Eskişehir’in Yükselen Değeri: Loca 222 Konut Projesi

Loca 222 konut projesi, şehrin en canlı bölgesinde hayata geçirildi. Mimarisi ve uygun fiyatları ile Eskişehir konut projeleri arasında farkını yansıtan proje, Odunpazarı’nda yükseliyor!

 

Loca 222 ile Hayatınıza Değer Katın!


 

Şehrin en modern mimarisine sahip Loca 222 konut projesi, Eskişehir’in bütün ruhunu yansıtan yapısıyla, yaşamınıza değer katmak için yükseliyor! Ferah ve şık daireleriyle yaşamınıza rahatlık taşıyan proje, şehrin en merkezi bölgesinde hayata geçirildi. Modern mimarisi ile Eskişehir’in en dikkat çeken konut projelerinden biri olan Loca 222, doğaya uyumlu yapısı ve zengin sosyal yaşam alanlarıyla da hayatınıza artı bir değer katıyor. Uygun daire fiyatları ile kolayca ev sahibi olmanızı sağlayan proje, farklı ödeme seçenekleriyle de bütçenizi zorlamıyor. Banka kredisine uygun olarak satışlarına devam eden konut projesi, taksitlendirme seçenekleriyle de ev sahibi olmanızı kolaylaştırıyor!

 

Yeşil Alanların Tadını Çıkarın!


 

Eskişehir’in en prestijli konut projesi Loca 222, doğaya uyumlu yapısı ve özel tasarlanmış peyzaj alanlarıyla doğanın merkezinde olmanızı sağlıyor. Yemyeşil çimenlerin arasında bitkiler ve ağaçlarla iç içe bir yaşam, Eskişehir’in en popüler bölgesinde sizleri bekliyor! Ferah bir nefes almanızı sağlayan yeşil alanlar, tertemiz çimenler ve onlarca farklı bitki türüyle donatılmış peyzaj alanları, tamamıyla özel bir şekilde tasarlandı. Loca 222 konut projesi, 22.000 metrekarelik bir arazinin %80’lik bir bölümünü özel tasarlanmış peyzaj alanlarına ayırdı. Böylece doğanın merkezinde, tertemiz bir hava ile yaşayacak ve pencerenizde içeri girecek kuş sesleri ile her sabaha huzurlu uyanacaksınız. Eskişehir’in en kaliteli konut projesinde, kusursuz bir yaşam süreceksiniz!

 

Alışveriş Alanları Yanı Başınızda Olacak!


 

Şehrin en prestijli konut projesi Loca 222, gündelik yaşamda ihtiyacını duyduğunuz her şeye kolayca ulaşmanızı sağlıyor. Giyimden, teknolojiye, gıdadan, kozmetiğe kadar ihtiyaç duyduğunuz her şeye bu alanlarda rahatça ulaşım sağlayabileceksiniz. Şehrin en şık kafe ve restoranlarına dakikalar içinde ulaşabilecek, sosyal yaşamın merkezinde yer alacaksınız. Birçok alışveriş alanını çevresinde bulunduran konut projesi, gündelik yaşamınızın tümünü pratik ve konforlu bir hale getirecek. Şehrin en merkezi ilçesi Odunpazarı’nda, kusursuz bir yaşam sizler için yükseliyor!

 

Her Yere Kolayca Ulaşın!


 

Şehrin en merkezi ilçesi Odunpazarı’nda hayata geçirilen konut projesi Loca 222, şehrin her noktasına kolayca ulaşmanıza imkan tanıyor. Otobüs ve minibüs gibi toplu taşıma araçlarına yürüyerek erişim sağlamanıza olanak tanıyan proje, tramvay durağına ise yalnız 5 dakikalık bir mesafede yer alıyor. Böylelikle şehir içi ulaşımlarınızın tamamı pratik ve konforlu bir hale geliyor. Ayrıca şehrin tüm bağlantı yollarına komşu olan Loca 222 konut projesi, araçla olan bütün ulaşımlarınızı kolay bir hale getiriyor. Şehrin merkezinde, konforlu, pratik bir ulaşım ve seyahat imkanı sizleri bekliyor!

 

Eskişehir’in Doğa ile Baş Başa Olun!


 

Mükemmel bir doğa yaşamı sunan Loca 222 konut projesi, Eskişehir’in en geniş, en kapsamlı kent ormanını, yaşam alanlarına kadar taşıyor. Binlerce bitki ve onlarca ağaca ev sahipliği yapan Eskişehir Kent Ormanı, tertemiz çimenleri, ferah havası ve büyüleyici güzelliği ile hayatınızın her anına değer katıyor! Yalnızca 5 dakikalık bir mesafede yer alan Eskişehir Kent Ormanı, doğayla iç içe, ferah bir yaşam sunuyor! Onlarca farklı ağaç türü ve binlerce çeşit bitkinin arasında etkileyici bir güzellik sunan bu orman, atmosferi ve tertemiz havasıyla, doğanın merkezinde yer almanızı sağlıyor. Eskişehir’in en prestijli konut projesinde, huzur dolu günler sizler bekliyor! Dakikalar içinde erişim sağlayabileceğiniz, şehrin en geniş ormanı, yanı başınızda yer alacak! Doğa ile iç içe, sakin ve dingin bir yaşamın merkezinde olacaksınız! Şehrin gürültüsünden uzakta, kaliteli bir yaşam süreceksiniz!

 

Dairenizde Mutluluğu Yaşayın!


 

Loca 222 konut projesi şehrin en kapsamlı yapısı olarak Odunpazarı’nda yükseliyor! Birbirinden şık ve ferah dairelerin yer aldığı proje, 22.000 metrekarelik, son derece geniş bir arazi üzerinde hayata geçirildi. Farklı metrekare ölçülerine sahip konut daireleri, ihtiyacınız için en uygun yaşam alanını sizlere sunuyor! İdeal konut alanlarınızı kolayca oluşturabileceğiniz projede 128 adet konut daire seçeneği yer alıyor. 3+1 daire tiplerine yer verilen konut projesinde, 128 metrekareden oluşan yaşam alanlarında konforu ve kaliteyi sonuna kadar yaşayabileceksiniz. Aileniz ve sevdiklerinizle birlikte mutlu bir hayatın kapılarını ardına kadar açacak, Loca 222 konut projesi ile birlikte kusursuz bir konut yaşamını her yanıyla deneyimleyeceksiniz.