Doğaya Açılan Kapınız: Aydos Land Konut Projesi

Alabildiğine doğa ve doğal yaşamı hayatınızın odak noktasına taşıyan Aydos Land konut projesi, doğaya açılan yeni kapınız olacak. Taze oksijenin, ağaçlarla karıştığı ortamda, doğanın tüm sadeliği ve doğallığını sonuna kadar hissedeceksiniz. Aydos Land konut projesi ile kalite ve konforu tamamen yaşam alanlarınızda hissedeceksiniz. Yürüyerek ulaşacağınız Aydos Ormanı ile yeşilin huzur veren tadını deneyimleyecek ve vücudunuzu tamamen dinlenmiş hissedeceksiniz.

 

Geniş Oturma Seçenekleri Mevcut

 


Aydos Land konut projesi son derece geniş oturma seçeneklerine sahip. 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 gibi geniş yelpazedeki oturma seçenekleriyle toplamda 600 konut bulunuyor. Böylelikle ideal yaşam alanınızı seçmek, oldukça kolay bir hale geliyor. 1+1 daireler 78 metrekareden oluşurken 2+1 daireler ise 103 metrekareden oluşuyor. 3+1 tipi daireler 155 metrekareden meydana gelirken son olarak 4+1 tip daireler ise 245 metrekarelik geniş bir alanda tasarlanmış durumda.

 

Her İhtiyaç İçin Sosyal Yaşam Alanı

 


%40 civarlarında bir yeşil alana sahip benzersiz bir proje olan Aydos Land, içinde bulundurduğu sosyal yaşam alanlarıyla da her ihtiyacınıza tümüyle cevap veriyor. Akşamları keyifli yürüyüşler yapabileceğiniz yürüyüş parkurları bulunan projede, günün yorgunluk ve stresini atabileceğiniz saunalar bulunurken kapalı yüzme havuzlarında da gönlünüzce yüzebileceksiniz. Aydos Land, sizlere sunduğu spor ve aktivite imkanlarıyla da ön plana çıkan bir proje.

Yaşam kalitenizi arttıracak, sağlığınıza katkıda bulunacak spor ve fitness alanlarıyla hayatın tadını daha fazla çıkaracaksınız. Dilediğiniz zaman site yürüyüşlerinize eşlik edecek yürüyüş parkurunda keyifli vakitler geçirecek, dilediğiniz zaman ise spor salonunda fitness programınızı rahatlıkla uygulayabileceksiniz.

Projede aynı zamanda tamamen çocuklar için tasarlanmış oyun ve park alanları da yer alıyor. Oldukça geniş, sosyal yaşam alanlarıyla Aydos Land, tam da hayal ettiğiniz, ideal bir yaşamı sizler sunmakla kalmıyor, içindeki tüm avantaj ve fırsatlarla dolu bir yaşamın ayrıcalıklarını deneyimlemenizi de sağlıyor.

 

Aydos Land Çarşı ile Rengarenk Bir Hayat

 


Aydos Ormanı’nın hemen yanı başında yer alan Aydos Land konut projesi, doğaya ve hayata açılan kapınız olmaya devam ediyor. Aynı zamanda alışveriş ihtiyaçlarınızı tamamen karşılayabilecek potansiyelde olan Land Çarşı, kolay yoldan, keyifli alışveriş yapma imkanını sizlere sunuyor. Aydos Caddesi üzerinde konumlanan Land Çarşı, yaşam alanlarınızda duyabileceğiniz tüm ihtiyaçları ve ayrıntıları göz önünde bulundurarak, 35 seçkin mağazanın yer aldığı bir ortam tasarladı. Tüm alışveriş gereksinimleriniz tek bir adımla Land Çarşı ile karşılayabilecek, bu çarşının içinde yer alan kafe ve restoranlarda sevdikleriniz ve ailenizle birlikte keyifli vakitler geçirebileceksiniz.

 

Proje Güvenliğine Fazlaca Özenilmiş!Aydos Land projesinde ısınma; merkezi ısıtma yöntemi kullanılarak sağlanıyor. Alanında uzman güvenlik ekipleriyle korunan projenin güvenlik ve denetim “gece devriyesi” de dahil olmak üzere son derece disiplinli bir şekilde sağlanıyor. Aynı zamanda kapalı devre kamera sistemi bulunan projede, hidrofor ve jeneratör de yer alıyor.

Böylelikle güç ve enerji kesintileri durumunda, mağduriyet yaşamayacak, yaşamınızdan herhangi bir an bölünmeden yaşamaya devam edebileceksiniz. Günümüz teknolojik ürünleriyle donatılan Aydos Land konut projesinin zemin etüdü ve yapı denetimi de son derece özenli bir şekilde sağlanmış. Ayrıca deprem yönetmeliğine de tamamen uyumlu olan projede, tamamıyla huzurlu ve güvenli hissedeceksiniz.

 

Aydos Ormanı ile Doğayı Keşfedin!

 


Tamamen tabiat ananın kollarında olacağınız Aydos Ormanı, konut projesinin hemen yanı başında yer alıyor. Temiz oksijeni içinde hissedeceğiniz ormanda, sevdikleriniz ve ailenizle harika zamanlar geçirebilirsiniz. Topluca yapılan pazar günü piknikleri ile aile huzurunuzu daha da arttırabilir, Aydos Ormanı’nda yer alan göldeki balıkları izlerken, su altı yaşamını keşfedebilirsiniz. Ayrıca sporun her dalını da bu ormanda yapabilirsiniz. Bisikletinize atlayıp doğal yaşamın içinde kaybolabilir, uzun doğa yürüyüşlerine çıkabilir ya da tertemiz gölde balık tutabilirsiniz. Hayatın en farklı deneyimlerini, tecrübe edeceğiniz bu alan, yaşamın tüm tadını en güzel şekilde çıkarmanızı sağlayacak.

 

Çocuklar İçin Kids Land Club

 


Hayatınızdaki en değerli varlıklar çocuklarınız. Aydos Land bu kıymeti ve değeri temeline alarak tamamen çocuklara özel tasarlanmış Kids Land Club’ı bünyesinde barındırıyor. Çocuklarınız için çok amaçlı spor sahaları bulunan bu özel tasarım alanda, çocuklarınız spor ile tanışıp doyasıya eğlenecekler.

Aynı zamanda eğlencelerine eğlence katacak oyun parkları ve farklı aktivite alanları da yine bu alanda bulunuyor. Kids Land Clup tamamıyla çocuklara özel tasarlanmış bir alan. Bu alanda çocuklarınız enerjilerini doyasıya atabilecekken, kendilerini harikulade bir eğlence dünyasında da bulabilecekler. Şehrin en değerli yapısında kusursuz bir yaşam sizleri bekliyor!