Elysium Park Konut Projesi ile Samsun’da Harika Bir Yaşam

İçinde barındırdığı sosyal imkan ve olanaklar sayesinde tam bir metropol hayat tarzı sunan Elysium Park konut projesi Samsun’da harika bir yaşam vadediyor. Modern mimarisiyle Karadeniz bölgesinde bir yıldız gibi parlayan konut projesi, uygun fiyatları ile de oldukça dikkat çekiyor!

 

Daha Sosyal Bir YaşamSamsun’un en hızlı gelişen bölgesi olan Atakum’da yer alan Elysium Park konut projesi ile sizleri harikulade bir sosyal yaşam bekliyor! Adeta metropol bir hayatı evinize getiren proje, içinde bulundurduğu geniş sosyal imkan ve olanaklarla konforlu bir yaşamın kapılarını sonuna kadar açıyor! Tüm ihtiyaçlarınızı tek bir noktadan karşılayan projede, günün tüm yorgunluğunu üzerinizden atacağınız sauna ve Türk hamamı  dabulunuyor. Akşamları keyifli yürüyüşler yapabileceğiniz, yürüyüş alanlarıyla hayatınızdaki huzuru sonuna kadar hissedeceksiniz. Aynı zamanda sağlıklı bir yaşamın kapılarını açacağınız, son teknoloji spor aletleri bulunan fitness ve spor salonlarıyla hayalinizdeki ideal vücut formunuza da kavuşabileceksiniz. Projede yer alan havuzlar sayesinde sürekli olarak tatil ruhunu içinizde hissedeceğiniz anlar yaşayacak ve doyasıya eğlenebileceksiniz.

 

Depreme Tamamen Dayanıklı


 

Projenin her alanında büyük bir özveri ve disiplin gösterilmiş. Deprem yönetmeliğine tamamıyla uyumlu bir şekilde tasarlanan konut projesinin zemin etüt çalışmalarına da ekstra özen gösterilmiş. Elysium Park konut projesinde huzur ve güven duygusunu sonuna kadar yaşayacaksınız.

 

Çocuklara Özel Kids Club


 

Tamamıyla çocuklar için özel olarak tasarlanmış Kids Club alanında, çocuklarınız gönüllerince eğlenip, oyunlar oynayabilecek. Bu alanda çocuklarınız ile birlikte eğlenebilir, dilerseniz alanda bulunan konsol oyunlarını da oynayabilirsiniz. İçinizde yaşayan çocuğu ortaya çıkaracağınız bu alanda sadece çocuklar değil sizler de oldukça eğleneceksiniz! Çocuklar için özel eğlence alanlarının bulunduğu Kids Club’ta, çocuklarınız oyunlarla dolu günler geçirirken sizler de çocuklarınız yaşadığı mutluluğu, onlarla birlikte paylaşabileceksiniz!

 

İdeal Yaşam Alanınızı Kendiniz Belirleyin!


 

Oturma seçenekleri son derece kullanışlı ve ihtiyaca uygun bir şekilde planlanan konut projesinde, ideal yaşam alanlarınızı kendiniz belirleyebilirsiniz. 4+1 ve 4,5+1 daire tiplerini bünyesinde barındıran Elysium Park ile harika bir yaşam sizleri bekliyor! 264 metrekarelik bir alanda tasarlanan 4+1 tip dairelerin yanı sıra 274 metrekare gibi geniş bir alanda planlanmış 4,5+1 seçeneği de yer alıyor. Böylelikle ihtiyacınız olan metrekare ölçüsünde, ideal yaşam alanınızı kolaylıkla seçebilir ve kullanmayacağınız alanlara para ödemek zorunda kalmazsınız.

 

Güvenli Yaşamın Adresi Elysium Park


 

Samsun Atakum’un en nezih bölgesinde konumlanan konut projesi, güvenlik konusunda da ön plana çıkan bir proje. Uzman güvenlik kadrosuyla, sıkı bir şekilde güvenlik kontrolü yapılan konutta, kapalı devre kamera sistemleriyle de güvenlik en üst düzeye çıkarılıyor. Güven ve huzur duygusunu her alanda, her detayda hissedeceğiniz Elysium Park konut projesinde konforunuz için her şey düşünülmüş. 7 gün 24 saat boyunca sağlanan güvenlik ile konutunuzda güven duygusunu tamamen hissedeceksiniz!

 

Zengin ve Teknolojik Donanımlar


 

Elysium Park konut projesi lüks ve konforun her halini sizlere sunmak için birçok önemli ve zengin donanımı bünyesinde barındırıyor. Projede yer alan kapalı otopark, merkezi ısıtma sistemleri, ısı pay ölçer, mantolama, hidrofor ve jeneratör sistemleri gibi önemli donanımlarla birlikte hayatın hiçbir alanında zorluk yaşamayacaksınız. Güç ve elektrik kesintileri durumunda devreye giren jeneratör sistemleri sayesinde işlerinizi yarıda bırakmak zorunda kalmayacak ve hayatınıza ara vermeyeceksiniz. Özellikle kış aylarında ayrı bir önem kazanan merkezi ısıtma sistemleri sayesinde daima sıcak bir konutta yaşayacak, yüksek doğal gaz faturalarından da tasarruf etmiş olacaksınız.