Doğanın İçinde Özel Bir Yaşam: Vadikoru Konut Projesi

Vadikoru konut projesi, toplamda 20.000 metrekarelik geniş bir arazi üzerine planlandı. İstanbul, Sarıyer’de konumlanan proje, uygun fiyatları ile de bir hayli dikkat çekiyor. Doğanın içinde çok özel bir yaşam sunan konut projesi, içinde barındırdığı ticari üniteler ve cadde mağazalarıyla, oldukça canlı bir hayat sunuyor.

 

Doğayla İç İçe Eşsiz Bir Yaşam


 

Vadikoru konut projesinde, sabahları çok huzurlu uyanacaksınız. Pencerenizden içeri giren, konutunuza misafir olacak kuş sesleri, ağaç yapraklarına vuran rüzgarın, ortaya çıkardığı hışırtılar, yemyeşil bir doğanın içinde, ormanın o temiz o kokusu… Hayaller ülkesinde bir yaşam… Artık bunların tümü Vadikoru ile gerçekleşiyor! Şehrin kirli havasından uzakta, sakin ve huzurlu günler burada şekilleniyor. Kalabalıktan, trafikten, korna seslerinden uzakta; doğayla iç içe, eşsiz bir yaşamın içinde olacak, dinginlik duygusunu sonuna kadar yaşayacaksınız. Her sabaha kuş sesleriyle uyanacak, ağaçların, çimenlerin, toprağın kokusuyla dünyayı yeniden keşfedeceksiniz. Sakinliğin bütün tonlarını Vadikoru konut projesi ile deneyimleyebilecek ve konutunuzda kusursuzluğu yakayalabileceksiniz. Projenin etrafında çevrilen yeşil alanlar ve geniş bir orman ile doğanın içinde harika bir yaşam süreceksiniz. Üstelik metropol şehrin tüm avantaj ve ayrıcalıklarını yaşayarak.

 

Invest İnşaat Tecrübesiyle Vadikoru


 

Invest İnşaat, “en güzel yatırım, geleceğe yapılan yatırımdır” anlayışı ile sektöre 1992 yılında giriş yapmış. Küçük bir vidayla başlayan bu benzersiz başarı hikayesi, bugün mutlu insanların yaşadığı konutlara kadar ulaşmış. Invest İnşaat’ın hayat verdiği tüm projeler, insanları hayalleri ve istedikleriyle buluşturmuş. Neredeyse yarım asırlık tecrübeleriyle, insanların hayatlarına, hayallerine dokunmaya devam eden firma, şimdi de Vadikoru konut projesi ile kendini gösteriyor. “Mutlu bir hayat için kaliteli projeler” şiarıyla hareket eden gayrimenkul firması, Vadikoru projesiyle de yüzlerce insanı mutlu etmeyi garantilerken, hayattan tat alacaklarının da sözünü veriyor. Bugüne kadar modern mimarinin, kaliteli projelerin öncüsü olan inşaat firması, Vadikoru konut projesiyle birlikte çıtayı çok yukarılara çıkarmış durumda.

 

İdeal Yaşam Alanları Sunan Bir Proje


 

20.000 metrekarelik geniş bir arazi üzerine konumlanan Vadikoru konut projesi, 242 konut ve 12 ticari üniteden meydana gelirken toplamda 11 kattan oluşuyor. Oldukça geniş konut ve oturma planlarını bünyesinde barındıran konut projesi, ideal yaşam alanlarınızı seçebilmek adına büyük bir kolaylık sağlıyor. Projede 1+1, 2+1 ve son olarak da 3+1 daire tipleri bulunuyor. Tüm bu daire tipleri, farklı metrekare ölçülerine göre değişkenlik gösterebiliyor. 1+1 daire tipleri 68 metrekarelik kullanışlı bir yaşam alanı sunarken 2+1 daire tipleri ise 115 metrekare ile 151 metrekare arasında değişiklik gösteriyor. Son olarak 3+1 daire tipleri ise 190 metrekarelik ferah ve geniş bir kullanım alanını sizlerin konforu için sunuyor. Son derece geniş oturma seçeneklerine bünyesinde yer veren Vadikoru, seçim yapmanızı da bir o kadar kolaylaştırıyor. Tamamını kullanacağınız alanları sizler için oluşturan proje, ideal yaşam alanlarınızı seçerken zorluk yaşamamanız adına tüm seçenekleri sizler için sunuyor.

 

Ofis Seçenekleriyle Kaliteli Bir İş Hayatı


 

Vadikoru projesi, bünyesinde farklı metrekare ölçülerine sahip ofis tiplerine yer veriyor. 133 metrekare ile 1200 metrekare arasında değişkenlik gösteren ofis tipleri, iş yaşamınızı bambaşka bir boyuta taşıyor. Doğanın içinde, yemyeşil bir hayata adım atacağınız projede, iş hayatınız renkleniyor. Harika bir atmosferde başarıdan başarıya koşmanız için birden fazla nedeniniz olacak. Sunduğu imkanlar, büyüleyici yeşil alanları ve benzersiz lokasyonuyla, iş yaşamında ayrı bir pencere açacak olan Vadikoru projesi, sabahları işe gelirken sizleri motive edecek birçok şeyi bünyesinde barındırıyor. Vadikoru projesi sayesinde işinize mutlu gelebilecek, burada çalışıyor olmanın ayrıcalığını sonuna kadar yaşayabileceksiniz. İş hayatında başarıdan başarıya koşarken doğanın efsunlu dünyasında, eşsiz bir yeriniz olacak.

 

Benzersiz Konumu ve Şehrin Kalbinde Yaşam


 

Vadikoru konut projesi, benzersiz lokasyonuyla, şehrin kalbinde harika bir yaşamı sizlere sunuyor. İstanbul’un her noktasına kolaylıkla ulaşım imkanı tanıyan proje sayesinde, şehrin en ücra köşesi dahi ayaklarınız dibine geliyor. İster burada yaşıyor olun, ister burada çalışın, İstanbul’un her yerinden Vadikoru’ya ulaşım çok kolay! Yürüyerek, saniyeler içinde ulaşacağınız metro ile birlikte trafiksiz bir yaşam sizleri bekliyor! Diğer toplu ulaşım seçeneklerine de dakikalar içinde ulaşabileceğiniz konut projesi sayesinde ulaşım derdi tamamen ortadan kalkacak!

Ayrıca Galatasaray Spor Kulübünün etkileyici stadyumu Türk Telekom Arena’ya dakikalar içinde sadece yürüyerek ulaşabilecek, dünya sporunun merkezinde olacaksınız. Vadiistanbul Alışveriş Merkezi’ne 300 metrelik bir mesafede yer alan proje, gündelik yaşamda bütün ihtiyaçlarınızı karşılamaya olanak tanıyor. Maslak’a 3 kilometrelik bir yakınlıkta yer alan proje, İstinye Sahile ise 7 kilometrelik bir mesafe bulunuyor. Şehrin bütün ayrıcalıklarını sizler için sunan konut projesi, sahile olan yakınlığı ile de sizi harika bir deniz manzarasıyla buluşturuyor. Aynı zamanda hastane, okul, üniversiteler, bankalar ve diğer bütün kamusal alanlara da dakikalar içinde erişim sağlamanıza imkan tanıyan proje, gündelik hayatta yapmanız gereken birçok işi, çok uzaklara gitmenize gerek kalmadan halletmenize olanak tanıyor.

 

Hayata Tat Katan Sosyal Yaşam Alanları


 

Vadikoru projesi, her yaştan insana hitap eden sosyal yaşam alanlarına bünyesinde yer veriyor. Sizlerin yaşamını daha kaliteli bir hale getirmek için özel bir şekilde tasarlanmış bu alanlar sayesinde yaşamaktan büyük keyif alacaksınız. Sevdiklerinizle hoş sohbetler edip keyifli vakitler geçirmenizi sağlayacak özel tasarım peyzaj alanlarında, mutlu anlarınızı en yakınlarınızla paylaşabilecek, bu alanlarda gününüzü güzelleştirebileceksiniz. Vadikoru’da yer alan yüzme havuzları sayesinde eğlence dolu bir dünyaya giriş yapabileceksiniz ve dört mevsim boyunca tatildeymiş gibi hissedebileceksiniz.

Tümüyle özenle tasarlanmış bu alanlarda komşularınız ile kaynaşabilecek ve yeni insanlarla çok özel ilişkiler kurabileceksiniz. Daima hayatın içinde, sosyal bir şekilde var olacağınız proje, bütün ayrıcalıkları sizler için sunuyor. Çocuklar için özel tasarlanmış oyun ve park alanlarında çocuklarınız, güvenli bir şekilde oyunlar oynayabilecek ve bambaşka bir eğlence dünyasının kapıları onlar için açılacak. Sizler de ebeveynleri olarak, çocuklarınızın oyunlarına eşlik edebilecek ve neşelerini paylaşabileceksiniz. Yemyeşil orman havasında huzur dolu yürüyüşlerinizi gerçekleştirirken tertemiz oksijenin tadını çıkarabileceksiniz. Aynı zamanda projede yer alan fitness salonlarında, tamamen donanımla aletlerle sporunu yapabilecek, sağlıklı bir yaşamın içinde yerinizi alabileceksiniz. Yorucu bir sporun hemen ardından rahatlamak isterseniz de sauna ve hamamlar sizleri bekliyor olacak. Günün bütün yorgunluğunu ve stresini üzerinizden atacağınız spa kullanım alanlarını sizlerin konforuna suna Vadikoru konut projesi, hayatın bütün olumsuz duygularından arınmanıza imkan tanıyacak.