Demir Country ile Donanımlı Bir Konut Projesi

İnşaat sektöründeki 33 yıllık tecrübesi ve başarılı çalışmalarıyla dikkat çeken Demir Grup, son derece donanımlı projesi Demir Country ile de adından söz ettirmeyi başardı. Kalite ve estetik duruşu bir arada bulunduran mimari tasarımıyla Demir Country, son derece prestijli bir konut projesi olarak karşımıza çıkıyor.


Gelecek İçin Büyük Yatırım!

 


İstanbul’un en önemli yaşam bölgelerinden Beylikdüzü, Yakuplu’da bulunan konut projesi, bölgeye günden güne kazandıracağı değer ve potansiyel yatırımla, modern ve mini mahalle yaşamını da beraberinde getiriyor. Şehir meydanı ihtiyaçlarını tek başına karşılayan Demir Country, dünyaca ünlü markaların ve çok ünlü gurme restoranların bulunduğu caddede; Pera, Nevizade, Galata sokakları da kendi konseptleri doğrultusunda yer alıyor. Oldukça büyük bir bütçe ile gerçekleştirilen Demir Country konut projesi, gelecek için çok büyük bir yatırım potansiyeli taşıyor.


Rahat Bir Oturma Seçeneği Sunuyor!

 


44.450 metrekarelik bir alanda tasarlanan proje, 1.160 daire, 110 ticari alan ve 50 adet lüks villadan oluşuyor. Toplamda 9 bloktan oluşan konut projesi, geniş oturma seçeneği ile seçim yapmanızı kolaylaştırıyor. 1+1, 2+1, 3+1, 3,5+1, 4+1, 4,5+1 oturma seçeneklerden oluşan dairelerden her biri farklı metrekare ölçülerine sahip. 1+1 daireler 58 metrekare ila 73 metrekare arasında değişirken 2+1’ler 88 ila 143 metrekare, 3+1 daireler ise 145 metrekare ila 198 metrekare arasında değişiklik gösteriyor.


Oldukça Detaylı ve Kapsamlı

 


Kapsamlı ve oldukça detaylı bir çalışmanın ürünü olan Demir Country konut projesi, Demir İnşaat’ın en iddialı projelerinden biri olarak karşımıza çıkıyor. Çok büyük bir yatırım yapılan ve derin bir emek harcanan proje, İstanbul’un yükselen değerleri arasında şimdiden gösterilmeye başladı. Binanın içinde ve dışında konut sahiplerinin her türlü ihtiyaçlarını karşılayacak geniş donanımlarıyla Demir Country tüm beklentileri şimdiden karşılamaya başladı!


Beylikdüzü’nün İlk Açık AVM’si Bu Projede!

 


Beylikdüzü, Yakuplu bölgesinin yeni değeri olan proje, bulunduğu bölgenin ilk ve tek açık AVM’sini bünyesinde barındırıyor. Geniş bir cadde konseptine sahip olan Demir Country projesi, 20.500 metrekarelik bir yeşil alandan meydana geliyor. Bölgenin bütün ihtiyaçlarını kendi bünyesinde karşılayabilecek potansiyele sahip olan konut projesi, son derece kârlı bir proje olarak alıcılarıyla buluşacak.


Projenin Temelinde İnsana ve Doğaya Saygı Var!

 


Demir İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Hamit Demir, alıcılar ve yatırımcılar için Demir Country projesinin tamamen kârlı bir proje olduğunu söyledi. “İnsana ve doğaya saygı” anlayışıyla yapımına başlanan proje için en yeni inşaat teknolojileri kullandı. Tüm bu bakış açısı ve gösterilen emek ile Türkiye ve özellikle İstanbul konut projeleri arasında örnek teşkil edeceğini söyleyen Yönetim Kurulu Başkanı Hamit Demir:
“Estetik tasarım anlayışından, üst düzey güvenlik alanlarına kadar benzersiz bir proje yaratmaya çalışıyoruz. Temelimize insanı ve doğayı aldık ve eşi benzeri olmayan, herkesin huzur içinde yaşayacağı bir konut projesi inşa etme gayreti içinde, insanlarımıza mutluluğu taşımayı amaçlıyoruz.”


Sosyal Yaşam Alanı Çok Geniş!

 


Demir Country projesi, sosyal donanım ve imkanlarıyla da farkını ortaya koyuyor! Konut sahiplerine en iyi imkanları ve ayrıcalıkları sunan konut projesi, keyif ve mutluluk içinde yaşamalarını sağlıyor. Çocuklar için özel tasarlanmış oyun ve park alanları, gönlünüzce spor yapacağınız fitness merkezleri ve kapalı yüzme havuzuna sahip proje tüm isteklerinizi cevap veriyor. Ev ihtiyacınızın tümünü karşılayacak marketler, sevdiklerinizle keyifli vakit geçirebileceğiniz restoran ve kafeler yine bu projede yer alıyor. Günün stresini atacağınız basketbol, futbol ve voleybol salonlarıyla spora doyacaksınız! Akşamları yürüyüşünüzü yapacağınız yürüyüş parkurlarından, süs havuzlarına kadar tam donanımlı bir proje olan Demir Country, aynı zamanda 7/24 kapalı devre güvenlik sistemleri ile korunuyor.


Deprem Yönetmeliğine Uygun!

 


Projedeki tüm dairelerde ısınma, merkezi ısınma sistemiyle gerçekleşiyor. Binaya ait olan jeneratör olması da kesintilerle karşılaştığınızda, mağdur olmamanızı sağlıyor. Aynı zamanda yapım aşamasında yapı denetimi ve zemin etüdünün yapılmasına büyük bir özen gösterilmiş. Huzurla yaşayacağınız bu projede, yalıtım ve deprem yönetmeliğine de tamamen uyulmuş durumda.


Demir Country ile Ulaşım Sorununuz Olmaz!

 


Konum olarak İstanbul’un en önemli, en yükselişte olan bölgesi Beylikdüzü, Yakuplu’da bulunan proje, E-5 karayoluna sadece birkaç dakikalık uzaklıkta bulunuyor. Toplu taşıma seçenekleri içinse metrobüs durağına 2,5 kilometrelik bir mesafe yer alan Demir Country, Yakuplu Marina’ya ise sadece 1,5 kilometrelik bir yakınlıkta. Şehrin en değerli konut projesi, İstanbul'un merkezinde sizler için yükseliyor!


BİZE YAZIN

HEMEN ARA

WHATSAPP

İLETİŞİME
GEÇİN
PROJESKOP

Bilgi Formu