Foça Terrace Evleri ile İzmir’i Keşfe Çıkın!

Foça Terrace Evleri, İzmir konut projeleri arasında yerini aldı! Satılık daire fiyatları ile ilgi gören yapı, şehrin en özel bölgesinde hayata geçirildi! Lüks tasarımı ile ön plana çıkan konut projesi, İzmir’e yeni bir değer kazandırıyor!

 

Foça Terrace Evleri ile Konforu Deneyimleyin!


 

Foça Terrace Evleri, estetik tasarımı ve geniş oturma alanları ile her alanında prestijli ve konforlu bir konut yaşamı vadediyor. İzmir’in en nezih, en özel yerleşim yerlerinden biri olan Foça’da yükselen proje, 35 adet konut villasından meydana geliyor.

15.000 metrekarelik bir arazinin üzerinde yaşama geçirilen konut projesi, ferah ve konforlu bir konut deneyimini sizler için tasarlıyor! Son derece modern bir tasarıma sahip olan konut projesi, dört mevsim boyunca, yaşamdan keyif almanızı sağlıyor.

İzmir’in en özel bölgesinde, doğal bir ortamın tam ortasında, kusursuz bir konut deneyimi sizler için şekil alıyor! Kusursuz bir işçilik ile yapımı tamamlanan villa seçenekleri, lüks ve kaliteli bir yaşamın kapılarını sonuna kadar açıyor. Foça’nın en kıymetli yerinde hayata geçirilen konut projesi, hayatınızın her anında özel hissetmenizi sağlıyor!

 

Ferah Bir Yaşam Foça Terrace Evleri ile Şekilleniyor!


 

İzmir konut projeleri arasında satılık daire fiyatları ile ön plana çıkan yapı, ferah ve kullanışlı daire alanlarına bünyesinde yer veriyor. Farklı metrekare ölçülerine göre değişiklik gösteren konut alanları, ideal oturma alanlarınızı rahatlıkla kurgulamanıza olanak sağlıyor. Birinci sınıf işçilik ile tasarlanmış daireler, eşsiz bir yaşamın öncülüğünü yapıyor.

Her metrekaresinde prestiji ve kaliteyi hissedeceğiniz konut projesinde, keyif dolu bir ev hayatı sizleri bekliyor! 15.000 metrekarelik, büyük bir arazi üzerinde hayata geçirilen konut projesi, iki farklı oturma konsepti ile rahat bir yaşam sunuyor.

İzmir konut projeleri arasında bir yıldız gibi parlayan Foça Terrace Evleri, rahat ve kullanışlı oturma alanları ile konfor dolu bir yaşam sunuyor. 4+1 dubleks ve 5+2 tripleks daire seçeneklerini bünyesinde ağırlayan konut projesi, 175 metrekare ile 285 metrekare arasında bir yaşam alanı sunuyor.

 

Şehrin En Değerli Bölgesinde Olacaksınız! İzmir’in en değerli bölgelerinden Foça’da yaşama geçirilen konut projesi, şehrin tam kalbinde, kusursuz bir yaşam vadediyor! Eşsiz bir konumu sahip olan konut projesi, mükemmel bir konut deneyimini sizler için tasarlıyor! Şehrin en kıymetli bölgesinde, eşi benzeri olmayan bir yaşam sizleri bekliyor!

Hem İzmir’in kalabalığından çok uzakta, sakin bir yaşam sürüyor hem de metropol ayrıcalıklara sahip olabiliyorsunuz! İzmir’in bağlantı yollarına da komşu olan konut projesi, şehir içi seyahatlerinizi son derece rahat ve konforlu bir hale getiriyor!

 

Foça Terrace Evleri ile Tatilin Keyfine Varın!


 

Dünyanın en ünlü tatil şehri olan İzmir; Foça Terrace Evleri projesiyle daha da değer kazanıyor! Dünyanın her yerinden çeşit çeşit insanın; dinlenmek, tatil yapmak ve turistik gezilere çıkmak için geldiği bir yer olan İzmir; birçok ayrıcalığı sizlere özel olarak konutunuzda yaşatacak!

Foça Terrace Evleri projesi, tatilin tam merkezi olan Foça’da tüm avantajları sizler için derliyor. Tertemiz kumsalları, masmavi suları ve eğlence merkezleri ile eşsiz bir konumda bulunan konut projesi, sizler için kusursuz bir konut deneyimi hazırlıyor!

Şehrin, tertemiz ve etkileyici sahillerine yürüyerek ulaşım sağlayabilecek ve masmavi denizin tadını, doyasıya çıkarabileceksiniz. İzmir ve Foça bölgesinin de doğal ortamını sonuna kadar hissedecek, şehrin en özel konut projesinde, benzersizliğin hissini yaşayacaksınız!

 

Alışveriş Alanları Hemen Yanı Başınızda Olacak!


 

İzmir konut projeleri arasında net bir şekilde farkını ortaya koyan Foça Terrace Evleri, hayatı en verimli şekilde yaşamınıza olanak sağlıyor. Şehrin en değerli yapısı olarak karşımıza gelen konut projesi, çevresinde birçok alışveriş alanına yer veriyor! Böylece gündelik yaşamdaki ihtiyaçları rahatça karşılayabiliyorsunuz.

Evinizde uzaklara gitmeden, bütün alışveriş ihtiyaçlarınızı giderebilecek ve keyif dolu alışverişlerin tadını çıkarabileceksiniz. İzmir’in en kaliteli restoranlarına dakikalar içinde erişebilecek, en tarz kafelerde dostlarınız ve ailenizle birlikte keyifli vakitler geçirebileceksiniz. Şehrin en değerli konut projesinde, kusursuz bir hayatın tam merkezinde olacaksınız!