeniz gereken tüm ayrıntılar yatırımınız için ipucu olacak!


İstanbul’un en değerli bölgelerinden biri olan Beylikdüzü’nde nüfus 352.412 olarak belirlenmiş ve ortalama yıllık nüfus artışı ise %6,3 olarak belirlenmiştir.


Ortalama olarak nüfusun medeni durumu ise %64 evli, %25 bekardır. Yaşam standartlarınıza uygunluğunu belirlemeden önce bu veriler harita niteliği taşıyacak!


Beylikdüzü Konut Projeleri için  Yatırım Yapmaya Karar Verdiyseniz, Göz Atmalısınız!


Beylikdüzü konut projeleri, yatırım yaparken doğru adımlar atmanız için önemli bölgeler ile hızla değer artışının yaşandığı önemli bir yaşam alanıdır. İstanbul’da yaşamak için özel alanlarla değerlenen Beylikdüzü, yaşamına değer katmak isteyen yatırımcılar için çok özel satılık konut seçeneklerini bir arada sunuyor.


Beylikdüzü konut projeleri sunulan olanaklar ve konut projelerinin sahip olduğu kriterler ile İstanbul'da ayrıcalıkların yanı sıra konforlu yaşam alanı sağlıyor. İstanbul konut projeleri arasında yatırımcılar için sayısız seçenek sunan Beylikdüzü konut projeleri teslim tarihi ve bulunduğu lokasyona göre değişen fiyatları ile güçlü yatırım fırsatı sunuyor. İstanbul konut projeleri arasında yatırım değeri yüksek alternatifleri bir arada sunan Beylikdüzü konut seçenekleri sürekli artan değeri ile güçlü adımlar atmanızı sağlayacak.


Yakuplu, Sahil, Marmara, Cumhuriyet, Barış en değerli bölgeler olarak belirlenmiştir. 2020 yıllık ortalama değerler incelendiğinde en fazla değer kazanan bölgeler hızlı yatırım geri dönüşü sağlamanız için avantaj sağlayacak.


Beylikdüzü konut projeleri için yatırım planlarınızı belirlemeden önce geri dönüş süresi ve en çok tercih edilen bölgeleri mutlaka öğrenin!


Beylikdüzü’nde ortalama geri dönüş süresi 19 yıl olarak belirlenmiştir.
Geri dönüş süresi ile İstanbul’un en değerli ilçesi olan Beylikdüzü’nde en hızlı kazandıran bölgeler ise Yakuplu, Büyükşehir, Cumhuriyet, Beylikdüzüosb  mahalleleridir. 


Beylikdüzü’nde en hızlı kazandıran mahalleler arasında doğru seçenekleri belirlemek için uzman gayrimenkul danışmanlık hizmetimizden ve geniş gayrimenkul portföyümüzden yararlanabilirsiniz. Gayrimenkul sektöründe sahip olduğumuz uzun yıllardır devam eden tecrübemiz ile sektörel gelişimlerin öncüsü adımlar atmanız için aklınıza gelen tüm bilgileri bir arada sunuyoruz. 


Eylül 2020 itibari ile konut fiyatlarında artış gözlenmiştir. Konut fiyatlarında gerçekleşen değer artışı ile yatırımınız için güçlü adımlar atma imkanı elde edebilirsiniz. Ortalama değerleri inceleyerek, yatırımınıza yön vermeye vakit kaybetmeden başlayın.


Sizin İçin Seçtiğimiz 5 Beylikdüzü Konut Projesi:


Beylikdüzü konut projeleri arasından sizler için seçtiğimiz 5 yapı farklı bütçe ve yaşam standardına uygun alternatifleri içermektedir. Projeler hakkında detaylı bilgi almak için alanında uzman gayrimenkul danışmanlarımıza form bırakın, en kısa sürede sizlerle iletişime geçelim…Eylül 2020 itibari ile konut fiyatlarında artış gözlenmiştir. Konut fiyatlarında gerçekleşen değer artışı ile yatırımınız için güçlü adımlar atma imkanı elde edebilir ve ortalama değerleri inceleyerek, yatırımınıza yön verebilirsiniz.


Beylikdüzü'nde uygun fiyatlı 100metrekare genişliğinde 2+1 standart bir daire bulabileceğiniz gibi deniz manzaralı villalar, geniş ve ferah teraslı daireler, bahçeli lüks konutlar arasında tercih yaparken uzman danışmanlık hizmetimizden faydalanmanızı tavsiye ediyoruz...


Sunpark Evleri
Alya Onist
AKS Fokus
Alya Marin
Demir Country

 

Farklı Konut Tipleri ile Her Talebe Uygun Konut Seçeneği Sunan Demir Country!


Beylikdüzü konut projeleri arasında Demir Country, farklı bütçe seçenekleri ve standarda uygun seçenekler ile yaşamınıza ve yatırımınıza değer katacak alternatifler sunuyor.


İstanbul’da konut alıcıları için değerli yaşam alanları geliştiren Demir İnşaat tarafından geliştirilen Demir Country, 50’den fazla daire seçeneği ile konut sektöründe her talebe uygun konut tipleri ile yoğun talep görüyor.


(Proje Hakkında Detaylı Bilgiye Buradan Ulaşabilirsiniz)


Sunpark Evleri ile Deniz Manzaralı 96 Konut Seçeneği 


Beylikdüzü konut projeleri arasında deniz manzaralı 96 konut seçeneği sunan Sunpark Evleri, sermayenizi güçlendirmek için doğru yatırım aracı olabilir!


10 adet Ticari ünitesi ile değerlenen Sunpark Evleri, Beylikdüzü'nde deniz manzaralı konut seçeneği arayan konut alıcıları için öne çıkan projelerden biri oluyor!


(Proje Hakkında Detaylı Bilgiye Buradan Ulaşabilirsiniz)


Uygun Ödeme Koşulları ile Alya Onist!


Beylikdüzü'nde geliştirilen konut projeleri arasından tercih yaparken uygun ödeme koşulları ve banka kredisine uygunluğu ile dikkat çeken ve 106 konut seçeneği sunan Alya Onist projesini mutlaka incelemesiniz. 


Alya projeleri arasında yatay mimarisi ve sunduğu olanakları ile öne çıkan Alya Onist, Beylikdüzü'nde deniz manzaralı konut arayan konut alıcıları için en ideal seçeneklerden biri!


(Proje Hakkında Detaylı Bilgiye Buradan Ulaşabilirsiniz)

 

Aks Focus Evlerinde Fan Coil Sistemi ile Tanışın!


Beylikdüzü konut projeleri arasında dönüşüm başlatan AKS Focus, 5 bloktan oluşuyor. 8 dükkan ve sahip olduğu olanaklar ile İstanbul konut projeleri arasında dönüşüm yaratan projelerden biri. Nasıl mı? Türkiye'de bir ilk olan Fan Coil teknolojisinin kullanıldığı konutlarda doğalgaz gibi bir sistem kullanmadan ısıtma sağlayacaksınız.


Akıllı ev sistemleri ile değerine değer katan Aks Focus projesi, Beylikdüzü konut projeleri arasında yoğun talep gören projelerden biri! Vakit kaybetmeden ve konut seçenekleri tükenmeden bu projeyi incelemelisiniz.


(Proje Hakkında Detaylı Bilgiye Buradan Ulaşabilirsiniz)


Alya Marin Projesi ile Deniz Manzarasını Evinize Taşıyın!


Beylikdüzü konut projeleri arasında öne çıkan Alya projeleri arasından Alya Marin, deniz manzarasının yanı sıra sahip olduğu yeşil alanları ile öne çıkıyor.


Modern mimarisinin yanı sıra sahip olduğu olanaklar ile değerlenen Alya Marin, Beylikdüzü'nde bütçenize özel ödeme seçenekleri ile konforlu yaşam alanı sunuyor. Alya projeleri ve Beylikdüzü konut projeleri hakkında ayrıntılı bilgi almak için uzman gayrimenkul danışmanlarımızla iletişime geçin! Standartlarınızı yükseltecek konutu vakit kaybetmeden seçmenin avantajlarını yaşamınıza adapte edin.


(Proje Hakkında Detaylı Bilgiye Buradan Ulaşabilirsiniz)


BİZE YAZIN

MESSENGER

HEMEN ARA

WHATSAPP

İLETİŞİME
GEÇİN
PROJESKOP

Bilgi Formu