Downtown Bursa ile Şehrin Tam Kalbinde!

Downtown Bursa tam donanımlı yapısı ve lüks yaşam standartları ile şehrin en kaliteli konut projeleri arasında yerini alıyor! Bursa’nın en merkezi bölgelerinden birinde hayata geçirilen proje, karma yapısıyla bütün ihtiyaçlara cevap sağlıyor. Her bütçeye uygun daire ve ofis fiyatları ile şehrin kalbinde yükselen Downtown Bursa projesi, kusursuz bir yaşam sunmak için sizleri bekliyor!

 

Downtown Bursa ile İş Yaşamı Yeniden Şekilleniyor!


 

Şehrin en donanımlı karma projesi Downtown Bursa, bünyesinde yer verdiği ofis ve plaza alanları ile iş yaşamınıza farklı bir boyut getiriyor! Lüks donanımları ile iş yaşamınıza konforu taşıyan proje, sosyal yaşam alanları ile de iş hayatınızı renklendiriyor! Son derece uygun fiyatları ile kolayca sahip olabileceğiniz ofis alanlarında, kaliteyi ve prestiji sonuna kadar hissedeceksiniz! İş dünyasına yeniden şekil veren proje, tüm donanımları ve uygun fiyatları ile başarıdan başarıya koşmanızı sağlayacak! Merkezi konumu ile ulaşım kolaylığı sağlayan proje sayesinde, şehrin her noktasına işinize rahat bir şekilde ulaşım sağlayabileceksiniz! Bursa’nın en iddialı projesinde, kusursuz bir yaşam sizler için kurgulanıyor!

 

Bursa’nın En Merkezi Lokasyonunda!


 

Downtown Bursa projesi, şehrin en merkezi konumu olan Osmangazi’de hayata geçirildi. Sağlamış olduğu ulaşım kolaylığı sayesinde şehrin her noktasına rahatça seyahatlerinizi gerçekleştirebileceksiniz. Toplu ulaşım seçeneklerine yürüme mesafesinde yer alan proje, şehir içi seyahatleriniz tümünü pratik ve konforlu bir hale getiriyor. Aynı zamanda çevre yolu bağlantısına dakikalar içinde erişim sağlayabileceğiniz projede, ulaşım sorunlarınız tamamıyla ortadan kalkıyor! Bursa’nın en iddialı projesinde, konfor dolu bir yaşam sizler için şekilleniyor!

 

Şehrin En Büyük Projesi Downtown Bursa


 

474.000 metrekareden meydana gelen, devasa bir arazi üzerinde hayata geçirilen Downtown Bursa projesi, kusursuzluğu sizler için kurguluyor. Geniş sosyal alanları, kafeleri, restoranları ve ferah oturma seçenekleri ile hayal ettiğiniz konut yaşamına kolayca ulaşabileceğiniz projede, her türlü ayrıcalığı sonuna kadar hissedebileceksiniz. Modern tasarımı ve estetik mimarisiyle birlikte şehrin en büyük, en kapsamlı projesi olan Downtown Bursa, prestijli bir yaşamın tam merkezinde yer almanızı sağlıyor!

Uygun daire ve ofis fiyatları ile kolayca konut sahibi olmanıza imkan tanıyan proje, farklı ödeme seçenekleri ile de bütçenizi sarsmıyor! Herkese uygun yaşam alanlarının yer aldığı proje, banka kredisine uygun bir şekilde satışlarına devam ediyor! Aynı zamanda taksitlendirme seçeneklerini de sizler için sunan proje, kira öder gibi ev sahibi olmanızın önünü açıyor. Ayrıcalıklı bir konut yaşamını tamamıyla hissedeceğiniz projede, prestij dolu günler sizleri bekliyor!

 

Downtown Sport Center ile Sağlıklı Yaşam!


 

Tamamıyla özel bir şekilde tasarlanmış olan Downtown Sport Center, tam donanımlı yapısı sayesinde mükemmel bir spor hayatının, tam merkezinde olmanızı sağlıyor. Geniş ve donanımlı yapısıyla tüm sporları yapabileceğiniz Downtown Sport Center, fitness merkezi, soğuk duş odaları, sauna ve spa kullanım alanları gibi son derece lüks seçenekleri sizler için sunuyor! Sağlıklı bir yaşamın tam içinde yer alacağınız spor merkezinde, yaşam kalitenizi üst seviyelere çıkarabileceksiniz. Bursa’nın en prestijli projesinde, kusursuz bir yaşam sizler için şekilleniyor!

 

Ferah ve Kullanışlı Yaşam Alanları


 

Şehrin en prestijli projesi olan Downtown Bursa, ferah ve kullanışlı oturma seçenekleri ile ideal yaşam alanlarınızı rahatça oluşturmanıza imkan tanıyor. İhtiyaçlarınızın tamamına cevap veren yapısı sayesinde konforlu bir konut yaşamının içinde yer alacağınız projede, beş farklı konseptte oturma seçenekleri mevcut. Uygun fiyatları ve kolay ödeme seçenekleri sayesinde rahat bir şekilde ev sahibi olabileceğiniz projede, daire seçimi yaparken de hiçbir zorluk çekmeyeceksiniz. İdeal yaşam alanlarınızı kolay bir şekilde oluşturabileceğiniz proje, 474.000 metrekarelik, son derece büyük bir arazi üzerinde hayata geçirildi. Oldukça geniş bir potansiyeli olan proje, 660 konut dairesine de ev sahipliği yapıyor.

 

İhtiyacınıza Uygun Konut Daireleri


 

660 adet konut dairesine sahip olan Downtown Bursa projesi, metrekare ölçülerine göre değişkenlik gösteren, beş farklı konseptte oturma seçeneğini sizlerin konforuna sunuyor. İhtiyaçlarınıza en uygun oturma seçeneğini rahatça seçebileceğiniz projede, ideal yaşam alanlarınızı son derece rahat bir şekilde oluşturabileceksiniz. Şehrin en değerli yapısı olan Downtown Bursa her ihtiyaca cevap sağlayan 2+1, 3+1, 4+1, 5+1 ve son olarak 6+2 oturma seçeneklerine bünyesinde yer veriyor. Farklı metrekare ölçüleri sayesinde ihtiyaçlarınıza en uygun olanı rahatça seçebileceğiniz projede, uygun daire fiyatları sayesinde rahatça ev sahibi olabiliyorsunuz.

Projedeki ilk oturma seçeneği olan 2+1 daire tipleri 121 metrekareden oluşurken 3+1 daire tipleri ise 179 metrekareden meydana geliyor. Bir diğer yaşam alanı olan 4+1 daire tipleri 239 metrekarelik bir alandan oluşurken 5+1 daire tipleri ise 324 metrekarelik, geniş bir kullanım alanından meydana geliyor. Projedeki son oturma seçeneği olan 6+2 daire tipleri ise 507 metrekareden meydana gelen, son derece ferah ve geniş bir alanı kullanımınıza sunuyor. Bursa’nın en kapsamlı projesinde, kusursuz bir konut yaşamını merkezde deneyimleme şansını tanıyan Downtown Bursa, şehrin en değerli bölgesinde sizleri bekliyor!