Eskişehir’in En Prestijli Konut Projesi: Ihlamur Konakları

Ihlamur Konakları, Eskişehir’in en hızlı gelişim gösteren bölgesi Odunpazarı’nda hayata geçirildi. Huzurlu ve konfor dolu bir yaşamın öncülüğünü yapan proje, her bütçeye uygun fiyatları ile de kolayca ev sahibi olmanızı sağlıyor.

 

Şehrin En Gözde Yerinde!


 

Eskişehir, Odunpazarı’nda hayata geçirilen Ihlamur Konakları, şehrin en merkezi yerinde konumlanıyor. Bulunduğu konum ile oldukça değerli bir hale gelen proje, çevresine de aynı oranda değer katıyor. Geniş oturma seçenekleri ve modern mimarisi sayesinde Eskişehir konut projeleri arasında net bir şekilde farkını ortaya koyan Ihlamur Konakları, hayatınıza yeni bir soluk getiriyor. Birinci sınıf malzemelerle donatılmış yapı, her detayında kalitesini sizlere hissettirecek. Şehrin en merkezi yerinde hayatınıza devam edecek, ulaşmak istediğiniz her şeye, en kolay yoldan erişim sağlayabileceksiniz. Eskişehir, Odunpazarı’nda hayata geçirilen konut projesi, yaşamınıza değer katacak!

 

Harika Bir Yatırım Fırsatı!


 

Lüks ve modern mimarisiyle şehirde bir yıldız gibi parlayan Ihlamur Konakları, merkezi konumu ve ayrıcalıkları sayesinde kusursuz bir yaşam oluşturuyor. Şehir içinde harika bir yatırım fırsatını da sizler için sunan konut projesi, her bütçe için uygun fiyatları sayesinde kolayca ev sahibi olmanızı sağlıyor. Aynı zamanda yüksek kira getirisi garantileyen proje, birçok anlamda size çok şey kazandırıyor. Bir konutta daha fazlasını sizler için sunan proje, çeşitli ödeme seçenekleri ve uygun fiyatlarıyla yatırım yapmanızı da kolaylaştırıyor. Ihlamur Konakları projesinde yapacağınız yatırım, çok kısa bir zaman içinde, harika bir geri dönüş sağlayacak. Maddi anlamda sizi bir hayli mutlu edecek konut projesi, manevi anlamda da yaşamınıza birçok artı katacak. Harika bir yatırım fırsatı olan Ihlamur Konakları, şehrin en merkezi ilçesi Odunpazarı’nda alıcılarını bekliyor!

 

Eskişehir Kent Ormanı Yanı Başınızda!


 

Olağanüstü bir doğa hayatı sunan Ihlamur Konakları, şehrin en geniş ormanlık arazisini, yaşam alanlarınıza kadar getiriyor. Binlerce ağaç ve bitkiye ev sahipliği yapan Eskişehir Kent Ormanı, tertemiz havasıyla, yaşam alanlarınıza değer katıyor. Sadece 10 dakika gibi kısa bir sürede ulaşım sağlayabileceğiniz bu geniş orman sayesinde doğanın içinde, benzersiz bir yaşamı deneyimleyebileceksiniz. Binlerce ağaç ve yüzlerce bitkiye ev sahipliği yapan Eskişehir Kent Ormanı, atmosferi ve tertemiz havasıyla, ferah bir nefes almanızı sağlayacak. Şehrin kuzeyinden, konutunuza esen rüzgarlar ve rahatlatıcı orman havasıyla, Ihlamur Konakları projesinde yaşamak bambaşka bir deneyim olacak! Dakikalar içinde ulaşım sağlayabileceğiniz, şehrin en büyük ormanını yaşam alanlarınıza kadar taşıyan proje, doğa ile iç içe bir yaşamı, sizlerle buluşturuyor. Sabah koşularınıza bu ormanda çıkabilir, akşamları keyifli yürüyüşlerinizi yine bu kent ormanında gerçekleştirebilirsiniz. Şehrin kalabalığında uzak, kusursuz bir yaşam Ihlamur Konakları projesinde sizler için şekilleniyor!

 

Alışveriş Alanlarına Dakikalar İçinde Ulaşın!


 

Ihlamur Konakları konut projesi, birçok alışveriş alanını çevresinde bulunduruyor. Şehrin en kapsamlı alışveriş merkezlerine dakikalar içinde ulaşmanızı sağlayan proje, gündelik yaşamda ihtiyacını duyduğunuz birçok şeye, kolay yoldan erişmenize imkan tanıyor. Süpermarket zincirleri, alışveriş merkezleri ve çeşitli mağazaları çevresinde bulunduran konut projesi, alışveriş yapmayı son derece keyifli bir hale getiriyor. Aynı zamanda birbirinden şık kafe ve restoranlara da oldukça yakın bir konumda yer alan proje, harika bir alışverişten sonra yorgunluk kahvelerinizi de içmenizi sağlıyor. Keyifli ve konforlu bir yaşamın yeni adresi olan Ihlamur Konakları, şehrin en gözde ilçesi Odunpazarı’nda sizleri bekliyor!

 

Özel Tasarlanmış Peyzaj Alanları


 

Ihlamur Konakları projesi, uzman mimarlar tarafından hayata geçirilen, özel tasarımlı peyzaj alanlarını bünyesinde barındırıyor. Haftalar süren, özenli bir çalışmanın sonucunda tasarlanmış bu peyzaj alanları, yaşamınıza artı bir değer katacak. Aileniz ve sevdiklerinizle birlikte keyifli vakitlerinizi bu alanda geçirecek, sizleri bu alanda ziyaret eden kuşlarla yiyecekleriniz paylaşacak ve çocuklarınızı doğayla barışık bir şekilde büyütebileceksiniz. Tertemiz bir doğa havasıyla günlerinizi geçirebileceğiniz konut projesinde, her sabaha enerjik ve huzur dolu uyanacaksınız!

 

Kullanışlı Yaşam Alanları Bulunuyor!


 

Şehrin en prestijli konut projesi Ihlamur Konakları, ferah ve son derece geniş oturma seçeneklerine bünyesinde yer veriyor. 13.000 metrekarelik büyük bir arazi üzerinde hayata geçirilen proje, 12 bloktan meydana gelirken toplamda 90 daireye de ev sahipliği yapıyor. Şehrin en hızlı gelişim gösteren bölgesinde yükselen konut projesi, ferah ve rahat bir yaşam sürmeniz için bütün olanakları sizlere sunuyor! Toplamda iki tip daireyi bünyesinde barındıran proje, 3+1 ve 4+1 oturma seçeneklerinden oluşuyor. 139 metrekare ile 149 metrekare arasında değişkenlik gösteren daire tipleri, seçim yapmanızı da bir hayli kolay bir hale getiriyor.

Geniş oturma seçenekleri ve modern kullanım alanları sayesinde ideal yaşam alanlarınızı kolay bir şekilde oluşturabileceğiniz konut projesi, ihtiyaçlarınıza uygun daire seçeneklerini bünyesinde bulunduruyor. Toplamda 90 daireye sahip proje, farklı metrekare ölçüleri sayesinde sizler için en uygun yaşam alanını, rahat bir şekilde keşfetmenizi sağlıyor. Uygun fiyatları ve çeşitli ödeme seçenekleriyle, bütçenizi sarsmadan ev sahibi olmanızı sağlayan konut projesi, şehrin en merkezi yerinde sizleri bekliyor!

 

Depreme Tümüyle Dayanıklı!


 

Şehrin en prestijli konut projesi olan Ihlamur Konakları, güven ve huzur duygusunu her zaman hissetmeniz için özenle tasarlandı. Depreme tümüyle dayanıklı bir şekilde hayata geçirilen projenin, zemin etüt çalışmaları son derece detaylı bir şekilde yapıldı. Konutunuzun her alanında güven duygusunu sonuna kadar yaşayacak, daima huzurlu ve güvende hissedeceksiniz. Deprem yönetmeliğine tümüyle uyumlu bir şekilde hayata geçirilen konut projesi, daima güvende olmanızı sağlayacak. Ihlamur Konakları konut projesinin kalitesi ve sağlamlığı sayesinde geceleri yataklarınıza içiniz rahat bir şekilde girecek, hiçbir zaman deprem tedirginliği yaşamadan, huzurlu günler geçirebileceksiniz!


BİZE YAZIN

HEMEN ARA

WHATSAPP

İLETİŞİME
GEÇİN
PROJESKOP

Bilgi Formu