Eliz Kule Projesi Ankara’nın Yeni Yaşam Merkezi!

Eliz Kule, şehrin merkezinde hayata geçirildi! Satılık daire fiyatları ile Ankara, Keçiören konut projeleri arasında farkını gösteren yapı, banka kredisi seçeneğine de uygun bir şekilde satışlarına devam ediyor!

 

Eliz Kule ile Modern Yaşamın Tadını Çıkarın!


 

Eliz Kule konut projesi, bütün yönleri ile eşsiz; bütün detaylarıyla benzersiz bir konut tasarımı yaratıyor! Kusursuz bir işçiliğin eseri ile yapımına başlanan konut projesi, her alanda kalitesini oldukça net bir şekilde yansıtıyor! Ankara’nın en merkezi bölgesinde yaşama geçirilen proje, eşi benzeri olmayan bir deneyim sunuyor!

Alanında uzmanlaşmış olan mimarların, özenli tasarım çalışmaları sonucunda yapımına başlanan konut projesi, kesintisiz bir şekilde prestij duygusunu sizlere hissettiriyor! Şehrin en özel bölgesinde kusursuz bir yaşam sizler için şekil alıyor!

Keçiören konut projeleri arasında oldukça net bir biçimde farkını yansıtan proje, şehrin en özel bölgesinde sizler için hayat buluyor! Teknolojik altyapısı, modern tasarımı, değerli konumu ile benzersiz bir yaşam seçeneğine kurgulayan proje, bir evden çok daha fazlasını sizlere kazandırıyor!

 

Ferah Bir Yaşam Keçiören Bölgesinde Yükseliyor!


 

Bütünüyle kullanışlı ve geniş daire tasarımlarını sizlerle buluşturan Eliz Kule konut projesi, ferah ve konfor dolu bir hayatın tam kalbinde olmanızı sağlıyor. Oldukça büyük bir arazinin üzerinde hayata geçirilen konut projesi, 102 adet konut dairesini bünyesinde ağırlarken toplamda 27 adet ticari ünite ve dükkana da ev sahipliği yapıyor.

Bütün ihtiyaçlarınız için cevap olacak, tam donanımlı yapısıyla Ankara’nın en merkezi bölgesi Keçiören’de yükselen konut projesi, lüks ve prestij dolu bir konut deneyimi kurguluyor! Şehrin en güzel bölgesinde kusursuz bir yaşam sizler için şekilleniyor!

Toplamda iki farklı oturma seçeneğini sizler için sunan konut projesi, farklı metrekare ölçüleri ile de kolayca daire seçimi yapmanıza olanak tanıyor. Proje bünyesinde 4+1 ve 5+1 daire seçenekleri bulunuyor. 231 metrekare ile 264 metrekare arasında bir oturma alanı sağlayan konut projesi, son derece ferah bir yaşam seçeneği kurguluyor!

 

Satılık Daire Fiyatları Oldukça Dikkat Çekiyor!


 

Ankara’nın en kaliteli konut projesi Eliz Kule, her bütçe için uygun, satılık daire fiyatları ile son derece dikkat çekiyor! Farklı ödeme seçenekleri de sunan proje, banka kredisi uygunluğu ile de kolayca ödeme yapmanızı sağlıyor! Ankara’nın en merkezi ilçesi Keçiören’de yükselen proje, ferah daire tasarımları ve uygun konut fiyatları ile eşi benzeri olmayan bir konut deneyimi vadediyor!

Banka kredisi seçeneğine uygun olan konut projesi, Ankara’nın en değerli bölgesinde kolayca konut sahibi olmanızı sağlıyor. Bütçeniz için uygun ödeme planları yapabileceğiniz projede, bir evden çok daha fazlasını kazanabileceksiniz! Şehrin en değerli bölgesi Keçiören’de eşsiz bir yaşam sizleri bekliyor!

 

Eliz Kule ile Doğal Bir Yaşamı Deneyimleyeceksiniz!


 

Ankara’nın en donanımlı konut projesi Eliz Kule, özel bir şekilde tasarlanmış peyzaj alanları ile doğayı, evinizde hissetmenizi sağlıyor. Son derece geniş bir alan üzerinden yapılan peyzaj bahçeleri ile doğal yaşamın her haline tanık edebileceksiniz! Kuş sesleri ve ferahlatıcı rüzgarlar ile konutunuzda doğayı hissedecek, yaşam kalitenizi hep yüksekte tutabileceksiniz!

Gündelik yaşamın bütün stresli duygularından uzakta olacak ve doğal bir ortamın büyüleyici atmosferini evinizde hissedebileceksiniz. Uzman peyzaj mimarları tarafından özenle dizayn edilmiş konut bahçelerinde huzuru ve dinginliği yaşayacaksınız!

 

Eliz Kule ile Hayatı Tam Merkezde Keşfedin!


 

Gündelik yaşamda ihtiyacını duyduğunuz ne varsa en pratik yoldan erişim imkanı sağlayan konut projesi, sosyal yaşamı tam merkezde keşfetmenizi sağlıyor! Evinizin hemen altında yer alan kafe ve restoran alanlarında aileniz ve sevdiklerinizle birlikte keyif dolu vakitler sizleri bekliyor! Yaşamın tadını Keçiören’in en değerli bölgesinde çıkarabileceksiniz!

Aynı zamanda devlet bankaları, eğitim kurumları, üniversite, sağlık kurumları ve alışveriş merkezleri gibi alanlara dakikalar erişebileceksiniz! Şehrin en değerli yapısı olan Eliz Kule konut projesi, günlük yaşamdaki bütün ihtiyaçlarınızı tek bir noktadan halletmenize olanak sağlıyor! Ankara’da kusursuz bir yaşam Eliz Kule ile başlıyor!