Excellence Koşuyolu Ağustos 2021’de Teslim!

Excellence Koşuyolu, İstanbul Asya yakasında nezih ve yüksek yaşam standartları sunmak için geri sayıma başladı! Sur Yapı tarafından geliştirilen proje, İstanbul’un kentsel dönüşüm faaliyetleri ile değerlenen ve en merkezi lokasyonu olan Kadıköy ilçesinde hayata geçiriliyor. 184 daire bulunan proje, gözalıcı manzarası ile konut alıcılarının beğenisini topluyor. 2021 Ağustos ayında teslim edilmesi planlanan proje, konut alıcıları tarafından şimdiden dikkat çekiyor.


Modern silueti ve merkezi konumu ile Asya yakasının yaşam merkezi olan Kadıköy’de bir ev sahibi olmak için Excellence Koşuyolu en özel seçeneklerden biri olacak gibi duruyor! İstanbul’un yatırım getirisi en yüksek ilçesinde yaşamanın keyfini bir hayat boyu devam ettirmek için elinizi çabuk tutmanız gerekiyor. Satışları süren Excellence Koşuyolu, bütçenize özel ödeme seçenekleri, uygun fiyatlı daire alternatifleri ve tüm bunların yanı sıra banka kredisine uygun imkanları ile konut alıcıları için fırsat proje olarak şimdiden Kadıköy’de markalaşıyor!


700 Milyon TL Yatırım Değeri ile Yaşamınıza Değer Katacak Proje 2021’de Teslim!


Excellence Koşuyolu, Kadıköy'de 700 Milyon TL yatırım değeri ile yıldız gibi parlamaya geri sayıyor! 25.000m2 arsa alanı üzerine inşa edilen proje, her bütçeye, yaşam standardına ve talebe uygun daire tipleri ile de dikkat çekiyor. 4+1 dubleks üniteler lüks yaşamın kapılarını aralarken, 2+1 ve 1+1 daire seçenekleri ile uygun fiyatlı lüks daire satın almak isteyen konut alıcıları için hedef haline geliyor.


Sunulan sosyal olanaklar ve imkanlar ile değerlenen Excellence Koşuyolu, şehrin merkezinde konforlu bir yaşam sunuyor. Proje içerisinde yer alan sosyal donatılar hem yaşam hem yatırım değerini yükseltmek için özel teklifler sunuyor. Excellence Koşuyolu lounge, mağaza, cafe ve spor salonundan çocuk oyun alanlarına kadar birçok detay ile yaşamınıza değer katmayı amaçlıyor. 


İstanbul konut projeleri arasında yalnızca sermayenizi güçlendirmek değil yaşamınıza yatırım yapmak için sunduğu fırsatlar ile yeni bir yıldız doğuyor! Sur Yapı tarafından inşa edilen Excellence Koşuyolu'nda satışlar hızla sürerken, konut alıcılarının akıllarında ise proje hakkında detaylar ile ilgili sorular oluşuyor. 


Excellence Koşuyolu Tam Olarak Nerede?


Excellence Koşuyolu, İstanbul Anadolu Yakası’nda denizin tüm ışıltısını evinize taşıyan mimari yapısı ile adından söz ettirmektedir. Adalar ve Tarihi Yarımada manzarasını tüm evinize getirmek için Sur Yapı tarafından geliştirilen projenin teslimi için geri sayım ise hızla devam ediyor. Ayrıca Kız Kulesi ve 15 Temmuz Şehitler Köprüsü manzarasına sahip olan proje, İstanbul konut sektöründe hızla değer kazanmaktadır. İstanbul’un en merkezi lokasyonlarına yakın olmanın yanı sıra en önemli bağlantı yollarına ve köprülerine yakın olmanın avantajlarını tüm hayatınıza entegre etme imkanı sunmaktadır. Excellence Koşuyolu, merkezi lokasyonu sayesinde hem ulaşım araçlarına hem de kamu ve resmi kurumlara yakın olmanın avantajlarını yaşamınıza dahil etmeyi amaçlamaktadır.


Excellence Koşuyolu;

  • Yenikapı İDO, Harem-Sirkeci Feribotu,
  • Fatih Sultan Mehmet Köprüsü,
  • 15 Temmuz Şehitler Köprüsü,
  • Avrasya Tüneli gibi ulaşım yollarına yakın lokasyonu ile dikkat çekmektedir.


Excellence Koşuyolu Ticari Faaliyetlerin Merkezinde Lüks Yaşamın Yeni Adresi!


Excellence Koşuyolu her bütçeye uygun konut seçenekleri ile her kesimden konut alıcısı için hedef haline geliyor. İstanbul’un her bütçeye hitap eden konut projelerini bir araya getiren ilçesi Kadıköy, neden sürekli artan yatırım değerine sahiptir? Bu soru bölgede konut almadan önce düşünülmesi gereken ilk sorulardan biridir. Cevap ise basit! İstanbul’un Asya ve Avrupa kıtalarını birbirine bağlayan merkezi bir lokasyona sahiptir. Yüksek katlı konut projeleri, lüks villa projeleri, Boğaz manzaralı sahil evlerinin yanı sıra sosyal faaliyet imkanları ile İstanbul’un en değerli bölgesidir. Kadıköy’de en karlı yatırım aracı gayrimenkul olmakla beraber Türkiye’de var olan sektörel gelişimin öncüsüdür.


Ataşehir, Fenerbahçe, Caddebostan gibi semtler lüks yaşamın her bütçeye uygun formunu sunmaktadır. Son dönemlerde yaşanan sosyal ve kentsel dönüşüm, bölgede ticari faaliyetleri artırmıştır. Alışveriş merkezleri, pazar alanları, sanat merkezleri, galeriler, opera binası veya eğitim merkezleri gibi özel alanlar yaşam ihtiyaçlarınızı konfor alanınıza taşımaktadır. Kadıköy konut projeleri, Türkiye emlak sektöründe büyük paya sahiptir ve değeri her geçen gün artmaktadır. Kira getirisinin yanı sıra yaşamak için en avantajlı bölgelerden biridir. Ulaşım araçları, feribot rıhtımı gibi alanlara olan yakınlığı ile ve alternatiflerin çok fazla olması sebebiyle de tercih unsuru olmaktadır. Arz arttıkça konut projeleri ve bölgede yükselen iş merkezlerinin değeri artmaktadır. Bu dönüşümlü değer artışı ile yatırımınızın değerini her gün kazanca dönüştürebilirsiniz.


Kadıköy Nüfus Analizi: GENEL DEĞERLENDİRME


Excellence Koşuyolu projesinden bir konut satın almadan önce standartlarınıza uygunluğunu daha iyi belirlemek için nüfus analizi yapmak doğru olacaktır. Kadıköy konut projeleri incelenirken mutlaka Kadıköy hakkında nüfus analizi yapılmalı ve belediyecilik anlayışı bilinmelidir. Çünkü yaşamınızı sürdüreceğiniz veya ticari faaliyetlerinizi gerçekleştireceğiniz bölgenin mevcut durumu bu veriler ile anlaşılacaktır.


Kadıköy Belediyesi’nin nüfusu TÜİK verilerine göre 451,453’tür. Yüzölçümü, 25,09 km’dir. Ortalama hane halkı büyüklüğü 2,5 kişiden oluşmaktadır. İlçede bulunan halkın yaş ortalaması 42,3’tür. Ortalama eğitim süresi 10,9 yıldır nüfusun %45’i üniversite mezunudur. Kadıköy belediyecilik anlayışı incelendiğinde; iyi yönetişimin ilkeleri doğrultusunda temsiliyet, katılım, adillik, şeffaflık, hesap verilebilirlik gibi uygulamaların sürekli gelişerek ilerlediği gözlemlenmektedir. Bu özellikler ise Kadıköy’ün gelişiminin yükselen bir çizgide hızla ilerlemesi anlamına gelmektedir. Kadıköy konut projeleri İstanbul emlak sektöründe dikkat çekerken, temiz ve düzenli sokakları da görenlerin ilgisini üzerine çekmektedir.


Neden Excellence Koşuyolu?


Excellence Koşuyolu projesi ile konut alıcılarının rotasını kendine çeviren Kadıköy, İstanbul’un en hızlı gelişen ilçelerinden biri olarak öne çıkıyor. Yeni yükselen markalı konut projeleri dışında kentsel dönüşüm faaliyetleri ile büyük bir gelişim yoluna girmiştir. Ayrıca Türkiye’de emlak piyasasına yön vermektedir. Her yıl yüzlerce yerli ve yabancı konut alıcısı, bu bölgede yatırım amaçlı konut satın almaktadır. Her geçen gün değeri artan bölgede en yeni konut projelerinden biri olan Excellence Koşuyolu ise uygun konut fiyatları ve uygun ödeme koşulları ile her kesimden konut alıcısının hayallerini süslemektedir. 


Kentsel dönüşümün yanı sıra Kadıköy’de sosyal dönüşüm de sürekli devam etmektedir. Kadıköy’de toplumsal ve sosyal faaliyetler, yerel yönetimin güçlü olması sebebi ile sürekli gelişmektedir. Kadıköy, Avrupa ve Asya kıtasını birbirine bağlayan en önemli ve stratejik noktada bulunmaktadır. Excellence Koşuyolu ve daha birçok Kadıköy markalı konut projesi ile dönüşüme ortak olmak yaşamınızı bütünüyle değiştirecektir. Ağustos 2021'de anahtar teslimi yapılacak olan Excellence Koşuyolu'ndan bir konut satın almak için vakit kaybetmeden buradan form gönderebilir ve erken ödeme seçeneklerini değerlendirirken yatırımınızı güçlendirebilirsiniz. 


(Proje Hakkında Detaylı Bilgiye Buradan Ulaşabilirsiniz)BİZE YAZIN

MESSENGER

HEMEN ARA

WHATSAPP

İLETİŞİME
GEÇİN
PROJESKOP

Bilgi Formu