Etkileyici Orman Manzarasıyla Biaport Özlüce

Biaport Özlüce konut projesi, büyüleyici orman manzarası ile şehrin kalbinde yükseliyor! Daire fiyatları ile Bursa konut projeleri arasında fark yaratan Biaport Özlüce, şehrin en merkezi bölgesinde hayata geçirildi!

 

Bursa’nın En Donanımlı Projesi


 

Toplamda 20 kattan meydana gelen Biaport Özlüce, şehrin en donanımlı ve en gelişmiş konut projesi olarak karşımıza geliyor. Modern tasarımı ve yüksek standartlı yaşam alanlarıyla, hayal ettiğiniz yaşamı şekillendiren yapı, her bütçeye uygun daire fiyatları ile şehrin kalbinde yükseliyor! İleri teknoloji konut özellikleri, akıllı ev sistemleri ve sosyal yaşam alanları ile ideal bir konut yaşamı sunan proje, hemen teslim edilmek üzere satışlarına devam ediyor! Her bütçeye uygun daire fiyatlarının yanı sıra kolayca ödeyebileceğiniz, taksitlendirme seçeneklerini de sizler için sunan konut projesi, Bursa’da harika bir evin sahibi olmanızı sağlıyor. Son derece rahat bir şekilde ev sahibi olabileceğiniz proje, şehrin en prestijli yaşamı sunmak için Özlüce’de sizler için yükseliyor!

 

Atatürk Kent Ormanı Yanı Başınızda!


 

Etkileyici bir doğa ortamını, yaşam alanlarınıza taşıyan Biaport Özlüce konut projesi, benzersiz bir doğal yaşam deneyimi sunuyor! Sadece 10 dakikalık bir mesafede yer alan Atatürk Kent Ormanı, hayatınız için ferah bir nefes olurken eviniz için de kusursuz bir manzara yaratıyor. Bursa’nın doğası ile tamamen uyumlu olan konut projesi, şehrin en büyük ormanını yaşam alanlarınıza taşıyor. Tertemiz doğa kokusunu evinizin içinde hissedecek, pencerenizden içeri giren kuş sesleriyle, huzur dolu sabahlara uyanacaksınız.

 

Dairelerinizde Ferah Bir Nefes Alın!


 

Şehrin en prestijli konut projesi Biaport Özlüce, geniş ve ferah yaşam alanlarıyla sizlere konfor duygusunu sonuna kadar hissettirecek. Son derece kullanışlı dairelere bünyesinde yer veren konut projesi, metrekare ölçülerine göre farklılıklar gösteren konut daireleriyle seçim yapmanızı bir hayli kolay hale getiriyor. İdeal yaşam alanlarınızı kolaylıkla oluşturabileceğiniz konut projesinde, daire seçimi yaparken hiçbir zorluk yaşamayacaksınız. İhtiyaçlarınıza en uygun daire seçeneğini en kolay şekilde seçebileceksiniz.

 

Konforlu Ulaşımı Deneyimleyin!


 

Bursa’nın en hızlı gelişim gösteren bölgesinde hayata geçirilen Biaport Özlüce konut projesi, şehir içi ulaşım konusunda birçok ayrıcalığı sizler için sunuyor. Metroya yalnızca birkaç dakikalık mesafede bulunan konut projesi, diğer toplu ulaşım araçlarına da yürüme mesafesinde yer alıyor. Aynı zamanda Bursa’nın en işlek caddesi olan Ankara Yolu Caddesi’ne komşu olan Biaport Özlüce konut projesi, şehir içi ulaşımlarınızın tümünü konforlu bir hale getiriyor. Şehrin en prestijli konut projesinde, yaşamınızın her anı keyifli ve kaliteli geçiyor.

 

Hayatın Yorgunluğundan Arının!


 

Beş yıldızlı otel konforunu, yaşam alanlarınızda size yaşatacak olan Biaport Özlüce konut projesi, bünyesinde yer verdiği spa kullanım alanlarıyla, hayatın bütün yorgunluğunu geride bırakmanızı sağlıyor. Özel olarak tasarlanmış saunalarda günün bütün stresinden arınacak, yaşamın olumsuz duygularından kurtulacaksınız. Geleneksel mimarisiyle, modern bir kullanım sunan Türk hamamları, yaşamınıza keyif ve konforu getirecek. Sıcacık suların, vücudunuzda bıraktığı sakinlikle, gününüzü son derece huzurlu bir şekilde tamamlayacaksınız. Yaşamanızın her anına güzel bir şekilde dokunan konut projesi Biaport Özlüce, şehrin en önemli bölgesinde, uygun fiyatları ile sizleri bekliyor!

 

Çocuklar İçin Oyun Alanları


 

Biaport Özlüce konut projesi, kapalı ve açık olmak üzere iki adet park ve oyun alanına bünyesinde yer veriyor. Tamamıyla çocuklara özel olarak tasarlanmış park ve oyun alanlarında çocuklarınız, eğlence dolu bir dünyanın içinde yer alacak. Tümüyle güvenli alanlardan meydana gelen açık parklarda neşeli oyunlar oynayacak ve günleri eğlence dolu geçecek. Projenin içinde yer alan kapalı oyun alanlarında da dört mevsim boyunca oyunların keyiflerini sürebilecekler. Çok özel bir şekilde yetişecek olan çocuklarınız, yeni oyun arkadaşlarıyla tanışacak ve özgüvenlerini bu alanlarda oluşturabilecekler. Hayattaki en önemli varlığımız olan çocuklarımız, şehrin en kaliteli konut projesinde, çok özel bir şekilde büyüyecekler!

 

Her İhtiyacınızı Rahatça Karşılayın!


 

Şehrin en canlı bölgesinde hayata geçirilen konut projesi Biaport Özlüce, bütün ihtiyaçlarınıza cevap sağlayan, Bursa’nın en önemli lokasyonunda yer alıyor. Şehrin en kapsamlı alışveriş merkezlerine yürüyerek dakikalar içinde ulaşmanızı sağlayan proje, gündelik yaşamda ihtiyaç duyduğunuz her şeye kolay yoldan ulaşmanızın önünü açıyor. Aynı zamanda süpermarket zincirleri, manav, fırın gibi önemli alanlara da yakın olan proje, gündelik alışverişlerinizi en konforlu şekilde yapmanızı sağlıyor. Şehrin en hızlı gelişen bölgesinde kaliteli ve huzurlu bir yaşam sunan proje, Bursa’nın en iddialı konut projesi olarak sizlerin karşısına çıkıyor. Uygun daire fiyatları ve kolay ödeme seçenekleriyle ev sahibi olmanızı kolaylaştıran konut projesi, şehrin en gözde bölgesi Özlüce’de sizleri bekliyor!


BİZE YAZIN

MESSENGER

HEMEN ARA

WHATSAPP

İLETİŞİME
GEÇİN
PROJESKOP

Bilgi Formu