Deniz Manzaralı Konut Projesi Dia Mare Mimaroba

Bütün ihtiyaçlarınıza kendi bünyesinde cevap verebilen geniş sosyal yaşam alanları ve harika bir deniz manzarasıyla vazgeçemeyeceğiniz bir hayat sunan Dia Mare Mimaroba konut projesi özellikle deniz manzaralı olması sebebiyle ön plana çıkıyor. İstanbul’un en merkezi yerinde harikulade bir yaşam Dia Mare Mimaroba ile sizleri bekliyor!

 

Geniş Oturma Seçenekleri Göz Dolduruyor!


 

Dia Mare Mimaroba konut projesi ideal yaşam alanlarınızı kolayca seçmeniz için geniş oturma seçenekleri sunuyor. 2+1, 3+1, 4+1 ve son olarak da 5+1 tipte daireleri bünyesinde bulunduran projede, her daire tipinde farklı metrekare ölçülerine sahip. 2+1 daireler 88 metrekareden oluşurken 3+1 daireler ise 136 metrekarelik bir alanda tasarlanmış. 4+1 daireler 215 metrekarelik bir alana yayılmışken son olarak 5+1 daireler ise 295 metrekare gibi geniş bir alanda planlanmış durumda. Sadece size uygun olan daire ve kullanım alanlarını rahatlıkla seçebileceğiniz metrekare seçenekleriyle Dia Mare Mimaroba konut projesi, geniş metrekare ölçüleriyle ideal yaşam alanınızı seçmek adına size oldukça yardımcı oluyor.

 

Zengin Sosyal Yaşam Alan ve Donatıları


 

Estetik mimarisi ve modern duruşuyla İstanbul’un merkezinde oldukça ilgi gören Dia Mare Mimaroba konut projesi, içinde yer alan sosyal yaşam alanlarıyla da her yaş grubuna hitap edecek kadar geniş seçeneklere sahip. Tatil ruhunu daima yaşayacağınız yüzme havuzlarında gönlünüzce yüzerken, özel tasarım sauna ve Türk hamamlarında dilediğiniz gibi ter atabilirsiniz. Ayrıca her alanı tamamen çocuklar için tasarlanmış park ve oyun alanlarıyla çocuklarınız, her gününü eğlence dolu bir dünyanın içinde geçirebilecek. Son teknoloji spor alet ve ürünlerinin yer aldığı spor ve fitness alanlarıyla sağlıklı yaşamdan hiç kopmadan, hep hayalini kurduğunuz o forma da kavuşabileceksiniz. Her detayında ayrı bir konfor bulacağınız projede, akşamları keyifle yürüyüş yapacağınız, yürüme alanlarıyla da hayattan daha çok tat alabileceksiniz.

 

Doğanın İçinde Bir Yaşam


 

Alanında son derece uzmanlaşmış peyzaj mimarları tarafından tasarlanan peyzaj alanları, tamamıyla sizin konforunuz düşünülerek, detaylı bir çalışmanın sonucunda ortaya çıktı. Sevdikleriniz ve ailenizle birlikte keyifli vakitler geçireceğiniz bu alanlarda sohbete, eğlenceye, hoş vakit geçirmeye doyamayacaksınız! Aynı zamanda mavi ve yeşilin iki tonunu da Dia Mare Mimaroba projesiyle evinizde hissedeceksiniz. Ucu bucağı olmayan bir deniz manzarasıyla evinize misafir olan denizle, huzurun her halini deneyimleyecek, doğanın iç içe, huzurlu bir yaşamın kollarında uyanacaksınız.

 

Güven Duygusu Hep Sizinle!


 

7 gün 24 saat boyunca kesintisiz güvenliğin sağlandığı Dia Mare Mimaroba konut projesinde, alanında uzman güvenlik ekiplerince tüm kontroller sağlanıyor. Her noktadan, her alanın titizlikle kontrolünün sağlandığı konutta, huzur ve güven duygusunu sonuna kadar hissedeceksiniz. Aynı zamanda kapalı devre kamera sistemleriyle korunan konut, alınan üst düzey güvenlik önlemleriyle birlikte size huzur ve güveni daima yaşatacak. Dia Mare Mimaroba projesiyle güven duygusu hep sizinle olacak!

 

İşinize Yarayacak Tüm Donanımlar


 

Modern ve eşsiz mimarisiyle hayranlık uyandıran Dia Mare’nin her detayında farklı güzellikleri bulacaksınız. İçinde bulundurduğu zengin donanımlar sayesinde hayatınızı kolaylaştıran projede, hidrofor, merkezi ısıtma ve jeneratör sistemleri gibi önemli donanımlara da özellikle yer verilmiş durumda. Özellikle kış aylarında sıcak bir konut isteyenlerin ihtiyacını tamamen karşılayacak merkezi ısıtma sistemleri ile daima sıcak bir yuvanız olacak. Elektrik ve güç kesintileri durumunda devreye giren jeneratörler sayesinde işleriniz yarım kalmayacak ve hayatınıza kaldığınız yerden devam edebileceksiniz. Aynı zamanda konut projesinde yer alan hidrofor sistemleri ile de su kesintisi sorunlarıyla karşılaşmayacak ve herhangi bir mağduriyet yaşamayacaksınız. Yaşam alanlarınızın tümünde huzur ve konforu yaşayacağınız Dia Mare Mimaroba konut projesinde, her isteğinizi, her ihtiyacınızı karşılayacak donanımlar yer alıyor. Bu projede yaşamanın ayrıcalığını sonuna kadar tadacaksınız!

 

Dia Mare Mimaroba ile Ulaşım Sorunsuz!


 

İstanbul’un en değerli bölgelerinden birinde konumlanan konut projesi Dia Mare Mimaroba, ulaşım konusunda da tüm sorunlarınızı ortadan kaldırıyor! Metropol şehir hayatının tam da içinde sakin ve kaliteli bir yaşam sunan konut projesi, bulunduğu lokasyon ile de çok ilgi çekiyor! Hastane, okul, banka gibi kurumsal ve resmi alanların tümüne yürüme mesafesinde yer alan proje, alışveriş marketleri, giyim mağazaları gibi yerlere de çok yakın. Özellikle toplu taşıma araçlarına yürüme mesafesinde bulunmasıyla bütün ulaşım probleminizi ortada kaldıracak Dia Mare Mimaroba, kusursuz bir hayat yaşamanız için her şeyi yapıyor! Bu konut projesi sayesinde artık bir yerlere yetişme telaşından kurtulup, dilediğiniz zaman dilediğiniz yere rahatça ulaşım sağlayabileceksiniz.


BİZE YAZIN

HEMEN ARA

WHATSAPP

İLETİŞİME
GEÇİN
PROJESKOP

Bilgi Formu