Cazip Konut Fiyatları ile Central Hill Projesi

İstanbul’un en hızlı gelişen bölgesi Esenyurt’ta yükselen Central Hill konut projesi, uygun fiyatları ve alıcılarına sunduğu kalite yaşam standartları ile tam bir cazibe merkezine dönüşmüş durumda. Merkezi konumuyla da oldukça ilgi gören proje, geniş oturma seçenekleriyle ve daire planlarıyla da ayrıca dikkat çekiyor!

 

Yaşam Alanınızı Kendiniz Belirleyin!


 

Oldukça geniş bir arsa alanına tasarlanan Central Hill konut projesi, son derece geniş oturma seçeneklerini de bünyesinde barındırıyor. 1+1, 2+1, 3+1 ve son olarak da 4+1 tip daireleri bulunduran konut, farklı daire tiplerinde ölçü farklılığı gösteriyor. 1+1 tipteki daireler 45 ila 63 metrekare arasında değişkenlik gösterirken 2+1 tipte daireler ise 91 ila 105 metrekare arasında değişiyor. 3+1 tipi daireler de 130 metrekareden 177 metrekareye kadar uzanıyor. Son olarak 4+1 tipi daireler ise 253 metrekare gibi geniş bir alanda tasarlanmış durumda. Son derece geniş oturma seçenek ve planlarıyla seçim yapmanızı kolaylaştıran Centrall Hill projesinde, yaşam alanlarınızı tamamıyla kendiniz belirliyorsunuz. Böylelikle kullanmadığınız alanlara gereksiz para ödememiş oluyorsunuz.

 

Konut Fiyatları Her Bütçeye Uygun!


 

Toplamda 400 dairenin yer aldığı Central Hill konut projesi, çok seçenekli daire planları ve uygun fiyatlarıyla herkesi kolaylıkla konut sahibi yapıyor! Son derece uygun başlangıç fiyatlarının yanı sıra ödeme kolaylıkları da sağlayan konut projesi sayesinde artık kira ödeme derdinden kurtulacaksınız! Her bütçeye uygun ödeme planları ise iki şekilde karşımıza çıkıyor. İlk ödeme planı, %30’u peşin olmak üzere kalan tutar ise firma bünyesinde 24 ay olarak vadelendirme seçeneğiyle sunuluyor. İkinci ödeme planı ise konut tutarının %40’ı peşin kalanıysa 36 ay gibi rahat ödenebilecek bir şekilde vadelere bölünebiliyor. Böylelikle herkes kira derdinden kurtulup rahat ödeme planlarıyla, kolaylıkla konut sahibi olabiliyor.

 

Central Hill ile Ulaşım Çok Rahat!


 

İstanbul Esenyurt’ta yükselen konut projesi Central Hill, bulunduğu lokasyon sayesinde ulaşım sorununuzu kökünden çözüyor. Son derece merkezi bir konumda yer alan konut projesi, toplu ulaşım araçlarına yürüme mesafesinde bulunurken E-5 kara yoluna da son derece yakın bir konumda yer alıyor. Aynı zamanda cami, hastane, okul gibi kamusal ve resmi alanlara da oldukça yakın bir lokasyonda bulunan proje, günlük hayatta ihtiyaç duyacağınız her şeyi tek bir noktadan çözebiliyor.


Central Hill ile Güvendesiniz!


 

Alanında uzmanlaşmış güvenlik ekiplerince 7 gün 24 saat boyunca sıkı güvenlik kontrolleri sağlanan projede güven duygusunu her alanda hissedeceksiniz. Kapalı devre kamera sistemi de kullanılan Central Hill konut projesinde, yapılan gece devriyeleri sayesinde de güvenlik en üst düzeye çıkarılıyor. Projenin her detayında, her alanında huzur ve güven duygusunu deneyimleyeceğiniz güvenlik önlemleri alınırken gece rahatça uyumanız için her noktada disiplinli kontroller sağlanıyor.

 

Sosyal Yaşam Alanları Göz Dolduruyor!Cental Hill konut projesinde yer alan donatılar ve sosyal yaşam alanlarıyla sevdikleriniz ve ailenizle birlikte mutlu zaman yaşayacaksınız. Çocuklara özel olarak tasarlanan oyun ve park alanlarında çocuklar dilediğince oynarken, sizler de dört mevsim boyunca tatil ruhunu hissedeceğiniz kapalı yüzme havuzlarında keyif yapabileceksiniz. Ayrıca ideal formunuzu korumaya yardımcı olacak fitness ve spor salonlarında da son teknoloji aletlerle gününüzü güzelleştirebilirsiniz. Gün bitiminde tüm yorgunluk ve stresten arınacağınız saunalar ise hizmet vermek için sizleri bekliyor olacak.

 

Yükselen Konut Değeri Central Hill Projesinde!


 

Modern mimarisi, şehrin göbeğinde harika bir yaşam ve gün boyu neşenizi korumanızı sağlayacak sosyal yaşam alanlarıyla Central Hill konut projesi daima değer kazanan bir proje olarak karşımıza geliyor. Bulunduğu merkezi lokasyon, içinde bulundurduğu zengin ve lüks imkanlarla Central Hill, yaptığınız yatırımı çok kısa sürede ikiye katlayacak. Böylelikle hem konfor ve lüksü sonuna kadar hissedeceğiniz bir konutta yaşamanın ayrıcalığını yaşayacak hem de doğru bir yere maddi yatırımın yapmanın tatminliğine ulaşacaksınız.

 

Zengin Donanımlar Hayatı Kolaylaştırıyor!


 

Eşsiz tasarım anlayışıyla her detayında ayrı bir güzellik bulunan Central Hill konut projesi zengin donanımlar ile de ön plana çıkmayı başarıyor. Hidrofor, merkezi ısıtma sistemi ve jeneratör gibi önemli donatılar bünyesinde bulunduran konut projesi, hayatınızı her alanda kolaylaştırıyor! Su sorunlarını ortadan kaldıran hidrofor ve güç kesintileri durumunda devreye giren jeneratör sayesinde hayatınıza kaldığınız yerden devam edecek, herhangi bir mağduriyet yaşamayacaksınız. Özellikle soğuk kış aylarında, dairenizi sıcacık tutacak merkezi ısıtma yöntemleri ile de asla soğuk bir evle karşılaşmayacaksınız!

 

Depreme Tümüyle Dayanıklı


 

Modern mimari anlayışının hakkını veren Central Hill konut projesi depreme tamamen dayanıklı bir yapı! Zemin etüt çalışmaları ve yapı denetimi büyük bir özenle gerçekleştirilen konut, deprem yönetmeliğine de tamamıyla uygun bir şekilde planlanıp hayata geçirildi. Böylece sağlam bir konutta oturuyor olmanın huzurunu daima içinizde hissedecek ve deprem korkusu yaşamayacaksınız. Her alanda güven duygusunu sizlere veren Central Hill projesinde yaşamanın ayrıcalığını, bambaşka duygularla deneyimleyecek, bu projeden asla vazgeçemeyeceksiniz!


BİZE YAZIN

MESSENGER

HEMEN ARA

WHATSAPP

İLETİŞİME
GEÇİN
PROJESKOP

Bilgi Formu