Dream Port Residence İzmir’in Merkezinde Yükseliyor!

Dream Port Residence, şehrin en merkezi bölgesinde yükseliyor! Karşıyaka konut projeleri arasında yerine alan yapı, satılık daire fiyatları ile de dikkatleri üzerine çekiyor! Lüks ve modern bir yaşam kurgulayan konut projesi, hemen teslim seçeneği ile sizleri bekliyor!

 

Dream Port Residence İzmir’in En Modern Projesi!


 

Her metrekaresinin özenli bir şekilde planlandığı Dream Port Residence projesi, kaliteli ve konfor dolu bir konut deneyimi vadediyor! Estetik mimarisi ile son derece çizgi üstü bir yapıya sahip olan konut projesi, Karşıyaka konut projeleri arasında bir yıldız gibi parlıyor!

Kullanışlı daire tasarımları ferah daireleri ve özel olarak tasarlanmış peyzaj alanlarıyla prestiji sonuna kadar yaşayacağınız konut projesinde, keyifli zamanlar sizler için şekilleniyor!

Her bütçeye uygun, cazip konut fiyatları ve taksitlendirme seçenekleriyle kolayca ev sahibi olmanızı sağlayan konut projesi, İzmir’in en özel bölgesi Karşıyaka’da sizleri bekliyor!

 

Ferah ve Kullanışlı Daire Tasarımları


 

İzmir'in en modern konut projesi, geniş ve kullanışlı daire seçenekleriyle hayatınızın her detayına prestij ve konfor katıyor! Modern ve kullanışlı daire alanları, tüm ihtiyaçlarınız için en uygun oturma alanını kolay bir şekilde seçmenize olanak sağlıyor.

Her metrekaresinde ince bir işçiliğin sergilendiği konut projesinde, keyif ve kalite dolu bir konut deyimi sizler için şekilleniyor! Şehrin en merkezi yerleşim bölgesinde, büyük bir arazinin üzerine hayata geçirilen Dream Port Residence toplamda 30 adet konut dairesine ev sahipliği yapıyor.

Değişkenlik gösteren metrekare ölçüleri ile tüm ihtiyaçlarınıza cevap veren konut projesi, her bütçe için uygun fiyatlarıyla da kolayca konut sahibi olmanızı sağlıyor. Her metrekaresinde mutluluğu ve prestiji hissedeceğiniz konut projesinde, benzersiz bir yaşam sizlerle olacak!

 

Dream Port Residence ile Kolayca Ev Sahibi Olun!


 

Dream Port Residence projesi, İzmir’in en merkezi bölgelerinden biri olarak görülen Karşıyaka'da yükseliyor!. Farklı metrekare ölçüleri ve geniş kullanım alanları ile rahat bir konut yaşamı vadeden proje, eşi benzeri olmayan bir yaşam sunuyor!

2+1 ve 3+1 daire tiplerine yer verilen konut projesinde, ideal oturma alanlarınızı kolaylıkla kurgulayabilir, her bütçeye uygun daire fiyatlarıyla kolayca konut sahibi olabilirsiniz. İzmir’in en merkezi bölgesi Karşıyaka’da, modern ve tam donanımlı bir konut projesi, sizler için yükseliyor!

İnce bir işçilik ve hummalı bir tasarım çalışmasının ardından hayata geçirilen konut projesi, lüks ve modern çizgisi ile hayal ettiğiniz yaşamı sizlere sunuyor! Şehrin en merkezi, en değerli bölgesi Karşıyaka’da harika bir konutun sahibi olacak ve kusursuz bir yaşamın tam merkezinde yer alacaksınız!

İzmir’in en özel yerleşim bölgesinde hayata geçirilen konut projesi, geniş ve pratik bir konut deneyimi vadediyor! Cazip daire fiyatları ve taksitlendirme seçenekleriyle kolaylıkla ev sahibi olabileceğiniz proje, şehrin en popüler bölgesinde sizleri bekliyor!

 

Dream Port Residence ile İzmir’de Kazanın!


 

İzmir'in en değerli konut projesi, yüksek yaşam kurgusu ve merkezi konumuyla Karşıyaka konut projeleri arasında bir yıldız gibi parlıyor! Özellikle tam donanımlı yapısı sayesinde yaşamınızın her anına artı bir değer katan proje, ileri teknoloji konut özellikleriyle hayat kalitenizi yükseltiyor!

Şehrin en merkezi bölgesinde yükselen konut projesi, İzmir’in her noktasına rahatlıkla erişim sağlamanıza da imkan tanıyor! İzmir konut projeleri arasında özellikle yatırım değeri ile farkını yansıtan konut projesi, bir evden çok fazlasını kazandırıyor!

 

Konut Bahçeleri Yaşam Kalitenizi Arttıracak!


 

Şehrin en değerli konut projesi, özel olarak tasarlanmış peyzaj alanlarıyla yaşam kalitenizi tamamen arttırıyor! Alanında uzman olan peyzaj mimarlarınca yoğun bir çalışma sonucunda ortaya çıkan, konut bahçeleri, doğanın merkezinde bir deneyim vadediyor!

İzmir’in en özel konut projesinde, prestijli bir hayatın tam kalbinde yer alacak, başladığınız her yeni güne, farklı farklı güzellikler sığdıracaksınız! Şehrin en kaliteli yapısı olan Dream Port Residence ile kusursuz bir yaşam sizler için şekilleniyor!


BİZE YAZIN

MESSENGER

HEMEN ARA

WHATSAPP

İLETİŞİME
GEÇİN
PROJESKOP

Bilgi Formu