Eskişehir’in Yeni Yaşam Merkezi: Yiğitpark Prestij

Yiğitpark Prestij, şehrin en donanımlı projelerinden biri olarak karşımıza geliyor. Eskişehir konut projeleri arasında ön plana çıkan yapı, her bütçeye uygun daire fiyatları ile şehrin en merkezi bölgesi Odunpazarı’nda yükseliyor!

 

Yiğitpark Prestij ile Lüks Yaşam Sizi Bekliyor!


 

Yiğitpark Prestij projesi, Eskişehir’in en gözde yerleşim yerlerinden biri olan Odunpazarı’nda hayata geçirildi. Lüks ve kaliteli bir konut yaşamının kapılarını ardına kadar açan proje, kusursuz bir ortamı sizler için sunuyor. Birinci sınıf malzemelerle donatılmış Yiğitpark Prestij konut projesi, modern mimarisi ve estetik tasarımıyla herkesi kendine hayran bırakıyor. Konutunuz her metrekaresinde lüks ve konfor duygusunu hissedeceğiniz projede, şehrin tam kalbinde, kusursuz bir konut yaşamı sizleri bekliyor! Hemen teslim seçeneği ile satışlarına devam eden konut projesi, şehrin en merkezi bölgesinde yükseliyor!

 

Doğanın Kollarında Huzur Bulun!


 

Yiğitpark Prestij projesi, tamamıyla doğaya ve çevresine uyumlu bir şekilde inşa edildi. Çevresindeki muhteşem doğa ortamıyla yaşamınıza zenginlik katan konut projesi, özel olarak tasarlanmış peyzaj alanlarıyla, keyif ve huzur dolu zamanlar yaşamınıza imkan tanıyacak. Tertemiz orman havasını ciğerlerinizde hissedecek, özel olarak tasarlanmış peyzaj alanlarında konforu keşfedeceksiniz. Sabahları, pencerenizden içeri girecek olan ferahlatıcı rüzgarları ile rahatlayacak, gününüzü eşlik eden kuş sesleri ile sakin bir hayatın tadını çıkaracaksınız. Eskişehir’in en merkezi bölgesi olan Odunpazarı’nda, kusursuz bir konut yaşamın içinde, doğanın tam merkezinde olacaksınız!

 

Sosyal Yaşamı Keşfe Çıkın!


 

Yiğitpark Prestij konut projesiyle daima hayatın merkezinde yer alacaksınız. Alışveriş konforunu, yaşam alanlarınıza kadar getiren proje, birçok ticari üniteye de ev sahipliği yapıyor. Evinizin hemen altında yer alan mağazalarda, dilediğiniz gibi alışveriş yapabilecek ve size özel indirimlerle alışverişin keyfini doyasıya çıkarabileceksiniz! Dünyaca ünlü markaları bünyesinde ağırlayacak olan mağazalar, Yiğitpark Prestij projesi ile keyif dolu bir yaşam sunuyor! Özgürce ruhunuzu ve giyim tarzınızı bu alanlarda yansıtabilecek ve modanın ritmini Eskişehir’in merkezinde tutabileceksiniz! Hem lüks bir hayatın hem de keyifli alışverişin merkezinde yaşamı zirvede yaşayacaksınız!

 

Konforlu Bir Hayatın Merkezi!


 

Yiğitpark Prestij konut projesi, ideal oturma alanlarınızı rahatlıkla oluşturabilmeniz adına, geniş daire seçeneklerini sizlerle buluşturuyor. Son derece ferah ve rahat bir şekilde tasarlanan oturma alanlarında, ihtiyacınıza uygun daireleri kolayca seçebileceksiniz. Her metrekaresinde konforu ve kaliteyi keşfedeceğiniz dairelerin tümünde birinci sınıf, ince bir işçiliği keşfedeceksiniz!

4.330 metrekarelik, oldukça geniş bir arazi üzerinde hayata geçirilen Yiğitpark Prestij projesi, toplamda 72 adet konut dairesine ev sahipliği yapıyor. İhtiyaçlarınızın tümünü cevap veren yapısı ve geniş daire seçenekleri, sizlere rahat ve kaliteli bir yaşam vadediyor. Eskişehir’in en merkezi bölgesinde, prestij dolu bir hayat sunan proje, konforlu bir hayatın kapılarını ardına kadar açıyor!

 

İdeal Bir Yatırım Fırsatı: Yiğitpark Prestij!


 

Modern yapısı ve estetik mimarisiyle, Eskişehir’in en donanımlı konut projeleri arasında olan Yiğitpark Prestij, sizler için kaçırılmayacak bir yatırım fırsatı sunuyor. Uygun daire fiyatlarının yanı sıra farklı ödeme seçeneklerine de yer verilen projede, bütçenizi sarsmadan rahatça ev sahibi olabileceksiniz! Şehrin merkezinde, kusursuz bir konut yaşamı sizler için burada şekilleniyor!

Ayrıcalıklı bir yaşamın kapılarını ardına kadar açan konut projesi, Eskişehir’in merkezinde, benzersiz bir konut deneyimi vadediyor! Bulunduğu lokasyon sayesinde her geçen gün değerine, değer katan proje, bulunduğu çevreye de aynı oranda etki sağlıyor. Harika bir yatırım seçeneği ve fırsatı olan konut projesi, hem kalite dolu bir yaşamı sizlere yaşatıyor hem de doğru bir adrese yatırım yapmanıza olanak tanıyor! Eskişehir’in en kusursuz konut projesi Yiğitpark Prestij, bir konut yaşamından çok daha fazlasını sizlere kazandırıyor!

 

Şehrin Her Noktasına Konforlu Bir Yolculuk!


 

Eskişehir’in en çok yatırım alan bölgesinde hayata geçirilen Yiğitpark Prestij projesi, şehir içi ulaşımınızı tümüyle kolay ve konforlu bir hale getiriyor. Ulaşım hatlarının en fazla, en çok seçenekli olduğu bölgede hayata geçirilen konut projesi, tüm toplu ulaşım seçeneklerini sizler için sunuyor. Sadece dakikalar içinde, yürüyerek otobüs durağına erişim sağlayabilecek ve Eskişehir’in bir ucundan diğer ucuna rahat bir şekilde seyahat edebileceksiniz. Rahat ve sakin bir yaşamı sizler için kurgulayan konut projesi, ulaşım sorunlarınızın tümünü ortadan kaldırıyor.

Yiğitpark Prestij projesi, Eskişehir’in her noktasına, son derece rahat bir şekilde ulaşmanızı sağlayan otobüslerin yanı sıra diğer toplu ulaşım seçeneklerine de kolayca erişebiliyorsunuz. Böylece şehrin neresine isterseniz, rahat ve zahmetsiz bir şekilde ulaşım sağlayabiliyorsunuz. Aynı zamanda şehrin tüm bağlantı yollarına da komşu olan konut projesi, araçla olan ulaşımlarınızı da son derece konforlu bir hale getiriyor.

 

Tamamıyla Güvenli Bir Konut Projesi


 

7 gün 24 saat boyunca, kesintisiz bir şekilde güvenlik denetimlerinin sağlandığı konut projesinde, huzur ve güven duygusunu tamamıyla hissedeceksiniz. Alanında uzman güvenlik tarafından sıkı bir şekilde güvenliği sağlanan Yiğitpark Prestij konut projesi, konutunuzda güven içinde oturmanızı sağlıyor. Proje giriş ve çıkışlarında güvenlik denetimi başlarken atılan gece devriyeleri ile de güvenlik düzeyi üst seviyelere çıkarılıyor.

Aynı zamanda kapalı devre kamera sistemlerinin de kullanılan konut projesinde, her alan, her detay disiplinli bir şekilde kontrol ediliyor. Alanında uzmanlaşmış güvenlik ekipleri tarafından sağlanan güvenlik kontrolleri, konut projesinin her detayın güven ve huzur duygusunu sonuna kadar hissetmenizi sağlıyor. Eskişehir’in en kapsamlı yapısında, huzur ve konfor dolu günler sizleri bekliyor!


BİZE YAZIN

MESSENGER

HEMEN ARA

WHATSAPP

İLETİŞİME
GEÇİN
PROJESKOP

Bilgi Formu