Cennet Koru ile Yeşilin Odağında Bir Yaşam!

İstanbul’un merkezinde, harika bir doğal ortam. Yeşilin, ağacın, doğanın kollarında bir hayat vadeden Cennet Koru konut projesi, hayalini kurduğunuz yaşamın kapılarını sizlere açıyor. Toplamda 21.000 metrekarelik geniş bir alanda özel olarak tasarlanan peyzaj alanıyla, aileniz ve sevdikleriniz ile birlikte huzurlu günler geçirecek, temiz hava ve doğanın kollarında hiç tatmadığınız duyguları deneyimleyeceksiniz.

 

Midclubs ile Spora Dair Her Şey

 

Cennet Koru projesinde konfor ve sosyal yaşama dair her detay ince bir şekilde düşünülmüş durumda. Sporu tutkuyla yapabileceğiniz, hayat kalitenizi yükseltecek tüm alışkanlıklara Midclubs ile ulaşacaksınız. Son teknoloji ürünler ile donatılmış alan, uzman kadrosuyla birlikte sağlıklı ve bilinçli spor yaşamını sizler için sunuyor. Sporla uğraşan kişilerin tüm ihtiyaçlarına cevap veren Midclubs, hayalinizdeki ideal formunuza kavuşmak için en kaliteli ve en kısa yol!

 

Cennet Koru Ulaşım Konusunda Çığır Açıyor!


 

İstanbul’un en hızlı gelişen bölgelerinden birinde yer alan Cennet Koru, ulaşım konusunda da sizlere her türlü konfor ve rahatlığı sağlıyor. Halkalı-Gebze güzergahı arasında hizmet veren Marmaray raylı sistemlerine yalnızca 300 metrelik yürüme mesafesinde bulunan Cennet Koru, tek bir noktadan tüm İstanbul’u ayaklarınızın altına seriyor. Hızlı ve güvenli bir ulaşım seçeneği olan Marmaray ile dilediğiniz yere, trafiğe takılmadan gidebileceksiniz. Ayrıca Cennet Koru konut projesi, E-5 kara yoluna ve Metrobüs durağına ise sadece 5 dakikalık bir mesafede yer alıyor. Yeni yapılan İstanbul Havaalanı’na ise 40 dakikalık bir mesafede yerini alan Cennet Koru, hem kara yolundan hem de Marmaray ile ulaşım sağlama seçeneğini sizlere sunuyor.

 

Oturma Seçenekleri Bir Hayli Geniş!


 

Oldukça geniş bir alanda tasarlanan proje, toplamda 408 konut ve 25 mağazayı bünyesinde barındırıyor. Proje 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 ve son olarak da 5+1 daire tiplerinden oluşuyor. Teraslı ve dubleks daire seçenekleri bulunan konutlar, metrekare ölçülerinde ise daire tiplerine göre farklılıklar gösterebiliyor. 1+1 daireler 93 metrekareden oluşurken 2+1 daireler 121 metrekareden 3+1 tip daireler 139 metrekareden ve 4+1 tip daireler ise 183 metrekareden oluşuyor. Son olarak 5+1 daireler ise 225 metrekarelik geniş bir alanda tasarlanmış olarak karşımıza çıkıyor. Oldukça geniş daire ve oturma seçeneklerine sahip Cennet Koru konut projesinde, ideal yaşam alanınızı seçmeniz çok kolay olacak! Her birey ve aile için geniş seçenekte daire tipleri sunan konut projesi, huzurlu ve doğa ile iç içe bir yaşam sunmak için siz alıcılarını bekliyor!

 

Herkes İçin Sosyal Yaşam Alanları


 

Cennet Koru içinde barındırdığı sosyal yaşam alanlarıyla sizlere bambaşka deneyimler sunuyor. Günün tüm yorgunluğu ve stresini yüzerek atabileceğiniz kapalı yüzme havuzları aynı zamanda sizlere dört mevsim hissedeceğiniz tatil ruhunu da beraberinde sunuyor. Çocuklar için tasarlanan park ve oyun alanlarıyla birlikte çocuklarınız her gününü eğlence dolu anlarla geçirirken siz de sauna ve Türk hamamları ile doyasıya ter atabileceksiniz. Doyasıya spor yapacağınız ve idealinizdeki forma kavuşacağınız Midclubs ise sizleri tüm donanımlarıyla bekliyor.

 

Güven Duygusunu Hissedeceksiniz!


 

7 gün 24 saat boyunca sıkı güvenlik kontrolleri sağlanan Cennet Koru konut projesinde, güven duygusunu sonuna kadar hissedeceksiniz. Alanında tamamıyla uzman güvenlik kadrosuyla güvenliği sağlanan Cennet Koru projesinde, kapalı devre kamera sistemleriyle de güvenlik oldukça üst düzeye çıkarılıyor. Her alanında, her detayında huzuru hissedeceğiniz proje, güven duygusunu da aynı oranda tadacak ve Cennet Koru projesinde yaşamanın ayrıcalığını sonuna kadar hissedeceksiniz.

 

Kesintisiz Yaşam İçin Zengin DonanımlarCennet Koru konut projesi hayatınızın her alanına kaliteyi taşımak için son derece zengin, teknolojik donanımlar ile donatılmış durumda. Bütün gereksinimlerinizi karşılayacak hidrofor, merkezi ısıtma sistemleri ve jeneratör gibi donatılara bünyesinde yer veren proje, hayatınızın herhangi bir anında mağduriyet yaşamamanızı sağlıyor. Güç ve elektrik kesintileri sırasında devreye giren jeneratör sayesinde işleriniz yarım kalmayacak ve hayatınıza kaldığınız yerden devam edebileceksiniz. Aynı zamanda merkezi ısıtma yöntemiyle sağlanan ısınma sayesinde, özellikle soğuk kış aylarında daima sıcak bir konutta oturmanın avantajına da yaşamış olacaksınız. Yapı denetimi ve zemin etütleri de son derece özenli bir şekilde yapılan yapı, deprem yönetmeliğine de tamamen uyumlu olacak bir şekilde tasarlandı. Güvenli ve huzurlu bir şekilde yaşayacağınız Cennet Koru projesinde, içiniz daima rahat olacak.

 

Cennet Koru Konut Fiyatları ile Dikkat Çekiyor!


 

İçinde bulundurduğu lüks imkanlar, ulaşım kolaylığı ve konforu bir arada bulunduran Cennet Koru projesi, uygun fiyatları ile de oldukça ilgi gören bir konut projesi olarak karşımıza çıkıyor. Son derece uygun başlangıç fiyatları ile herkesin ev sahibi olmasını sağlayan proje, geniş oturma ve daire planları ile de kullanmayacağınız alanlar için para ödemenizin önüne geçmiş oluyor. Kısaca Cennet Koru’da kullanacağınız, gereksiz olmayan yaşam alanlarınızı kendiniz seçecek ve ederi kadar fiyat ödeyeceksiniz!

 

Değerini Sürekli Arttırıyor!


 

Cennet Koru projesi alıcılarına sunduğu ulaşım imkanları, içinde bulundurduğu sosyal yaşam olanakları ve modern mimarisiyle birlikte daima değer kazanan bir konut projesi. Yaptığınız yatırımın çok kısa bir sürede karşılığını verecek konut projesi sizi hem maddi olarak hem de manevi yönden oldukça mutlu ve tatmin edecek.


BİZE YAZIN

MESSENGER

HEMEN ARA

WHATSAPP

İLETİŞİME
GEÇİN
PROJESKOP

Bilgi Formu