Casablanca Evleri ile Prestij Dolu Bir Yaşam

Casablanca Evleri, muhteşem deniz manzaralı yapısı ve cazip fiyatları ile İzmir konut projeleri arasında bir yıldız gibi parlıyor! Şehrin en merkezi bölgesi Urla’da hayata geçirilen konut projesi, büyüleyici bir deniz manzarasını, yaşam alanlarınıza taşıyor! Hemen teslim seçeneği ile satışlarına devam eden proje, Urla’da sizleri bekliyor!

 

Etkileyici Bir Deniz Manzarası


 

Etkileyici bir deniz manzarasını, yaşam alanlarınıza kadar taşıyan Casablanca Evleri, mavi rengin her tonunu, dört mevsim boyunca, kesintisiz bir şekilde yaşamanıza olanak tanıyor. Mutlu ve kaliteli bir konut yaşamı vadeden proje, Urla’nın tertemizin denizini sizler için sunuyor!
Ayrıcalıklı bir dünyanın merkezinde, masmavi bir konut yaşamının içinde huzur dolu günler geçirmek, Casablanca Evleri ile artık çok kolay! Denizin her haline bu proje sayesinde tanıklık edecek, dört mevsim boyunca kusursuz deniz manzarasının tadını çıkaracaksınız!

Casablanca Evleri, İzmir, Urla’nın en büyüleyici deniz manzarasını konut alanlarınıza taşıyor. Kusursuz bir deniz manzarası ile her gününüz güzel ve huzurlu geçerken mavinin her tonuyla büyük bir dinginliğin tadını çıkarabileceksiniz. İzmir’de yaşıyor olmanın ayrıcalığını sonuna kadar hissedebilecek, dört bir yanınızı saran maviler ile kaliteli bir yaşam süreceksiniz. Şehrin en değerli bölgesinde, kusursuz bir konut yaşamı sizler için şekilleniyor!

 

Kaçırılmayacak Bir Yatırım Fırsatı!


 

İzmir’in en popüler bölgelerinden biri olan Urla ilçesi, ülkenin en ünlü tatil beldelerinin başında geliyor. Geçen her gün büyük yatırım alan ilçe, Casablanca Evleri ile çehresine yepyeni bir soluk getiriyor. Urla’nın en hızlı gelişim gösteren bölgesinde hayata geçirilen konut projesi, geri dönüşü harika olan bir yatırım fırsatını da sizler için sunuyor.

Deniz manzaralı yapısı, merkezi lokasyonu ve ulaşım kolaylığı ile şehrin en kaliteli yapısı olan proje, sizlere bir evden çok fazlasını kazandırıyor. Cazip fiyatları ve ödeme kolaylıkları ile son derece rahat bir şekilde ev sahibi olabileceğiniz projede, kaçırılmayacak bir yatırım fırsatı da sizleri bekliyor! İzmir’in en gözde bölgesi Urla’da yükselen konut projesi, prestijli bir yaşamın kapılarını ardına kadar açıyor!

 

Sahile Dakikalar İçinde Ulaşın!


 

Ülkemizin en ünlü tatil şehirlerinin başında gelen İzmir, tertemiz denizi ve benzersiz sahilleri ile herkesi kendine hayran bırakan bir şehir. Her yıl, ülkenin dört bir yanından insanın gelip ettiği bu sahiller, harika bir tatil cenneti olarak görülüyor. Casablanca Evleri, İzmir’in en güzel sahil ve denizini yaşam alanlarınıza kadar taşıyor! Şehrin en temiz, en şık sahillerine yürüme mesafesinde yer alan konut projesi, benzersiz bir tatil fırsatını da yaşam alanlarınıza kadar taşıyor!

Dört mevsim boyunca içinizde tatil ruhunu hissedecek, pencerenizden her baktığınızda, eşi benzeri olmayan bir deniz manzarası ile baş başa olacaksınız! Ülkenin en değerli bölgelerinin başında gelen Urla’da hayata geçirilen Casablanca Evleri, kusursuz bir tatil cennetini sizlere sunuyor. Ayrıcalıklarla dolu bir dünyanın kapılarını yalnızca sizler için açan proje, kusursuz bir konut yaşamı sunmak için şehrin en merkezi bölgesinde sizler için yükseliyor!

 

Ferah Yaşam Alanlarını Keşfedin!


 

İzmir’in en kaliteli yapılarının başında gelen Casablanca Evleri, ferah ve kullanışlı yaşam alanları ile hayatınıza artı bir değer katıyor. Şehrin en merkezi bölgesinde, kusursuz bir konut hayatı kurgulayan proje, geniş oturma seçenekleri ile rahat bir yaşam sürmenizi sağlıyor.

5.000 metrekarelik, geniş bir arazi üzerinde hayata geçirilen Casablanca Evleri, ideal yaşam alanlarınızı kolay bir şekilde oluşturmanıza imkan tanıyor. Metrekare ölçülerine göre farklılıklar gösteren konut projesi toplamda 25 adet konut dairesine ev sahipliği yapıyor.

 

İhtiyacınıza Uygun Olanı Kolayca Seçin!


 

Her metrekaresinde huzur ve kaliteyi bulabileceğiniz Casablanca Evleri, konforlu bir yaşamın kapılarını ardına kadar açıyor. Farklı metrekare ölçülerine göre değişkenlik gösteren 25 konut dairesi, ideal yaşam alanlarınızı kolayca oluşturmanızı sağlıyor. 3+1, 4+1 dubleks ve son olarak da 5+1 dubleks oturma seçeneklerine sahip konut projesi, ihtiyaçlarınızın tümünü cevap sağlayabiliyor.

168 metrekare ile 314 metrekare arasında ferah ve konforlu kullanım alanı sunan proje, ihtiyaçlarınıza en uygun daire seçeneğini rahatlıkla seçmenize olanak tanıyor. Cazip fiyatları ve kolay ödeme seçenekleri ile rahat bir şekilde ev sahibi olabileceğiniz konut projesinde, kusursuz bir yaşam sizler için şekilleniyor!