Doğanın Kalbinde Bulunan Yeşilyaka Koru Konut Projesi

Yeşilyaka Koru konut projesi, büyüleyici doğasıyla Büyükçekmece Gölü’nün çevresinde, toplamda 320.000 metrekarelik devasa bir arazide konumlanıyor. Herkese uygun konut fiyatları ve daire planlarıyla Yeşilyaka Koru doğanın kalbinde, huzur dolu bir ortamın içinde yer alıyor.

 

İhtiyaçlara Cevap Veren Oturma Seçenekleri


 

İstanbul’un en nezih bölgesinde, doğayla iç içe bir yaşam vadeden Yeşilyaka Koru,  Büyükçekmece’de yer alıyor. Büyükçekmece Gölü’nün hemen yanında yükselen konut projesi, toplamda 320.000 metrekarelik bir arazide tasarlandı. Doğanın kalbinde bulunan Yeşilyaka Koru konut projesi, oldukça geniş oturma seçeneklerine bünyesinde yer veriyor. 173 müstakil villadan oluşan proje, sizlere son derece huzurlu ve konforlu bir yaşam sunuyor. 4+1 ve 5+1 villa tiplerinden oluşan konut projesi, iki oturma seçeneğinde de değişkenlik gösteren metrekare ölçülerine sahip. 4+1’den oluşan villa tipleri 281 metrekarelik oldukça kullanışlı ve geniş bir alanı sizlere sunarken 5+1’den oluşan villa tipleri ise 380 metrekarelik son derece ferah bir yaşam alanını sizler için oluşturmuş durumda. İdeal yaşam alanınızı dilediğiniz gibi seçebileceğiniz Yeşilyaka Koru projesi, tam olarak istediğiniz alanları sizlere sunuyor.

 

Doğayla İç İçe Bir Yaşam Vadediyor


 

Yeşilyaka Koru projesinde evinizin penceresinden başlayan doğa manzarası, uçsuz bucaksız bir sonsuzluğa uzanıyor. Doğanın içinde mutlu bir yaşam bulacak, hayatınızın her anını büyük bir keyifle yaşayacaksınız. Ruhunuza iyi gelecek, özel tasarımlı peyzaj alanlarını bünyesinde barındıran proje, dört mevsimin de tüm güzelliklerini yaşam alanlarınıza getirecek. Her günü ayrı bir güzellikte yaşayacağınız projenin peyzaj alanlarında sayamayacağınız kadar çok bitki var. Özel tasarımlı bu alanlar; salkım söğütlerden, zeytin ağaçlarına, selvilerden, meşelere kadar oldukça geniş bir bitki ve ağaç yelpazesini ev sahipliği yapıyor. Müstakil evinizin kapısı, binlerce güzel duyguyu içinde ağırlayan, harika bir yaşamın içine açılacak. Son derece doğal bir ortamda, tertemiz oksijene sahip bu alanlarda yaşamak için binlerce iyi nedeniniz olacak!

 

Doğanın İçinde Sosyal Yaşam Alanları


 

Yeşilyaka Koru’nun eşsiz doğasını meydana getiren unsurlardan biri de içerisinde yer alan gölet. Birkaç adımda ulaşabileceğiniz bu gölet, 1.500 metrekarelik bir alanı kapsıyor ve harika bir manzarayı sizlere sunuyor. Göletin huzur ve sakinlik verici etkisiyle yaşamınıza dinginlik hakim olacak. Dört mevsimin her anını güzel yaşatan alanları bünyesinde bulunduran Yeşilyaka’nın 2,5 kilometrelik yürüyüş parkuru da bulunuyor. Bu parkurlarda keyifli yürüyüşler yapabilecek, sevdikleriniz ve ailenizle birlikte hoş vakitler geçirebileceksiniz. Gürültüden uzak, özgürce dolaşacağınız bu alanlarda dilerseniz bisiklet sürebilir dilerseniz de gölet manzarasına karşı eğlenceli piknikler gerçekleştirebilirsiniz.

Bütün sosyal yaşam ihtiyaçlarınızı kendi bünyesinde karşılayabilen Yeşilyaka Koru, herkese hitap eden sosyal donatılara sahip. Toplamda 2.500 metrekarelik geniş bir alandan oluşan sosyal tesiste, herkesin ilgisine göre şeyleri bulabileceği aktivite alanları yer alıyor. Daima tatil yapıyormuş gibi hissedeceğiniz yüzme havuzlarında doyasıya yüzebilecek, sevdiklerinizle eğlence dolu dakikalar geçirebileceksiniz. Günlük yaşamın tüm yorgunluğu ve stresini üzerinizden atabileceğiniz Türk hamamlarına da yer verilen projede, son derece sakin bir yaşam süreceksiniz. Aynı zamanda fitness ve spor salonlarının yanında futbol ve basketbol sahaları da yer alıyor. Koşu ve yürüyüş parkurlarıyla birlikte doyasıya spor yapabilecek, sağlık yaşam felsefesini, hayatınızın merkezine bu alanlarda yerleştirebileceksiniz.

 

Tüm Şehir Yanı Başınızda


 

Şehrin en merkezi yerlerinden birinde yer alan Yeşilyaka Koru, İstanbul’un her noktasına rahatça ulaşım sağlamanıza imkan tanıyor. Medikal Park, Acıbadem, Medicana gibi alanında en yetkin hastanelere dakikalar içinde ulaşabiliyorsunuz. Ayrıca gündelik yaşamdaki alışveriş ihtiyacınızı karşılayabileceğiniz Metro, Mall of Istanbul, Akbatı AVM gibi büyük alışveriş merkezlerine de oldukça yakın bir konumda yer alan Yeşilyaka Koru, hayatınızı oldukça kolay bir hale getiriyor. Toplu ulaşım araçlarına da yürüme mesafesinde ulaşabileceğiniz projede, ulaşım sorununuz tamamıyla ortadan kalkacak. Yeşilyaka Koru sayesinde hem doğanın kalbinde yaşayabilecek hem de metropol şehir hayatında uzak kalmayacaksınız. Eşsiz lokasyonuyla her yere kolayca ulaşım sağlayacağınız projenin tüm ayrıcalıklarını doyasıya yaşayabileceksiniz.


BİZE YAZIN

MESSENGER

HEMEN ARA

WHATSAPP

İLETİŞİME
GEÇİN
PROJESKOP

Bilgi Formu