Etkileyici Körfez Manzarasıyla Goldiva Familya

Goldiva Familya projesi, muhteşem bir körfez manzarasını yaşam alanlarınıza taşıyor. Daire fiyatları ile İzmir konut projeleri arasında farkını ortaya koyan yapı, sunduğu ayrıcalıklarla da kusursuz bir konut yaşamı vadediyor. Şehrin en merkezi bölgelerinden biri olan Bornova’da hayata geçirilen konut projesi, her bütçe için uygun fiyatlarıyla sizleri bekliyor!

 

Denize Karşı, Kusursuz Bir Yaşam!


 

Goldiva Familya proje, İzmir’in kalbinde, denize nazır, kusursuz bir konut yaşamı vadediyor! Şehrin en önemli bölgelerinden biri olan Bornova’da yükselen proje, benzersiz bir deniz manzarası sunuyor. İzmir’in kuzeyinden esen serin rüzgarlar ve tertemiz deniz kokusunu içine çekebileceğiniz, eşi benzeri olmayan bir atmosfer… Goldiva Familya ile sizler için şekilleniyor. Şehrin en kusursuz konut projesi Goldiva Familya, benzersiz bir konut deneyimini sizlere sunuyor, yaşamın en keyifli anları bu projede, sizleri bekliyor!

 

Goldiva Familya ile Doğayı Keşfedin!


 

İzmir’in çiçekleri dağlarından, ferah bir nefes alabileceğiniz konut bahçelerine… Goldiva Familya projesi, uzman mimarlar tarafından özenle tasarlanan peyzaj alanlarına ev sahipliği yapıyor. Yüzlerce farklı bitki çeşidine sahip peyzaj alanlarında, doğanın her halini keşfedeceksiniz. Keyifli akşam yürüyüşlerinize eşlik edecek peyzaj alanlarında, sevdikleriniz, aileniz ve dostlarınızla birlikte hoş sohbetler edebilir, özel olarak tasarlanmış kameriyelerde huzurlu zamanlar geçirebilirsiniz. İzmir’in en kaliteli konut projesinde, kusursuz bir yaşam sizleri bekliyor!

 

Şehrin Merkezinde Olacaksınız!


 

İzmir’in en merkezi bölgelerinden biri olan Bornova’da hayata geçirilen Goldiva Familya, şehir içindeki tüm seyahatlerinizi pratik ve konforlu bir hale getiriyor. İzban, metro ve diğer bütün toplu ulaşım araçlarına yürüyerek dakikalar içinde ulaşım sağlayabiliyorsunuz. Böylece son derece konforlu ve pratik bir yolculuk yapabiliyorsunuz. Şehrin en kaliteli konut projesinde, yaşamınızın her anında kaliteyi ve mutluluğu sonuna kadar hissedeceksiniz. Şehir içi ulaşımlarınızı konforlu bir hale getiren Goldiva Familya, rahat ve keyifli bir yolculuk için tüm ayrıcalıklıkları sizlere sunuyor.

 

Rahat Bir Yaşam Tarzını Keşfedin!


 

Toplamda 70.000 metrekarelik geniş bir arazi üzerinde hayata geçirilen, İzmir’in en büyük konut projelerinden biri olan Goldiva Familya, ferah ve rahat bir yaşamın kapılarını ardına kadar açıyor. Geniş metrekare ölçüleriyle, huzurlu ve keyifli bir konut hayatı vadeden projede, 328 konut dairesi yer alıyor. Metrekare ölçülerine göre farklılıklar gösteren dairelerde, ideal yaşam alanlarınızı son derece kolay bir şekilde oluşturabileceksiniz. Aynı zamanda her bütçe ve her ihtiyaca uygun olan bu daireler, seçim yapmanızı tamamıyla kolaylaştıracak. İzmir’in kalbinde, kolayca ev sahibi olabileceğiniz projede, ihtiyaç duyduğunuz her şeye cevap bulabileceksiniz!

 

Dilediğiniz Yaşam Alanını, Özgürce Seçin!


 

Son derece geniş bir arazi üzerine tasarlanan, İzmir’in en donanımlı konut projesi Goldiva Familya, ferah oturma seçenekleriyle rahat bir yaşamın içinde yer almanızı sağlıyor. Farklı metrekare ölçülerine göre değişkenlik gösteren, 328 daireye ev sahipliği yapan konut projesi, ideal yaşam alanlarınızı kolayca oluşturmanızın önünü açıyor. Taksitlendirme seçenekleri ve uygun daire fiyatları ile rahatça seçim yapabileceğiniz projede, kolayca ev sahibi olabileceksiniz. Şehrin en kapsamlı projesinde 1+1, 2+1 ve son olarak 3+1 daire tiplerinden oluşan, oturma seçenekleri yer alıyor.

Projedeki 1+1 daire tipleri 84 metrekarelik kullanışlı bir yaşam alanını sizlere için oluştururken bir diğer oturma seçeneği olan 2+1 daire tipleri ise 143 metrekarelik bir alanı sizlerin konforuna sunuyor. Konut projesinde son oturma seçeneği olan 3+1 daire tipleri ise 180 metrekareden meydana gelen, ferah ve geniş bir kullanım alanında oluşuyor. Her metrekaresinde kaliteyi ve konforu bulabileceğiniz konut dairelerinde, birinci sınıf malzemelerle donatılmış bir konut yaşamı sizlerle olacak.

 

Alışveriş Merkezleri Yanı Başınızda!


 

Şehrin en hızlı gelişim gösteren bölgesinde hayata geçirilen Goldiva Familya, gündelik yaşamda ihtiyacını duyduğunuz her şeye kolayca ulaşmanızı sağlıyor. Şehrin en kapsamlı alışveriş merkezlerine dakikalar içinde erişim sağlayabileceğiniz konut projesinde, alışveriş yapmak çok keyifli olacak! Giyimden, teknolojiye, gıdadan, kozmetiğe kadar her ürüne kolayca ulaşabileceğiniz alışveriş alanlarını çevresinde barındıran proje, şehir hayatını merkezde yaşamanızı sağlayacak. İzmir’in en donanımlı konut projesinde, kusursuz bir konut yaşamı sizlerle olacak!


BİZE YAZIN

MESSENGER

HEMEN ARA

WHATSAPP

İLETİŞİME
GEÇİN
PROJESKOP

Bilgi Formu