Dia Bella Mimaroba Konut Projesi ile Güzel Günlere!

Terasınızda harika bir deniz manzarası ve tüm ihtiyaçlarınızın karşılandığı muazzam sosyal imkanlarıyla Dia Bella Mimaroba konut projesi ile günleriniz güzel geçecek! İstanbul içinde olmasına rağmen son derece uygun konut fiyatları ile karşımıza gelen Dia Bella Mimaroba projesi sayesinde herkes rahatlıkla ev sahibi olabilecek!

 

Akıllı Ev Konseptiyle Dikkat Çekiyor!


 

Dia Bella Mimaroba konut projesi en yeni ve en gelişmiş üretim teknolojileriyle tasarlandı. Son teknoloji ürünler ve alt yapıyla geliştirilen konut projesi, diğer İstanbul konut projeleri arasında çizgisini net olarak ayırıyor! Yerden ısıtma yöntemi bulunan konutta, birinci sınıf malzemelerle desteklenmiş daireler ve bu dairelerde yer alan özel kullanım depo alanları bulunuyor.

 

Geniş Oturma Seçenekleri Sunuyor!


 

Dia Bella, anlam olarak “güzel bir gün” manasını taşıyor. Adıyla müsemma olan proje, sizleri her sabah çok güzel bir güne uyandırıyor. İstanbul’un en hızlı gelişen bölgelerinden biri olan Büyükçekmece’de yer alan konut projesi, geniş oturma seçenekleri ile ideal yaşam alanınızı seçmenizi çok kolay hale getiriyor. Toplamda 7985 metrekare gibi geniş bir alanda konumlanan konut projesi, bünyesinde 3 bloğa yer veriyor. 2+1 ve 3+1 daire tiplerinin bulunduğu projede, caddede yer alan ticari alanlara da yer verilmiş. 2+1 tipteki daireler 96 ila 216 metrekare aralığında değişkenlik gösterirken 3+1 daireler ise 145 metrekarelik geniş bir alana yayılan ölçü değişiklikleri gösteriyor.

 

Yeşil ve Mavinin Her Tonu Burada!


 

Geniş ve kullanışlı teraslarınızdan harika bir deniz manzarası izleyeceğiniz projede de yeşil alanlara da doyacaksınız. Modern ve estetik mimarisiyle oldukça etkileyici bir yapı olan Dia Bella Mimaroba konut projesi tamamı özel tasarlanan peyzaj alanlarıyla da bir hayli dikkat çekiyor! Projenin hemen yanı başında bulunan parklarda keyifli akşam yürüyüşleri gerçekleştirebilir, isterseniz sizlere özel dizayn edilmiş peyzaj alanlarında sevdikleriniz ve ailenizle birlikte mutlu zamanlarınızı paylaşabilirsiniz!

 

Ulaşım Sorununuz Tarih Oluyor!


 

Şehrin göbeğinde, İstanbul’un en merkezi alanında konumlanan Dia Bella Mimaroba, ulaşım sorununuzu kökünden çözüyor! Toplu taşıma alanlarına yürüme mesafesinde yer alan konut projesi hastane, banka, okul gibi resmi ve kamusal alanlara da bir hayli yakın bir konumda bulunuyor! Dia Bella Mimaroba ile bir yerlere yetişmek için erken vakitte evden çıkmak zorunda kalmayacaksınız! Her yere rahatlıkla ulaşım sağlayabileceğiniz lokasyonuyla Dia Bella Mimaroba, metropol şehrin tüm avantaj ve ayrıcalıklarını sizler için sunuyor!

 

Sosyal Yaşam Alanları Çok Seçenekli!


 

Modern mimarisi ve estetik duruşuyla İstanbul’da bir yıldız gibi parlayan Dia Bella Mimaroba konut projesi, içerisinde barındırdığı sosyal yaşam alanlarıyla herkese hitap ediyor! Hayatın en keyifli, en mutlu anlarını deneyimleyeceğiniz sosyal donatılar arasında yok yok! Tamamen çocuklara özel dizayn edilen oyun ve park alanlarında çocuklarınız gönüllerince eğlenirken sizler de her zaman tatil ruhunu içinizde hissedeceğiniz kapalı yüzme havuzlarıyla tatil keyfi yaşayabileceksiniz! Son teknoloji spor aletlerinin yer aldığı fitness ve spor salonları ile ideal formunuza kavuşabilecek ve sağlıklı bir yaşamın kapılarını burada sonuna kadar açabileceksiniz! Her anlamda konfor duygusunu hissetmeniz amacıyla özel tasarlanmış sauna ve Türk hamamlarında dilediğiniz gibi ter atabilecek, projede bulunan alanında uzman peyzaj mimarları tarafından tasarlanmış yeşil alanlarda keyifli akşam yürüyüşlerine çıkabileceksiniz! Dia Bella Mimaroba konut projesinde hayatın en keyifli, en mutlu yanlarını bambaşka bir şekilde deneyimleyeceksiniz! Burada yaşamak size çok iyi gelecek!

 

Dia Bella Mimaroba ile Güvendesiniz!Alanında tamamen uzman güvenlik ekiplerince, 7 gün 24 saat boyunca kesintisiz olarak güvenliğiniz kontrol altında tutuluyor. Projenin her noktası, saat başı güvenlik ekiplerince denetlenirken yapılan gece devriyeleriyle de güvenlik üst düzeye çıkarılıyor! Aynı zamanda kapalı devre kamera sistemlerinin kullandığı konut projesinde, her alanda ve her detayda güven duygusunu hissediyorsunuz!

 

Daima Değeri Artan Bir Konut Projesi


 

İstanbul’un en popüler, en hızlı gelişen bölgesi Büyükçekmece’de konumlanan konut projesi Dia Bella Mimaroba, içinde barındırdığı son teknoloji imkan ve olanaklarının yanı sıra denize yakın olması ve ulaşımın rahatlığıyla da daima değerli kalan bir proje olarak karşımıza geliyor! Modern mimarisi, akıllı konut anlayışı ve ileri teknoloji donanımlarıyla sizlere harika deneyimler yaşatacak projede yaşamın ayrıcalığını her zaman hissedecek ve buraya yaptığınız yatırım ile de maddi açıdan çok tatmin olacaksınız. Dia Bella Mimaroba projesine yaptığınız yatırım çok kısa sürede üzerine koyarak artacak ve sizi her anlamda çok mutlu edecek! Sürekli gelişen ve değer kazanan bir bölgede yer alan konut projesi, tam bir yatırım aracı!

 

Hayatı Kolaylaştıran Donanımlar


 

Eşsiz tasarım anlayışı ve modern mimarisiyle her detayında, her alanında kendine has güzellikleri bünyesinde barındıran Dia Bella Mimaroba konut projesi, içinde bulundurduğu zengin donanımlar sayesinde hayatınızı her alanda kolaylaştırıyor! Merkezi ısıtma sistemleri, hidrofor ve jeneratör sistemi gibi önemli donanımlara içinde bulunduran projede, konfor ve rahatlığınız için her şey düşünülmüş! Güç ve elektrik kaybı durumlarında devreye giren jeneratör sayesinde hiçbir zaman elektriksiz kalmayacak ve hayatınıza kaldığınız yerden devam edebileceksiniz. Özellikle kış aylarında sıcak bir ev arayan kişileri çok mutlu edecek merkezi ısıtma sistemleri ile daima sıcacık bir yuvada yaşamanın ayrıcalığını hissedeceksiniz! Su sorununu ortadan kaldıran hidrofor sayesindeyse hiçbir zaman mağduriyet yaşamayacak ve susuzluk sorunuyla karşılaşmayacaksınız! Hayatınızda huzur ve konforu daima hissedeceğiniz projede, güzel günler yaşamanız için her detay özenle düşünüldü. Mutlu bir hayat yaşamak istiyorsanız doğru adrestesiniz!