Doğa ile İç İçe Bir Yaşam: Artı Tarabya Konut Projesi

Artı Tarabya konut projesi, şehrin kalbinde, kusursuz bir yaşam vadediyor. Doğanın içinde, tertemiz oksijenle buluşacağınız konut projesi, sizlere bir evden çok daha fazlasını sunuyor. Kaliteli yaşamın yeni adresi Artı Tarabya, hayalini kurduğunuz her şeyi, yaşam alanlarınıza getiriyor. Hemen teslim seçeneği ile satışta olan proje, İstanbul’un en harika lokasyonunda sizleri bekliyor!

 

İstanbul’un Mucize Konut Projesi Artı Tarabya


 

Mucize olarak nitelendiriyoruz çünkü Artı Tarabya konut projesi, İstanbul’da bulunması oldukça zor olan, devasa bir doğa ortamını sizlere sunuyor. Her detayında kalite ve özgünlüğü keşfedeceğiniz konut projesinde, kusursuz bir yaşam sizler için şekilleniyor. Çizgi üstü mimarisi, zengin konut özellikleri ve doğanın merkezindeki konumuyla, sizleri kusursuzluğa davet eden Artı Tarabya, rüya gibi bir yaşamın içinde olmanızı sağlıyor. Estetik yapısıyla, hayranlık uyandıran bir görüntüye sahip proje, içeriden de dışarıdan da sizi etkilemeye yetiyor. İçinde yer verdiği aktivite alanlarıyla daima sosyal bir yaşamın içinde yer alacağınız projede, komşularınızla tanışmak için sabırsızlanacaksınız. Sarıyer’in en nezih semti Tarabya’da yer alan konut projesi, hemen teslim seçeneği ile satışlarına devam ederken hayalini kurduğunuz yaşamı sunmak için sizleri bekliyor!

 

İstanbul’un Harika Orman Havası!


 

Artı Tarabya konut projesi, eşi benzeri olmayan bir doğal ortamı sizler için sunuyor. İstanbul’un efsanevi boğazından gelen, kuzey rüzgarlarıyla, temiz bir nefes alabileceğiniz proje, doğayla iç içe bir yaşam sunuyor. Sabahları uyandığınızda kuş seslerini duyabileceğiniz, ağaçların ve çimenlerin efsunlu kokusuyla kendinizden geçeceğiniz günler, Artı Tarabya ile çok yakında! Kusursuz bir orman manzarasını yaşam alanlarınıza taşıyan proje, pastoral bir yaşam tarzını benimsemenize olanak tanıyor. Artı Tarabya’da özellikle çocuklarınız, tertemiz bir ortamda günlerini geçirebilecek, ağaçları tanıyarak, çiçekleri koklayarak çok özel bir şekilde büyüyebilecekler. Ekolojik dengenin içinizde yarattığı hislerle geçireceğiniz her gün daha anlamlı, doğayla iç içe yaşadığınız her saat daha büyüleyici olacak. Harika bir orman ortamını sizler için sunan Artı Tarabya sayesinde sağlıklı bir yaşama da kavuşacaksınız. Sabahları kahvaltıdan önce sporunuzu bu ormanda gerçekleştirebilecek, akşamları keyifli yürüyüşlere çıkabileceksiniz. Sarıyer’in en kaliteli konut projesinin sizlere özel sunduğu ayrıcalıklar, hayatınıza her gün bir artı katacak.

 

Mimarisinde Büyük Bir Estetiklik Var!


 

Artı Tarabya konut projesi, sizlere sunmuş olduğu tüm fonksiyonel özelliklerinin yanı sıra eşsiz bir mimariye de sahip. Bulunduğu bölgeye olağanüstü bir uyum sağlayan konut projesi, formu ve mimarisiyle herkes için hayranlık uyandırıyor! Bulunduğu benzersiz konum, Belgrad Ormanı’na komşu olması ve lüks bir yaşam kurgulayan özellikleriyle eşi benzeri olmayan Artı Tarabya, her ayrıntısında bir estetiklik vadediyor. Bölgede yer alan doğa ve araziyle uyumlu bir şekilde planlanması, geleneksel Türk mimarisinden esinlenerek tasarlanması ve modernist bir yaklaşımı bünyesinde bulundurmasıyla, İstanbul’daki diğer konut projelerinden net bir şekilde ayrışıyor. Etrafındaki doğa ve atmosfere saygılı, çevreye duyarlı bir yapı olan Artı Tarabya konut projesi, sizlere bir evden çok daha fazlasını vadediyor!

 

Yaşamınızı Kolaylaştıran Her Şey Burada!


 

İstanbul’un en güzide bölgesi Tarabya’da hayata geçirilen konut projesi, gündelik yaşamdaki bütün işlerinizi, en pratik yoldan halletmenize olanak tanıyor. Birçok kamusal ve sosyal yaşam alanına yakın bir konumda yer alan Artı Tarabya, evinizden çok uzaklara gitmeden her işini kolayca halletmenizi sağlıyor. Tarabya Tıp Merkezi’ne 5 dakika, Maslak Acıbadem Hastanesi’ne ise 10 dakikalık bir mesafede yer alan konut projesi, özel ve devlet okullarına da 10 ila 15 dakikalık mesafeler arasında yer alıyor. Aynı zamanda bankalar, süpermarket zincirleri gibi gündelik yaşamın içinde olması gereken yerlere de bir hayli yakın olan konut projesi, günlük hayatta herhangi bir mağduriyet yaşamınızın da önüne geçiyor.

 

Hayalinizdeki Konuta Kolayca Ulaşın!


 

Geniş oturma seçenekleri ve kullanışlı daire planları sayesinde hayalinizdeki eve kolayca ulaşma imkanı sunan Artı Tarabya konut projesi, bünyesinde yer verdiği ferah yaşam alanlarıyla seçim yapmanızı son derece kolay bir hale getiriyor. 8.200 metrekarelik geniş bir arazi üzerinde hayata geçirilen konut projesi, 62 daireye ev sahipliği yaparken 4 ticari üniteyi de bünyesinde barındırıyor. Son derece geniş daire planları sayesinde seçim yaparken zorlanmayacağınız projede, ideal yaşam alanlarınız rahatlıkla oluşturabileceksiniz. Banka kredisine uygun bir şekilde satışı devam eden Artı Tarabya, uygun ödeme seçenekleriyle de işinizi kolaylaştırıyor. Böylelikle bütçenizi fazla yormanıza gerek kalmadan, İstanbul’un en harika lokasyonunda ev sahibi olmanızı son derece kolay bir hale geliyor.


BİZE YAZIN

MESSENGER

HEMEN ARA

WHATSAPP

İLETİŞİME
GEÇİN
PROJESKOP

Bilgi Formu