Denge Kartal ile Adalar Manzaralı 270 Daire Hemen Teslim!

Denge Kartal, İstanbul konut projeleri için yeni dönüşüm alanı olarak değerlenen Kartal’da yükseliyor! Adalar manzaralı hemen teslim 270 daire seçeneğine sahip özel bir yaşam alanı olan Denge Kartal, DNG Yapı Mimarlık tarafından geliştirilmiş ve bölgeye değer katan bir proje olarak öne çıkıyor. Bu değerli yaşam projesi 10.000m2 arazi alanı üzerinde her metrekaresi ile yaşam enerjinizi yükseltmek için incelikle tasarlanmış iki bloktan oluşuyor. Bu değerli yaşam projesi için öne çıkan özellik ise uygun fiyatlarla konforlu bir yaşam sunması!


Konut alıcılarının yaşamına değer katmak için en ince ayrıntıların düşünülerek özenle tasarlandığı proje için planlanan teslim tarihi ise Haziran 2021! Denge Konutları kapsamında yer alan dairenizde Adalar ve deniz manzarasını evinizden izleyebilir ve yaşamınıza değer katabilirsiniz...


Denge Kartal: Yüksek Tavanlı ve Geniş Pencereli Fonksiyonel İç Tasarım!


Denge Kartal yüksek tavanlı ve geniş pencereli iç tasarıma sahip daireleri ile konut alıcıları için cazibe kazanıyor. İstanbul Anadolu yakasında yükselen Deniz ve Adalar manzaralı konforlu daireler uygun fiyatları ile dikkat çekiyor. 


Proje kapsamında yer alan her detay konforlu bir yaşam alanına sahip olmak isteyen konut alıcılarının beklentilerini karşılıyor. 22 ve 23 kat olarak geliştirilen 2 bloktan oluşan bu değerli yaşam projesi, konforlu ve huzurlu bir yaşam için birçok fırsat teklif ediyor. Projede yer alan uygun ödeme koşullarına sahip en küçük satılık daire seçenekleri, 99 m2 ve 2+1 olarak planlanmıştır. Ayrıca 3+1 ve 4+1 dubleks seçenekleri bulunan projede daire genişlikleri 156 m2'ye kadar değişiyor. 


Denge Kartal projesi konfor alanınızı genişletmek için özenle tasarlanan daireleri ile ulaşılabilir lüks algısı uyandırıyor. Ulaşılabilir olması konut alıcıları için konfor ve lüks algısını yükselten bir detay olarak öne çıkıyor.


Denge Kartal ile Şehrin Merkezinde, Hayallerinizin Ötesinde Yaşam!


Denge Kartal, konut alıcılarının rahatını tüm ayrıntıların önünde tutan bir proje! Proje kapsamında yer alan sosyal olanaklar, ulaşım alternatifleri, daire içi fonksiyonlar gibi birçok cazibe katan değeri, uygun ödeme koşulları ve uygun fiyatlar ile sunuyor!


Denge Kartal projesi gerçekten tam bir yaşam projesi olarak nitelendiriliyor. Proje kapsamında yer alan ticari üniteler, mağazalar, günlük ihtiyaçlarınızı karşılamanız için geliştirilen her ayrıntı yaşamınıza değer katacak. Her gün sporunuzu yapabileceğiniz kapalı spor salonu, açık yüzme havuzu, sauna, hamam veya çocuğunuz için özel olarak ayrılmış oyun alanları tam olarak konforunuz için geliştirilmiş!


Her bütçeye uygun konut seçeneklerinin yanı sıra yaşam standartlarınızı yükseltmek için bir araç olabilecek Denge Kartal, peyzaj alanları ile de bir adım öteye geçiyor. 44.000 m2 kapalı alana sahip olan kompleks içerisinde yer alan 370 araçlık otopark alanı ise konut projesi, konut alıcılarının konforu için daha birçok değer sağlıyor. Şehrin kalabalığından uzaklaşmak istediğinizde evinizin anahtarı, hayalini kurduğunuz huzurlu alana girmek için en uygun araç olacak!


Deniz manzaralı Denge konutları kapsamında yer alan 270 daire, İstanbul’da konut satın almak isteyen konut alıcıları için birçok imkanı bir arada sunmanın ötesinde konforlu ve güvenli yaşam için ihtiyaç duyulabilecek her ayrıntıyı özenle bir araya getiriyor.


Denge Kartal’ın yaşamınıza sağlayacağı en büyük konfor ise ulaşım rahatlığı! Adalar manzaralı Denge projesi kapsamında bulunan sosyal donatıların yanı sıra etrafında bulunan sayısız sosyal alan ile olağanüstü bir değer kazanıyor. Tüm ihtiyaçlarınıza evinizden uzaklaşmadan ulaşabilecek hem de İstanbul’un dört bir yanına etrafınızda bulunan ulaşım imkanları ile yakınlaşacaksınız. Günlük yaşamınızda ihtiyaç duyabileceğiniz her talebinize kolayca yanıt bulacaksınız.


Denge Kartal Projesi Nerede?


Denge Kartal Projesine değer katan en önemli özellik ise lokasyonu! Gelin bu benzersiz lokasyonda yaşamanın size teklif ettiği ulaşım imkanlarını inceleyelim!Sahil Yolu 
3.2 km
E-5
900 metre
Metro
900metre
TEM Bağlantı Yolu
1.9 km
Sabiha Gökçen Havalimanı
13.3 km
Pendik Marina
6.4 km
Anadolu Adliyesi
2.1 km
Kartal Deniz Otobüsü

3.7km


Denge Kartal Uygun ve Rahat Ödeme Seçenekleri Sunuyor!


İstanbul konut projeleri arasından bir konut satın almak için yeterli bütçeniz olmayabilir fakat konforlu daireler ve sosyal imkanları ile Denge Kartal var!


Denge Kartal uygun fiyatlı 270 konut seçeneği ile konut alıcıları için kaçırılmayacak bir fırsat olarak öne çıkıyor. İstanbul konut projeleri arasında bütçenize uygun ve özel ödeme koşulları ile ulaşılabilir lüks olarak değer kazanıyor. Denge Kartal konut projesinde satılık daireler 378.000 TL'den başlayan fiyatlar ile konut alıcılarının beğenisine sunuluyor. Kartal bölgesinde her bütçeye uygun lüks veya konforun odak noktası haline getirildiği konut projeleri bulunmaktadır. Hem düşük sermayeye sahip konut alıcıları hem de İstanbul’da lüks bir konut satın almak isteyen konut alıcıları için seçenekler bulunmaktadır. Denge projesi hem bütçenize uygun hem de özel ödeme seçenekleri ile kolay ulaşabileceğiniz bir Kartal konut projesi olarak öne çıkıyor. Hızla gelişen bölgeden bir ev satın almak yalnızca içinde bulunduğumuz dönem için değil aynı zamanda ilerisi için doğru bir tercih olacak. Uygun fiyatları ile cazibe kazanan Kartal Denge projesinden bir ev satın almak hem yaşamınıza hem de yatırımınıza değer kazandıracak!


Denge Kartal projesi ve ödeme koşulları hakkında daha ayrıntılı bilgi için buradan hemen bize ulaşabilir ve Denge Kartal’da yaşamanın konforunu yaşamınızın bütününe entegre edebilirsiniz!


Kartal'da Konut Yatırımı


Denge Kartal konut projesi hakkında detayları inceledik fakat neden Kartal? Kartal’da bir konut satın almak için ilk olarak bölge analizi yapmak ve konut değerlerini incelemek, karşılaştırma yapmak için büyük önem taşıyor. Öncelikle yaşam standartlarınıza yön verirken yaşam alanı olarak seçtiğiniz bölgeye ait nüfus dağılımı, ekonomik standartlar, metrekare satış fiyatı ve daha birçok veriyi incelemeniz gerekiyor.


Konut yatırımının ötesinde bu veriler yaşamınıza yapacağınız yatırımı bütünüyle etkileyecek! Kartal son dönemlerde İstanbul’un en hızlı gelişen ilçelerinden birisi olarak gündeme geliyor. Bu hızlı gelişime bağlı olarak kira fiyatları ve konut satış fiyatları hızla yükseliyor. Nüfus dağılımı, bölgede yaşayanların eğitim durumları gibi birçok durum konut fiyatlarında büyük ölçüde değişim yaratıyor.


İstanbul konut projeleri için yatırım yapmayı planlıyorsanız, Kartal konut projeleri arasından birini mutlaka alternatiflerinizin arasına almanız gerekiyor. Denge Kartal ise Kartal’da uygun fiyatlarla konforu bütünleştiren bir proje olarak öne çıkıyor. Kartal’da markalı konut projelerinin sayısı neden hızla artıyor? Ve konut fiyatlarının hızla artmasını sağlayan avantajlar ve bu avantajların yaşamınıza katacağı değeri bilmeniz de konut satın alma esnasında işinizi kolaylaştıracak!


Kartal Konut Yatırımının Avantajları


Denge Kartal konut yatırımının ötesinde yaşamınız için yatırım projesi olarak dikkat çekiyor. Kartal konut projelerine yapacağınız yatırımın yaşamınıza sağlayacağı avantaj ise bölgesel faktörler ile değişiyor.


Kartal’da toplu taşıma durakları, alışveriş ve eğlence alanları, eğitim merkezleri ve diğer imkanlar konut projelerine benzersiz değer sağlıyor. Ayrıca bölgede devam eden kentsel dönüşüm faaliyetleri ve arsa stoğunun fazla olması, konut geliştiricilerinin odak noktası olmasını sağlıyor. Metro ile İstanbul’un en merkezi noktalarına rahatlıkla ulaşırken, sahilde sayısı hızla artırılan sosyal alanlardan faydalanacaksınız.


Yaşam kalitenizi yükseltecek imkanların yanı sıra konut projeleri kapsamında yer alan fonksiyonlar ile yaşam standartlarınız hız kesmeden yükselecek. Her bütçeye uygun konut projesinin geliştirildiği Kartal, sayısız yatırım değerine sahip özel bir bölge! Hızla gelişen bölgede bulunan konut projelerine yönelebilir ve yaşamınızı dilediğiniz standartlar doğrultusunda şekillendirebilirsiniz. Kartal konut projelerinin satış fiyat trendleri ise sürekli yükselen bir değişim göstermektedir. Satın aldığınız konut ile yaşam standartlarınızı yükseltmek, yüksek kira getirisinden faydalanmak istiyor musunuz? Uygun ödeme koşulları ile konfor alanınızı genişletecek bir daire satın almak istiyorsanız Projeskop’un profesyonel gayrimenkul danışmanlık hizmeti ile hayallerinize bir adım atabilirsiniz!(Denge Kartal Konut Projesi Hakkında Ayrıntılı Bilgiye Buradan Ulaşabilirsiniz)


BİZE YAZIN

MESSENGER

HEMEN ARA

WHATSAPP

İLETİŞİME
GEÇİN
PROJESKOP

Bilgi Formu