İstanbul'un En Büyük Sahil Kasabası: Deniz İstanbul

İstanbul’un en büyük sahil kasabası olarak adlandırılan Denizistanbul projesi, Beylikdüzü, Yakuplu’da hayata geçirildi. Üç etabın birden satışa sunulduğu proje, Keleşoğlu Holding tarafında yapıldı. Dört etaptan oluşan Denizistanbul projesi; Sedef Konakları, Mercan Konakları, Marina Evleri ve Kalyon Evleri’nden meydana geliyor. Satışa tamamen tamamlanan Kalyon Evleri dışında diğer etapların satışı, uygun proje fiyatları ile devam ediyor!


Denizistanbul’a Genel Bakış


Denizistanbul konut projesi, Keleşoğlu Holding tarafından toplamda 1 milyar liralık bir yatırımla hayata geçirildi. 968.767 metrekare alanda inşa edilen konut projesi; 52.775 metrekare ticaret alanı, 15.322 metrekare sağlık alanı ve 89.455 metrekarelik bir turizm tesis alanından oluşuyor. Aynı zamanda yeşil ve mavi tonlarının birleştiği harika bir ortam sunan Denizistanbul, 4.619 konut ve 330 villayı da bünyesinde barındırıyor. Mercan Konakları ve Marina Evleri; ferahlığı, rahatlığı ve tüm beklentileri karşılayan imkanlarıyla sizleri bekliyor!


Eşsiz Bir Sosyal Yaşam Alanı

İstanbul’un en büyük sahil kasabası diye nitelendirilen Denizistanbul projesi, tüm ihtiyaçlarınıza cevap verecek alışveriş merkezini içinde barındırıyor. Aynı zamanda projenin içinde oldukça donanımlı bir hastane yer alırken, sevdiklerinizle birlikte keyifli anlar geçireceğiniz kafe ve restoranlara da ev sahipliği yapıyor. Kişi başına 15 metrekarelik bir yeşil alan düşen projede, 1.5 kilometrelik bir sahil bandı ve marina ile 25.000’nin üzerinde kişiye eşsiz deneyimler yaşatıyor.


Mercan Konakları Oturma Seçenekleri


Denizistanbul projesindeki Mercan Konakları, 5 ila 8 arasında değişiklik gösteren bloklardan oluşuyor. 122.000 metrekarelik bir alana tasarlanan Mercan Konakları’nda her katta sadece 2 daire yer alıyor. Penceresinin üç cepheye de baktığı Mercan Konakları daireleri, 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 seçeneklerini sunarken değişiklik gösteren metrekare alternatifleriyle seçim yapmayı kolaylaştırıyor.


Marina Evleri Oturma Seçenekleri


Denizistanbul bünyesinde yer alan diğer blok olan Marina Evler, Yakuplu Marina’ya son derece yakın bir konumda olmasından ötürü oldukça rağbet görüyor. 65.000 metrekarelik bir alanda inşa edilen Marina Evleri, 87 adet ikiz ve müstakil seçenekli villadan meydana geliyor. 453 metrekare ile 585 metrekare arasında değişiklik gösteren villalar, sizlere son derece keyifli bir yaşam sunuyor. Marina Evleri’nde bulunan tüm villalar gökyüzü ve denizin sonsuzluğu ile sizleri buluştururken, keyifli bir yaşamın kapılarını da sizler için açıyor.


Sedef Konakları Oturma Seçenekleri


Denizistanbul projesinin değerine değer katan Sedef Konakları, 3+1 ve 4+1 apartman dairelerinde oluşuyor. Ayrıca 4+1 ve 6+1 villa seçenekleri ile sizlerin seçim yapmasını kolaylaştırıyor. Kullanışlı ve geniş balkonlarıyla Denizistanbul projesi huzurlu bir yaşam vadediyor. Diğer konakların geniş seçenekleri ve konforunu devam ettiren Sedef Konakları, 193 metrekareden, 347 metrekareye kadar oldukça geniş bir yelpazede oturma seçenekleri sunuyor.


BİZE YAZIN

MESSENGER

HEMEN ARA

WHATSAPP

İLETİŞİME
GEÇİN
PROJESKOP

Bilgi Formu