Ege’nin Yeni Değeri: Profilo Turkuaz Koy Evleri

Profilo Turkuaz Koy Evleri, Ege’nin en güzel bölgesi Bodrum’da hayata geçirildi. Deniz manzaralı yapısıyla Muğla konut projeleri arasında farkını gösteren proje, şehrin en gözde bölgesinde sizleri bekliyor!

 

Muğla’nın En Gözde Konut Projesi!


 

Profilo Turkuaz Koy Evleri, estetik tasarımı ve geniş daire planları ile her alanda kaliteli ve konforlu bir yaşam sunuyor. Bodrum’un en nezih, en değerli koylarından biri olan Turkuaz Koy’unda yükselen proje, 114 adet, geniş ve ferah tasarlanmış oturma alanlarından meydana geliyor. Son derece estetik bir tasarıma sahip olan Profilo Turkuaz Koy Evleri, dört mevsim boyunca konfor dolu bir konut yaşantısı vadediyor!

Hem harika bir tatil ruhunu yaşamanızı sağlayan hem de kusursuz bir konut hayatı sunan konut projesi, Muğla’nın en değerli bölgesinde sizi bekliyor! Birinci sınıf malzemelerle donatılan daire seçenekleri, lüks ve prestijli bir yaşamın kapılarını sonuna kadar açıyor. Şehrin en değerli bölgesinde hayata geçirilen konut projesi, hayatınızın her anına artı bir değer katacak!

 

Denize Karşı, Ferah Bir Yaşam!


 

Bodrum’un tertemiz denizini yaşam alanlarınıza taşıyan Profilo Turkuaz Koy Evleri, huzur ve dinginlik bir dolu hayat vadediyor. Mavi rengin her tonunu yaşam alanlarınızda hissedeceğiniz konut projesinde, her gününüzü keyifli ve özel bir şekilde yaşayacaksınız. Aileniz, sevdikleriniz ve arkadaşlarınızla birlikte kaliteli bir yaşamın merkezinde olacak, yaşadığınız her andan büyük bir keyif duyacaksınız. Prestij dolu bir yaşamı sonuna kadar tadacağınız konut projesinde, Muğla’da yaşıyor olmanın bütün ayrıcalığını, sonuna kadar hissedeceksiniz.

Her gün, keyif dolu sabahlara uyanacak, tüm gününüzü sakin ve huzurlu bir şekilde geçireceksiniz. Denizin, dört mevsim boyunca her haline şahit olacak ve denize karşı yaşamanın en ferah, en özel duygularını doyasıya hissedeceksiniz. Muğla’nın en iddialı konut projesi Profilo Turkuaz Koy Evleri, hayatınızın her anına heyecan, mutluluk ve farklılık katacak.

 

Bodrum’da Tatil Çok Başka!


 

Türkiye’nin en ünlü, en popüler tatil beldesi olan Bodrum, dört mevsim boyunca, kesintisiz olarak tatil yapmaya açık bir şehir. Tertemiz deniz suyu, büyüleyici koyları ve ferahlık veren doğası ile kusursuz bir yaşamın yansıması olan şehir, dünya üzerinde yaşanabilecek en iyi yerlerden biri. Bodrum’da hayata geçirilen Profilo Turkuaz Koy Evleri projesi ile birlikte, sizler de kusursuz bir tatilin içinde yer alacaksınız!

Ülkenin en iyi sahillerinde güneşlenebilecek, turistlerin akın akın geldikleri yerlere siz yürüyerek dakikalar içinde ulaşım sağlayabileceksiniz. Dört mevsim boyunca harika bir tatil havası yaşarken konut yaşantınızı da mükemmel bir hale getirebileceksiniz. Aynı zamanda Muğla’nın en özel konut projesinde yaşamanın avantajlarını sonuna kadar hissedebileceksiniz. Yaz aylarının tüm güzelliklerini yaşayabileceğiniz Bodrum’un plajlarında, tatilin tadını doyasıya çıkarabileceksiniz! Şehrin en iddialı konut projesi Profilo Turkuaz Koy Evleri ile yaşamınızın her anı çok değerli olacak!

 

Dairenizde Mutlu ve Ferah Bir Hayat!


 

Muğla’nın en özel konut projelerinden biri olan Profilo Turkuaz Koy Evleri, geniş ve ferah daire tasarımlarıyla, yaşam alanlarınıza zenginlik getiriyor! Farklı metrekare ölçülerine göre değişkenlik gösteren konut daireleri, ideal yaşam alanlarınızı rahatlıkla oluşturmanızın önünü açıyor. İhtiyaçlarınıza en uygun oturma seçeneğini rahatlıkla seçebileceğiniz konut projesinde, her bütçe için uygun fiyatlı daireler yer alıyor! Her metrekaresinde konfor ve kaliteyi hissedeceğiniz Profilo Turkuaz Koy Evleri projesinde, kusursuz bir konut yaşamı sizler için şekilleniyor!

 

Geniş Metrekare Ölçüleri ile Rahatınıza Bakın!


 

Bodrum’un en güzel bölgesinde hayata geçirilen Profilo Turkuaz Koy Evleri projesi, 4.200 metrekarelik, büyük bir alan üzerinde tasarlandı. 114 adet konut dairesine ev sahipliği yapan proje, farklı metrekare ölçülerine göre değişkenlik gösteren oturma seçeneklerine sahip. İhtiyaçlarınıza en uygun olan daireyi, son derece kolay bir şekilde seçebileceğiniz konut projesinde, rahatlığı ve konforu sonuna kadar hissedebileceksiniz!

114 adet konut dairesinin bulunduğu projede 2+1 ve 3+1 dubleks daire tipleri yer alıyor. Oldukça geniş ve ferah bir konut hayatı vadeden daireler, her metrekaresinde konforlu bir oturma alanı sunuyor! Projedeki 2+1 daire tipleri 119 metrekarelik geniş ve rahat bir yaşam alanını sizlerin konforu için sunuyor. Konut projesindeki son oturma seçeneği olan 3+1 dubleks tipi daireler ise 238 metrekarelik son derece büyük ve rahat bir kullanım alanından meydana geliyor. Ferah ve konforlu bir yaşamın merkezinde olacağınız konut projesinde, her anınız değerli ve kaliteli olacak!

 

Bahçenizdeki Havuzun Keyfini Çıkarın!


 

Profilo Turkuaz Koy Evleri projesinde, uzman peyzaj mimarları tarafından çok özel bir yüzme havuzu tasarlandı. Tümüyle özel bir şekilde tasarlanmış, konut bahçenizin içinde yer alan yüzme havuzları sayesinde çok keyifli zamanlar geçireceksiniz. Hem yemyeşil bir alanında içinde konforu yaşayacak hem de özel bahçenizin içinde yer alanda yüzme havuzunda keyifli vakitler geçirebileceksiniz.

Ferah doğa havasını ciğerlerinize çekecek bir yandan da güneşin tadını dilediğiniz çıkarabileceksiniz. Cildinizi tazeleyen yaz güneşi ile buluşacak, konutunuzun hemen karşısında yer alan, etkileyici deniz manzarası ile bambaşka düşlere yolculuğa çıkacaksınız. Masal gibi bir hayatın merkezinde yer alacak, yaşadığınız her anın büyüsünü, ruhunuzda hissedeceksiniz…

Muğla'da yükselen konut projesi sayesinde hayalini kurduğunuz hayatı yaşayacak, hayallerinizin perdesini bu konut projesi sayesinde aralayabileceksiniz. Şehrin en prestijli konut projesinde, eşi benzeri olmayan bir yaşamın, tam merkezinde olacaksınız!